Práca v Tesco

vitez
26. dec 2018

ahojte..je tu nejaká skupina o TESCU....myslím tým..nejaké mienky ..chcela by som sa v Tescu zamestnat,,,,) vdaka

29simona29
26. dec 2018

@vitez robila som na centrále analyticku zásobovania a nikdy viac- nevyhovoval mi open office, makačka od 08:00-19:00, pravidelne sa ma šéf pýtal piatok večer o pol8 kam idem a či mám všetko hotove🙈, no vadilo mi tam najmä to, že tam robil každý- mäsiar po chvíľke skončil ako team leader ja centrále a podobne- pre niekoho môže byt práve toto vyhovujúce..Ak si sa ale pýtala na prácu na predajni- to neviem, v rámci úvodného tyzdna sme sa boli pozriet aj na obchode v Galante a to, čo som videla, ako tam zaobchádzali so zamestnancami, ako sa s nimi bavili a aké mali podmienky, tak to bola pre mna silná káva- ale z pohladu zamestnanca v obchode to posúdiť neviem..

mamula2
26. dec 2018

@vitez Ahoj a chceš sa zamestnať konkrétne kde?na aký post?

vitez
autor
26. dec 2018

@mamula2 pokladnicka..predavacka

gabika0825
26. dec 2018

Ahoj, čítam akurát aj komentár, že chceš robiť predavačku na predajni. No k tomu ti poviem len toľko, nemám osobnú skúsenosť, no kamarátka čo tam robí predavačku mi povedala svoje skúsenosti a poviem ti, že nič pozitívne. Maká od rána do večera, je rada, keď môže ísť aspoň na wc, je to drina, veľa ľudí, behá hore dolu keď treba niečo s tovarom, no robí tam cez 2-3 roky a odchádza už preč lebo sa to nedá zvládnuť. To nehovorím o plate. Takže si to premysli, no ak ti taká práca v zhone s ľudmi vyhovuje, tak je to asi práca pre teba😊

mamula2
26. dec 2018

@vitez myslím že tie berú stále.Ono stačí prísť so žiadosťou a životopisom,a zaniesť osobne na personálne.
@gabika0825 Ako kde,v malých Tescách to je kľudnejšie,a čo sa týka prac.doby je to asi individuálne.Ja robím v Tescu a tam sa robia 8,7,5,ale aj 12tky,ako kedy,ale baby si chvália aj platovo

gabika0825
26. dec 2018

@mamula2 Môže byť, kamoška je tam skoro stále od rána do večera... robí vo veľkom Tescu. Ale čo mám pri dome malé Tesco tak to tiež nie je sranda, aj tam stojím niekedy v rade pol hodinu a to nepreháňam 😉

mamula2
26. dec 2018

@gabika0825 ono asi aj záleží kde sa nachádza ja monitorujem tescá na východe a niektoré v strede SK a niektoré tie malé pol dna zívajú prázdnotou

lalenka33
26. dec 2018

Moj oco robi v Tescu,ale v SBS-kara a teda naše Tesco je menšie,ale zamestnanci su tam stali už niekolko rokov.A su spokojni.Asi fakt zalezi od prevadzky a vela spravi aj kolektiv

adoska717
10. apr 2019

Ja som pred par rokmi robila brigadne v tescu... Na lahodkach, pecive, ambiente a na nocnych a bola som maximalne spokojna 😊 i ked riaditelka bola hnusna ale ju som neriesila