Tipi na párty pre najmenších. Poraďte

sunny6
13. júl 2007

Ahojte kocky,
chcela by som vas poprosit o vsetky napady na decku party,ktore urcite pomozu mne,ale aj inym maminkam,ktorych deticky oslavuju narodeniny a pod.
Nas drobec bude mat v oktobri 2 roky ,a chceli by sme takuto mensiu party zorgnizovat,chybaju nam napady,i ked par ich mame.Nechceme aby to bolo len ,,posedenie u sesedov z narodeninovou tortou,, ale aby sa deti pekne bavili,aby bola sranda a nebola nuda.
Tiez potesia napady na narodeninove pochutky,pri ktprych pohlade sa detske ocka rozziaria ,ale nie su nezdrave 😀
Tesim sa na vase prispevky xxx

Zatial mame zajacikovske pozvanky,vele vela balonov,jahody v cokolade 😀

titkovamiriam
13. júl 2007

pre dvojrocne to si uz ani nepamatam 😀 ,no viem ze sa deti dobre zabavili stavnim kociek /komina/kto postavi vacsi,skakanie vo vreci,ci preskakovanie alebo podliezanie metly.
Na jedenie bol vdacny ovocny salat , plnene vajicka-bielko naplnene zltkom a spravena tvaricka,paradajkove muchotravky-bodky z jogurtu,rozne chlebikove zvieratka povykrajovane formickami.
Samozrejme baloniky,,silvestrovske,,ciapky a bublifuk. 😀

ena
13. júl 2007

klasika: koliesko bananu medzi 2 piskotami, macane v cokolade, namiesto sparatok mozes pouzit nejake farebne napichovatka, my sme mali na jednej party tke sparatka s papierovymi zastavkami a vyrezavatkom som na kazdej vycvikla nejaky motiv: cukrik, delfinik, srdiecko...
sendvice, ale spravit ich tak, ze povykrajujes formickami nejake tvary, podla toho ake vykrajovatko zozenies: motyl, zajko (priemer minimalne 5 cm) a zvysky sendvica tiez mozes vyuzit na jendohunky napr v tvare trojuholnika, stvorca, co sa podari, ponapichovat sparatka..

pre kazdeho gratulanta mozes pripravit take minibalicky s nejakymi blbostickami, ale to asi poznas.. 🙂

a program: moji domaci na party pozvali jednu pani, co robila klauna a take minidivadielko pre deti (ale to mozu aj maminy+tatinovia nieco pripravit 🙂) )
Pre deti sa mozu pripravit bublifuky. Len potom treba davat pozor aby neboli vsade porozlievane 🙂

sunny6
autor
14. júl 2007

dakujem za rady babule,
ten bublifuk na ten som myslela,ale neviem i z toho n ebude klzisko....ak to este premyslim,a ena tie sendvice a vyrezavat tvary to je super napad ,idem pozret do mesta dake vyrezavatka.
titkovamiriam,ano ovocny salat sa tiez chystam robit,ale tie muchotravky asi nie,krasne to vyzera ale moj maly by to vyplul 😀 zatial papa len varenu zeleninu,tak mozno urobim mrkvove palicky a budu sa namacat do dakej pomazanky.

ena
14. júl 2007

sunny6: nasla som foto z tej party, tie sendvice nie je velmi vidno, ale lepsie som nenasla https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

maca793
14. júl 2007

my oslavujeme narodeniny klasicky ale minule som s kamarátkou robila deťom pyžamovú párty. na stole mali detské šampanské, tyčinky, sladkosti, chrupky čipsy.... hrala im muzika až do polnoci a potom si pozreli rozprávku. my dospelí sme boli v kuchyni na pokeci, pili sme fajn vínko, sedeli sme pri sviečkach. deti sa dostatočne vyšantili a boli nadmieru spokojné.

sunny6
autor
15. júl 2007

jeee ena to vyzera fakt chutne ,aj tie vlajocky je pekny detail pre detske ocka.
Tie piskoty plnene bananom urcite urobim,len neviem ci zozeniem okruhle piskoty,ale je tu dost polskych obchodov tak hadam ich budu mat.

maca793-nieco take si predstavujem aj ja,rodicia v jedalni z vinkom a snackom,a deti v obyvacke ......budeme mat asi 8 deti od veku 15 mesiacov po 4 roky....a neviem ci sa zabavia.Detskych filmov mame dost,rozmyslala som nad plastelinov,farbickami atd....mozno dake hry kde by sa vyhrali trebars cukriky by sa zislo vymysliet.....musim este porozmyslat.Ale dakujem za vsetky ray.

maca793
15. júl 2007

u nás to bolo trošku iné, lebo deti mali po 6 rokov, a to najmenšie kľudne spinkalo vo svojej izbe. aj oni si kreslili, ale len dáku polhodinu a potom sa zabávali.

ena
16. júl 2007

sunny06: na plastelinu pozor, pokial mas niekde koberec 🙂 Ale inak dobry napad, len ked tych deti bude viac, oni budu vsetko robit chvilku a potom sa rozbehnu k niecomu dalsiemu.. 🙂

sunny6
autor
17. júl 2007

ena nastastie mame koberec len v spalni,takze jedine nas plastelina ohrozi ak si ju dake dieta strci do nosa,ale zas budu stale s dozorom takze hadam to bude ok.
Viem ze nevydrzia pri jednej cinnosti,prave preto som zalozila tuto temu ,kde by som mohla ziskat viac info o napadoch a aktivitach na detskych olavach.

petaba
7. feb 2008

baby dobra stranka z vecickami na pripravu oslavy
http://partytown.sk/

julia225
7. feb 2008

cas si urcite ked budu vsetky decka vyspate poobede, my sme mali o 16tej... vsetkych privitate, ponukate niecim, potom darceky, ked oslavenec rozbali daceky aj on rozda deckam nejake drobnosti, potom hry, ja som mala pripravene decke cd s piesnami a hra ako kolo kolo, oli oli janko, potom kamoska divadielko s ponozkovymi babkami.... pesnicky balony bublifuky(pozor), papierove girlandy, slamky(pozor) farebne taniere a pohare ddetsky motiv-tesco...
no ale ziadny program sa nekonal, lebo decka sa vyhrali same... bolo ich 5 tak akurat, my sme boli vsetky susedy naraz tehu 🙂 a na party som zistila ze vsetky tehu zasa su... 😢 😀
asi tolko... 🙂

julia225
7. feb 2008

ozaj oslava by nemala trvat dlhsie ako 2hodky... 😉

petaba
7. máj 2008

Ahojte baby neviete mi poradit niaky pekny text na pozvanku na 1 narodeniny nasej babulky? nieco v podobe basnicky

prosim pomozte mi

leva
9. máj 2008

Ahojcek,ja by som zas potrebovala,niaky pekny text pre 7 rocnu,ako a co napisat na pozvanku.dakujem 😉

ivkamt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkamt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zicon
30. jún 2009

Moje oblubene

1 kg muky
1/2 litra vody + 1/2 kvasnic rozpustit
2 lyzicky oleja
troska oregana

zamiesit kym sa cesto nelepy

ny vrch zdrave ingrediencie podľa predstavy a je super Pizza

kristinabianka
21. júl 2009

ahojte,my mame za sebou dvojdnovu party mojej Bianky a z toho jeden den bola BABYparty a cele to prebiehalo takto:objednala som s manzelom nafukovaciu smykalku a naf.trampolinu,deti sa snykali a skakali,bazen sme mali napusteny,ale pocasie nebolo na kupanie,torta smotanova s visnami a na vrch sme posypali farebne cukriky,dzusiky, detske sampanske,slane,vyprazane maso,salat,a plno zakuskou,mufinny.a deti vyskali od radosti,nemali kam utiect.bol to super den pre Bianku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😲

emate
21. júl 2009

Ahojte, ja som robila minulý rok dcérke oslavu na 2.roky, mali sme dobroty a aj rôzne súťaže, to Vás možno bude zaujímať viac. Napr.: hľadanie pribináčika (v detskej som hocikde poschovávala túto dobrotu, počet toľko, koľko detí, aby si každé našlo), hádanie zvukov (máme doma knižku, ktorá po stlačení obrázkov vydáva zvuky, deti mali hádať aké je to zvieratko), chytanie bublín (kto nachytá najviac bublín, nedá sa to zrátať, tak dostali odmeny všetky deti). Potom bola súťaž aj pre rodičov (mamine sme zaviazali oči, deti sme vyzuli, a podľa ohmatávania nožičiek mala mamina nájsť svoje dieťatko). Potom sme mali ešte beh s balonom a to je asi všetko.

krimhilda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka888
10. feb 2012

ahojte, chystam dcerke oslavu 2 narodenin, mate nejake osvedcene recepty pre deti? budu tam tak od roka a pol po 4 roky, zvacsa deticky co nepapaju cokoladu a tak... cize ak mate nejake napady na nieco "zdravsie"
dakujem

henikav
10. feb 2012

Hra na hudobny balicek: deti si posadaju do kruhu, pustis hudbu a deti si budu podavat balicek, v ktorom uprostred je darcek. Je na nom vela vrstiev papiera, striedam darcekovy a noviny, obcas tam prihodim nejaku drobnost, cize pocas hudby si deti darcek podavaju a ked zastavis hudbu, ten komu zostane balicek v ruke, moze rozbalit jednu vrstvu papiera, prekvapko je ze niekedy tam je minidarcek a niekedy nie. Ako mamina ktora riadi hudbu vies trosku "podvadzat" a priblizne to smerovat tak aby sa kazde dieta sa dostalo k nejakemu darceku. Davam tam drobnosti, pistalky, klucenky, jojo....
Tuto hru pouzivam uz roky vtedy ked su deti uz rozblaznene a potrebujem ich trosku skludnit.
okrem toho mame dlhu chodbu a tam z flias od mineralky napustenej troskou vody na zataz hadzu loptou, ako bowling, pekne stoja v rade
Okrem toho balony vsade, niektore zavesene na dekoraciu, niektore len tak volne pohadzane, decka sa vedia neuveritelne vyblaznit.

kristinka.s
18. júl 2012

ahojte, mozno vas bude inspirovat aj tento clanok, je v nom opisany tip na party pre deti. A ked je vas mamiciek viac, bude to o to zabavnejsie 🙂 http://www.zariadim.sk/blog/item?id=14

lucinda22
20. sep 2015

Ahojte skuske kočky od www.partypredeti.sk