Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

sssimi
12. sep 2009

Katarinkáááááá gratulujééééééééééém.... Som nezaregistrovala, že už máš Vikinku pri sebe... 😅 Nejak nestíham 😀

sssimi
12. sep 2009

Ika som si čítala o tej tvojej skúsenosti na pohotovosti 😠 Je to tak aj na gynde... Keď mala Sarah 16 dni som dostala zápal prsníka a to ste mali vidieť tu "ochotu".. Prišla som tam o 17tej... Sestrička mi dala teplomer a išla ohlásiť doktora... Ten prišiel presne o hodinu nasraný jak pes... Inak to bol Nidal... Prišla aj sestrička z ďalšej smený-taká stará krava... Nidal na mňa len kukol-zdrapol mi ten bolavý prsník až ma skoro vyvrátilo-ironicky sa zasmial a kukol na sestričku stýlom "to čo je tu za kravu"... Sestrička ma hneď zdrbala, že čo som nešla už ráno mojej gynekologičke, že oni mi tu aj tak nič nemôžu dať 😠 😠 😠Tak načo tam sú... Ked som povedala, že nemám ráno doma auto, tak mi zahlásila, že keby som v takom strašnom stave, tak sa tam dostanem aj keby tanky padali, ale to že mám doma 16 dňové dieťa to ju netrápilo... Dali mi inekciu aby sa mi prsia uvolnili, vypýtali 2€ a vyhnali ma od tial ako psa.... Vyšetrenie o ničom a hodinu vypisoval 1 debilný papier....

ellen
12. sep 2009

nidal tam este je? ved mal odist do partizanskeho... co teda ja viem... a nespim. nejak ma to preslo po upratovani izby... 😅

ika8
12. sep 2009

ozaj, k tomu poplatku na pohotovosti. je tam uvedená suma 1,99€ a dala som po tej ochote 😖 sestričke 2€ a nechala som si otvorenú peňaženku, že mi vydá 0,01€. A ona ani nemala snahu vydať mi. Nie že by mi išlo o ten drobak, ale nebola som spokojná a hlavne strašne nasr.tá 😠 😠

teri3
12. sep 2009

baby, mrknite do albumu žienky menom alionuska - ak sú to jej výtvory, tak dúfam, že do roka nezabudnem, kde som to videla 😀

kkkatarinkaaa
12. sep 2009

sssimi- dakujeme 🙂 pozerala som tvoj album,boze vy ste uz velkiiiiiiiii 🙂
elen- nidal je uz v PE, od 1.9.

kkkatarinkaaa
12. sep 2009

teri- prave som kuk ten album....to je parada...sikovne to ziena 😀

ika8
12. sep 2009

teri: to je škoda aj rozkrájať a spapať 😒 😎

dejna3
autor
13. sep 2009

tie torty sú nadherné, také niečo by sme chceli dať urobiť sofinke, ak samozrejme niekoho zoženiem, kto to urobí 🙂

ika8
13. sep 2009

ahojte... tak ako dr. na pohotovosti vehementne tvrdila, že zuby ike isto nejdú, veď vôbec nemá naliate ďasná, tak hlásim, že jeden už vykukol... a rýchlo asi pôjde aj ďalší 😉... ale hlavná vec, že ma zrušila ako zubnú kefku 😝

dejna3
autor
13. sep 2009

ikuška je už tiež trojzubec 😀

ika8
13. sep 2009

ešte zúbok ale nevidno, iba ho cítim prstom 😅

dandulik
14. sep 2009

ahojte..pekný pondelok prajem.......... 🙂
.........nás dnes čaka sono nožičiek, už ideme druhý krát...............dúfam že tam nebude vela detí.....
.............včera večer malinká mala strašnéééé bolenie bruška...........to bolo plaču...............ale už som zvyknutá..........už som neplakala zároveň ňou............ako po prvý krát............

kkkatarinkaaa
14. sep 2009

dandulik- nieco si asi zjedla, co jej uskodilo 😒 ...ja si davam strasny pozor na vsetko, co dam do ust...pre istotu.

inak, na sono ideme na buduci tyzden v pondelok...prvykrat...tak uvidime kolko bude deticiek...inak, ja mam trochu obavy, ze ked sa ten nas hlados zobudi ked budeme este len cakat, tak neviem ako to poriesim... 😅

katinka0000
14. sep 2009

ahojte!

to dnes len 2 prispevky? kde ste vsetky?

ellen: ved tak to aj planujeme, ze potom do noveho bude aj druhe. teraz este urcite nie.

nas nico sa prekonava. posledne tri tyzdne sa pravidelne kazdy druhy den budi rano o pol stvrtej a do pol siestej sa tvari, ze je vyspaty. blazni sa, debatuje, hra,... 🙂 dnes to bolo to iste. potom spal az do 9:45. a teraz mi este len isiel spinkat.

ellen
14. sep 2009

caute, ja dnes asi len na skok... mala cely den nespala, ale je nejaka teplejsia a aj slince, co uz sa davno nestalo, tak neviem, ci nejde nejaky zabudnuty zubok... 😅

katarinka, ja ked som bola na sono s malou (uplne malinkou, nie teraz 😉 ), sadla som si do kuta, otocila sa chrbtom a nakojila. ale videla som aj len prehodit plienku cez plece a hlavicku babatka a babo sa napapalo...

katinka, takze nielen my to mame s tym spanim take nejake dopletene, ze? 🙄

kkkatarinkaaa
14. sep 2009

ellen- no neviem, neviem, ci to nebude aj nas pripad.... 😅

felixko
14. sep 2009

ahojte babule,
ika no to je ochota, kokso, veď je predsa normálne, že každú mamičku vystraší, keď jej dieťa má teplotu a je choré. čo sme to za ľudia.

katinka aj naša Ninka sa prekonáva, posledé tri dni vôbec nechce spávať cez deň. dnes spala dopopy pol hodinu a ešte nevyzerá, že je unavená. len jedovitá a plačlivá viac ako inokedy. včera to isté. keď aj zaspí, stačí malý šuchot a je hore.

dala som fotky aj zo sobotnajšej oslavy do fotoalbumu. malá dostala kopu vecí na oblečenie, tomu samozrejme nevenovala pozornosť, lebo dostala kočík pre bábiky, najskôr vozila bábiku Valiku, potom sa tam snažila vtrepať sama. z torty bola úplne hotová, hneď ako ju zbadala začala si pospevovat tu tu a tancovať, pripomenulo jej to znelku z úvodu do A je to. túto sobotu budeme mať ďalšiu oslavu, mala by dostať kocky a puzzle /také velké asi 45x45 na zem/ A je to. Tá sa od radosti aj zblázni.

ellen
14. sep 2009

katarinka, neboj, zvladnes, nenechas predsa Viki hladnu... 😉

felixko, no sila... fotky su paradne.. a ta torta.. uuuf... fakt nadherna..

a to spanie... no ja uz sa necudujem, ze tie nase decka su "z divych vajec".... ale preco??? 😅 😀 😀 😀 zeby skryte geny??? no nasa, ked zalomi, tak uz spi total.. hlavne takto neskoro po celom dni.. ratam, ze az rano hodi ockom po nas...

kkkatarinkaaa
14. sep 2009

felixko- torta je uplne perfektna...nemam slov...a je to ozaj take podarene, ze vas drobec je takto zatazeny na A je to 🙂

katinka0000
14. sep 2009

felixko: krasna torticka 🙂

ellen: nas maly aj ked je unaveny, v noci sa budi. so spanim veru kamarat nie je od narodenia.

dejna3
autor
14. sep 2009

felixko, super torta 😵 😵 kto vám ju robil? 😕

sofi nemá rada denný spánok, zato ale ráno ťahá čím ďalej, tým dlhšie 😅 zobudí sa na papanie cca o 8,00 a potom ťaháááá, dnes napr. do 10,30 🙂

sofia122
14. sep 2009

dejna tak to mas dobre,ze ti tak sofinka spinka keby tak aj moja spinkala vcera isla spinkat az o 21.40h a dnes o 20.00h. nejako sa jej nechce zaspavat.

ika8
14. sep 2009

felixko: krásna torta a krásne fotky. Ninke všetko naj 😉

dejna: ika chodieva spávať okolo 21h, niekedy aj o 20h - podľa toho ako spala cez deň. Ráno je hore medzi 6-7h niekedy aj neskôr, ale potom sa jej už v postieľke spať vôbec nechce, tak putuje do veľkej postele a tu ešte potiahne tak do 9h.

sofia122
14. sep 2009

ahoj ika isli ste k babke mi sme isli na nakup mlieka a kase.

ika8
14. sep 2009

mirka, áno išli sme k babke na kávu... v meste sme nikoho nestretli a ani nevideli... ja sa ešte tiež chystám na nákup mlieka do DMky 😉

sofia122
14. sep 2009

aj ja som tam bola dnes ked uz bola materska tak som tam uz aj utekala pre zasoby.aby sme mali toho dost.

dejna3
autor
14. sep 2009

ika, sofi teraz zaspáva cca o 21:30 a po rannom papaní, tiež už dospáva v našej posteli, lebo v tej svojej by len vymýšľala 😀

ika8
14. sep 2009

dejna: tak u nás je to podobnjé... gúľa sa tam aj by mreže vyrazila, sadá si, stavia sa a myká kolotoč 😵 myslím, že všade je to rovnaké 😝

dejna3
autor
14. sep 2009

ika: sofi väčšinou stojí a ľútostivo vykrikuje "mamamamamama" 😅 až kým si ju nevyzdvihnem odtiaľ 😀
a kolotoč už dávno nemáme 😝 ten zlomila pred 2 mesiacmi 😠 zato má ale plnú postieľku hračiek, ktoré ju ale rýchlo omrzia 😀