Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

alicc
26. feb 2010

veru to počasie je otras, človeku sa nič nechce,tma je ako v zime a to sme sa už vytešovali, že sa dníčky predlžujú 😝

kkkatarinkaaa
26. feb 2010

inffi- to bola podarena rymovacka 😀 😀 😀
my sme uz doma...bohuzial 😒 ☹ 😖 😢

ika8
26. feb 2010

ahojte,
a čo všetky športujete? 😕

alicc
26. feb 2010

no veru ja s tý mojim kotlikom by som toho vela nenašportovala, tak jediné čo mi zostáva je telka, ale na dnes sa tešíme všetci aj malá chce aby som ju zobudila, aj minule ked naši hrali o pol druhej som mala príkaz ju zobudiť a veru vydržala pozerať jeden a pol tretiny 😉

ika8
26. feb 2010

alicc, veď ja som aj myslela šport pri telke 😉

dandulik
26. feb 2010

kkkatarinkaaa...no vitaj doma na západe....ako bolo???oddýchla si si trošku???? 😵

dejna3
autor
26. feb 2010

sa tu chystá hokejová noc? 😀

ika8
26. feb 2010

ano, hokejová noc, konfety sú už pripravené 😵

dejna3
autor
26. feb 2010

a trúbky nachystané? 😀 😀

dejna3
autor
26. feb 2010

drahý dnes bude do noci v práci, aby nemusel zajtra chodiť.... haha, si určite myslí, že bude dospávať... veď ja mu pozmením plány 😀

ika8
26. feb 2010

radšej ee 😀 😀 😀 USA-finsko 6:0 😨 😕

dejna3
autor
26. feb 2010

ja viem 😔 fíni to určo nečakali...

ika8
26. feb 2010

ja som pozerala biatlon a na hokej som vtedy prepla. Tak nadránom uvidíme, či budeme hrať s usa 😵 alebo fínmi ☹

dejna3
autor
26. feb 2010

drahý prišiel pred chvíľou domov (he, takže nebol až tak úplne do noci) a skoro odpadol, keď zabadal ten stav 😲

ika8
26. feb 2010

ani sa nečudujem, aj ja som išla bližšie k telke, či ma náhodou zrak nesklamal 😕

ika8
26. feb 2010

a češi majú ďalšiu bronzovú medailu 😵 záhrobská

dejna3
autor
26. feb 2010

teraz som trošku mimo 😅 biatlon??

ika8
26. feb 2010

slalom 😉 naša zuzulová bola 10. 😒

dejna3
autor
26. feb 2010

aha, tak trošku viac mimo 😀

ika8
26. feb 2010

to neva 🙂

ika8
26. feb 2010

aj ideš spať alebo čakáš do 3,30?

dejna3
autor
26. feb 2010

asi idem zaľahnúť, už mi začína slabnúť výdrž, posledné dni som nejaká vyčerpaná, navyše sa mi ťažšie dýcha 😝 uf, už nech mi pri mene svieti aspoň 39 😀

ika8
26. feb 2010

tak choď oddychovať. ja vydržím, mne to problém nerobí 😉 horšie je potom ráno vstávať 😝 ale navarené máme, dnes som robila paprikáš, mňam 😵 😀

dejna3
autor
27. feb 2010

čaute,
no čo, kto kukal? 😀
dobrý zápas, hanbiť sa nemusíme, naši by si veľmi zaslúžili získať aspoň ten bronz 😉

ja som nespala od 3,30 do 6,30 😝 drobček usilovne povzbudzoval a nechcel, si dať vysvetliť, že už je po zápase a kopkal o 106 ďalej 😠 okolo pol siedmej som z totálnej únavy zaspala aj s nadskakujúcim bruchom 😝 a o 8-mej som už robila mliečko pre sofi... našťastie sa napapala, vzali sme si ju k nám do postele a spinkala ďalej do 11-tej 😵 tak aspoň trochu som dospala

alicc
27. feb 2010

ahojte,
u nás veru pozerali všetci a strašne sme držali palce, ale hrali výborne, fakt sa nemusíme hanbiť, boli sme rovnocenný súper 😎

aj naša malá povzbudzovala v brušku a mrvila sa ešte aj po skončení 😵

kkkatarinkaaa
28. feb 2010

ahojte
dandulik.bolo super, ako doma... 🙂 pocuj, Dani, ty uz davas Nellke papat asi skoro vsetko, hm? teda jasne, ze len to, co moze...ja chcem zacat od zajtra s mrkvou,som zvdava, ako jej bude chutit 😕
a hokej ☹ skoda tej tretej tretiny.... 😒 ale aj tak je to pre nasich velky uspech, ze to dotiahli az tak daleko....len skoda , ze bez medaily to skoncilo...zasluzili by si ju, na pamiatku 😔

dejna3
autor
28. feb 2010

čaute,
ten hokej je fakt obrovské sklamanie... už to vyzeralo, že mám bronz vo vrecku a tak to tí fíni otočili 😔 ale aj tak boli naši hokejisti výborní celkovo na tejto olympiáde...
dnes fandila dokonca sofi... sa zobudila a nie a nie zaspať, len u tatu na rukách chcela byť... po hokeji sme zaľahli všetci traja, ale je vidno, že sofinke ten spánok chýba... je mrzutko 😝

dejna3
autor
28. feb 2010

"že máme bronz" 😅

alicc
28. feb 2010

ahojte,
tak aj my sme sledovali hokej a mne bolo až tak clivo ,ked sme prehrali, bolo mi tých našich tak lúto, lebo hrali dobre a ja si tiež myslím, že sa nemusia hanbiť i ked ten bronz by si zaslúžili.

ika8
28. feb 2010

nuž škoda toho bronzu 😢 mali sme aj na kanaďanov aj na fínov... opäť bola cítiť náklonnosť rozhodcov, ale nie k našim 😝 diplomacia fungovala 😝 😝 ale hrali sme dobre... chlapci si pochvalu naozaj zaslúžia 😉