Telenovela Rany lásky. Čo si o nej myslíte?

bia8
14. aug 2009

ahojte vsetky ktore sa zapojite do tejto temy ktora mi tu chybala ja som priam zavisla na telenovelach a rada by som sa s vami podelila o to co viem a od vas dozvedela co este neviem,momentalne bezi na jednotke Rany lasky co si myslite o tej telenovele?

bia8
autor
16. aug 2009

nevies diego?hlavni herec

andrysek2
16. aug 2009

ty bia fakt nevim to mne nic nerika 😝 😝

andrysek2
16. aug 2009

a nekonecnmy dalas nevim jestli se uz o nem nepsalo 😀

samik2008
16. aug 2009

tak já sem nejvíc žrala Divoký Anděl a Esmeraldu..ted sleduju Dr.Quinnovou a Vraždy v Midsomeru.

sasiki
16. aug 2009

Divoký anjel som pozerala aj ja 🙂

andrysek2
16. aug 2009

jo mili a pablo se jmenoval myslim ze 😀 😀

bia8
autor
16. aug 2009

andrysek ano spominali sme dalas divoky anjel bol dobry a pozerali ste aj rany z lasky u vas v cesku sa to volalo si moj zivot tam tiez hrala natalia oreiro?ale to sa mi nepacilo velmi blaznive to bolo mne sa velmi pacila rosalinda a aj esmeralda a tiez velmi Dr.quinova 🙂 🙂 🙂

mobina
16. aug 2009

S těmahle dvěma dávají na Primacool tuším nějakou novou telenovelu. Myslím, že se to jmenuje Jseš můj život. Ve všední den ráno. Přijde mi to skoro stejný jako Anděl... 😖

peroli
16. aug 2009

jj Ivo a Milagros (Mili, čolíto, karlíto) 😀 😀

bia8
autor
16. aug 2009

no aj mne sa to podobalo zo zaciatku ale anjel bol lepsi keby ho chceli opakovat ☹ 🙂 a Ivo sa mi vobec nepacil vam hej?

dudri
16. aug 2009

momentalne pozeram silu lasky a ranu lasky. najma pozeram TXT so skrytymi titulkami. niekedy nepozeram celu film...
obe serialy za chvilu koncia,
sila lasky-31.8 nova epizoda
rana lasky asi o 3tyz.-vrchol zapletky,vrazdy...hrozna Berta... 😝

bia8
autor
16. aug 2009

no ta berta mi ide tak na nervi,a bude mat aj prislusny trest ,no a ta sila lasky ako keby konca ani nemala tam je ich tolko no hruzu 🙂

sasiki
17. aug 2009

mne sa Ivo celkom páčil 😅

dadulaa
17. aug 2009

ahojte,
bia8,ty si písala, že dávajú Čistú lásku, ale to už skončilo, nie? Pýtam sa, lebo som nevidela posledných 20 častí kôli dovči a teraz ju neviem nikde zohnať. Nevie mi niekto poradiť, kde by som mohla zohnať alebo stiahnuť túto telenovelu? fakt by som bola rada.. 😉

duska1122
17. aug 2009

a tu telenovelu co chodi na joj plus navzdori osudu pozeravate?
😀

peroli
17. aug 2009

mě se Ivo líbil mnohem víc až později... asi od doby kdy mu Mili šmikla ten jeho ohon 😀 nebo nějak v té době 😉

bia8
autor
17. aug 2009

dadulaa ona este neskoncila len ma pauzu ak si pametas aj pri palome to tak bolo take tri tyzdne,duska ano aj tu pozeravam ale hotova s nej niesom 🙂a ty si o nej co myslis?peroli to mas pravdu s tym ivom ale mne sa ani vtedy nepacil 🙂 🙂

dadulaa
17. aug 2009

bia8, a to na ktorom programe bude bežať a kedy? ja som ju pozerala na Markíze a tam už skončila, tak teraz som popletená.. 😨

duska1122
17. aug 2009

bia8 no je fakt strasne na nervy ale uz som sa chytila. tak ma rozculuje aky su tam vsetci blby. a tie ich zakony a nikto nikomu neveri len tym zlym. cista laska bola super aspom trocha logicka ziadne tahanice

bia8
autor
17. aug 2009

dadulaa na markize bude normalne pokracovat lebo to este nebol koniec,a markiza uz asi nebude davat ziadnu telenovelu ale od septembra zacne nova televizia doma a ze to je cisto pre zeny tak tam ich budu asi davat ,presne duska to aj mne ide na nervi najme ta scena s tymi planmi ked anna kristina vysvetlovala ze ona ich neznicila ach taka blbost ale pozeram to a pametate si na telenovelu labyrinty vasne? 🙂

marooshka
17. aug 2009

ahoj, taky ráda koukam na seriály i telenovely. Vzpomínáte třeba na Helena a její chlapci? 😀 Já už si to teda nevybavim, ale vim že jsem to taky dost žrala. Jinak berverly, merlose, esmeralda. Pak jsem taky dost koukala na divokou kočku. Teď třeba na barrandově ta sladká laura by asi nebyla špatná, ale je tragický jak dávaj asi deset dílů denně 🙂 No a už se těšim na ordinaci a vkv 😉

andrysek2
17. aug 2009

ahoj jo ivo se jmenoval ne pablo 😝 😝 jo beverly a melrose place 😀 😀

marooshka
17. aug 2009

ivo di carlo 🙂

andrysek2
17. aug 2009

😀 😀

duska1122
17. aug 2009

bia alebo dnes ako stale tu anu kristinu obvinuje ze ho podvadza. ved hu nevidel a ona je stale s nim naco sa vracala?labyrinty vasne to mi cosi hovori ale neviem presne

bia8
autor
17. aug 2009

presne ja by som uz davno od neho odysla,a pritom neni ani bohvie co,no a tie labyrinty vasne idu asi davat za navzdory osudu

duska1122
18. aug 2009

co to bolo o com urcite som to videla ved co som ja nevidela? 😀 😀

bia8
autor
18. aug 2009

no ja si to uz nepametam ale viem ze tam hrala Leticia Calderon cize esmeralda

simona55
18. aug 2009

nie , nevidela, ja som to vydela iba dotial ,ked stala rubya ta druha neviem ako sa vola na takom sklenenom mostiku, a ked isla rubi navstivit tu tetu do doho blazninca, a stratla tu babu co sa vydala za jej chlapa , a rubi sotila donej a ona neviem ci zomrela alebo co sa stalo.dalej som to nevidela. bola krasna aj ta telenovela otich troch bratoch=skrita vasen,ten chuan bol na zjedenie 😀 😀 😝

duska1122
18. aug 2009

aha uz viem no tu som moc nemusela ale sak aj tak hu budem pozerat 🙂