Točenie hlavy, nevoľnosti. Trpeli ste tým aj vy?

zuzana1981
1. mar 2009

Trpeli ste aj vy tým ?
Dakujem

dadulka19
1. mar 2009

Zuzka,ja áno,od dectva.Odpadávala som kdekoľvek 😒

karot
1. mar 2009

Trpěla jsem tím od jara do prosince 08.Pak jsem šla na operaci se Šťítnou žlázou a od té doby je to v pohodě.

adetka
1. mar 2009

obcas ano... v suvislosti s nizkym tlakom, alebo teraz chripkou...

alon111
1. mar 2009

mne sa sem tam zatoci hlava ale ja mam velmi nizky tlak tak preto .

dadulka19
1. mar 2009

jéj,až teraz som si všimla,čo som napísala 😠 ..jasné,že od detstva 😀 😀 😀 ...
zuzka,ako často to mávaš?

zuzana1981
autor
1. mar 2009

niekedy , pred menstruaciou alebo pocas ovulacie, kedze som uz prestala kojit ale stale mam vyssiu hladinu prolaktinu

tomaslavka3
1. mar 2009

mne sa nieco taketo stalo minuly rok,ked zacinali horucavy a to v den narodenin mojej dcery/10rokov/.Vybrali sme sa na nedelnu prechadzku,prisli sme do stredu dediny a z nicoho nic sa mi zatocilo,zahmlil.Mala som pocit,len pit,pit a sadnut si.Potom sa mi tak zahmlilo v hlave a utvoril taky kruh,ze som nevladala dalej.Okamzite som isla na pohotovost so slzami v ociach.6hodin vysetreni vratane CT.Vsetky vysledky som malav100%poriadku,ziadna odchylka.

edita33
1. mar 2009

mne sa tiez casto toci hlava,mam tiez nizky tlak,ked sa prudko postavim,,ale aj preto ,lebo vobec nepijem tekutiny, 🙄 co mi nechyba,)zmena pocasia,

foogy
1. mar 2009

Mně se taky motá hlava díky nízkému tlaku, pomáhá mi ráno pomalu vstávat, denně vypiju 3 kafe a k tomu piju obden kopřivový čaj a celkově se snažím dodržovat pitný režím 😉

leaaa
17. mar 2009

mne sa toci hlava temer 10 rokov niekedy mam az zachvaty ,bojim sa niekedy aj vstat ,je to priserne ktomu stracam rovnovahu

nobody
18. mar 2009

znám človíčka, kterýmu se zatočila hlava

no tekutiny, minerály, klid

nobody
18. mar 2009

holky, a nevíte nějaký recept na netočení?
holt mi na tom človíčku šíleně záleží :-*

ejusa
18. mar 2009

No Nobody,asi fakt vela pit,mne sa casto toci hlava,motka ale ked pijem viac tak nie,ale ja to flakam,tak som ako na kolotoci.Preco nemas foto,sa Ta bojim 😀

nobody
18. mar 2009

ejusa, takže pořád pít .. jo, fajn, já jen chci, aby se měla krásně
tak zas zadarmo kolotoč, to se dá 😀
fotku mám, ale ne tady, jsem tu jako "nobody"
"já ti neublížím" (scéna z Bourneova mýtu)

janulka7
18. mar 2009

no ono to moze byt tym pitim ale aj ked klesne cukor v krvi. teda aspon mne to lekarka tak vysvetlila. na to je dobre mat po ruke najaky cukrik alebo aj olivy su super. znie to ako pre cukrovkarov a bola som z toho aj ja prekvapena ale jeto vraj ked ste hladne. ale mne vela robila aj stitna zlaza. ked to zacali kontrolovat tak to preslo.

nataly7
18. mar 2009

mne sa toci hlava uz dlho mam nizky tlak najviac ked mam svoje dni vtedy si pripadam ako by som si dala za jeden aspon mame kolotoc zadarmo 😀 hovori sa nizky tlak nie je taky nebezpecny ako vysoky tak treba vela pit ale ja na to kolko razy zabudam a potom si sama sebe nadavam ked ma mi toci

nobody
18. mar 2009

takže cukřík do pusinky?

nataly7
18. mar 2009

ten cukrik bude dobry na nervy

mami.sk
18. mar 2009

no sranda, že mne sa točila hrozne hlava a myslela som si, že to je z nízkeho tlaku/ vždy som ho mala hrozne nízky/. no a ja som ho mala práveže vysoký 😀

nataly7
18. mar 2009

to ozaj

miska001
18. mar 2009

mami.sk: ja to iste vždy bol nizky tak som točenie hlavy prikladala k tomu a nakoniec bol vysoký 😀 neni nič lepšie ako ked si určujeme pričinu sama sebe a nenechame to na odborníkov 😝 😀

ejusa
18. mar 2009

Nobody a na kom Ti tak veeelmi zalezi,prezrad 🙂 Inak som mala co zabludit do tejto temy,uz si namyslam este vacsie tocenie hlavy 😀

nobody
18. mar 2009

ejusa, mně už se taky točí ...ako na kolotoči
nemůžu prozradit, musíš mi to prominout 😉

certica
18. mar 2009

moze to byt nielen tlakom, ale napr. aj priznak diabetes. tym cukrikom by som to asi neriesila 😀 😨

nobody
18. mar 2009

a může být polibek alternativou cukříku?

certica
18. mar 2009

len aby ti ta osoba rovno aj nezamdlela 😀

ejusa
18. mar 2009

Prominuto Nobody 😉

misicka455
19. mar 2009

Točení hlavy může být i třeba zánětem v uchu nebo nerovnováhou ve středním uchu.Já motaním a závratěma trpím už tři roky a zatím mi nic nepřišly, ale je staršně moc příčín z čeho se může motat. Může to být příznak migrény nebo od zad či od toho ucha atd.....
Doporučuje se používat třeba Ginko bilobu jestli je to jen občasné měla by pomoct, jestli ne je lépe naštívit neurologa a Orl 😉

misicka455
19. mar 2009

Asi 5000 letá zkušenost s užíváním extraktu z Ginkgo biloba v Číně a řada lékařských studií prokázaly blahodárné účinky projevující se při dlouhodobém užívání na zlepšení prokrvení mozku, srdce, paměti, schopnosti soustředění, ulevuje při závratích a hučení v uších. Ginkgo se vyznačuje svým unikátním obsahem flavonoidů, terpenických laktonů, ginkgolidů, tříslovin, mastných kyselin, organických kyselin, karotenoidních barviv, steroidních sloučenin, vitaminu C a jiných látek.

uci
19. mar 2009

a nepozorujete niekdo suvislost zavratov s kojenim? mne sa totizto zacali asi tak 1 mesiac po porode objavovat take doslova zavraty (take to bezne tocenie hlavy som mala aj predtym ale to bolo z nizkeho tlaku a to viem isto lebo si tlak dost casto meriam) - je to taky neprijemny pocit na spankoch, zasumi to a idem k zemi 😒 vedomie som teda este nestratila ale je to velmi neprijemne, horsie ako opica 😀 a nedostatkom tekutin to tiez nie je, lebo teraz ako kojim tak pijem aj 5 litrov denne