To všetko by som si priala

mirka414
9. jan 2009

Zrovna som ukladala dcerku spinkat a ked uz spinkala,tak sa zo snicka nadherne usmiala 😵 ...
To by bolo moje prve prianie vidiet o com sa tej mojej malinkej sniva...
druhe by bolo,aby v zivote dokazala nieco skutocne uzasneho,na co by sme boli ako rodicia strasne hrdi...
a tretie vyhrat sportku,stacilo by jeden x v zivote 😀 ...
teraz ma este napadol ten vtip o vevericke otvorila prvy,saty,druhy saty,vevericka zahresi,ked to takto pojde dalej,tak zomriem od hladu 😀 😉

pomeranca
11. jan 2009

1) aby nikdo a hlavně děti neumírali kvůli nedostatku jídla a čisté vody (když tak koukám na tu "reklamu" vedle diskuze)
2) mír
3) a mnoho dalšího. tři ořechy jsou fakt málo 😢

kocurik16
12. jan 2009

1. zdravie pre všetkých
2. šťastie
3. dobre opatrovaný strom na rodenie dalšich orieškov

slnieckova
12. jan 2009

tak ja budem sebecka a kaslem na cely svet s orieskami, mne tiez nikto nikdy nic nedal zadarmo a nestaral sa, ci som ok alebo nie... takze svetovy mier a zdravie pre vsetkych ludi to urcite nebude 🤐

prvy - dostatocne financne zabezpecenie nasho manzelstva, bez utahovania opaskov (nemyslim zbytocne rozhadzovanie penazi, ale aby sa clovek nemusel kazdy mesiac pozerat do penazenky, ze: tak toto tento mesiac nevyjde.... cize dobra a stabilna praca pre mna a pre manzela, vlastny bytik, hoc aj jednoizbovy, len nech nemusime platit ten nekrestansky podnajom)
druhy - este sto rokov mojej mamine
treti - zdravie

titkovamiriam
12. jan 2009

1. zdravie 🙂 pre vsetkych
2.lpeniaze aby som si mohla kupit co chcem kedy chcem 🙂
3.nech nabehne ten plyn ,lebo nemam rada zimu 😀 -ten som obetovala

kocurik16
12. jan 2009

svetový mier je sen,lebo blázni boli aj budú, ale ja myslím tiež v prvom rade pod pojmom všetci svoju rodinu a tých,čo vedia kde som aj vtedy,ked odomna nič nepotrebujú 😅