Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ada11
10. aug 2009

jasne 😉 ach...idem aj ja spať, lebo zajtra chcem vyraziť do mesta vybaviť nejaké veci, no a pokým sa všetky 3 nachystáme tak to aj trvá 😀 , a okolo obeda má prísť kamarátka, tak sa teším 😉
ika, dobrú noc 😔

ika8
10. aug 2009

ada dobrú 😔

dejna3
autor
10. aug 2009

ja sem len občas stíham nakuknúť, lebo drahý furt okupuje comp 😠
ale teraz kuká pulp fiction a asi sa idem k nemu pridať 😎

ika8
10. aug 2009

idem aj ja ... ten film je super 😉 ...ešte dobre že si pripomenula
tak dobruuuuuuu 😔

dejna3
autor
10. aug 2009

babuľky, tu je zopár fotečiek, neskôr ešte nejaké pridáme, zatiaľ len také neuprevené 😉

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

dejna3
autor
10. aug 2009

ika, dobruuuu 😉

felixko
11. aug 2009

ahojte,
čo to máme za počasie, pravé augustové ☹

elen malej som kúpila Jupíka, neodpila z neho nič, lebo nevie, ale vieš ako sa teší z tej flašky, stále s ňou chodí. lepšia hračka pre nu momentálne neexistuje 😉

ozaj baby, v predajni Quelle majú 50% výpredaj, ešte sa dá celkom vybrať, ja som si kúpila na jeseň tričko a sveter. možno by som vybrala aj viac, len malá tam vymýšlala, nemohla obsedieť, tak som všetko len na seba nahádzala a vzala. majú ešte zopár letných vecí a dosť plaviek.
okrem toho som tam našla detský kočík za nej.20 eur, babka chce malej kúpiť na narodeniny, tak ho hádam pôjdeme vziať

felixko
11. aug 2009

zabudla som napísať, čo sa nám včera stalo v Jednote na Mexiku. stáli sme s Ninkou v rade na salámy a Ninka držala jednému pánovi košík a snažila sa mu tam niečo vybrať. ja som si ju nevšímala, rovnako ten pán nevedel, že sa mu tam "niekto hrabe", až keď odchádzal sa otočil a zistil, že Nina mu drží košík. ja som musela Ninke dať prstíky preč, on sa ešte usmieval, že sa aj čudoval, prečo má ten košík zrazu tak ťažký. potom nastal veľký rev, lebo Nina nedostala to, čo chcela, tak som jej musela ísť vziať rožok 😀 😀 😀 ešteže mu niečo neukradla dorota

ika8
11. aug 2009

felixko: aj pre iku je fľaša zábava, najčastejšie od minerálky. Sadne si pri ňu a zahrá sa aj pol hodiny 😉 Len už musím stále pri nej sedieť, lebo keď sa má čoho drapiť, potiahne sa na nohy, ale sama sa ešte neudrží, takže nasledoval by pád 😅

dejna3
autor
11. aug 2009

ahojte,
sofinka je malý maródko, je prechladnutá a má soplíky... chúďatenko až má noštek červený ☹ ale teplotky našťastie nemá...
tak dnes sedíme doma a hráme sa 😉

ika8
11. aug 2009

dejna: nech je sofi rýchlo fit... a moji sú vonku... ika občas zakašle, ale to vždy potom keď vrieska 😉 asi precvičuje hlasivky 😅

dejna3
autor
11. aug 2009

teraz konečne zaspala, tak si trošku oddýchne, lebo ju stále znérvozňuje noštek, asi ju svrbí ☹
ika, sofinka si tiež tak cvičí hlasivky - najčastejšie na chodbe vo vchode 😅 tam sa jej to super ozýva 😀 a všetci susedia presne vedia, kedy ideme 😀

ika8
11. aug 2009

dejna: inak včera som vás obe videla niekam ste sa ponáhľali... my sme boli pri fontáne a vy pri kocke a mali ste namierené smerom k sociálnej

dejna3
autor
11. aug 2009

ika, asi sme bežali na stretko 😉
sofinka má trošinku teplotku, ale len 37,2C... drobinček môj malinký, radšej by som ja bola chorá, keď ju vidím, aká je z toho nervózna ☹

nemáte nejaké tipy na čo najrýchlejšie vyliečenie? dávam jej len libenar do nošteka, žiadne lieky...

sofia122
11. aug 2009

ahojte babenky sofinke uz vykuka dalsi zubok je to vedlajsi co jej uz vysiel neni to ani 2tyzdne co jej vysiel prvy.

katinka0000
11. aug 2009

ahojte kocky!

dnes bol nejaky uprsany den. ako sa mate?

my sme boli dnes s nicom na poradni. celu ma tam ocikal, lebo akurat sa mu chcelo, ked bol bez plienocky.
je to riadny chlap. miery ma 12,8 kg a 82 cm.

dr. sa nemohla na neho vynadivat. a po tom cikani sme sa nemohli dosmiat. predviedol im aj ako chodi, ako vie skladat, ale ja som im vysvetlila, ze on ma aj tak najradsej vrtacky, metly, varesky, lopatky, kosacku, motor. pilu,... a podobne blbosti. ze detske hracky moc nemusi. dr. povedala, ze to este ani nepocula, ze dieta a motor. pila. ze ked nabuduce pride bez prstika, tak uz bude vediet, ze od coho to ma.
a o tom postaveni povedala, ze to je nic, ze to mu pride samo od seba. ze motoricky aj psychicky je vyvinuty velmi dobre.

a vsetci samozrejme obdivuju jeho mihalnice. neviem, po kom ich ma take dlhe. dnes hodim este nejake fotky z oslavy. inak torta bola vyborna. jogurtova s ovocim. mnam!!!

ellen
11. aug 2009

felixko, som rada, ze sme vas inspirovali. ja som tiez kupila jupika, ale ostal bez povsimnutia... mam trosku nervy, lebo babu za cely den vypila poharik a pol, z flase uz nechce, ale babka ju necha, ona ju dnes radsej napchala vyzivou, jogurtom, polievkou, ryzou s masom, slivkami, zemiakom s vajcom, no ja ked to citam, mam tazky zaludok. viem, ze to vybeha, ale babka si nechce dat vysvetlit, ze ona je niekedy smadna a nie hladna. ja to vidim, ked som s nou doma, ze stale pyta jest, tak jej dam napit a potom uz jest nepyta. nevypije vela, ale asi to nejak nevie rozlisit, ze je to vlastne "prezleceny smad"... tak sa na to zajtra chystam...
a to "mexiko", to bolo supeeeeer, Ninocka je uz poriadna kocica!

dostali sme od uja z ruzomberka cucoriedky, tak sme vsetky zeny doma fialove (az na staru babku) - mama-mlada babka a ja mame fialove ruky, ja mam aj usta a Babu ma IBA usta.. vysvetlovat kto ma preco ktore casti tela sfarbene nemusim hadam 😀

ada, mas IP, ozvi sa mi.

dejna, super fotecky, Sofi mala naaaaaaaaaaaaaaaadherne satocky, dnes som konecne podrobne pokukala vsetky fotky 😉 a tusim poznas aj moju kamosku Kiku R., aspon si teda myslim...
a pri soplikoch nam pomahalo hlavne odsavanie a ja som kombinovala na striedacku libenar a nasivin pre deti od roka, lebo libenar je neskodny a nasivin trosku polieci, ale aby zas privelmi nevysusoval sliznicu, tak preto ten libenar...drzim palceky, nech rychlo vyzdraviete.

ika, moja kasle VZDY ked si precvicuje doma hlasivky ale v posledne dni to uz je podstatne lepsie 😀

jaj a pre vseobecne info s tymi nasimi strastami opatrovnickymi a k tomu pridruzenymi, rozhodla som sa, ze do septembra uz vydrzim, lebo potom neter - 6 rokov - musi nastupit do skolky, takze nastane presun zas do mesta a budu same...

ozaj, tento vikend su hody... od piatku?? ja uvazujem vziat si pol dna dovcu a malu ist vyvencit. Felixko, nejdes k vasim? dali by sme stretko v meste, ak by bolo pekne... hm? idem kuknut meteo...

ellen
11. aug 2009

😅 ech... ale som sa nekrotila, pardon, za tu dlzku...

ellen
11. aug 2009

sofi, ja myslim, ze to uz teraz pojde s tymi zubkami, niektore s vacsimi prestavkami, niektore s mensimi....

katinka - to je teda poriadny chlapisko, ved nasa babu ma nejakych 84 cm tusim a vaha sa pohla malicko vpred, cize 10,5 kg.... gratulujem k takym mieram, k takemu chlapovi sa budu tulit vsetky baby 😀

dejna3
autor
11. aug 2009

ellen dík, no ja práve tú odsávačku nechávam až na posledný prípad, lebo dokina to veľmi nedoporučuje 😒 takže asi len kvapky...
a kiku poznám, jasnačka, bola aj na svadbe 😉 a ty odkiaľ vieš, že sa poznáme? 😕

katinka, no riadny chlapisko... 🙂 s tými mihalnicami si ruky môžu podať so sofi 😀 ja sa doteraz smejem, že keď sa sofi narodila, nevedela som, či má 2 ruky a 2 nohy, ale že má dlhokáááánske mihalnice som počula ako prvé od sestričiek na sále 😀 😀 😀

dejna3
autor
11. aug 2009

ešte som sa chcela spýtať - či jej môžem natrieť noštek na noc calciovou masťou? 😕 aby sa jej trošku vyhojil... neviete mi poradiť?

sofia122
11. aug 2009

ahojte sofinka nemoze spat stale sa budi tak je prave teraz somnou pry pocitaci asi ju hneva zubcek co sa tlaci 😠

sofia122
11. aug 2009

co tu nie je nikto?

ellen
11. aug 2009

jaa aaaaaa

ellen
11. aug 2009

dejna, ja si myslim, ze kludne mozes. my mame na taketo veci cicadermu... (sestra+svagor+ich strana rodiny preferuju homeopatika, tak sem-tam nieco mam). ozaj, predcasne k meninam som dostala poukaz k suchovi...len neviem, kedy sa tam odtrepem...

sofi, no to je mozne. my sme do 10. mesiaca nevedeli, ze nam zuby idu, lebo som kojila, asi to Barborku ukludnovalo. a potom sme parkrat mali aj teplotku a teraz sa nam po-ma-li-cky po-ma-ly jeden po druhom ukazuju ocne....

ellen
11. aug 2009

dnes tu tusim prispievam len ja.... 😅 idem ja radsej spat. dobru noc! 🙂

katinka0000
11. aug 2009

ellen, dejna: hej, je to riadny chlapisko. o tych babach nam to hovori kazdy. no ved uvidime, ci sa z neho vykluje nejaky suknickar. 😀 😀

ellen: ja k dr. suchovi chodim pravidelne. a nedam na neho dopustit.

tak som pridala este nejake fotky. je tam odfotena aj torta, ktoru nico dostal. bola fakt nadherna. tie baby, co pecu taketo torty, maju zlate rucicky.

dobru noc!

sofia122
11. aug 2009

nie ja som tu len som odbehla pozriet sofinku uz spinka.elen tak to ste mali dobre ,ze ste ani nevdeli ,ze malej idu zubky a kolko uz ich mate?

sofia122
11. aug 2009

ked sme boli dnes u doktorky este rano este ho nebolo ani vydiet a za par hodin uz vykukol.povedala doktorka,ze nam pojdu rychlo no ved uvydime ako rychlo pojdu za sebou.

dejna3
autor
11. aug 2009

katinka - kráááásna torta, super fotečky z oslavy 😉 😵 😵 😵

ellen, idem skúsiť pohľadať tu ciccadermu, na to som aj zabudla 😕 len neviem, či nájdem