Tonikum Revalid. Máte skúsenosť?

leva
20. feb 2008

ahoj dievcata,chcela by som sa vas opytat,ci nemate niektora skusenost s ampulkami Revalid?,tabletky so v minulosti brala a vysledok sa dostavil,teraz som skusila Tonicum,tak ze ci nahodou ste tuto kuru niektora uz nebrala.Dakujem

bilushka
20. feb 2008

Leva, s ampulkami skusenosti nemam, ale som prekvapena, ze si spokojna s tabletkami, ja aj moje zname sme ho brali, stale som si vravela, ze musim este pockat, vysledok sa dostavi neskor, dala som za to dooost penazi a vysledok boli jedine dobre nechty 😔
Fakt nikomu nam to nepomohlo na vlasy 🤐

A zo samponov mam odsusany Triaktivin a Vichy-obidva proti padaniu vlasov, prvy je o polovicu lacnejsi od Vichy a som s nim aj viac spokojna!

leva
autor
20. feb 2008

bilushka,ja mam uplne jemne a riedke vlasy,ked som brala tie tabletky,ozaj sa mi zlepsila kvalita,brala so ich 3 mesiace.Mala som ako keby tahsiu hlavu,hned som to spozorovala,kedze ja mam ozaj riedke vlasy,aj kamoska mi vravela ze sa mi zlepsila kvalita.No vtedy som pouzivala aj balzam klorane z lekarne,ked som brala tie tabletky.Tak teraz skusim toto a uvidime.Dik za radu,na sampon.

lul
20. feb 2008

mne tabletky nepomohli. tak neviem, ci by mi pomohlo tonikum. skus, uvidis. ked ti pomohlo jedno, moze ti pomoct aj druhe 😉 pa

nobody
20. feb 2008

zkuste Viaderm, ségřulka si ho vychvalovala 🙂

vesi
20. feb 2008

mne Viaderm vôbece nepomohol, pomohol mi Revalid tabletky, šampon a kondicioner, používala som všetko naraz, moja kaderníčka si po 3 mesiacoch hned všimla rozdiel 🙂

nobody
20. feb 2008

vesi, je to možný ...asi to na každýho působí jinak 🙂

vesi
21. feb 2008

samozrejme, v lekárni sa veľmi čudovali, že mi to nepomohlo 😅 🙂