Telenovela Rany lásky. Čo si o nej myslíte?

bia8
14. aug 2009

ahojte vsetky ktore sa zapojite do tejto temy ktora mi tu chybala ja som priam zavisla na telenovelach a rada by som sa s vami podelila o to co viem a od vas dozvedela co este neviem,momentalne bezi na jednotke Rany lasky co si myslite o tej telenovele?

chichotka
18. aug 2009

inak pre serialove a telenovelove zavislačky http://forum.mundolatino.cz je super forum na ktorom je strašne vela o serialoch a telenovelach

ygreen
18. aug 2009

já jako malá čuměla na Helenu a její chlapce, Pak tu telenovelu na primě (v hlavní roli dvojčata blondýny, jedna zohavená a zlá), Esmeraldu, Divokýho anděla a klasiku Beverly hills, Merlose place, Tak jde čas, a další pitomosti.

V poslední době se mi líbila ruská Brigáda, Doktor House, sem tam Zoufalky, Přátelé, MASH, Simpsnovy, první série Ztracených, Pohotovost, Chicago Hope, Muži na stromech. A já hlavně miluju Chirurgy, Teorii velkýho třesku, Futuramu, Chucka. Pak čumim na ordinaci, VKV a ulici, teď se ale šprtám na státnice 😝

debra
19. aug 2009

bia aj ja kukam na stv1 Rany lásky..dokonca vcera som ju nemohla kukat lebo som nebola doma,tak som poprosila uja mi ju nahral 😀 hrozne rada sa kukam tuto telenovelu,neni taka ako ostatne,ma ryxly spad a ne az tak moc tyx casti...tu Bertu ked vidim aj Cezara by ix zavrazdila...juuu taki su protivni ako vsi 😠

kijonkova.k
19. aug 2009

holky,o čem bylo Helena a její chlapci?Já si nějak nemůžu vzpomenout,při tom to znám... 😅

duska1122
19. aug 2009

to bol taky francuzky serial. a studentoch 3 dievcata helena johana a tretiu neviem a troch chalanoch byvali na intraku a vlasne to bolo o ich zivotoch vztahoch a tak celkom sranda ale mala som 10 ked to davali tak neviem ci by ma to bavilo aj dnes

bia8
autor
20. aug 2009

co ja viem ,mne sa celkom pacil oskar a chimena boli najkrajsi par podla mna

bia8
autor
20. aug 2009

to som napisala k telenovele skryta vasenta helena mi nic nehovori ☹ 🙂 😉

peroli
20. aug 2009

ta třetí byla Katka 😉

liana
21. aug 2009

Helena a jej chlapci bol suprový seriál. som sa na neho každý deň strašne tešila. tuším to dávali na Nove, nie? to by teda mohli zopakovať.

bia8
autor
21. aug 2009

no skoda ze to u nas nedavali ,peroli ani podla fotiek mi to nic nehovori co uz

bia8
autor
23. aug 2009

babenky co je s vami?

bia8
autor
24. aug 2009

dudry super videjka a nevie niekto kde najdem domu lebo tam davaju dobre telenovely

penny13
25. aug 2009

Telenovely veľmi neobľubujem. Majú veľa častí ,stále sa tam hádajú. Najprv sa zašúbia, poto msa pohádajú, zomrú tam nejaký ľudia, riešia sa nejaké problémy, potom sa opôť zamilujú a nakoniec svadba.Včera som pozera prvú časť telenovely V mene lásky na Joj plus. Bolo to zaujímavé, ale v druhej časti sa stali všetky smutne udalosti ☹ Vlastne po prvej časti som hneď vedela, čo sa stane v tej druhej 😀

Seriály mám rada.
Odložený prípad
Ako som prežil
Sabrina
Rex
Zúfalé manželky

duska1122
25. aug 2009

ahojte. no vcera som pozerala tu novu telenovelu na joj a mam taky pocit ze som hu uz videla ale s inymi hercami. inak ta rola sa leticii calderon voooobec nehodi 😒

penny13
25. aug 2009

Duska - myslíš to V mene lásky? Inak nechápem prečo tá zlá obviňovala to dievčatko ☹ Ak za to niekto mohol, bola to len ona! keby tej malej nezobrala psíka, nerozthala jej náhrdelník a neudrela ju, tak by to asi nežalovala. ☹

duska1122
25. aug 2009

hej hej v mene lasky. no zatial mi to pripada take divne dabing a vsetko... a navysse mi stihli navzdory osudu ma nastvali 😠 uvidime este si pozriem zopar dielov snad ma to chyti. a tiez nechapem preco hu obvinovala zda sa mi az prili s zla snad sa v tej telenovele nebude vrazdit take moc nemusim. ja len take o laaaaaske 😵

penny13
25. aug 2009

Ja tiež o láske. Ale ja radšej pozerám romantické filmy od tej Stílovej. neviem, ako sa to píše. Veľmi sa mi páčilo Príď láska k nám. Bolo to pred dvoma týždňami. 🙂 😉

duska1122
25. aug 2009

no tie mam aj ja rada. a videla som vsetky asi 100x 😅 ale vraj budu natacat nove pribehy tak sa tesim 😀

penny13
25. aug 2009

duska- naozaj? No super! To prostredie tam je ale nádherné.

duska1122
25. aug 2009

naozaj a vraj sama stealova bude na natacani a bude na to dozerat. tak sa mozme tesit 😉

zallesacek
25. aug 2009

Ahojky, chtela by jsem se zeptat zdali neco nevite o telenovele navzdory osudu? jeste v patek jsem videla dil, ktery urcite nebyl koncem ale v pondeli zacala davat nova telenovela v ten samy cas, a tak nevim zdali to uz skoncilo nebo to pokracuje nekde jinde a v jiny cas, dekuju za odpoved. ☹

duska1122
25. aug 2009

no presunuli to na nedelu o pol 6.hnusaci 😠 😠

sasiki
25. aug 2009

a neviete či pôjde na nove pokračovanie Dr. Housa???

duska1122
25. aug 2009

som sa pozerala a pojde piata seria v stredu. co som videla tak dr cudiova si adoptuje dceru dr vilson sa nevie zmierit so smrtou amber a chce odist, a dr forman si najde novu priatelku,

ronikas
25. aug 2009

pripajam sa do tejto temy tiez mam rada serialiky a teraz sa mi hlavne jeden zapacil navzdory osudu tusim tak sa volal vysielali ho na JOJ-plus ale uz nejak od vcera nechodi 😢 vymenili ho za iy

ronikas
25. aug 2009

teraz som si nasla odpoved u duska1122...dakujem

duska1122
26. aug 2009

neni zaco 🙂

zallesacek
26. aug 2009

Dekuju duska1122