Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
8. júl 2009

dúfam, že sa nemýlim, ale asi máme korene z rovnakých krajín 🙂

sofia122
8. júl 2009

vobec nie,ale co sme boli na pohotovosti a na druhy den u pani doktorky hovorila,ze ma naliate dasienka tak moze pryst zubok kazdu chvylu.

nada.hope
8. júl 2009

smer vychod? 😉

dejna3
autor
8. júl 2009

hej hej 🙂

nada.hope
8. júl 2009

no super a ako si nato prisla, ty spionka jedna 😀 😀 😀 😀 ?

dejna3
autor
8. júl 2009

ika 😀 kokso to mu vymyslela prezývku moja kolegyňa a už ho tak všetci volajú, dokonca aj drahý 😀 😀 😀

sofia122
8. júl 2009

tak to mas super mne sa malinka budi kazde 3hodinky ako ked sa narodila.teraz je taka prytulnejsia znikym nechce byt ani s mojou maminou ked idem na chvylu prec tak je nespokojna.

dejna3
autor
8. júl 2009

minule som videla tvoju maminu s kočíkom, aký maš a vtedy mi to docvaklo 😉

ika8
8. júl 2009

nada: ano, tmava farba oči prebije svetlu, ale u teba v rodine tiež musí mať niekto svetlé oči a ty to máš v génoch... ono sa to dedí až do 8generácie, takže si si to v rodine ani nemusela všimnúť 😉

dejna3
autor
8. júl 2009

keď som bola na ŽŠ raz sme tuším aj mali spoločne vlakom cestovať, asi z piešťan v rovnaký deň, no vy ste vtedy nenastúpili, ani už vlastne neviem prečo, asi ste šli o deň - 2 neskôr

nada.hope
8. júl 2009

aha no mozno moja pra pra pra pra prababka 😀 😀 😀 😀 a vtedy boli ciernobiele fotografie ak vobec nejake boli tak smola,..................ale mne sa modre ocka pacia.
Ja nosim cocky a poviem vam, ze som experimentovala akupila si zelene, ale aj tak ich ta moja hneda trochu prebijala 😝

dejna3
autor
8. júl 2009

u nás je to takto: naši fotrovci: mamy - hnedé oči, fotríkovia - modré oči, my obaja - modré oči a naši súrodenci - hnedé oči 😀 😎

ika8
8. júl 2009

dejna: ja ho stretávam viac ako teba a vždy si spomeniem na tú prezývka a musím sa smiať 😀 😀 On býva alebo býval niekde na mexiku? som ho tam stretávala

nada.hope
8. júl 2009

no ty mas teda pamat,.........a tie piestany to fakt sedi,.....................jaj tak by som sa tam sla opat pozriet, naposledy som tam bola na pohrebe babky v roku 2000 a odvtedy su tam tie blbe viza, ale chcela by som tam ist aj s manzelom mozno aj tieto vianoce ak nam to tam vybavia a poslu pozvanie 😉

dejna3
autor
8. júl 2009

vidíš, ika - a ja so čil prečítala - že viac ako "treba" 😀 😀 😀 býva za daňovým 😉

ika8
8. júl 2009

jáááj, aj mojej malej hovoria, že sa jej budú chlapci v očiach utápať...a tata si už zajednal flintu 😝 😀 😀

dejna3
autor
8. júl 2009

naši boli minulé leto na 6 týždňov, mali sme ísť aj my s drahým, veľmi sme sa tešili, ale kvôli mojim komplikáciam sme ostali doma ☹ tak pôjdeme o pár rôčkov aj s malinkou 😉 inak ja som tam už nebola tááák dlho ☹

ika8
8. júl 2009

dejna: aj som si myslela, my tam máme garáž a tam som ho stretala v asi jeho obľúbených žabkách alebo šlapkách a bielych gaťach... vždy som si ho všimla, lebo ho poznám od decka, veď sme boli skoro-susedia. Ale tvojho skoromanžela nepoznám 😉

dejna3
autor
8. júl 2009

ika, drahý sa už chystá rezervovať izbu na kopačke, keď si dovedie frajera a bude tvrdiť, že nemá kde prespať 😀

dejna3
autor
8. júl 2009

ika, môjho skoromanžela poznajú tuším tiež všetci okolo mňa, len ja som ho vôbec nepoznala, až kým sme sa nezoznámili 😀

ika8
8. júl 2009

dejna: nech zajedná dvojpostelovu 😀 😀 😀

nada.hope
8. júl 2009

ja vam nejaku flintu zozeniem,....................beriem jednu aj ja domov a tata bude na strazi 😀

ika8
8. júl 2009

aj pre toho nášho nápadníka 😉

ika8
8. júl 2009

už teraz sa bojíme o tie naše krásavice modrooké 😅

nada.hope
8. júl 2009

to hej............... a ked si predstavim ze v tejto dobe dospievaju nejako prilis skoro, az sa bojim aby vobec vyrastla 😨

dejna3
autor
8. júl 2009

už 3 krát mi zrušilo príspevok 😠 😠 😠 😨

dejna3
autor
8. júl 2009

už to funguje

sofia122
8. júl 2009

dievcata nejako ste sa rozbehly v pisani nemam sa cim zapojit.

ika8
8. júl 2009

píšeš moooc rýchlo dani 😝 😀

nada.hope
8. júl 2009

dejna tak pis pomalsie, kon nestiha 😀 😀 😀