Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
17. aug 2009

katinka: 😀 😀 😀 samozrejme že katarinke...a ty už máš doma veľký poklad 😵 😀 😀 😀

teri3
17. aug 2009

ika, ten katinkin poklad je fakt veľkýýýýýýý 😀 😀 😀 😉

dejna3
autor
17. aug 2009

tak teraz som už úplne domýlená 😅 a fakt si nepamätám - o koľkej na tom sone začínali pracovať - o 13-tej alebo o 14-tej? 😕 no v každom prípade, ja som chodila vždy na poslednú chvíľu a vyplatilo sa 😀

iak - prebaľovanie a ošetrovanie telíčka po kúpeli je kapitola sama o sebe 😝

ika8
17. aug 2009

dejna: ale veď sofi mala natieranie po kúpeli rada, nie? Ika vždy pri tom protestovala a teraz sa to vôbec nezlepšilo... a prebaľovanie milovala, vždy taký blažený výraz... a teraz ako by sme ju išli drať z kože... a trochu ma desí predstava vyzliekania a obliekania u dokiny na budúci týždeň... to bude jedov pre nič... dúfam, že bude ešte horúco, nech má na sebe iba nejaké opaľovačky 😝 😀

ika8
17. aug 2009

teri: to hej 😀 😀 😀

dejna3
autor
17. aug 2009

ika, olejčekovanie jej tak nevadí, ako fakt, že musí ležať na chrbátiku... a na bruško ju už vôbec nedostanem... krém si na zadoček tiež nechce nachať natrieť a plienku zapínam na desiaty pokus 😝 ešteže je na suchý zips 😀

mne sofinku dokina v opaľovačkách aj vážila, teda len plienka šla dolu 😉

ika8
17. aug 2009

dejna: ika polohu na bruchu nikdy nemala rada a nikdy sa nestalo, že by sa zvrtla z chrbátika na bruško... naopak to funguje okamžite.. len rýchlo zmiznúť z brucha 😖 a zapínanie plienky je tiež zaujímavá úpolová disciplína 😅 buď sa prieči a spojí nohy a opiera sa o hlavu a päty, alebo mi ťahá plienku za suchý zips, alebo sa zachytí ruky a už sa dvíha na nohy 😖 a tých jedov 😒

ika8
17. aug 2009

tak si idem oddýchnuť do gauča.. dobrú 😔

nada.hope
18. aug 2009

Dejna Sofinke vsetko najlepsie k vymesaciu 😉 😉 😉 😉 😵

sofia122
18. aug 2009

ahojte baby zajtra bde stretko?

katinka0000
18. aug 2009

ahojte!

dejna: princeznicke vsetko naj. 😀 😉

aj ide niektora z vas dnes na kupko? ja som chcela ist so svagrinou. prisla na 2 tyzdne domov, ale medzitym mi uz utiekla do bielic do kupelov. tak to asi nechame na inokedy.

zajtra stretko? a ja o tom nic neviem.

felixko
18. aug 2009

ahojte,
zajtra je stretko? kedy?

babule aj my máme problémy s prebalovaním a obliekaním. vždy musím nájsť niečo originálne, s čím sa Ninka aspon na čas zabaví, lebo inak by mi ušla, to sú hotové zápasy to prebalovanie. vidím, že všetky detičky sú rovnaké

sssimi
18. aug 2009

Ahojte Kočky!
Niekedy aj musím skočiť za vami na stretko, ale často bývam bez auta a autobusom ísť nechcem. No a keďže kojím aj kežde 2 hodiny, tak sa bez auta nezaobídem.

Dnes sme dali našej malinkej nastreliť naušnice... To bolo strašnéééé. Cez mesto som ju niesla na rukách a plakala som s ňou chúďatonko moje. Teraz mi buvká drobček. 😢

felixko
18. aug 2009

katinka ja som malej zatiaľ nekupovala do tenisiek vložky, pretože boty sme jej kupovali o číslo väčšie, momentálne topánočky na chodenie má, aj sandálky, preto botasky ešte nenosí. ale priznám sa, ani som neuvažovala o nejakých vložkách. kde sa dajú zohnať, v lekárni? vy ste aj dnes niečo kúpili?

felixko
18. aug 2009

sssimi pozravuj drobčeka, už má za tým, je to veľmi stresujúce aj pre maminu také prepichovanie ušiek. ale už máte za tým. Sarah sa vyspinká a bude OK. čo sa týka toho kojenia, aj ja som malú tak často kojila. väčšina lekárov hovorí, že naideálnejší odstup medzi krmením bábätka sú 3 hodinky, ale Ninka bola už po 2hod. hladná. v noci prespala o čosi dlhšie, ale aj tak bola často hore na krmenie, doteraz jej zostal ten zvyk v noci vstávať na papanie. tebe malá ako buvká v noci?

kkkatarinkaaa
18. aug 2009

ahojte

teda sssimi- vy uz mate tri mesiace....boooze, nedavno som ta videla vo vitalise s bruskom... 😀 ale to leti.Musi to byt cele take stresujuce, to nestastne prepichovanie a nastrelovanie 😖 ale aspon to ma dozivotne.... 😅

teri- no ja na to stretko-az bude- isto nepridem...uz ma od vcera tak pobolieva brucho a nepojdem radsej v tej horucave nikam.Dnes som len bola v dedine na poste a lekarni a prisla som domov s takym tvrdym bruchom ako kamen 😒

felixko- tie fotky na facebooku su bohovske 😀 😀 😀

dejna, ssssimi- drobcekom vsetko naj 😉

dandulik
18. aug 2009

kkkatarinkaaa............lenka práve dnes 18.8. okolo 17.00h.porodila krásnu babu.........ale podrobnosti ešte neviem.. 😉 potom ti napíšem IP.....

teri3
18. aug 2009

kkkatarinkaaa, tak odteraz sa povinne musíš hlásiť každý deň, aby sme vedeli, že keď sa neohlásiš, tak už si v pôrodnici 😉 😵 😎

baby, ja som sa katarinky pýtala preto, lebo som chcela navrhnúť stretko na štvrtok. Takže kto je za? Ak sa nájdu aspoň tri hlasy, bude vyhlásené STRETKO NA ŠTVRTOK NA 15.00

sssimi
18. aug 2009

Dandulik, ktorá je Lenka. Ja som porodila 18.5 o 17:10 😀

Felixko malinká mi vydrži v noci bez papania aj 7 hodín, len posledné 2 dni sa mi budí a mrnká kvôli dudlíku, ale nie je to až také tragické-na spánku to nepociťujem.

ellen
18. aug 2009

sssimi, a cez den ti kolko vydrzi? mne sa totiz nezda, aby mesacne babo vydrzalo 4-5 hodin bez jedenia..

dejna3
autor
18. aug 2009

ďakujeme za gratulácie 🙂

aj sarah gratulujeme k 3. výmesačiu a adelke od saskovie tiež k 10. výmesačiu 😵 😵

elen, malá sarah má už 3 mesiačiky 😉 a prečo sa ti to nezdá? mne tak malá v noci tiež v pohode vydržala aj 5 hodím bez papania, a to ani mesiac nemala 😉

ellen
18. aug 2009

dejna, ja nemyslim na malu Sarah, teraz myslim na nieco ine - sukromne, pardon, ze som vas zmiatla... myslim, papanie cez den, v noci, tomu rozumiem,ze sa spinka a menej sa papa, to je normalne, ale cez den.. ja neviem teraz realne posudit, lebo ja som aj cez den aj v noci krmila kazde dve hodiny, lebo mala bola vresklun... aspon ze uz teraz v noci spava.. :D

kkkatarinkaaa
18. aug 2009

dandulik- ty kokos....uz pribuda mamiciek a mamiciek z nasho cvicenia 🙂 🙂 aj v nedelu, ked som bola v nemocke za dr. tak som tam videla jednu babu s babatinkom, ktoru som poznala z videnia z tych cviceni....Akurat dnes som sa bavila s manzelom o Lenke, ze uz asi aj nieco maju....no a vidis to 😵 😵 😵

sssimi- to je taka ta vyssia cierne vlasy v cope...byvala tak celkom vzadu-vo vitalise v telocvicni myslim.

teri- jasne, budem podavat priebezne hlasenia ze co a ako 😉

ika8
18. aug 2009

ahojte. sofinke a sarah všetko NAJ 😵

a dnes sme kúpili ike prvé topky na chodenie 😉 a už aj toho nabehala, ona totižto už veľmi nechce sedieť v kočíku, ale chodenie je ešte neisté, ale veľmi sa jej to páči 😀 . teri ich už aj stihla kuk, mne hneď v obdchode padli do oka, ale tá cena 😒

ada11
18. aug 2009

ahojte maminy 😉 som tu len na pár minút, lebo nejako nestíham, Anet je ešte hore 😉

všetkým oslávencom všetko najlepšie 😉

ada11
18. aug 2009

ozi, to stretko teda je alebo nie, no a ak sa koná, tak kde a koľkej 😉

ika8
18. aug 2009

stretko navrhla teri vo štvrtok o 15h., mne to vyhovuje, ak bude na to počasie, isto prídeme 🙂

ika8
18. aug 2009

ada: mne ika zaspinká skoro vždy už minimálne mesiac o 21-21,30 h, ale cez deň už spinkáva cca 2-3hoďky, no ráno niekedy potiahne až do 9,30h 😀

katinka0000
18. aug 2009

ahojte!

felixko: hej, kupis ich v lekarni.

dnes som bola len sama v meste, lebo som bola na nechty, tak som nicolaska so sebou nebrala.

aj sarah vsetko naj. 🙂

ika: a ake ste kupili?

ika8
18. aug 2009

katinka: od firmy wanda partizánske, sú už jesenné celé. kleď budem mať foto, tak zavesím 😉