Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

sonicka07
18. aug 2008

ahojte. elenka,rodit na sk asi nepojdem,aj ked nad tym rozmyslam. ten prispevok by som mala dostat tak ci tak,lebo mam trvaly pobyt stale na sk. s tym rodenim je to tak,ze by som musela letiet aspon 2 mes pred porodom domov a zas by som bola o to menej s babom po porode,kedze do prace by som musela uz po 4 mes. a zas byt s nasimi a mu tu v irsku,to sa mi vobec nepozdava. aj ked by som radsej rodila v slov.nemocnici,to je fakt. a dalsia vec,velmi dolezita, ze keby som rodial na sk,tak by mi vybavovanie rod.pridavkov trvalo celu vecnost,kdezto ked budem rodit tu,tak je to automaticky.
nuz co,uvidime. este nie som uplne rozhodnuta ani pre jednu moznost,vsetko je otvorene. idem sa napapkat a do prace. papa

maso
autor
18. aug 2008

Caute baby,
Elenka, gratulujem k dievcatku 😵 😵 tesim sa, ze ti to vyslo 😵
Evit, po tej hlienovej zatke som este nedockavejsia ako doteraz 😀 uz aby to bolo.

Dnes si dam slivkove gule s makom - juchuuuuuuuuuuu, mnam 😀

evitkamalicka
18. aug 2008

masko tak posli par guli, mnam 😅

maso
autor
18. aug 2008

😀 keby som mohla, poslem, uvidim, kolko ich mamina donesie 😉

sisipetka
18. aug 2008

Zuzka mozes aj mne 🙂
Pekny dnicok pre telicka tehuliacok 🙂 a miminka v brusku 🙂

evitkamalicka
18. aug 2008

masko uz nemusis, som nakazala muzovi aby sa zastavil po ceste z roboty v obchode, tak urobim na veceru 😅

evitkamalicka
19. aug 2008

halooooooooo halooooooooo 😀

maso
autor
19. aug 2008

Dakujeme Peti 😵
Evit vidis, aspon som ta inspirovala, nie?

Co mate inak nove?

evitkamalicka
19. aug 2008

masko gulky boli suprove, len sa tak po nich zaprasilo 😀

maso
autor
19. aug 2008

aj po tych nasich 😀 😀 ale to boli od maminy 😀
ako sa citis?
ja som bola dnes na kozmetike a masazi, som sa tam v kuse nejako obracala, aby ma neboleli krize 😀 😀

elenamarek
19. aug 2008

ahoj babulky 🙂 ja nic nestiham,vkuse litam na wc,co malinka kopka a to ani moc nepijem, 🙂 vcera som dostala od manzelika originalny darcek,to ste asi ziadna nedostali,kyticu a 3kg hovad.svieckovice,ze ked lubim steak tak nech si dam castejsie,ako nevedela som jak ma zareagovat ale dobre sa natom bavim tak dnes robi veceru s hranolkami a nivovou omackou

evitkamalicka
19. aug 2008

citim sa fajne

maso
autor
19. aug 2008

Cau Elenka, vsetko naj naj k meninkam!!! 😵 😵 😵 Musim povedat, ze si dostala originalny darcek, na ktorom si urcite pochuti aj manzel, nie? 😀 a k veceri prajem dobru chut 😉 dobre to vymyslel 🙂

elenamarek
19. aug 2008

dik Zuzi 🙂 zevraj bol taky zufali ze nevie co mi ma kupit na poslednu chvilu,co uz muzi vzdy vsetko na poslednu chvilu,ze ked isiel okolo masiarstva tak ho to napadlo.

halienka
20. aug 2008

Ahojte tehulky naše 🙂 Prišla som vás kuknúť ako sa držíte 😉 Elenka, tak to bol fakt super darček 😀 náhodou, mne sa také darčeký páčia, je to lepšie ako nejaký otrepaný parfém alebo čo, takto aspoň vidíš že rozmýšľa čo máš rada a tiež ťa má rád 😵 Ja teda napríklad mojej mame každý rok na Mikuláša, keď sa deťom dávajú sladkosti, donesiem zopár nožičiek kvalitnej klobásy, lebo ona zbožňuje klobásu 😀 Kamarátke som na narodky zohnala kvalitnú slivovicu, nie že by bola ožran 😀 , ale na menzes jej zaberá len štamprlík slivovičky 😀 Povedala, že som ju potešila viac ako keby som jej kúpila nejaké náušnice alebo čo. No ale najoriginálnejšie darčeky v našej rodine dáva moja mama - čisto praktické : pod stromček kýbel pracieho prášku 😀 na narodky plynový zapalovač a s tou náplňou, alebo ozdobné šróbky na rozšróbovacie okná 😀
Inak Elenka, tiež blahoželám k meninkám, prajem nech ti všetko dobre dopadne, a to prajem aj vám všetkm tehulkám 🙂

elenamarek
20. aug 2008

Halienka dakujem 🙂 tak to mamina je superna,ja som take dostavala od ocina kufrik plny srobovakov teda montersku sadu atd.vzdy som sa smiala,zevraj u mna sa to vzdy najde,alebo vzdy nakupil plnu skatulu sladkosti lebo vedel ze sladkosti nejem ale on ano

maso
autor
23. aug 2008

Baby, kam ste sa podeli???? 😕 😕

elenamarek
23. aug 2008

ahoj Zuzi ale je tu tichucko,ze?niak nam tehulky pospali 😉 zato ja som mala noc dostala som krc do nohy,tak som sa chcela natiahnut to som ale nemala tak mi ruplo v brusku na lavo ze sa normalne bojim co sa stalo,ale malinka kope tak snad je to ok a neublizila som jej lebo ma normalne bolelo brucho 😒

evitkamalicka
25. aug 2008

krasne dobre ranko...ako sa mame kocky?

nelinka79
25. aug 2008

dobré ranko 😀

evitkamalicka
25. aug 2008

nelinka ako sa mate?

nelinka79
25. aug 2008

evit mame sa v pohode ... kajka skačka v brusku ako zajko 😀 ... mala som na prazdninach svagrinu s Paulinkou / 2 rocna / a uz sa neviem dockat kedy tu bude ta nasa Karolinka
znahame momentalne bud hotovy dom alebo pozemok a dame si postavit montovaný tak to je trochu stresujuce ale co uz..
a vy?

evitkamalicka
25. aug 2008

my dnes celkom fajn,ale vcera nic moc

nelinka79
25. aug 2008

bolo ti zle ? no ked pozeram na tvoje tt tak uz to bude fakt kazdu chvilu..

evitkamalicka
25. aug 2008

neli no ledva sa hybem, ledva som vcera dosla domov z tesca, ked troska pochodim krize bolia jak slak a picha podbrusko, fakt uz nevladzem

nelinka79
27. aug 2008

dobré ranko sem uz tusim nikto nechodi ☹

evitkamalicka
27. aug 2008

ahojte
hlasim navrat z poradne, konecne sme sa niekam pohli...tlak ok., ozvy 140, maly ma okolo 2800g, CS 4, krcok makky a skrateny, takze kazdu chvilu mozeme cakat ze sa zacnem otvarat, dalsia kontorla o tyzden 3.9.

nelinka79
27. aug 2008

ahojcek evit ... to som rada ze ste v poriadku a moc ti drzim palce 🙂

elenamarek
27. aug 2008

ahoj babulky 🙂 Evitka,uz mozes kazdu chvilku cakat,porod. 🙂 Nelinka aj tebe to ubehlo,este par tyzdnikov.Ja chcem uz byt aspon za 34tyzdnom nech nemusim mat stale strach ze keby sa spustil porod tak to malinka nezvledne.zatial sa drzi je sice priecne a placentu mam v predu.a niekedy ma boli brusko ked sa sprieci,a nemoze m vstat z postele.

nelinka79
27. aug 2008

elen neboj ved všetký sme tu bojovnicky a nase deturence to vedia tak spolupracuju.. ja uz 8 septembra nastupujem na matersku a tááááák sa tesim, ziadne ranne vstavanie...len nas asi caka este stahovanie lebo ked všetko klapne tak kupime domcek pri trnave a budeme s kajou uz v novom..