Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tehuľky z Považskej Bystrice ste tu?

zuzananina
8. nov 2011

Ahojte sú tu tehulky s Považskej Bystrice a okolia?

lenik89
24. nov 2011

@mimma17 Camarello Q12 evolution, pošlem potom fotku...teda urobím tu album ale to by som to musela najskôr pofotiť :D lenže ja keď vidím aký mám foták na mobile tak je mi zle...🙂 no veru za pár dní....ale už nevládzem....

mimma17
24. nov 2011

@lenik89 jeeej paradny a inak konstrukciou je podobny nasmu....a farba?

lenik89
24. nov 2011

Sedy je....chceli sme nejaký ten dvojfarebný, vlastne chceli sme kvetový, ale potom sme si to rozmysleli :D a ten šedý je paradny 🙂 a tie elektrony :D V podstate také konštrukcie majú skoro všetky terajšie kočíky....@mimma17

zuzananina
autor
28. nov 2011

Ahojte baby tak ja som hladala teulky s PB je nas malo ale aj ja sa musim rozluciť stouto temou lebo už nepatrím do tehuliek☹

kosta123
10. dec 2011

@zuzananina - tak to ma mrzí,čo sa stalo? spontánny potrat ?? 😨 Veď sem nemusia chodiť len tehule 😉

No tehu mamičiek tu z PB asi neni veľa ale tém čo chodia baby už aj z deťmi tu pár je.
napr aj tu: https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-povazska-bystrica/

lenka1108
9. jan 2012

Od zajtra v deckom obchode macik v nemocnici vsetok tovar za nakupne ceny. Obchod je otvoreny od 8-12.
Obchod je v suterene pod detskymi doktorkami.

kosta123
28. aug 2012

Haló, haló maminy, ktoré sa neboja spraviť niečo pozitívne pre svoje dieťa!
Príďte sa pozrieť na ukážkovú lekciu hudobnej školy Yamaha Class pre detičky od 4. mesiacov do 4. rokov v pondelok 10. 9. 2012 o 16. 30 hod v Pov. Bystrici na Komenského 110/6.
Tešíme sa, všetci ste vítaní!🙂

kosta123
18. sep 2012

V sobotu je na plavárni úvodná lekcia plávanie pre detičky od 3mesiacov do 3 rokov zdarma,,,,,ak by niekto chcel.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli