Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

nada.hope
5. sep 2009

Ahojte ja som manzela poslala pozerat futbal hore k mojim rodicom a ja pozeram prime 😉

sofia122
5. sep 2009

tak to mas dobre nadi mas cil klud

nada.hope
5. sep 2009

nno hej zehlenie som nechala na zajtra rano,.........................

dejna3
autor
5. sep 2009

onečne niekto 😅

ale práve sme dali gooooool 😀 😀 😀 😀

dejna3
autor
5. sep 2009

konečne... malo byť 😅

nadi, to máte super 🙂 to u nás je aj svokor, lebo máme veľkú uhlopriečku 😔 😀

sofia122
5. sep 2009

ja nastastie zajtra nemusim varit dnes sme mali take mensie posedenie u maminy na jej 50tku tak budeme aj zajtra u nej jest.dnes mi sofia za celi den spala iba pol hodinku tak uvydim ako bude spat 😉

dejna3
autor
5. sep 2009

no sofinka dnes super zaspala 2 x poobede v postieľke a to dokonca napriek vŕtaniu a búchaniu 😎

sofia122
5. sep 2009

tak to ti nezavidim dejna

dejna3
autor
5. sep 2009

ja som večer dopiekla kura a už nič nezostalo, lebo chlapi pojedli pri telke... takže zajtra varím nanovo 😝

sofia122
5. sep 2009

tak to si mala dobre ked ti tak sofinka spinkala.moja nejak nechce spavat cez den.a potom je mrzuta

nada.hope
5. sep 2009

Dejna kura pre dvoch? to je u nas pre manzela 😀 😀 😀 ...............
No ja som manzelovi povedala, ze moze zostat doma a ja dam obraz v obraze teda pol na pol a ze jedna polka bude jeho a on hned no urcite tam nic neuvidim, tak ma co chcel , ja som ho nevyhanala, ale futbal pozerat som odmietla, tak tu popijam cerveny strik a pozeram telku.

nada.hope
5. sep 2009

No Ninka uz vylucne zaspava iba v spolocnosti mna alebo dnes prvy krat s manzelom, staci si s nou lazkat a soinuska.......neviem ake to bude ked zasa pojdem do prace 😅 😅

sofia122
5. sep 2009

tak to sa mas

nada.hope
5. sep 2009

no Mirka ale pit sama,........to zavana alkoholizmom 😅 😅 😅 😅

dejna3
autor
5. sep 2009

nada, to mala byť akože "pochutina" nie hlavná večera 😝 --- čo už zajtra robím asi rezne a ryžu
ja by som drahého aj poslala, keby bolo kam 😝

a je 2:1 pre nás 😀 😀 😀 😀

sofia122
5. sep 2009

ale nie nadi nezavana.je to len taky odychovy poharik

katinka0000
5. sep 2009

ahojte!

nasi tiez pozeraju futbal, ale my mame doma 3 telky. mna osobne ale telka nebavi, tak mi je to jedno.

aky ste mali den? my sme dnes zavarali broskyne, bola nas navstivit kamoska s frajerom z PD. mali sme na plane, ze pojdeme do bojnic do ZOO, ale nico spal az do 16:00, tak sa nam to uz potom neoplatilo.

dneska u nas spinka neter, tak jej idem robit spolocnost. 🙂

vsetkym prajem krasnu nedelu!

nada.hope
5. sep 2009

no super ja som vedela, ze tu niekto bude priebezne sledovat a informovat..... 😀 😀 😀
ja zajtra tiez budem robit rezna asi urobim plnene morcaie so sunkou a syrom v cesticku 😉 😉

dejna3
autor
5. sep 2009

nadi, aj by som si dala s tebou, nech nepiješ sama, ale mala som paralen, pobolievala ma poobede hlávka 😔

nada.hope
5. sep 2009

no dnes ta hlava cely den bolela aj mna, ale akonahle sme s Ninkou vysli okolo piatej von tak to preslo......

dejna3
autor
5. sep 2009

vidíš, to bude asi tým, že my sme dnes vonku neboli

nada.hope
5. sep 2009

no bola sice zima, ale musi si malicka pomaly zvykat, ze nebude iba scvietit slniecko a ona bude mat iba kratke gatuse 😅 😅
Inac neznasa obliekanie aj vase zlaticka su na tom podobne?

sofia122
5. sep 2009

ja som aj bola a nepomohlo nic asi vedela,ze je oslava

sofia122
5. sep 2009

jasne mi to mame kto s koho bud ja vyhram,alebo sofinka tak to mame zaujimave

nada.hope
5. sep 2009

Baby mam problem uz sa blizi manzelova 30 a ja neviem co mu kupit poradte, necham sa inspirovat............dakujem 😉 😉 😉

dejna3
autor
5. sep 2009

nadi, ja som sa normálne tešila na leto, že nebude treba sofinku toľko obliekať 😅 lebo u nás sú to boje 😠 ona sa dokonca raz po očkovaní rozplakala u dokiny kvôli tomu, že som jej dala čiapku na hlavu---- a sestrička s dr. sa smiali, že pri injekcii ani "necekla" a za čiapku nariekaaaa 😅

nada.hope
5. sep 2009

NO ciapka je tiez nas nepriatel 😀 😀 😀 😀

dejna3
autor
5. sep 2009

aké má záľuby? skús sa inšpirovať tým smerom... ja som drahému kúpila (mal v júli 30) fototašku a bol z nej taký vytešený 😉 (samozrejme som vedela, ktorá sa mu páči)

nada.hope
5. sep 2009

no Dejna u nas to bude tazsia zalezitost, moj je skor sportovo zalozeny teda hlavne posilnovna je jeho druha frajerka, ako vzdy hovorieval 😀 😀 😀

sofia122
5. sep 2009

tak to mas tazke