Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
5. feb 2010

dnes je ale riadny vetrisko 😝 chcela som vziať sofinku pešo aspoň na chvíľku von pri činžiak, ale veď by mi ju odfúklo 😅

teri3
5. feb 2010

inffinity, moja kamarátka si ten kalíšok nevie vynachváliť, ale ja by som si ho isto nekúpila 😉 . K tým anion vložkám - myslím, že na také špeci účely, keď má niekto problémy a nič nepomáha, tak by to mohlo pomôcť, niektoré ženy majú problém aj po pôrode... ale na normálne používanie asi príliš drahé

felixko, ja som si už bola prevziať rozhodnutie a podpísala som aj to čestné prehlásenie, ako spomína dejna 😉

ika8
5. feb 2010

mne prišla kartička z UP, aby som si prišla prevziať rozhodnutie 😉

sofia122
6. feb 2010

ahojte baby mne uz doslo vcera rozhodnutie a mam schvalenu zvisenu matersku.

sofia122
6. feb 2010

je tu niekto?

ika8
6. feb 2010

ahojte,
tak ika je dnes upišťaná 😝

dejna3
autor
6. feb 2010

čaute,
sofinka dnes cez deň spala 15 minút 😠 😝

ika, čo vám idú zuby, či len tak preventívne? 😕

ika8
6. feb 2010

zuby aj mňa napadli, no žiaden pohyb som nevidela pri čistení zubov 😅 lebo sa aj slince ako doga 😀 to asi iba skúšala moje nervy 😉
ika tak minule nespala celý deň a potom zaspala o 18,30 😠 a ťahala tak 45min a potom večer strach a hrúza - zaspať ani za svet

dejna3
autor
6. feb 2010

sofi si zasa furt pchá prsty do pusy, ale nekontrolovala som...
ja si už dávam pozor na to, a keď celý deň nespí, večer sa ju snažim zabaviť, aby nezaspala... síce je mrzutá ale nejak to vydržíme a potom ide skôr spať... a keď sa stane, že zalomí (napr, idem o 7-mej od našich a ona zaspí v kočíku) tak hneď doma budím 😝

ika8
6. feb 2010

veď aj mne zaspinkala vtedy v kočíku, ona si doma sama neľahne 😕 to bude aj hodiny chodiť a mrnčať, ale nezaľahne 😝

dejna3
autor
6. feb 2010

som z nej dnes ale riadne uťahaná... bola dobručká, ale ten spánok 😖 som prišla do kuchyne, stihla som akurát tak nakrájeť mäso a už bola hore... tak mi potom robila kuchtíka pri varení, otvárala všetky skrinka všetko vyťahovala... a ja som nemala čas chvíľku posedieť...

dejna3
autor
6. feb 2010

ako normálne by som to zvládala, ale teraz už fučím, len keď sa mám zohnúť 😝 😀 😀

ika8
6. feb 2010

aj ja som dnes z ikinky riadne uťahaná... nestáva sa to často... a predpokladám, že noc nebude iná 😝
ja keď varím, tak jej musím dať k linke taký schodík, aby všetko videla, inak by som nič neurobila 🙂 a stalo sa, že z neho už aj zletela 😕 a tiež je normálka, že povyhadzuje všetko zo šuflíkov a skriniek 😖 len sa potom obzerám, aby som sa na niečom neprizabila

ika8
6. feb 2010

a minukle som robila sviečkovú na smotane a šlohla mi dve mrkvy... striedavo ich jedla a čiastočne aj vypľúvala 😅

dejna3
autor
6. feb 2010

😀 😀 😀

no u nás je horšie, keď šlohne napr. olej, ocot... minule mi napríklad vysypala solamyl na chodbe na zem 😠 som sa čudovala, že prečo zrazu pekne prišla vrátiť krabičku na miesto odkiaľ ju vzala... a o chvíľu som zistila 😠

dejna3
autor
6. feb 2010

mne sofi pravidelne vyjedá surové zemiaky, keď šúpem 😅 ako jej to môže chutiť? 😕

ika8
6. feb 2010

im chutí snáď všetko, čo nemajú papať 😉

dejna3
autor
6. feb 2010

idem sa zvaliť na gauč k drahému, kukneme nejaké dvd... na dnes som k.o. 😝
dobrú 😔 😔 😔

ika8
6. feb 2010

😔 😔 😔 😔

alicc
7. feb 2010

ahojte, konečne som sa sem dostala.
v piatok som bola v poradni, všetko je ok, rodiť budem cisárskym a doktorka povedala, že to bude pravdepodobne týžden pred termínom, kedže je to plánované. takže by to malo byť asi 2.4. čo je ale Veľký piatok - sviatok, to asi robiť nebudú(len akútne prípady), vo štvrtok je 1. apríla to by som zas nebola rada ja , takže to možno bude 31.3. ale sa mi to posúva 🙂

ada11
8. feb 2010

tak aj Anet sa pridáva k "nejedlým"veciam - ona je totálny vysávač 😀 len minule papala matku zo šróbika 😕

alicc, takže marec 😉

dejna3
autor
8. feb 2010

ahojte,
alicc, a s kým si sa dohodla.. s dr. kerekovou? 😕
náhodou 1. apríl nie je zlý dátum 😀 😀 😀 ja mám 3 kámošky narodené 1.4. a sú to také bláznidlá, ja s nimi ohromná sranda, ten dátum im sedí 😉

baby, ja som sa ešte nestihla úplne doliečiť a už som nanovo chorá 😠 😝 boli ma hrdlo a zas mám nádchu ☹
do prčic, tohoto som sa obávala, že si polovičku tehu takto odmaródujem, keďže v zime ľahko hocičo nachytám 😠 😠 😠 mne proste vôbec nazaberajú babské recepty a lieky nemôžem - takže paráda 😝

alicc
8. feb 2010

ahojte,
Dejna: ano dohodla som sa s dr. Kerekovou a jasné že ten dátum až tak nejako neriešim, ked to bude tak to bude a budeme sa tešiť z malého pokladu.

alicc
9. feb 2010

ahojte ,
dobré ránko prajem všetkým.
baby ste nejaké zaneprázdnené 😉

felixko
9. feb 2010

ahojte babenky,
dejna tak zas to na teba sadlo? to je ale smola ☹ heš heš choroby preč. aj môj drahý je asi chorý, dúfam, že nenakazí malú, keby sme aspoň mohli ísť k našim, ale máme kopu vybavovačiek s bytmi, takže musíme trčať doma.

my sme boli ráno na kontrolný výter, dr. hneď malú aj zaočkovala, to bolo plačúúúú. ja som jej povyzliekala nohavice, pančuchy a túto dávku očkovacej látky dávajú do ručičky 😉 inak včera večer sme zažili šok. Ninka zaspala o 20.30hod., my sme pozerali v kuchyni telku, okolo 11.30hod. Ninka spustila taký strašný rev, až vrieskala, kričala na ratu mamaa, mamáá, my sme okamžite za ňou vyštartovali, rozsvietili svetlo, malú som vzala na ruky, celá sa triasla a ukazovala na skriňu tam, tam, tam...muselo sa jej niečo hrozné zosnívať, lebo sme ju nemohli nasledujúcu pol hodinku ukľudniť. celá sa triasla, ústočká jej mykalo, no čo sa môže takému malému stvoreniu snívať? dnes ráno som stretla susedu, kt.býva nad nami. hneď sa ma pýtala, čo sa malej stalo, keď tak plakala, že ona už zaspávala a zrazu taký rev, že si myslela, že nám musela spadnúť.

alicc
9. feb 2010

fúúú, tak to muselo byť fakt niečo strašné pre nu, chúdatko malinké

dejna3
autor
9. feb 2010

ahojte,

felixko, aj naša sofi sa občas zo sna rozplače a nevieme ju utíšiť, ani zobudiť☹ tiež rozmýšľam, čo sa môže takému drobčiatku snívať, že ho to tak vyľaká 😒

aliic, pekné fotos 😉 ty máš aké malé bruško 🙂 dnes bola u mňa ingridka 😵

sofi je dnes 14 dní po očkovaní - takže hurá, zvládla to 🙂

alicc
9. feb 2010

takže o ingridke vieš už aj ty. ja som sa tak strašne tešila a prajem jej to. 😀 😀 😀

dejna3
autor
9. feb 2010

aj ja sa s ňou veeeeľmi tešííím 😵 😵 😵

ika8
9. feb 2010

ahojte,
dnes sme mali celkom dobrý deň, ika behala, vyvádzala, nechala sa oblizovať psovi 😅 včerajšiu noc spala super - zaspala asi o 21,15h a ani raz sa nezobudila až ráno o 5,30 papala a potom ešte potiahla asi do 9,30h. Ale takéto noci mávame výnimočne, takže nezáviďte 😀 😀 😀

a k tým snom: to ika máva tiež často, že iba plače a ani oči nemá otvorené, ale utíši sa iba vtedy, keď sa preberie 😖

dejna: tak to máte super s tým očkovaním.. ja mám z toho trochen obavy 😒 my ideme 1.3.

dnes som stretla aj teri v DM a skoro mi vykúpila všetko mliečko 😉 a ja som to dorazila a nenechali sme im tam nič 😵 Ozaj teraz do 14.2. je nejaká valentínska akcia - ja som si zobrala za 150bodov 15% zľavu na nákup a ešte mi dali ďalšiu zľavu na ďalší nákup v sume 10%, avšak možno uplatniť len do 31.3. - čo my isto stíhame 😅 😅 😅