Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
9. júl 2009

nada: pekne fotečky... ja ked vidim detičky spat na brušku spomenniem si na ikušu... tá sa na bruchu hneď jeduje a potom začne plakať jak tur 😖 😀 😀 tak v tomto nebude po mame... ja spávam stále na bruchu 😉

dejna3
autor
9. júl 2009

kokso cez 5 kg 😨 😨 😨 fuha... no mne sa zdá, že je na teba... a ostatní, čo hovoria?

ika8
9. júl 2009

baby, u síleša bude mať jedna mamina trojičky 😕 😕 😕 A je to z prvej ruky 😀

dejna3
autor
9. júl 2009

švagriná mojej kámošky má tiež 3jičky 😀 😀 😀 2 baby a 1 chlap... no sranda 😀 😝

nada.hope
9. júl 2009

no Dejna co ti poviem raz tak raz zasa onak, uz sa podobala aj na babku a ked sa jeduje tak na dedka............ 😝 😀

nada.hope
9. júl 2009

teda trojicky no neviem ci by som nezosedivela hned po porode 🙂

dejna3
autor
9. júl 2009

no teda mne minule adkato povedala, že keĎ sa sofi zlostí podobá sa na mňa 😀 😀 😀 chcela mi zalichotiť - no že díky 😝 😀 😀 😀 😀 😀

ika8
9. júl 2009

mozno hned este v tehotenstve 😉 a možno je to iba zvyk a zadelenie práce a rozdelenie služieb v celej rodine 😅

nada.hope
9. júl 2009

a otehotnela prirodzene? lebo teraz sa nejako rozmohli dvojicky a vacsinou su umelo oplodnene 😖

dejna3
autor
9. júl 2009

minule sme sa o tom bavili, väčšina je po ivf

dejna3
autor
9. júl 2009

babulky chodím robiť špionáž na www.mojasvadba.sk a niekedy len čumakujem, aké obrovské svadby sa ešte aj dnes robia, tak pre 100 ľudí 😝 ja rozhodne nie som držgroš, kto ma pozná, potvrdí 😀 - ale toto mi príde ako úplné vyhadzovanie peňazí 🙄 načo tam treba mať tetičky a sesternice z 5 kolena, ktoré uvidím 2x v živote 😨

dejna3
autor
9. júl 2009

a čo ste pospali? 😔

nada.hope
9. júl 2009

dejna zasa nieco comu nerozumieme 😀 😀

nada.hope
9. júl 2009

ja uz teda pomaly zaspavam, 😔

dejna3
autor
9. júl 2009

kedy ti zaspáva ninka?

nada.hope
9. júl 2009

dejna naucila som Ninku, ze po okupani a vecernom nakrmeni ju polozim do postielky, zapnem kolotoc a angelcare a do 5-10 minut spinka 😉 Ale nesmie byt nikto v izbe, inac pozera ako sova 😕

dejna3
autor
9. júl 2009

nada, super, u nás tak isto, len s rozdielom, že my dosť neskoro kúpeme, tak po 21h... lebo drahý býval tak dlho v robote a on mi od začiatku s kúpaním pomáhal - teda prenášal vaničku a tak... teraz má novú robotu a chodí domov skôr, ale aj tak sa akosi nevieme "znormalizovať" aby sme kupkali napr. o siedmej 😝

nada.hope
9. júl 2009

my kupeme medzi 19,30-20,00 😉

nada.hope
9. júl 2009

dejna opustim Ta, idem do postele, zajtra rano musim skor vstat a este pozehlit veci, lebo tu cez kopu pradla nevidim ani na muza 😅
Dobru noc,........papa 😉

dejna3
autor
9. júl 2009

a kolotoč ju uspí? sofinka ho má skôr na zábavu, pri zaspávaní by ju asi rozptyľoval... inak sranda to pozorovať, ako ho najskôr len sledovala, potom začala vystierať rúčky k macíkom a teraz už nožičkami kope do nich a rehoce sa na tom alebo ich drapne a miksuje tak silno, že sa čudujem, že ešte nie je kolotoč zlomený 😀

dejna3
autor
9. júl 2009

dobrú nadi 😉
a ika, ty si sa kam vytratila, aj ty už spíš? 😕 alebo sa venuješ príjemnejším činnostiam? 😉

ika8
9. júl 2009

jaaaj, som tu... ale už na odchode... musela som posťahovať nejaké súbory a nedarilo sa mi, pokiaľ som skákala kde kade 😉
tak dobrúúú

inffinity
10. júl 2009

Ahojte holky, ohledně těch trojčátek..je to moje kamarádka a je chuděrka už myslím přes dva měsíce v nemocnici a bude až do konce..otěhotněla přirozeně 🙂

ika8
10. júl 2009

tak tu nemocku nezávidím ☹ a v koľkom je mesiaci, resp. kedy má termín? Len nech je všetko OK 😉

bubinko83
10. júl 2009

ahojte som tu dlhšie nebola ,lebo sme sa stahovali k našim a nemala som pristup k netu.Už to mame z krku chvalabohu,ale teraz nas čaka prerabanie noveho bytu a zase stahovanie 😝 Ale už budeme konečne vo svojom. 😵

blazka24
10. júl 2009

dievčatá ležala som s tou dievčinou čo čaká trojičky na gynde, sila, tvrdili jej dlho že má dvojičky a zrazu že oné trojičky .......... ak je ešte na gynde tak to jej nezávidím, stratila som jej telefonne číslo - asi ju pôjdem pozrieť ja už o mesiac rodím v TO takže to nebudem mať ďaleko 😀

katinka0000
10. júl 2009

ahojte!

dejna: na temu svadba mam rovnaky nazor ako ty. ale vies, ako to je. 100 ludi 100 chuti. mojej byvalej spoluziacky rodicia si na jej svadbu peniaze pozicali. a co boh nechcel, mladomanzelia sa asi po 3 rokoch rozviedli. super, ze?

iinak som si uz ista, ze nicolasko ziadne ovcie kiahne nema. dnes sa uz polovica pupacikov stratila a ostatne su ovela mensie.

fuha ze trojicky. to je riadna pecka. musi to byt fakt narocne. ale ked sa zacnu vsetci smiat, tak to musi byt raaadosti.

zajtra sme prec, tak prajem vsetkym krasny vikend. paaa

ika8
10. júl 2009

ahojte, tak my sme dnes vyšli von a na moje prekvapenie ani raz nepršalo 😀 Na námestí som stretla iba adu11 s babami a babkou...a kde ste boli ostatné 😕 ?

ellen
10. júl 2009

ahojte, no konecne vikend... sa celkom tesim, mangel nejde do prace, tak hadam zajtra, ak nebude prsat, vybehnem do mesta s malou... este dva tyzdne a budeme mat dovolenku..

inak, idem chytit infarkt... 3 hodiny nahravam fotky do DM-ky, lebo su za 0,05 rozmer 9x13 cm a prerusi sa mi to hodinu pred ukoncenim... vrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... mam uplne soky... kaslem uz na to, zas by to dlho trvalo...

ale co inak nove mate? nasa Babu je v poslednej dobe nejaka mrzuta... zeby nam isli ocaky dolne? no neviem...

idem popozerat, co ste napisali :D pekny vecer

inffinity
10. júl 2009

blazka nemusíš chodit za nou do nemocky, dneska ju převezli do Bratislavy měla už kontrakce ☹ ☹ ☹
držím palečky aby to co nejdéle vydrželi.. myslím že je nějak kolem 27-28týdne +-