Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

maso
autor
5. máj 2008

Jeeej Evit, ty si v polovici tehulkovania, co? 😵

evitkamalicka
5. máj 2008

masko veru uz v polovicke 🙂

maso
autor
5. máj 2008

Som si pozrela tvoj albumik s oblecenim pre mimi a niektore kusky sa mi naozaj velmi pacia 🙂

nelinka79
5. máj 2008

tak uz som tu aj ja...

evitkamalicka
5. máj 2008

masko a ktore?

nelinka ahoj 😵

nelinka79
5. máj 2008

evit od kedy si citila prvé pohyby?

evitkamalicka
5. máj 2008

nelinka ja som prve bublinky citila velmi skoro, koncom 15tt

nelinka79
5. máj 2008

a potom tie ozajtné kopnutia?

evitkamalicka
5. máj 2008

tie ozajstne kopnutia citim cca od 18tt

maso
autor
5. máj 2008

Cau Nelka.

Evit, paci sa mi to zltucke, modre aj tie obrazky na stenu. A kombineza na zimu 🙂

nelinka79
5. máj 2008

tak to ste uz iný borci.. ja mam este niekedy také pocity ako keby som ani nebola tehu tak uz sa tesim na pohyby hadam uz tomu konecne uverim..

evitkamalicka
5. máj 2008

masko to zlte je nadherne, tomu som neodolala

nelinka79
5. máj 2008

caf masko ako sa vam dari?

maso
autor
5. máj 2008

😀 to verim, lebo je to naozaj krasne 😀

Nelka, ja som prve pohyby citila v 18.tt. a teraz akoze v druhom tehotenstve by to malo byt skor, tak som zvedava.

V stredu idem k dokimu, drzte palce, som zvedava, co povie hlavne na tu rubeolu (som mu volala a povedal, ze mi da protilatky) 😕

evitkamalicka
5. máj 2008

masko tak v stredu ideme spolu...budem na teba mysliet 😉

maso
autor
5. máj 2008

Neli, je mi naprd 😒 vyslovene ratam hodiny, dni, no a este mesiac ..... znasam to ovela horsie ako predtym, nemam ziadnu energiu, som ako nadrogovana 😒

Ty si v pohode?

nelinka79
5. máj 2008

masko este vydrz ono to pominie to sa mi hovori ked mi nic nieje 😎 mna len pobolievaju krize a sedaci nerv ale inak som v pohode ..

maso
autor
5. máj 2008

Ja stale este aj grgam a tiez mam tie vetry, citim sa ako prasiatko a nie ako roztomila tehulka 🙄

nelinka79
5. máj 2008

masko pozri horsie by bolo keby si mala zastavené vetry a nemohla si grgnut. Aj pijes feniklový caj? ono to uz dlho trvat nebude a prejde to...
ja zas mam pocit ze mam v bruchu pasovnicu lebo som stale hladná..

maso
autor
5. máj 2008

nie, mam pit feniklovy caj?

kolko si zatial pribrala Nelka?

nelinka79
5. máj 2008

kamoska ta ma problém s vetrami a jej lekar povedal ze ma pit feniklovy caj a ja ked mam bolesti v bruchu ale také zaludkove alebo som sfucaná tak si ho uvarim a hned sa mi ulavi. vyskusaj ci ti to nepomoze.
no už mam +3,5 kg ☹ to som zvedava ako to dopracujem.. ty si prvý krat kolko pribrala?

maso
autor
5. máj 2008

diky, skusim si ho kupit aj ja 🙂

Ja som prvykrat do 24.tt. pribrala 10 kg, preto som teraz opatrna, zatial som mozno pribrala necelych pol kila. Myslim, ze nepriberas vela, mne predtym doktor vravel, ze co mesiac, to jedno kilo navyse a to ti celkom dobre vychadza 🙂

nelinka79
5. máj 2008

tak bodaj by to tak bolo... ale uz mam licka jak skrecok a za posledny týžden my dost vyskocilo brusko. MM ma z toho velku radost lebo ma moze stipat na lica. ja som bola pred par rokmi pribrata na 71 kg. potom som to schudla a teraz ked sa pozeram na seba mam 68 tak mormalne nechapem ako som mohla tak pribrat. teraz to berem inak lebo som tehu. A najhorsie je ze mne chutia len kalorické bomby a ked mam jest zdravé jedlo takma striasa..

evitkamalicka
5. máj 2008

ja uz mam +6kg 😅

maso
autor
5. máj 2008

aj mna Neli, chuti mi mozno vsetko nezdrave, ked vobec mam na nieco chut ... neviem si predstavit, ze by som jedla teraz salat 😝

strasne sa mi chce spat 😅

nelinka79
5. máj 2008

evit podla mna je to dobré ci ?

masko mna včera svokra napchavala zeleným salatom a statocne som ho zjedla za velku misu. nech si prcek nemyslí ze budeme jest len mastný podbradok, tatarsku, pizzu a všelijaké blbosti. ale co je zatial dobre vecer mi nechuti jest. najem sa okolo 18tej ked pridem z prace a viac nemusim len cez den stale dzobkam..

maso
autor
5. máj 2008

ja sa snazim aspon nejakym sposobom jest normalne, vcera som si dala vyprazany encian, ale bez tatarky a len s varenymi zemiakmi v supke a k tomu bola zeleninova obloha, tak to sa mi zdalo celkom znesitelne. Ovocie do seba dostanem, pijavam dost ovocnych cerstvych stiav, takze to je v pohode, len ta zelenina ... ale si pred svokrou makac 😀

maso
autor
5. máj 2008

Nikto nic??? Ja sa tu ukazem asi az zajtra, tak sa drzte baby 🙂 cauko

elenamarek
5. máj 2008

Ahoj babenky, 🙂 Zuzi niak nemame na seba stastie ☹ Evitka keby som uz ja bola tak daleko aby sme vedeli co to bude,drzim palceky na stredu.

sonicka07
6. máj 2008

ahojte tehulky. tak som tu. mam tri dni volno tento tyzden,tak relaxujem. ale dnes chcem upratovat,aj zajtra. chcem to stihnut pred tym,ako mi zacne byvat zle. masco,verim,ze nemas energiu,ked ti je stale zle. ale je to znak,ze babo je v poriadku. ber to z pozitivneho hladiska. ty mas tusim sono v stredu,ak dobre pamatam. tak potom sem hod hned fotocku. ja som taka netrpezliva,uz chcem,aby sme boli aspon v polovicke. dnes som sa zobudila na pichanie na oboch stranach,kde su vajecniky. tak mam tu cystu a myomy. bojim sa,ze ako to dopadne.