Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
30. jún 2009

ikaaaaa 😕

ika8
30. jún 2009

ada11: tak ty si sa nakoniec vybrala proti burke 😒 My sme prišli k našim a o 15 min to začalo 😠 Ika zjedla marhule a banan a zaspala. Domov sme sa dostali o 19h.

Inak keď bude takto teplo, ja cez deň ani pätu s kočíkom nevytiahnem... radšej pôjdeme na večer, hoci aj do 21h budeme vonku

Teri: Filipko to zvládol bez nehody? 😅 Jáj ika bola upotená až za ušami 😖

ika8
30. jún 2009

ahoj dejna 😉 si myslela že nepridem??? 😕

ada11
30. jún 2009

ika, nie proti búrke, ale po búrke, ja som vytiahla päty z domu o 16,30 a v meste som bola okolo 17,00 😉

ika8
30. jún 2009

tak to ano, to už bol super luft

ada11
30. jún 2009

ika, naša Maťka sa bojí búrky, chúďa tak by som jej nerobila šokovú terapiu 😀

ika8
30. jún 2009

ikuška to väčšinou prespí, alebo si to ani nevšíma... zatiaľ 😉

ika8
30. jún 2009

dejna? co vešiaš zasa prádlo? 😀 😝

ika8
30. jún 2009

ja som dneska prala 3x a zasa je tam niečo hodené 😠

ada11
30. jún 2009

ika, aj ja som prala síce len 2 razy, tú druhú práčku so vyťahovala len pred chvíľkou 😉

ada11
30. jún 2009

ja idem spať 😔 , tak ak bude mať náhodou nočnú, tak príjemnú službu 😀

ika8
30. jún 2009

ada: dobrú 😔

dejna, si sa stratila? tak idem aj ja spať, dnes trošku skôr, krpec jedol naposledy o 18h, takže ráno o 6h sme hore na hodinku a potom znova do hajan 😅

dejna3
autor
30. jún 2009

jáááj, som vás prešvihla ☹ 😔
mali sme ešte takú debatu s drahým, ohľadom príprav,,, tak som až teraz dorazila... a vy už spinkáte? 😕
tak teda dobrú 😔

ada11
1. júl 2009

bré ránko 🙂

ika8
1. júl 2009

tak nevstávali sme o 6 ale pred 5.h 😒 a to zjedla iba 180ml mliečka 😠 teraz zjedla tri malinké marhuľky s keksíkom a už spinká... len dokedy, keď je takto dusno

bubinko83
1. júl 2009

ahojte 🙂 Takže bolo ministretko včera? 😉 My mame dalšie dva nove zubky 🙂 Ja som bola rano u dokiny na krv tak som taka nevyspata som vstavala rano o 6:15 😒 Ale aspon to mam zasebou.

sssimi
1. júl 2009

Ika dávaš malej čerstvé marhule? A pohoda? Ja sa ich bojím jesť keď kojím. Dávam si len tak decentne max.1nu, ale najradšej by som sa ich prežrala 😀

Kočky chodili ste alebo chodíte s detičkami plávať. Je to v TO?

A čo ste sa bavili o monitore dychu. Ja mám Nany. Je to super vecička len keby mi Sarah spávala v postieľke 😀 ...
Zatiaľ sme ho používali asi 1 tt a aj to len počas spánku cez deň 😒 ... Sarah s nami drichme v posteli. Buď sa zobudí ako ju dávam do postieľky alebo do 5 minút čo v nej zaspí... No už má 6tt tak by sa patrilo ju začať učiť na svoje leháro, lebo sa nevyspím takto poriadne... Len sa budím a hľadám ju po posteli na ktorej strane som ju nechala...

nada.hope
1. júl 2009

Ahojte 😉
ssimi nasa Ninka svoju postielku zacala pouzivat od 3.mesiaca som si myslela, ze ju aj predame, ale nase zlaticko sa nakoniec umodrila 😉 😉................ a ja som monitor pouzivala niekedy aj cez den, ked spala v spalni na nasej manzelskej posteli 😀 😀 aby som maqla o nej prehlad a vedela kedy je hore 😉

ika8
1. júl 2009

sssimi: áno, dala som včera jednu a dnes tri...a všetko v pohode 😉 Plávať chodila s Nicolaskom katinka a chválila si... ano je to v TO

ika8
1. júl 2009

a inuška spí v postieľke od začiatku, u nás v posteli iba niekedy, keď na ňu prídu v noci plače 🙂

kkkatarinkaaa
1. júl 2009

ahojte
no, tak ja sa dnes cely bozi den ,,serinkam,, s hrachom......uz mam vyse hlavy 😠 od rana, to je uz ozaj na nervy...tak ma bolia prsty od stikania, tak to slo zle, tazko a bolo ho kopec 😠 😠

je tu nejaka mamina, ktora nema-la ten monitor dychu? 😕

bubinko83
1. júl 2009

katarinka ja som monitor dychu nepouživala.Ja som toho nazoru,že to vačšinou ludi len vystraši pre plany poplach.Ale je to každeho osobna vec,ja by som to nechcela.

ellen
1. júl 2009

katarinka, ja som tiez nemala monitor dychu. najskor som ho chcela, ale nakoniec som sa rozhodla inak. ako Ikuska, aj moja Babu spi od malinka v postielke, s vynimkami nad rano okolo jedneho roka, ale teraz uz nonstop.. dokonca aj cez den, ked spi v dome, tak spi v postielke, ale to je skor z bezpecnostneho dovodu, zpretoezsa prevaluje z boka na bok...

ika, dejna, no moja ma rok a 8 mesiacov a 10 kg mame az teraz.... ale ked aj knizky cita v stoji, tak sa ani necudujem... niekedy uvazujem, preco som taka pevna, ked stale za nou lietam... 😅

snazim sa opravit "balon" za 2 €, tak ak tu niekto je, ozvite sa 😀

nada.hope
1. júl 2009

ahoj,................elen balon za 2 eura? 😀 😀

sssimi
1. júl 2009

Katarinka monitor dychu sa odporúča len pre predčasne narodené deti. Ak ho nechceš tak si ho nekupuj. Ja som objavila za 33€ a keďže ešte plánujeme miminko tak sa to oplatí a mm má ešte 6 súrodencov, tak ho využiju aj pre ich detičky. Inak ja som pokojnešia keď na ňom spí a nechodím ju tak často kontrolovať.

adkato
1. júl 2009

kkkatarinkaaa: ja som monitor dychu mala a nelutujem...mozno akurat to,ze som ho nekupovala,vyuzila by som ho aj pre druhe mimi raz...
ja som ho mala zapozicany,dala som maleho poistit do jednej poistovne,a ta ti ho zapozicia na 6mes..pridu k tebe domov,otvoria novucicku krabicu s monitorom(takze nech ti ani len nenapadne,ze mas monitor po predchadzajucich miminkach... 🙂 ) a potom opat pridu,vezmu ti ho a nasledne ho daruju do porodnic,nadacii,.... 😉
a ja som bola maximalne spokojna,ten spanok bezstarostny,ze nemusim kontrolovat maleho,ci dycha...mala som Nanny a ani jedenkrat nespustil zbytocny poplach,a to maly uz tiez fest cestoval po postielke... 😀 jaaaj,sice parkrat,ked som vytiahla maleho z postielky a nevypla som ho,tak jasne ze zapistal,kedze nema v sebe kameru a nevidel,ze som maleho vzala na ruky.... 😀 😀 😀
a inak,ked nechces kupovat novy,mrkni aj na pouzivane na bazaroch,vacsinou su pouzivane do 6mes,to sa neznici.... 😉

nada.hope
1. júl 2009

Suhlasim so Simi,...................... mam kolegynu, ktora prve dva mesiace chodila k malej kazdych 10 minut aj v noci jej to nedalo a stale pozerala, ci dycha, je to len pre pokoj dusicky mamicky 😉
My sme angelcare kupovali v anglicku, je takm o polovicu lacnejsi 😉 , ale kludne sa da pozicat aj v nasej topolcianskej nemocnici 😉

ada11
1. júl 2009

kkkatarinkaa, ja som nemala monitor dychu ani pri jednej mojej bambuľke 😉 a to Maťka sa narodila o 7 týždňov skôr ☹ ja som zažila pípanie monitoru na JIS-ke, keď bola napojená a teda bolo to strašné 😕

nada.hope
1. júl 2009

tak si kkatarinkaa vyber 😉 je to len a len na tebe 😉

ada11
1. júl 2009

ale tým nehovorím, že je to zbytočné, i keď mne by to bolo z toho dôvodu, že ANET SPáVA STáLE SO MNOU NA JEDNEJ POSTELI 😉 JE TO OTáZKA INVESTíCIE, AK Máš NEJAKé €€, ktoré by moc nechýbali, tak je to dobrá vec a pokiaľ bábo bude spať v postieľke 😉 ale dá sa aj zapožičať ako píš nada.hope 😉