Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

katinka0000
9. júl 2009

dejna: presne tak. takych poznam neurekom.

felixko: tak to by si ti nasi asi rozumeli. 🙂

felixko
9. júl 2009

katinka to je možné, že by si rozumeli.len ten moj je momentálne dosť nepoužitelný, lebo po dlhom čase rozhýbal telo a všetko ho bolí 😀 😀 😀

tu je zase búrka ☹

dejna3
autor
9. júl 2009

od utorka majú byť zasa hice 30 a viac

ada11
9. júl 2009

aj môj vie robiť mužské práce - prerobil celý byt, teraz našim prerába, aj ženské práce ovláda, len kebyže sa mu chce 😉

Anet je už 2. deň total umrnčaná, keď ju položím, hneď plače, aj noci sú ťažké, normálne som už unavená a spáááála by som kade by som chodila 😔 ako to robíte, že ste také vitálne, mne už dochádza šťava 😝 snáď keď bude teplo, tak sa nejako pozviecham 😉

kkkatarinkaaa
9. júl 2009

caute....tak pozeram, ze niektore mate ozaj takych pracovitych manzelov 😉 moj je na take tie robotky vonku- travnik, skalky.....ale take ze umyt okna?nehrozi 😖

kkkatarinkaaa
9. júl 2009

kedysi daaavno vysaval len manzel-teda este pred svadbou...ale dnes? alebo ze umyt riady?? to by bol asi luxus pre mna 🙄 uvidime ako to bude, ked bude malicka...a nebudem mozno tak stihat...ale chlap sa tazko meni...ak vobec.

ada11
9. júl 2009

katinka, ak sú to kiahne, tak vyrážky budú pribúdať a určite to nebude lokalizované len na hrudníku, často bývajú horúčky prvé dni, únava... zatelefonuj dokine, popíš jej to a uvidíš, kiahne sú ako také pluzgieriky 😉

nada.hope
9. júl 2009

Ahojte babenky,.........................len som sem nakukla idem este do kauflandu nieco kupit tym mojim remeselnikom a murarom 😉
kkkatarinkaaa tak ten tvoj manzelik to mal ale pekne vymyslene 😉

ika8
9. júl 2009

ahojte.. no my sme vyšli poobede von a začalo pršať ☹ ale našťastie sa to dalo prejsť. A to mám také šťastie vždy poobede keď vyjdem von, prší 😠

dejna3
autor
9. júl 2009

ika, ty máš teda fakt šťastie ☹

katinka0000
9. júl 2009

felixko: tak ako? ninka je este hore? nas nico zaspal o stvrt na devat. bol hotovy.

dejna: to si ma potesila, ze ma byt hic. uz sa tesiiiiim!

dejna3
autor
9. júl 2009

aj ja, už konečne čľupneme aj my do bazénika alebo na kupko 😵 😵

katinka0000
9. júl 2009

uz mi toto pocasie fakt lezie hore krkom.

idem si nieco precitat.

dobru noc vsetkym!

dejna3
autor
9. júl 2009

dnes sa nechatuje ? 😨 😀

nada.hope
9. júl 2009

uz som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu, umyta a vonava 😉

ika8
9. júl 2009

a dejna uz vyvesila? 😕 😀 😀

dejna3
autor
9. júl 2009

ešte eee, musím najskôr vyprázdniť sušiak od včera 😝

dejna3
autor
9. júl 2009

píšem jednou rukou, lebo v druhej mám jahodového míšu, mňam 🙂

dejna3
autor
9. júl 2009

ale, ne že to zas budete brať dvojzmyselne 😀 😀 😀

sofia122
9. júl 2009

ahojte baby tak som tu.Zas som bola s malou u doktorky rano mi vracala tak so utekala za doktorkou mame dietu dala jej injekciu a zobrala vyter s konecnika.v utorok mame prist na kontrolu ci sa to zlepsilo.Nejako casto tam chodime neviem co sa deje.

ika8
9. júl 2009

mirka: chúďa sofi ☹ nech jej to rýchlo prejde

dejna: že nanuk 😀 😀 😀

ika nejako zasa nechce jesť... teraz zjedla 90ml mlieka 😠

nada.hope
9. júl 2009

Mirka ahoj no to mi je luto asi mate nejaku crevnu virozu ☹

nada.hope
9. júl 2009

ja tlacim marhule 😉

dejna3
autor
9. júl 2009

chúďatko sofinka ☹ nech už jej je dobre 😉
idem hodiť ešte druhý, he - že diéta 😅 a potom sa vrhnem na teb sušák 😝

sofia122
9. júl 2009

ano chudatko moje nejako sa to lepi na nu a nemozeme sa toho zbavyt vsetko sa na nas lepi nech uz to prejde.a co vy baby ako sa ma SOFINKA,NINKA,IKUSKA?zas prsi.Co budete baby robit zajtra uz mate nejaky program?ja nie.

dejna3
autor
9. júl 2009

sofinček sa má celkom dobre, dnes cez deň spinkala veľmi málinko, ale možno pôjde už druhý zúbok, lebo pri tom prvom bola cez deň tiež taký nespavec...
ja mám zajtra klasika - piatkové stretko s kolegynkami 😉

nada.hope
9. júl 2009

Mirka neboj Sofinkea bude rychlo fit,................... my stale grckame dnes mimoriadne 😠

dejna3
autor
9. júl 2009

nada, pridávaš fotos? 🙂 ninulienka je tuším celá na teba 🙂 krasomila nádherná 😵 😵 😵

nada.hope
9. júl 2009

akurat sa dnes jednej babenke narodil chlapcek a ze 5120g no chuda moje ak to nebol cisarak tak auuuuuu 😅 😅 😅 ved tolko mala Ninka mozno pred mesiacom, si neviem predstavit rodit taku vahu 😅 😅

nada.hope
9. júl 2009

no dakujeme, poviem to manzelovi, ten stale tvrdi, ze je celaá po nom 😝