Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ellen
24. júl 2009

no este mam jednu pracku, od radosti, neviem co prv, najskor sa Babu zobudila s hroznym placom, ale to asi pre tie teploty co mame v izbe a neda sa to nijak vyvetrat... potom som vysypala palicky do usi, kompletne vsetky 🙄 este som zhodila telefon, ako som pon utekala, co volal drahy a teraz rozmyslam, z ktorej strany balit. ci od hygieny alebo od oblecka 😨 😵 ale nejak pobalime... uz aby sme tam boli....
bola som dnes kupit coculine, ci ako sa to pise, lebo moja ma znackuje kade-tade, ked vystupi z auta... tak davame "dudulku", na co sa babka-svokra hneva, ze uz je velka... a co.. aspon neguca... vecne to mam na chrbte. to mi nerobila ani ked bola uplny drobec :D

a ja som teda bola od narodenia s BAbu sama, Tibimu odmietli dat dovolenku, esteze nam to vyslo na pred "vsetkymi svatymi" a den- dva bol s nami doma... a nezabudnem na tie nase noci, co zacinali o siedmej vecer, lebo sme chodili zarovno BAbu spat, ze sa vyspime, kym sa zasa v noci zobudi a bude "vycinat"....
ale teraz, tuk, tuk, tuk... v pohode cela noc, az na tie nocne vstavacky v posteli z tepla, tak davame vodicku v noci... chudatko moje vlasate... taka je upotena...
no idem pokracovat, uz som sa aj napapala, lebo od obeda som tusim v puse nic nemala... (preto tak aj vyzera... asi pridu greenpeace, ked pojdem z vody... 😀 😀 😀 😎 )

nada.hope
24. júl 2009

Ika ved ja aj pod hrozbou, ze by som prisla o miesto v To, musim nastupit 😠 😠 😠 😠 mali sme reorganizaciu, nejake miesta porusili, moje zostalo, ale zasa zostalo aj par ludi bez miesta.......................
No co uz a ked si predstavim, ze manzelova firma uz je v minuse, a kazdym dnom sa priblizuje jej zanik, tak budem musiet byt zivitelkou rodiny ja ☹ 😒 a nakolko mame dva byty dve hypoteky, tak z niecoho to platit musime, nie? 😅 😅 😅 😅

kkkatarinkaaa
24. júl 2009

dandulik- uz to bude hadam kazdym dnom lenn a len lepsie...som zvedava co mna caka 😅 ale hadam to tiez tak poriesime, ze budem s manzelom pekne spolu doma, hadam ma v tom samu nenechaaaa 😅 je tu sice aj svokra, ale ale 😒 😖

inak, vsetkym dik za rady a tipy co sa tyka tych krstnych kosielok...uz sa len zhodnut s drahym ze co a ako a bude to vybavene

dada- aj tebe dik za ochotu, na buduci tyzden pojdeme pravsepodobne do NR, tak az by sme dovtedy nevybrali nieco tuto na blizku, tak sa ti isto ozvem 😉

felixko- ta potlac ma zaujala- jedna kamoska to mala tiez s potlacou, pacilo sa mi to.takze hore na jednote, no super, pojdem sa spytat 🙂
nada.hope- no nadi, ozaj nezavideniahodna situacia 😖 s tymi hypotekami, v tej dnesnej dobe je to ozaj tazke...na druhej strane, musi byt tazke odist do prace od takeho 6mes.drobceka 😢

idem ja do sprchy, vyvalit sa a spat.som hotova....ako kazdy vecer, ked je takto teplo

dejna3
autor
24. júl 2009

nadi, robíš v štátnej správe?

teri3
24. júl 2009

felixko, dejna, bábiky majú pekné miery 😉

nada-hope, keď musíš, tak musíš, aspoň si nezabudni pre maminu vybaviť "materskú" - treba sa opýtať v sociálnej poisťovni, ak sa o dieťa stará niekto iný ako matka, tak sa poberá nie 6, ale 9 mesiacov 😉

kkkatarinkaaa, tak to je fajn, že si len tak "lebedíš"

musím ísť za drobčekom, pááá

sofia122
24. júl 2009

sofinka uz spinka bola unavena z kupaliska a kupania.velmi sa jej tam lubilo usmievala sa rehotala sa velmi sa jej pacilo ked bola vo vodicke.bolo aj dost ludi nebolo ani kde zaparkovat aj v malom bazene bolo vela deti.na buduci tyzden bi sme chceli ist znova uvidime ako bude pocasie.DEJNA sofinka ma krasne mieri so sofinkou ideme v utorok tak potom oznam aj nase mieri.DEJNA a kedy mas svadbu?

sofia122
24. júl 2009

co tu nie je nikto? ☹

ika8
24. júl 2009

my máme poradňu až 27,8, tak uvidíme... ale rebrá ike trčia 😒 ako dieťa z konga 😖 snáď sa umúdri ako sofinka 😉

dejna3
autor
24. júl 2009

sofia, budúcu sobotu

ika8
24. júl 2009

dejna: 😨 to už je budúcu sobotu??? tak to ta uz budeme oslovovať mladá pani 😵 😀

dejna3
autor
24. júl 2009

ika, no šak hovorím, že budúci týždeň sa spustí lavína stresu 😀 😝

ika8
24. júl 2009

ale v pohode, klídek, tabáček 😎

ika8
24. júl 2009

tak idem do gauča kuk TV... dobrúúú 😔

dejna3
autor
24. júl 2009

idem aj ja veru, dobrúúú 😉

nada.hope
25. júl 2009

Ahojte prepacte, ze som sa vcera vytratila, ale mala nam v poslednom case nejako zle zaspava, tak vzdy si s nou musim lahnut, ona sa ku mne otoci a zazrak zaspi, je to roztomile 😵 😵 😵
Dejna ako si to uhadla.................... Teri to si ako myslela, s tou materskou pre maminu 😉

dandulik
25. júl 2009

dejna.....manželík išiel na celý týždeň..do Španielska...ale potom už bude mávať kratšie cesty..tak na 3-4 dni..bude preč...
..........a pekne počasíčko na svadbičku...prajem...a aby ti všetko vyšlo podla predstáv...... 😵

ellen
25. júl 2009

baby, cafte, tak my uz sme na dovce.. aj net tu je.. malej sa nejak zapalili ocka, chceme ist do bazena, ale bojim sa, aby sa jej to nezhorsilo... voda je potvora...

inak, ubytko je tu super, akurat cesi su tu pod nami a su to trosku taki divosi - vacsie deti, takze to trvalo, kym Babu zaspala... Babu prespala celu cestu, co sme boli radi, uz tu asi 5x prsalo, pred totalnou burkou a lejou sme utekali asi kilometer, no ja som hotova (ved ta moja kondicka...( ale ked sa zablyslo,... juuuj, ale sme leteli, este ze sme aj kocik vzali...

prijemnu nedelu zelam, dufam, ze sa tu uz vycasi.... 😀

ika8
25. júl 2009

dobrý večer... a tu dnes nejak pusto 😕

ika8
25. júl 2009

ika si navečer pospinkala v kočíku a teraz sa jej nechce. Tak sme boli na balkóne, ale museli sme ísť dovnútra, lebo hneď ako zbadala idúce auto začala vrieskať od radosti a smiala sa a hmkala... až sa ľudia idúci dole po chodníku začali obzerať 😕 😀 😀 😀 Teraz sa baví s pohárikmi a asi sa hr na indiánov .. vavavavavava 😅 to hučí do pohárika 😀 . Včera sa vykecávala ajajajaja, dnes vavavabababa. A ako by chcela strašne niečo povedať, len šponuje pusinu a nejde to 😠 😀 😀 😀

katinka0000
25. júl 2009

ahojte!

dejna: tak od pondelka zazivas riadny stres. samozrejme ti kazdy povie, ze to nic nie je, nestresuj, ale neda sa to. viem to podla seba. ale fakt sa nemusis nicoho bat. je to vas den a dopadne SUPER! nam prsalo a to sa hovori, ze ked mladomanzelom prsi, tak im prsi stastie alebo peniazky. tak neviem, ci vam mam priat lejak alebo slniecko. ale asi najskor slniecko a potom ked bude hostina tak lejak. 🙂

dnes sme boli na jednej super akcii. domov sme prisli az o 20:45. nico bol taky rozblazneny, ze vobec nemohol zaspat. zajtra sme mimo domu, tak zelam krasnu nedelu!
pa

kkkatarinkaaa
25. júl 2009

simi- akurat som pozrela nove fotky....je zlatunka 😵 tak uz mate krstinky za sebou, male pekne satocky 🙂
ja sa uz idem umyt a zalahnut caute vsetci

teri3
26. júl 2009

babenky, čo porábate, že nič nepíšete? Ja som včera skoro celý deň nebola doma, takže ma dnes čaká ešte dáke upratovanie a vááááážne sa mi nechce. Aj uhorky už máme natrhané, tak budem zavárať 😕 . Aspoň, že už máme navarené. No a včera sa nám pokazil kočík 😠 . Je síce pojazdný, ale nedá sa skladať. Našťastie máme dosť veľké auto, takže sa tam dal odviezť aj nezložený. Ale teda som zvedavá, ako to bude s reklamáciou, hlavne na ako dlho.

teri3
26. júl 2009

a ešte som zabudla - ellen, užite si tú dovolenku, aj ja by som brala takú na Slovensku 😉 😎 ale ešte si musím počkať, aby to bol pre mňa aj oddych 😉

bubinko83
26. júl 2009

teri a kde si kupovala kočik?

sssimi
26. júl 2009

Ahojte kočky.
Katarinka veru konečne máme po. Bol to náročny deň pre Sarah. Zalomila o 20:30 čo inokedy chodí až o polnoci, chúďa moje. Ale držala sa statočne aj keď krst skoro celý preplačkala. Chcela ísť za maminou, ale musela ju držať krstná a to sa jej nepáčilo. No čo už. Vie kde je jej papanica 😀

teri3
26. júl 2009

bubinko, kupovali sme v Tovarníkoch. Viem, že problémy s reklamáciou nebudú, len som zvedavá, či nám aj nejaký medzitým požičajú a aký. Ja nie som náročná, čo sa kočíka týka, ale aby to zas nebolo dáke extra rozhegané 😝 . Boli ste aj na kupku? Ja sa snažím teraz vyhýbať slniečku - kvôli Filipkovi. Dávam mu kvapky, ktoré rozširujú zreničky, tak aby sa mu očká nepokazili 😉

bubinko83
26. júl 2009

teri,určite ti vyreklamuju všade.Som myslela že si kupovala na obchodnom v tom obchode čo už neexistuje.Tam viem že davali taku buginu.Na kupku sme boli v stredu ,možno aj tento tyžden pojdeme .Ale nechcem to zase prehanat kvoli malemu aby nedostal nejaky upal.Nestoji mi to zato.

kkkatarinkaaa
26. júl 2009

simi- no to ano 😀 cicik je len cicik 😀 😀 ja uz ratam dni,ked sa nam to nase drobatko konecne narodi 😵
prave odisla kolegyna, bola aj s deturencami, tak tu bolo tak zivo....som hotova, idem zalomit...dobru noc 😔

dandulik
26. júl 2009

ahojte maminy.....malinkej sa voliako nechce spať, tak sedíme za počítačom obidve a surfujeme,..... 😵 ...no Nellka leží....pri mne....Je vykupkaná, napapaná, prebalená....tak jej je dobre...a spať nič.... 😅

kkkatarinkaaa
27. júl 2009

dobre ranko 🙂
ja idem akurat na diabetologiu...na kontrolu
dandulik- a ako sa inak drzite? s kojenim nemas problemy? v noci ti spinkava alebo sa aj budi?