Tehulky z Novej Nádeje. Pridajte sa

maso
15. apr 2008

Tak uz sme v novej teme 🙂 dufam, ze nas tu bude coraz viac 😉

maso
autor
21. apr 2008

Co si myslite o kupani v mori, ked som tehulka?

evitkamalicka
21. apr 2008

netusim ci sa moze kupat v mori...chystas sa na dovolenku?

maso
autor
21. apr 2008

Vies co, praveze neviem ... kamarati chcu ist a ja neviem, ako na tom budeme my, resp. ja 😀 urcite sa spytam dokiho, co si o tom mysli, ale myslim, ze z mora sa nechytaju mykozy, nie? Mne sa paci, ze v tehotenstve je najlepsim sportom plavanie ... ja by som plavala vzorovo 🙂 ale ked doki zavaha, tak zostavame doma.

evitkamalicka
21. apr 2008

my sme si tento rok v lete chceli spravit svadobnu cestu, ale zial to uz budem vo vysokom stadiu tehu a to uz riskovat nebudem, uz by som asi ani teraz nesla

maso
autor
21. apr 2008

jasne, chapem .... vsetko sa bude aj pri mne odvijat od toho, ako sa budem citit a od dokiho nazoru ... tazko hovorit dopredu ... ale v obchode budem mat krasne tehu plavky a velmi by som take chcela 😀 ale to je blby dovod, ze? 😅 ale nie ... to si robim srandu 😉

evitkamalicka
21. apr 2008

radsej pojdeme len k nasim na vychod, mame chatu v Slovenskom raji, tam je krasne

maso
autor
21. apr 2008

🙂 to by som brala ... ked to nevyjde - to more, tak my by sme isli do Tatier ... uz aj vies, kedy sa chystate na vychod?

evitkamalicka
21. apr 2008

masko teraz som na vychode sama bez manzela na tyzden, ale v lete sa chystame tak zaciatkom jula okolo 4.teho

maso
autor
21. apr 2008

A odkial si presne?

evitkamalicka
21. apr 2008

masko Spisska Nova Ves

nelinka79
21. apr 2008

no my sa chystame cez leto len do chorvatska teda ak sa budem citit dobre. ak nebudem v pohode tak pojdeme asi len niekde na slovensku. teraz ideme na predlzený vikend do mnichova ku kamaratke.. ideme si spominat na casy kde sme sa dali dokopy hehe ..

maso
autor
21. apr 2008

Evitka, tam som chodievala, ked som bola mala ... v Rudnanoch mam babku 🙂

Neli, ty si sa nepytala doktora na more? Alebo sa neplanujes kupat?

evitkamalicka
21. apr 2008

masko tak to je sranda 🙂

nelinka79
21. apr 2008

masko ja ked tak si nohy omocim a kupat podla toho aká tam bude voda .. takže uvidim a my by sme sli až koniec jula zaciatok augusta takže uvidime.. a slnit sa moc nechcem lebo potom ostavaju flaky po tele ktoré nemiznu ani ked porodis mas ich na veky.. maju to aj kamaratky ktoré sa normalne opalovali cez tehu ... ale uvidim co mi povie lekar..

maso
autor
21. apr 2008

To fakt? A to su ake flaky? Ja som sa chcela trosku opalovat ... samozrejme tak s citom, aby som sa nespalila alebo co ... kedy ides k lekarovi?

elenamarek
21. apr 2008

Zuzka,pozor na hori, sesterka tak pred 2mesiacmi potratila,doktor jej povedal ze kvoli zmene nadmorskej vysky.Ja tento rok som zrusila aj Egipt,a nepojdem ani nikde mimo napustime bazenik a budem sa plahocit mame sice len 6metrovy a 3,6m siroky ale budem cvicit vodny aerobic a plavat do kolecka,uz vidim doktorku jak ma da na rizikove a doplavala som

nelinka79
21. apr 2008

ja sa lekara budem pytat az pred dovolenkou nic dopredu nerezvujeme a ked by sme sli tak by sme isli na slepo a nieco by sme nasli.. vy chcete ist kedy?

elenamarek
21. apr 2008

Svagrina bola pri mori aj jadna znama v 6mesiaci a v 8mesiaci,a v pohode ale isli autom a robili caste prestavky ale mali aj lahke tehotenstvo

nelinka79
21. apr 2008

ele mi by sme tiez isli s autom a isla by aj kamoska ktora je tiez tehu len mesiac po nas a oni maju velké komfortné auto takze aj cesta by bola v pohode..

maso
autor
21. apr 2008

Dakujem Elenka, urcite sa budem teda dokiho pytat aj na Tatry, isli by sme sice na Strbske, ale s nejakymi turami by sme to neprehanali ... no ved uvidime ... mozno pojdeme len k svokrovcom do Piestan 😀
😀 si ta predstavujem v tom bazene ... ale aspon sa ovlazis 😉 a trosku zaplavas.

Neli, keby sme isli do Chorvatska, tak zaciatkom jula. Ty budes toho 4.7. v ktorom tyzdni?

maso
autor
21. apr 2008

Aj my by sme isli autom a celkom podla mna ... prestavky a tak.
Co si myslite o klime v aute pocas tehotenstva? Ja uz som nad tym premyslala ... ale na nic som neprisla 😀

evitkamalicka
21. apr 2008

masko ja budem 4.7. 29tt

elenamarek
21. apr 2008

to je najlebsie neviem si predstavit ist autobusom, lietadlom sa neodporuca kvoli nadm.vyske,a este nebudes vo vysokom stadiu tehotenstva.takze ked lekar nepovie nie kludne sa da a chorvacka neni daleko teraz su tam dobre porobene cesty ved pojdete len niekde na zaciatok?

nelinka79
21. apr 2008

masko tak 25-26tt ak som dobre pocitala 😉

elenamarek
21. apr 2008

Zuzi musim prist navstivit,tehu obchodik na jakej ulici to mas?a mas aj dost velke,zrovna som prisla nato ze potrebujem na leto veci niake tenucke lahke

maso
autor
21. apr 2008

ja budem asi Evitka teraz 🙂 alebo 17. tt. neveim

elenamarek
21. apr 2008

polovicka mi je mala co som mala pri synovi,ale mam zatial dost s dlhym rukavom,ale letne mam ale som v tom jak hurka

maso
autor
21. apr 2008

😀 sme na Mytnej, ale pockaj, dam ti vediet, ked pridu letne veci, ok? aby si sa zbytocne neprehnala ... zatial su veci jarne 😉

prave sa napchavam salatom (dala som si zavazok, ze kazdy den zjem jednu porciu nejakeho zeleninoveho salatu)

Evitka, mas dost zeleza, alebo ti doki predpisal?

evitkamalicka
21. apr 2008

masko mam dost zeleza, ja som vraj ukazkovo zdrava a nic mi nechyba, tak sa vytesujem, som sa bala ze bohvie co mi vsetko najdu, lebo kym som nebola tehu, tak mi krv brali naposledy na zakladke ak neratam kyret

elenamarek
21. apr 2008

ok Zuzi ale velke ale fakt,uz sa bojim jak vystresujem doktorku povie ze schudnut,moja doktorka ma 40kg aj stopankami,