Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

nelinka79
12. jún 2008

evit ahoj
no to sme teda obidve dopadli 😖 ... kamaratka robi v bratislave v laboratoriu kde robia tieto odbery tak sa jej popýtam a potom ti napisem ci ma tá pol hodina nato vplyv a tak.. ale co viem ja je jedno v akom mnozstve vody to rozmiesaju tam ide o to mnozstvo cukru aby sa dostalo do tela. ale ked sa jej dovolam dam ti vediet.. mna to caká za 4 týždne ...

evitkamalicka
12. jún 2008

neli fakt som z toho znechutena, lebo normalne cukrovku nemam ked mam len 4,7 a normal je do 6

nelinka79
12. jún 2008

evit tehotensku cukrovku moze dostat kazda tam sa len potom upravi strava .. mala to aj manzelova teta a všetko je v poriadku neboj..

elenamarek
12. jún 2008

ahoj babenky 🙂 nelinka daj vediet jak si dopadla na 3D,evitka podla mna mas cukorok ok neni to az taky velky skok,ja som celu noc nespala zacali mi problemi s tlakom,pri synovi som ich mala az pri konci a teraz uz hned,zajtra sa idem poradit s internistom musia mi predpisat lieky ale aby neskodili babetku,len moj doktor si mysli ze mam vysoky ale mne zacala ta horsia varianta kolisavi o 16h som mala 140na 90,vecer 80na 60

nelinka79
12. jún 2008

evit tak volala som s nou a povedala ze ta pol hodina nemá nato vplyv oni ze to beru aj po hodine. ale ze to mas urcite povedat tomu diabetologovi. a ze ti to moc nevyletelo. diabetolog ti urobí este par odberov aby zistil co potrebuje. ale ze tuto cukrovku dostavaju skor zeny vo vyssom veku ze je velmi malo pripadav ked to tehula ma ...

evitkamalicka
12. jún 2008

neli no dufam ze to bude ok

nelinka79
12. jún 2008

evit neboj všetko bude ok 😉 .... mna zas zacalo boliet brucho tak rozmyslam ze ci idem domov alebo ci to este vydrzim..

evitkamalicka
12. jún 2008

nelinka dakujem za info, troska si ma ukludnila 😉

nelinka79
12. jún 2008

evit ked ti to viem zistit tak zistim to neni problém ...

evitkamalicka
12. jún 2008

fakt si zlata...a co brusko? z coho ta boli?

maso
autor
12. jún 2008

Caute baby, vidim, ze ste tu popisali, idem to citat. 🙂

sonicka07
12. jún 2008

masco,pozerala som tvoju svad.fotku,bola si krasna nevesta. myslela som,ze tam budes mat aj nejake fotky miminka.
evitka,elenka,nebojte,vsetko bude ok. ja sa uz citim v pohode. chceme ist cez vikend na vylet,dufam,ze je to dobry napad. trosku zmeny hadam neuskodi. dnes chcem ist za mojou managerkou v praci povedat jej,ze som tehu a o tych problemoch co som mala. chcela by som robit len 4 dni. tak uvidim,co mi povie. ona je taka krava,nemam ju rada,ale dufam,ze v tomto ma pochopi.

maso
autor
12. jún 2008

Elenka, tesim sa, ze vsetko ok a ako tak citam, mate poriadne akcne babo 😀 to nase bolo uplne flegmoske, mozno spinkalo, ked som bola u dokiho, lebo sa tam len tak hupkalo a potom sa navela navela otocilo, ked ho doki stuchal 😀

Nelinka, nestras, ale zase, ked nemas ani krvacanie ani vytok, aspon nieco 😉 drzim palce, no ak bude treba, musis ist do nemocnice, aby sa predislo vsetkemu zlemu ... musis to brat tak 😅

nelinka79
12. jún 2008

evit ja neviem ale mam tichý pocit ze je to skor od nervov a stresov, včera toho bolo az az.. od rana sa to na nas s MM lent ak sypalo ale ci je to fakt zo stresu neviem. teraz ma dost boli tak rozmyslam ci ist domov alebo nie..

maso
autor
12. jún 2008

Evit, tiez to nie je bohvieco, co pises, drzim palceky, boze ja zvyknem hovorit, ze dufam, ze to vsetky dobojujeme do stastneho konca a stale sa tu nieco vyskytuje, co nas trapi ... Nelka, Evit a Elenka 😒 😔 dufam, ze je to len take bububu a vsetko bude dobre 😵

Neli, ak je to to iste s bruskom, co si mala, chod radsej domov 😕

Soni, fotky babatka sem dam, len som to zatial nechcela zakriknut ☹ drzim palce s nadriadenou 😉

nelinka79
12. jún 2008

ahojky masko ... uz som povedala sefovy ze este to nejak vydrzim do 13tej a idem domov lebo ma boli brucho a pre istotu som mu potiahla pod nos PNku a co mi hovoril doktor lebo on je schopný ma tu nechat sediet na silu..

maso
autor
12. jún 2008

dobre si urobila 😉

maso
autor
12. jún 2008

som videla vecicky, co si pridala do albumu 😵 😵

evitkamalicka
12. jún 2008

masko dnes idem este objednavat nejake dupacky 😵

maso
autor
12. jún 2008

jeeeeej, ja som si pozerala mimibazar - pre inspiraciu 😵 velmi sa tesim, ako budem kupovat nejaky teply overalcek na zimu 😀 mne sa paci ten tvoj 😀 😵

nelinka79
13. jún 2008

ahojte babule ... takže mame v brusku Karolinku / kuk album / termin nam dali na 30.10. a som v 21tt ..
takže budeme kupovat gumicky do vlaskou a pukacky

mery.maja
13. jún 2008

Nelinka takze letuska,blahozelam strasne moc 😵 😵 😵 takze uz tu je jeden parik 😉

nelinka79
13. jún 2008

mery ahojcek
ty sa mas ako?

mery.maja
13. jún 2008

ja??normalka 🙂 celkom dobre akurat nato ze som viac unavena a obcas ma boli hlava a dviha sa mi zaludok celkom fajn 😀

nelinka79
13. jún 2008

a uz si bola u lekara? ... skus si sem tam dat citronovu vodu mne to pomahalo na zaludok ...

mery.maja
13. jún 2008

no hej u dokyho som bola uz minuly tyzden,a vtedy mi povedal ze o dva tyzdne mam dojst lebo ked som mala vtedy ten zapal aj s MM tak sa boji aby neslo o mimomater.tehu. takze teraz uz skoro presiel jeden tyzden a uz iba jeden a budeme vediet viac,teraz len cakam a oddychujem 😒

nelinka79
13. jún 2008

tak dávaj na seba pozor a neboj všetko bude v poriadku . ja a karolinka ti rzime palecky 😀

mery.maja
13. jún 2008

dakujem pekne 😵

sisipetka
13. jún 2008

Ahojky, gratulujem ku Karolinke a Adamkovi...tak nech sa hlavne pekne vyvijaju a posluchaju maminy. Kopkat staci, ked pride ocino domov, vtedy si mamina oddychne a necha ich samich nech si to uziju 😀
Ostatne tehulky drzte sa a pekne sa setrite... 😉

evitkamalicka
13. jún 2008

ahojky kocky, tak som konecne doma od diabetologicky od rana od 6tej, ma ide porazit to vysetrenie bolo tak zdlhave...takze rano mi zobrala krv na lacno, potom ma poslala najest sa a po dvoch hodinach znova krv, potom ma poslala najest znova a po 2 hodinach znova krv a dnesne hodnoty mam 5,1-5,1-5,1 takze uplne ukazkove, ale tym ze som to vcera mala zvysene tak sa to uz rata za tehotensku cukrovku a musim dietovat

nelinka gratulujem k dievcatku 😵