Telenovela Rany lásky. Čo si o nej myslíte?

bia8
14. aug 2009

ahojte vsetky ktore sa zapojite do tejto temy ktora mi tu chybala ja som priam zavisla na telenovelach a rada by som sa s vami podelila o to co viem a od vas dozvedela co este neviem,momentalne bezi na jednotke Rany lasky co si myslite o tej telenovele?

bia8
autor
15. aug 2009

pani pozeram ze sa nam to tu rozrasta tak vitajte som rada,peroli dobry vkus,dvojka aj ja obcas kuknem doktorku qvin a bola som v soku ako teraz vyzera sali,andrysek aj sabrinu som pozerala len ta seria co teraz bezi sa do nej neviem dostat a mam tiez velmi rada zufale manzelky vzdy sa chytim aj ked to mesiac nepozeram mne sa tiez pacia carodejnice pozerate?

bia8
autor
15. aug 2009

cawte kocky sledujete aj joj plus vsak?a ked skonci navzdory osudu tak asi zacnu labyrinty vasne to by som bola celkom rada,pametate sa na nu? 🙂 🙂 🙂

dvojka
15. aug 2009

holky a pamatujete některá na školu zlomených srdcí? 😅 😕

bia8
autor
15. aug 2009

neviem aj mi to nieco hovori to bola telenovela?a ako sa volali hlavni herci mozno ma napadne ☹ 🙂

dvojka
15. aug 2009

bia-nene,to nebyla telenovela.
Je to už hrotně dlouho co to vysílali na nově.Něco jako beverly hils,ale mnohem lepší.
A herci?Ty si díky tomu že běžel tenhle seriál jen jednou nepamatuju 😔

bia8
autor
15. aug 2009

aha tak potom neviem a bejwoc si pozeravala?no newiem ako sa to pise

dvojka
15. aug 2009

myslíš pobřežní hlídku s Haselhofem?

bia8
autor
15. aug 2009

ano to som mala tiez velmi rada ale AJ beverly hils bol dobry a telenovelu teraz pozeras nejaku?a u vas v cesku bezi taky serial sila lasky? 🙂 😉

dvojka
15. aug 2009

kdepak,ted neni na telenovely čas 😀
Ale opravdu jsem měla ráda divokého anděla,esmaraldu a pak ošklivku betty 😀
A pobřežní hlídka se mi taky líbila 😵
Nucož,počkám až děti krapet odrostou a pak je telka má 😀

sisstin
15. aug 2009

jéééé..Ošklivka byla mega 😀 😀 😀 😀

bia8
autor
15. aug 2009

dvojka 😀 😀 😀 no ja som to ani nepozerala iba sa mi zda ze to bola telenovela a potom to urobil v cesku ako serial nie? 🙂

dvojka
15. aug 2009

bia-to jo,ale ošklivka Katka měla do Betty hoooodně daleko,to mi snad dá za pravdu každý 😀 😝

bia8
autor
15. aug 2009

no to hej ja som iba raz aj to kus kukla a tu silu lasky pozerava niekto?

dvojka
15. aug 2009

ještě jsem si vzpoměla na Dowsnův svět a taky jsem čučela na ženatý se závazky.
To si ještě vzpomenu na milon serálů 😀
I Dallas a mladí a neklidný-to mě taky bralo 😀

peroli
15. aug 2009

Tady máte tu školu zlomených srdcí, já měla ráda Dreze s Anitou a taky se mi tehdy celkem líbilo jak Katarina tancovala, ale nevím jestli by se mi to líbilo i dnes, to tancování 😅

http://moonrose.blog.cz/galerie/skola-zlomenych...

bia8
autor
15. aug 2009

no dalas ten bol super aj ty zenaty boli dobry ale to myslis tu reality sov?

dvojka
15. aug 2009

peroli-a neni někde ke zkouknutí serál.
Koukala jsem na megavideu,ale nenašla ☹ Budto špatně vidim nebo neni.
Je fakt,jak píšeš,kdo ví,jestli by se nám to líbilo a s takovým odstupem času 😅

peroli
15. aug 2009

jéééé, já milovala Tak jde čas..
"Tak jako písek v přesýpacích hodinách ubíhají dny našich životů, Nova uvádí epizodu z amerického seriálu... Tak jde čas, tady byl začátek a takto dny našich životů plynuly" 😅 😀 😀

dvojka
15. aug 2009

peroli-to byl nekonečný příběh 😀
bia...jojo

bia8
autor
15. aug 2009

peroli dvojka skoda ze mi take nemame na slovensku mne to nic nehovori a vy mate tu silu lasky? 🙂

bia8
autor
15. aug 2009

dobru nocky kocky zajtra sa ozvem 🙂 🙂 🙂

dvojka
15. aug 2009

bia-dívala jsem se do programu a sílu lásky nenašla 😔

andrysek2
16. aug 2009

ahojik a jeste tak jde cas to bylo tez 😀 😀

frisbee
16. aug 2009

dvojka...u nás se to jmenuje Sladká Laura a je to na Barrandově 😉

andrysek2
16. aug 2009

a jeste helena a jeji chlapci se to jmenovalo tez to bylo 😀 😀

simona55
16. aug 2009

jasom mala velmi rada telenovelu RUBI ono to slo na STV1 len skoda ze to nedali do konca, teraz neviem ako to skoncilo. pritom so vstavala o5,20aby som to stihla a potom to uz dali na pol ossmu. ale len do poli. este som mala velmi rada telenovelu PALOMA jej to som bola hotova ked to islo.inac tv nemusim , 😉

janette4
16. aug 2009

ahojte.mne sa hrozne páčila Ošklivka Katka,podľa mňa omnoho lepšie,ako Betty.
a ešte pozerám Ordináciu v ružovej záhrade, Panelák,Páčil sa mi seriál Útek z väznice Prison Break,len tretiu sériu dávali moc neskoro,to bych nevstala do práce.Jednu dobu som pozerala ja Poisťovňu šťastia,ale posledná séria ma moc nechytila,akosi som sa do toho nevedela dostať

no a manžel žral telenovelu o tej Palome z kávových plantáží 😀

Andrysek, Helena bol prvý seriál,ktorý som začala pozerať a u nás tuším v podstate prvá telenovela.

nensy
16. aug 2009

simčo tak paloma byla hezká taky se mi líbila.

bia8
autor
16. aug 2009

ano palomu som aj ja pozerala a teraz davaju telenovelu cistu lasku to je uplne to iste len namiesto kavy tekila ,simona to ta rubi tak blbo skoncila ☹ vies rubi ked aj nohy odrezali a ta jej neter vYRASTLA bola ako dvojca rubi a iba ukazali ako sa bozkava s tym hlavnym hercom a napisali koniec s otaznikom to si videla?

andrysek2
16. aug 2009

jo myslim ze to byl prvni serial byla to fajn a ordinaci v ruzovy zahrade tez sleduji ted ma pauzu o prazdninach 😝 😝 a paloma to neznam 😝 😝