Televízor do kuchyne. Aký kúpiť?

nadhera
1. jún 2009

Maminy,aky mate televizor v kuchyni? Ved si nenechate snad ujst niektore programi? Poradte,nieco male by sa mi zislo.

kisska
1. jún 2009

nadhera ja mam velke okno v stene medzi kuchynou a obyvkou a telku presne oproti, takze som vyriesila telku v kuchyni... dokonca aj drahy je obcas ochotny mi nieco pomoct aj ked davaju v telke nieco dobre.... aj ked mu to trva o sto rokov dlhsie... 😉

nadhera
autor
1. jún 2009

kisska,my sice mame v kazdej izbe tv-si poviete, naco mi je dalsia tv, ale deti maju svoje programy/momentalne deti mame podelene v dvoch izbach a to v detskej a spalni/ ,drahy pozera sport v obyvacke ale ja som kolkokrat dlho v kuchyni a o vsetko pridem - ci spravy,serial,dokumenty...preto hladam nieco male 😉
jedinu TV sme kupovali do obyvacky,ostatne sme dostali.

junovka
1. jún 2009

ja telku nemusim, skor by mi bodlo mat PC v kuchyni 😀

sumienka2525
1. jún 2009

Aj ja by som brala TV do kuchyne. Asi navrhnem mojmu.

junovka: No ja ked som si bravala notebook do chuchyne tak som varila aj o hodinu dlhsie co som si stale ruky umyvala a odpisovala. Tak som si to zrusila a teraz rychlo navarím a utekam k PC az potom. 😀

hasleerka
1. jún 2009

ja si plánujem kúpiť malý dvdprehrávač, dá sa tam napojiť aj káblovka

sumienka2525
1. jún 2009

hasleerka: Dobry napad. Ja som nedavno kupila prenosne male DVD hlavne do auta kôli dcerke aby sa nenudila ked cestujeme dlhsie. Tak si ho prenesiem do kuchyne. 🙂

hasleerka
1. jún 2009

no má to sused, po večeroch sledoval hokej, kedže majú len 1-izb. ... mne sa dokonca ten jeho sencor aj pozdával ... ty máš aké to dvd?

sumienka2525
1. jún 2009

ja mam sony , mam k nemu kopu kablov a otaca sa mi do stran ta plocha kde je obraz a aj sa to da sklopit a pozerat. Taky maly sikovny. A kamoska si kupila perfetkny , ma tam asi zo 200 hier a s TV uz vo vnutri . Ale aj stal vela.

nadhera
autor
2. jún 2009

Uz som nieco nasla na nete,len sa obavam,ako je to s kuch.vyparmi. predsa len prenosne dvd si odnesiete,ale tv? vydrzi potom aspon dva roky ? 😀

judita80
2. jún 2009

nadhera, a čo keby si rýchlo navarila, kúpila by si spoločenskú hru a šla by si sa hrať s detmi 😉 . nechcem ťa kritizovať, ale vysedávanie pred telkou pre také malé deti nie je to najvhodnejšie.

macka01
2. jún 2009

😅 Aj mojím želaním bolo mať telku v kuchyni.Ženy tam predsa len stravia najviac času.Muž mi kupil zn.Thomson ked bol v akcii.Stal okolo 5000 sk takže super cena.Uhlopriečka má 48 cm v pohode stačí je tenučký takže vôbec nezavadzia.Hasleerka len Sencor si nekupuj,nič horšie nepoznam.Ked sme nevedeli čo je to zač par varobkov sme kupili a všetko sme postupne vratili.Kazí sa ako na bežiacom pase.Je síce lacnejší ale nestojí za to stale behať a reklamovaŤ.Radšej pár korun priložiť a kupiť lepšie.Inač ma to hneď viac baví v tej kuchyni a cez Vianoce mi neujde ani jedna rozpravka. 😀

monkula
2. jún 2009

judita. ale nadhera chcela TV pre seba do kuchyne, nie pre deti....

macka, ja mám asi dva výrobky Sencor, ponorný mixér a ručný šľahač, ten šľahač mám už tretí rok a v pohode a to teda pečiem veľmi často 😝

paola.o1
2. jún 2009

cafte, ja mam v kuchyni samsung, taky mensi telkac a mam ho na takej ruke otacacej na stene. super vec, vzdy si ho natocim ako chcem a kuchtim

sumienka2525
2. jún 2009

judita: Treba pozornejšie čítať. Ako písala aj monkula to chcela nádhera pre seba TV do kuchyne aby jej počas varenia neušli oblubené programy.

So Sencorom ja osobne nemám žiadne skúsenosti , ale suseda nadávala raz na Sencor.

macka01
2. jún 2009

Monkula tyka sa to viac tych spotrebičov ako Tv,video ,dvd,cd a tak ,Nie kuchynskych

monkula
2. jún 2009

aha, tak s tým nemám skúsenosti...

macka01
2. jún 2009

mixer zapneš na 3 minuty však,a telka ti beží aj niekoľko hodín to je o inm.V každom prípade TV v kuchiýni nemá CHYBU. 😀

milliigoret
2. jún 2009

my máme Thomson (37cm) ,no ale nieje to LCD 😉 ale do kuchyne stačí 🙂

monkula
2. jún 2009

macka, ospravedlňujem sa.... 😔 😔 😔

maruschka
2. jún 2009

mne by sa zišiel do kuchyne notebook s pripojením na internet..V kuchyni trávim nenormálne veľa času a dobre by mi padlo učiť sa, pracovať, pozrieť si koníka a sem-tam večer, keď je pohoda aj nejaký seriál-keď už drobci spia, mňa vysedávať v obyvačke nebaví a na počítač sa dostať je u nás absolútne umenie 😀 😀

hasleerka
2. jún 2009

macka díky za radu ... nadhera , kámoška má tv v kuchyni už pekných pár rokov zatial jej slúži v pohode

nadhera
autor
3. jún 2009

dakujem za rady, par druhov si necham schvalit svagrovi a drahy bude postaveny pred hotovu vec, ked uz bude tv doma 😀

majcik
3. jún 2009

Byvame u svokrovcov a vyse roka mame TV v kuchyni a ja si to neviem vynachvalit. Ked byvam pocas dna doma sama, alebo maly spi, tak mi to dobre padne - teda nejde mi stale, taky maniak nie som, pustam si aj radio, ale rada sledujem napriklad Damsky magazin a v tom case zvyknem byt v kuchyni - varim, obedujem a je to super, ze mozem nieco robit a zaroven aspon pocujem alebo aj vidim. Mame ju v rohu nad stolom, takze vidno na TV aj od stola, aj od sporaka, drezu, ci linky. Velakrat som v kuchyni aj vecer, este cosi dokoncujem a bolo by mi luto odbiehat napriklad od Ordinacie. Takto si pustim TV a je to OK 🙂

bajom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka241
29. mar 2017

Tento LG http://milujemeelektroniku.eu/je-tv-lg-32lh530v... je vhodný napríklad do kuchyne kde nepotrebujete funkciu ako je internet. Čo sa týka ceny aj zvuku super.

damoska
24. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

máme TV v kuchyni. Povodne bol v obyvačke, tam sme kupili nový s uhlopriečkou 175 cm a ten malý je v kuchyni.

essenceee
12. nov 2018

nakolko sa teraz riešia hlavne uhlopriečky, tak určite vyberaj podla priestoru, ktorý tam maš. Ale v ramci bezpečnosti a priestoru by som ju zavesila na stenu.

myfo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
3. nov 2021

ja nemam, kuchynu mam spojenu s obyvackou a telku do kuchyne by som nechcela ani keby to mam oddelene

beahavala
6. nov 2021

nema ho tam a keby som mala mat tak fakt len nejaky maly