Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
11. okt 2009

idem aj ja hodiť sprchen a potom asi do perín 😔
papá 😉

nada.hope
11. okt 2009

Inac zda sa mi ze nas sem chodi nejako stale menej a menej, ja som tiez viac na FB ako tu na konovi, uz ho skoro ani nezapinam 😅

nada.hope
11. okt 2009

oki dobru aj malej bublinke 😉 😔

ada11
12. okt 2009

dejna, nada.hope. - môžem vás ubezpečiť, že rovnako sa budete báť aj o druhé mimi a rovnako ho budete ľúbiť 😉 ja keď som bola tehu druhý raz, tak niekedy som rozmýšľala ako to bude, lebo Maťka bola sama 5 rokov a všetko sa točilo len okolo nej 😉 ale ono to prišlo samo, nerozmýšľala som či ju budem rovnako ľúbiť a pod. 😉 proste narodila sa nám Anet a teraz si to neviem inak ani predstaviť 😉 mám dve deti, ktoré sú láskou zahŕňané rovnako, i keď niekedy sa to tak nezdá /lebo mimi potrebuje trochu viac pozornosti či času v určitých sitiuáciach/, ale v iných situáciach sa to vykompenzovalo 😉 proste je to úplne iné mať jedno dieťa a úplné iné mať deti dve 😉 je úžasné keď pozorujete ako sa spolu hrajú, ako reagujú na seba, vtedy si poviem, že som ich mohla mať aj skôr a viac 😀

katinka0000
12. okt 2009

ahojte!

dnes je zase hrozny den. leje ako z krhle. nico je velmi unudeny, lebo je zvyknuty chodit kazde doobedie von.

co porabate?

felixko
12. okt 2009

ahojte,
ja som bola dnes ráno u lekára, sestra bola s malou, teraz sa spolu hrajú, von sa nedá ísť, všade samé mláky, katastrofa. tak len čumíme do telky, Ninke nahrávame na DVD každú nedelu z STV1 Maškrtníčka, je to detská relácia a malá to doslova žerie. Samozrejme NO1 je Pat a Mat 😀 😀 😀 😀 😀

dejna3
autor
12. okt 2009

ahojte 😉
ada, ja sa nebojím, že by som ho mala menej rada... ja len vravím, že je to úplné iné... pri prvom tehu bolo pre nás všetko nové, nezvyčajné až čarovné 😵 teraz sú to už viac menej známe veci 😀 ja viem, že počtom detí sa láska nedelí, ale násobí 😵

ja čakám na mamu, aby mi postrážila malú a musím skočiť do mesta na nákupy... a vôbec sa mi nechceeeee 😝

katinka0000
12. okt 2009

felixko: aj my mame zapnutu telku (damsky magazin). 🙂

dejna: ja tiez musim ist na nakup, ked sa maly zobudi. ale pojdem do tesca, lebo po meste sa mi v takomto hnusnom pocasi nechce trepat. som si myslela, ze nakupim vcera v nemecku, lebo tam je vsetko kvalitnejsie a skoro vsetko aj lacnejsie, ale zabudlo som, ze je nedela a ze je tam vsetko pozatvarane. ☹

dejna3
autor
12. okt 2009

aj my sme kuki dámsky magazín 😀

dejna3
autor
12. okt 2009

katinka, ja nemám auto, tak mi je jedno, či zmoknem cestou do mesta alebo do tesca 😀 a navyše musím aj tak ísť do lekárne..

katinka0000
12. okt 2009

dani je jasne, ked potrebujes ist, tak sa neda nic robit.

kkiikkaa
12. okt 2009

ahojte holky! som tu medzi vami nová, aj keď som vás sem-tam čítavala, keď som chodila do práce. doma máme net len pár dní (konečne!!!), tak sa k vám pridám - ak môžem 🙂. som v 23 tt, čakáme prvé bábo, takže je pre nás všetko nové.
a zdravím hlavne DEJNU! ahojky,vieš kto som?! poradím - č.106!a rovno ti musím povedať, že som ostala riadne vyhúkaná, keď som zbadala tt pri tvojom mene! v dobrom samozrejme! 😀 som nečakala, že si tak švihnete!

dejna3
autor
12. okt 2009

kikaaaaaa, no vitaj 🙂 no konečne sem si trafila 😀 dúfam, že sa častejšie ozveš 🙂

dejna3
autor
12. okt 2009

a tebe sa to ešte nedonieslo? 😕 v robote som to hovorila pred týždňom 😀

dejna3
autor
12. okt 2009

kika, a ako sa máš, moja? 😕

kkiikkaa
12. okt 2009

dani, ja by som sem trafila už dávno, keby mám ako 🙂 dúfam, že teraz tu nebudem "furt" 🙂
aj ja som bola v robote min.týždeň, ale do mojej kancelárie sa tá tvoja novinka cez stenu asi nedostala 😀 a to sme si mysleli, že tam aj steny majú uši, že?!
ozaj, dodatočne a o to srdečnejšie ti gratulujem!
prvé dva mesiace boli dosť blbé, teraz už ok, akurát, že strašne zle spávam - malinká najradšej kopká v noci 😅 a marek je stále na týždňovkách 😢
a ty ako?!musí to byť ťažké, keď sa staráš aj o sofinku (je krásna!!!... to má po maminke, že?!)

dejna3
autor
12. okt 2009

že by sa už tak neklebetilo? 😀
ja som to šla povedať, hlavne kvôli mirke - tá čo ma zastupuje, nech vie, na čom je... a potešila sa veľmiiii 🙂
ďakujem za gratulation a ja ti gratulujem k dievčatku 😵 😵 😵 bola si aj na 3D? alebo to doki zistil pri bežnom sone?
ja už teraz tiež trošku lepšie, v I.trimestri som bývala dosť vyčerpaná... je to určite náročnejšie, než pri prvom tehu, ale aspoň sa postupne pripravujem, lebo po pôrode to bude ešte náročnejšie 😀

je to trošinku skôr, než sme plánovali, ale zas ani sme nejak veľký rozdiel medzi drobcami nechceli... aspoň si budeme všetko pamätať 😉
inak ja som bola veľmi prekvapená z albínky 😵 keď som sa to dozvedela

inffinity
12. okt 2009

Ahojte holky,

tak mám dneska teda den asi okolo 11h jsme vyšli na ty nožičky no lilo jak z konve mokrá jsem byla až na p..... 😀 no a dorazíme do nemocky no že já blbá zapomněla že je to až od 13h 😠 😠 no nic no byly jsme tam 11:45 a samo že 1. tak se na mě dívaly jak na mimozemštana, já dělala blbou že jsem to nevěděla no nebudu říkat že jsem sklerotik ,ne? a tak že no tak už počkejte vezmeme vás první..chi tak jsme šly první no ale začali dneska až ve 14hod děti už plakaly, no všichni byli naštvaní 😒

a máme to v pořádku ani sme předtím nemuseli balit a tedka pan dr.říkal že je to ok, že už se neuvidíme 🙂 🙂 🙂

kkiikkaa
12. okt 2009

dani, asi to už bude tak, že sa neklebetí - sú tam noví ľudia, nevieš, čo si môžeš dovoliť. staré dobré časy, keď sme boli ako taká partia. keby nie som na pn, tak už by som asi bola na psychiatrii (keď nie kvôli klientom, tak kvôli vieš komu).
boli sme v hlohovci (SUPER, odporúčam!), síleš mi deň pred tým nevedel, alebo nechcel povedať, čo to bude, vraj to moc nehovorí. bolo nám jedno, čo budeme mať, ale ja som bola tak strašne zvedavá!!! rovnako ako vy, nevieme sa zhodnúť na mene - manželík vymýšľa samú exotiku (zara, lilly), mne sa páči emma (mala by naraz meniny aj narodeniny -ako ja- a to nechcem). dúfam, že neostane no name.
ja si neviem predstaviť tak rýchlo deti po sebe, ale ja si zatiaľ neviem predstaviť, ako to bude s jedným 🙂 dúfam, že bude dobrunká. ozaj, aj riešite nové bývanie, či zatiaľ sa pomestíte vo vašom bytíku?! o albínke ani nehovorím, to bolo prekvapko roka, ale asi aj pre nich(v jej veku - nezávidm). počuj, nebude to tým lepkavým kreslom u nás v kancli?! 😀 😀 😀

dejna3
autor
12. okt 2009

😀 😀 ja už som sa na tých "lepkavých" stoličkách rehotala 😀 že baby, dávajte pozor, kam sadáte 😀 😀

kika, ani ja som si nevedela predstaviť mať takto skoro detičky po sebe, ale už sa veľmi tešíme.. peťo chcel mať druhé hneď po roku, ale to som nechcela ani za svet, a napokon kvôli cisárskemu sa "trošku" skrotil 😀
neboj, všetko zvládneš aj ty, v pohode 😉 hm, ma ani nenapadlo, že budeme naraz tehu 😀

koľko sa platí v tom HC za 3D? ako a kedy sa tam treba objednať?

bývanie riešime zatiaľ len v našom bytíku... zo spálne bude detská a do obývačky chceme dať urobiť na mieru nejaký praktický skladací gauč, na ktorom by sme mohli spávať my.... úver máme ešte tak cca na 9 rokov, takže nejneskôr vtedy (ak sa skôr nepodarí) by sme chceli určo niečo väčšie 😉

dejna3
autor
12. okt 2009

inffi, no tak to je super správa, že mišička je v poriadku, kĺbiky sú o.k. 😵 😵 😵

dejna3
autor
12. okt 2009

uf, babule, ale riadna kosa je dnes, bŕŕŕŕŕ 😝 normálne vytiahnúť kabát ☹

nada.hope
12. okt 2009

Dejna tu je stranka :----------------
http://www.4dultrazvuk.sk/contact

dejna3
autor
12. okt 2009

tam sa akože dá ísť aj v nedeľu? 😕
lebo ja si myslím, že v TO robil 3D najlepšie abutuaima...a keďže tam už nerobí, tak ak pôjdeme, určite inam 😉

nada.hope
12. okt 2009

ano da sa ale je to drahsie a objednat sa mozes kludne aj zajtra sestircka sa bude pytat v ktorom si tt a podlatoho Ta objedná 😉

dejna3
autor
12. okt 2009

naďa, a ty si bola tiež v HC?

sme teraz kuki video zo svadby - také rodinné, sme sa narehotali, až nás bruchá bolia 😀 😀 😀

katinka0000
12. okt 2009

ahojte!

vitam medzi nami dalsiu tehulku. super, ze sa nam to tu takto rozrasta.

nico bol dneska vecer trochu rozblazneny, tak zaspal az na druhykrat a to az o 21:45.

no idem ja za manzelikom pozerat 112. to je jeho najoblubenejsia relacia.

pa

inffinity
12. okt 2009

Kukám že dneska se tu nic neděje..půjdu asi hajat za těma mojima spícíma miminkama 😀 😀 pa pa 😔

nada.hope
12. okt 2009

Dejna ano bola som v Hlohovci a teda nemozem si to vynachvalit, na topolcany som nepocula nic pozitivne 😅

dejna3
autor
12. okt 2009

konečne som sa sem dostala 😅
nadi, ja som bola v TO a boli sme s drahým spokojní 😉 ... ale ako som písala - najlepšie to zrejme robil abutuaima, lebo prvýkrát tam bol urbanec - a veľmi sme nepochodili... na druhýkrát super 🙂