Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

maso
autor
29. sep 2008

Elenka, napis, ake su to bolesti, aj mna to zaujima. Drz sa, este aspon mesiac ... 😉

elenamarek
29. sep 2008

ahoj babenky 🙂 ked som sa pitala doktora povedal,ze tym ze som mala cisarak tak mam zrasty dost velke na stychoch a a tie sa natahuju jak sa zvacsuje maternica,a plus mam placentu v predu na ktoru mi este tlaci malinka,a nanajvys ja som drobna a mam zuzenu panvu preto ma tak bolieva brucho ale nie vzdy len ked chodim alebo sa mala da niak inak,no a v nedelu som bola 6h na nohach potom to dopadlo tak ze som sa nedokazala pohnut normalne som plakala od bolesti,a hlavne vnoci ked sa mala pretoci a ja chcem ist na zachod

nada.hope
30. sep 2008

Babenky ajojte, tak my sme sa akurát vrátili z poradne a medzi nožičkami nemáme nič 😵 😵 😵 tak sa teším, doktorka nám ukázala všetky vnútorné orgány, bolo to úžasné 😵 😵

maso
autor
30. sep 2008

Elenka moja, musis to vydrzat ... drzim palceky, viem si to predstavit, mne stacilo, ked ma maly kopal do krcka maternice, az mi slzy vyleteli, ako to bolelo. ☹
Nadka gratulujem 😵 ... takze Veronika 🙂

Ja som bola u dokiho dnes a vsetko je uz ok, mozem byt aktivnejsia, uz nemusim tolko lezat ... huraaaaaaaaaaa 😀 a maly sa pomalicky zacina pretacat, takze je asi na polceste, aby bol hlavickou dolu 😉 a doki povedal, ze to, ze je velky, ze sa nemusim bat, ak bude napr. v 38 tt. uz celkom vyvinuty a mat vyssiu vahu, tak nebudeme cakat, aby som mohla v pohode rodit normalne 🙂 a nie trapit sa s vyse stvorkilovym babom 😀

nelinka79
1. okt 2008

ahojte babule...
ja idem k dokimu v pondelok a uz sa tesim len dufam ze mi nepovie ze drzim ako stupel tomu asi poviem nech sa este raz pozrie. mne by vobec nevadilo keby kaja vysla v 38 tt ale asi mozem len snivat.

nadi takze dalsia baba do klubu 😀 gratulujeeeeeem

elenamarek
1. okt 2008

ahoj babenky 🙂 Zuzi,super,ze mozes mat pohyb,malinky by mohol inspirovat moju malu,nech pribera,ja idem v piatok na krv a ultrazvuk,vcera a dnes bolo lebsie ale zasa nemozem spat mala sa zasa dala priecne,ja som uz den od 3h hore.Nelinka citala som ze tiez behas na zahod v noci ja idem zosalen kazdu kodinu,a to vecer nic nepijem naschval.Inac babenky moj maly sa narodil v 37tt a bolo super,terajsi doktor neuznava prenasanie,ze je to riziko

mery.maja
1. okt 2008

Jaaj tak vam zavidim kocky uz by som tiez chcela byt tak daleko ako vy s tehotenstvom.No ja som este len 22tt. ale na zachod tiez chodim kazdu hodinu 😝

elenamarek
1. okt 2008

Ahoj Mery 🙂 ja uz by som chcela byt na konci,neboj tiez ti to ubehne 🙂 ten zachod to je hroza 😒

maso
autor
2. okt 2008

Caute baby,
ja tiez chodim na zachod, ale zase je pravda, ze vypijem niekedy hadam aj styri litre za den 😅
Ani moj doki neuznava prenasanie - co je v mojom pripade len dobre, aby sme nemali valibuka a ja problem vytlacit ho 😀
Dnes sme boli s manzelom u zubarky 😖 ja sa zubarov straaaasne bojim, tak som bola dost vystresovana a nastastie nam obom len obrusovala zubny kamen 🙂 poradila mi zvykat babatko hned po narodeni na cumlik, aby necmulalo potom vsetko mozne okrem cumla, to vraj nie je dobre. No a ja sa mam snazit oblizovat jeho cumel co najmenej, ze to tiez nie je dobre.

elenamarek
2. okt 2008

ahoj Zuzi 🙂 moj maly cumel nechcel potom cmulal zuzlakov to su tie latkove hracky malej mam kupene avent dudliky,mne sa to tak hnusi ked si mamicka da do ust cumlik alebo jedlo pred tym nez da tietatu z lyzicky jak moja kamoska este aj fajci no vzdy ma napne,radcsej nosit v sterilnych boxoch ich viac.

elenamarek
2. okt 2008

Evitka,gratulujem k malickemu krasna vaha aj je dost velky 🙂 moja a je mi luto ten cisarak,snad ti bolesti prejdu,hlavne sa cim skor postav, a snaz sa chodit,tak je to lebsie,snad na bolest zabudnes pri malinkom.Hlavne,ze malicky je zdravucky 🙂

nelinka79
2. okt 2008

baby evit uz porodila ved ja nic neviem ☹

elenamarek
2. okt 2008

Nelinka ano malinky ma fotecku v septembrovkach 2,narodil sa 1.10.2008 mala cisarsky,3900g51cm pisala to bay v novej nadeji

maso
autor
2. okt 2008

Jeeeeeeeej, aj ja uz som si pozrela maleho Adamka 😵 😵
Poznam este jednu kamosku, co trosku prenasala a dcera sa jej tiez narodila vcera - krasny datum 😉

elenamarek
2. okt 2008

Masko ahoj,neprides v sobotu do avianu o 17h do kaviarne pri batovi jak je vlacik mame stretavku?

maso
autor
2. okt 2008

myslim, ze ano, uz som pisala do snaziliek 😀

mery.maja
3. okt 2008

masko a preco vlastne uzivas to magnezium??to ti dal doktor kvoli comu?

halienka
3. okt 2008

Ahojte babky, pozývam všetky na naše stretko, ktoré môžte, prídite 🙂 Elenka už písala, je to zajtra v AVione o 17,00 v tej kaviarni. Sa moc teším 🙂

maso
autor
3. okt 2008

Majka, mne to dal doki na krcok maternice, lebo som ho mala makky.

mery.maja
3. okt 2008

aha,ja mavam poslednu dobu take krce v lytkach v noci a je to strasna bolest 😖 musim mu to na buduce povedat mozno mi nieco da lebo som citala ze to moze byt aj nedostatkom magnezia tak neviem.

Zuzi sa ta este spytam...zazila si to tvrdnutie bruska??ak hej mozes mi napisat ako sa to prejavuje,teda viem ze asi tak ze mi stvrdne brusko ale nieco konkretnejsie.
Lebo posledne dni väcsinou ked lezim na chrbte a oddychujem a divam sa na brucho tak vidim babo ako sa tam pretaca alebo co a vyduje sa mi brucho ako keby vystrcilo zadocek alebo nozicku a vzdy je to miesto take tvrde.Po par sekundach sa to stratí.Myslis zeby to mohlo byt tvrdnutie alebo je to len babo a pretaca sa a nemusim sa bat?urcite to spomeniem doktorovi ale tam idem az o tyzden tak neviem.... ☹
Inak necitim nejake bolesti brucha alebo nieco podobne

maso
autor
3. okt 2008

Majka, ja vobec neviem, ake je to tvrdnutie bruska, mna sa na to doktor pytal, ci to nemavam, ja si myslim, ze nie, ale tiez neviem, ake to ma byt 😅 moc som ti nepomohla, ale tiez netusim ...

elenamarek
3. okt 2008

ahoj babenky 🙂 dnesny ultrazvuk dopadol ok,mame 1200g,som v 28 tyzdni novy termin mam na 25.12.2008,co sa tyka bolesti brucha uz 2dni nic tak ked by zacali ze mu mam v stredu povedat a da mi magnezium,tak uvidim.inac za posledny mesiac som pribrala 2kg,takze spolu od zaciaku 3kg,en sa bojim,ze teraz to zacne pribudat.

elenamarek
3. okt 2008

Majka,aj mne tvdne brusko obcas,mne aj pri malom hovorili ze to sposobuje ked si ho hladkam alebo ked sa dieta hybe.

sonicka07
3. okt 2008

elenka,ty si pribrala len 3kg?
ja som zatial plus 6kg,aj to by som tolko nepribrala,keby som nesla na sk na dovolenku. tam som to asi prehnala s jedenim. ale ako sme sa vratili 2 tyzdne dozadu,tak mam stale rovnaku vahu. ale brucho vacsie. takze ty rodis na vianoce? to ti nezavidim,ale stat sa to moze aj mne.
som teda zvedava,ako dopadla stretavka v blave. skoda,ze ja nemozem dojst!

maso
autor
5. okt 2008

Ahojte 🙂

nada.hope
13. okt 2008

no tuto to žije, halooooooooooooo tehulky kde ste? ako sa všetky máte? ozvite sa 😵 😵

maso
autor
14. okt 2008

Cau Nadka, myslim, ze vsetky sme sa vytratili naspat do Novej nadeje 🙂

evitkamalicka
14. okt 2008

ahoooooooooooj

elenamarek
14. okt 2008

ahoj Evitka 🙂 na malinkeho sa tak super pozera,jake je to krasne ked su tie deticky malicke,fakt je nadherny.ako sa citis?jazva neboli?mas dost mliecka?

evitkamalicka
14. okt 2008

jazva mo uz vobec neboli a uz ju takmer vobec nevidiet, citim sa vinikajuco