Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

kkkatarinkaaa
26. jún 2009

katinka-noo aj ja som stretla nejake maminy s kociarmi, len tiez sa mi nikto nepodobal na jednu z vas...a mozno som videla aj teba, len o tom neviem 😕

dandulik
26. jún 2009

kkkatarinkaaa.............mne idú konečne skladať zajtra spálnu,už sa nemožem dočkať....takže už od pondelka možem sťahovať veci...a pomaly sa usidlovať v novej posteli....... 🙂 a koberce tiež nahodím....dám aj jednú foto potom..... 🙂 .

dejna3
autor
26. jún 2009

ahojte 🙂

kokso, ja som dneska v šoku z toho jacksona 😨 😲 😢

boli sme dneska na jarmoku a som sa zasa vyšantila s detským oblečkom 😀 ale napokon som aj tak nakúpila 🙂 a ešte som kúpila aj nádherný komplet (teda, ja som si to tak pokombinovala) v tom novom detskom obchodíku oli, oli 😉 a som celkom prekvapená, myslela som, že je ten obchod podstatne drahší... kúpila som sofinke tuniku, legínky a háčkovú čiapočku - všetko fialovéééé, tak ideme pofotiť a potom hodím aj nejaké fotky 😀
tie háčkované čiapočky - sú ručná práca, háčkuje to majiteľka, sú nádherné, už som sa aj dohodla, že na jeseň si prídem nejakú objednať 😉

dejna3
autor
26. jún 2009

katarinka, tak super, že to nie je vážne 😵 len pekne oddychuj a nenamáhaj sa 😉

dejna3
autor
26. jún 2009

dandulik, ja už som fakt nevedela, ako malú dostať von, skúšala som všetko, vôbec sa jej nechcelo 😀 na ňu ani len tie vyvolávačky nezabrali (2dni) 😝
ale dr. povedala, že sa netlačila, kvôli omotanému pupočníku ☹ takže dobre tak, ako to napokon dopadlo 🙂

kkkatarinkaaa
26. jún 2009

dandulik-no my sme prave preniesli postele...este tam musime nejako doteperit 😝 stol-na nom chcem potom kupat malicku- a skocim vziat aj koberceky. A uz mozme aj konecne rozprestriet kobercek do obyvacky, sedacka pride v pond. al. v utorok 😵 Konecneeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 My este nemame original spalnu, na tu si este pockame nejaku dobu.Tak potom pofot a mrknem aj ja.
dejna- ja ked som to rano okolo siestej zbadala na zozname-o jacksonovi....normalne som ostala zaskocena a prekvapena....

misskkaa
26. jún 2009

ahojte maminy. no chcem sa vas opytat ci ste nahoou nepocui nieco o tom ze dr.Nidal Abuatuma dava v nemocke vypoved. som z toho zaskocena lebo som chcela aby ma odrodil. neviete o tom nic? 😨

kkkatarinkaaa
26. jún 2009

☹ miska- mas BOHUZIAL dobre info ☹ ☹ ☹ aj ja som s nim dohodnuta.....malo by to platit od 1.9. ☹ ma ist do Partizanskeho. Dnes mi to hovorila kolegyna z prace- z nemocnice.
Idem zalahnut dobru noc 😔

ika8
26. jún 2009

taky super doktor a odchádza??? ☹ bude v PE primár???

ika8
26. jún 2009

ja nikdy nezabudnem na sprosté pripomienky primára v TO 😠 😠 😠 , dúfam, že sa mu to raz vráti

dejna3
autor
26. jún 2009

ika, ja si tiež myslím, že asi ho v TO nedocenili, a nebrali ohľad na to, že si robil ďalšiu atestáciu 😔
pritom, mne ešte v novembri hovoril, že mal ponuku aj v BA, ale chcel ostať radšej v TO... určite aj kvôli rodine... ale tu asi nedostal adekvátnu možnosť realizácie, čo je smutné, nakoľko má quantum spokojných pacientok z rôznych kútov SK ☹

ika8
26. jún 2009

tu už fakt nikto dobrý nezostane... je to tu ako na politickej scéne, kto sa neprispôsobí tým tam hore, nech sa ťahá kade ľahšie 😠 a pacient je vždy na poslednej koľaji 😖 😠 😒 ☹

dejna3
autor
26. jún 2009

dúfam, že aspoň dr. kereková tam ostáva 😉 inak idem po druhé do PE 😀 😀 😀

ika8
26. jún 2009

fakt do PE a BN sa sťahujú doktori 😕

dejna3
autor
26. jún 2009

ika8
26. jún 2009

a po svadbe hneď druhé??? 😨 😵

dejna3
autor
26. jún 2009

hehe, neblázni 😀 😀 😀 hneď určite nie, napokon, po sekcii musí byť trošinku dlhšia pauza... 😅

dejna3
autor
26. jún 2009

jaká bola dnes ikuška sladunká 😵 😵 😵 sme sa ešte s kámoškami nad ňou rozplývali 😉

ika8
26. jún 2009

je to potvorka malinká... ona sa jeduje iba keď ju nikto nevidí 😉 . škoda, museli sme utekať k babke, dosť sa rozpršalo, a práve keď som sa mohla precháááádzať ☹

ika8
26. jún 2009

a druhé? veď ten rok a pol ti rýchlo ujde, sofi má zachvíľku rôčik a potom sa to už šuchne 😅

ika8
26. jún 2009

bola som ešte odniesť kuponiky DM kámoške, tá je v 15tt a vytešovala sa že pôjde kúpiť fľašku, dudlík a podbradník... jáj, zas som si zaspomínala 🙂

dejna3
autor
26. jún 2009

ika 😀 aj sofinka napr. dokáže hrať celý večer formu - pred návštevou... usmieva sa o 106, ešte dá aj pápá ... a len čo zavrieme dvere a sme sami, tak začne byť zo sekundy na sekundu mrzutec a chce hneď do vane, papať a spať 🙂
už sme si to viackrát všimli 😀

no my sme ten dážď strávili v cukrárni s fľašou mliečka, teda ja som mala latte 😉 a potom sme aj s drahým boli v meste do siedmej 😉

dejna3
autor
26. jún 2009

hej, pravdu máš, letí to... ale u mňa ideálne by bolo - rozdiel 3 roky 😉

ika8
26. jún 2009

ti chceš vyčerpať nakomplet rodičovskú a potom znova na materskú? 😕

adkato
26. jún 2009

baby,akurat mam zapatu nejaku nemecku stanicu,davaju tam koncert jacksona....ty brdo...je to zvlastne,ze zomrel... ☹ uz som citala aj nejaky clanok,ze to je fingovane,ze chcel mat pokoj,klud od ludi,zit niekde bez popularity..tak ako sa to vravelo o presleym..kto vie,kde je pravda..kazdopadne,nech ho nechaju na pokoji aspon po smrti.... ☹
a co sa tyka nidala.....je to pravda,ze ide prec..nechcem byt zla,ale to mali spravit uz davno..poznam ho z inej stranky a asi 6rokov,takze neverte vsetkemu,ako sa odobruje v ociach druhych,jeho uzasne ponuky a podobne....a ta BA,no to bolo trosku inak... 🙂 ok,je prijemny,mily na pacientky,usmiaty,...ale to na lekara nestaci....tiez nie je vsetko usmievat sa na rodicku pri porode..urcite to zene pomoze,a velmi,ale treba trosku pozerat aj na svoje preslapy,nad ktorymi krutia hlavou aj medici...kludne ma ukrizujte,ale v tomto ma nepresvedci nikto,svoj nazor nezmenim.. 🙂 ale samozrejme,nikomu ten jeho neberem,aj ja som si myslela,aky super doktor to je..ale kolko ludi,tolko nazorov... 😉

adkato
26. jún 2009

ozaj baby,ste tu rozoberali marhule..a co melon? 🙂 ale fakt,dnes ma matusko skoro spapal,ked som jedla melon,tak trosku som mu dala ochutnat... 😅 tropicke ovocie to nie je,ale predsa,nepocuvam moc casto o melonoch... 😀

dejna3
autor
26. jún 2009

ika, tak to ešte neviem, ako to bude... záleži aj od toho, ako to pôjde finančne... inak byť doma napr. 6 rokov v kuse, tak to určite nieeeee 😝 🙄

adkato, a ty čo ešte nespíš? 😕 čo si pokúpila? 😀

ika8
26. jún 2009

adi presne ako si napísala, jednému sadne jeden lekár a druhému druhý... je to indi vindi... ja som k nidalovi nechodila, nerodila som u neho, ale počula som len dobré.
A k tomu ovociu - je to môj názor, odborníci majú isto iný - keď má mať dieťatko na niečo alergiu, tak ju bude mať... či teraz, alebo o rok keď zas budú melóny... ja som dala ikuške jahodky keď mala 6mes. a to sa hovorí, že je to riadny alergén

adkato
26. jún 2009

dnes mam nocnu... 😀 😀 😀 ale nie,uz pomaly pojdem..jaj dani,praveze som nekupila nic....lebo som premokla ako mys(samozrejme,opat som pozerala na ten dazdnik,ze sak na co ho budem teperit.... 😠 ),no tak som potom isla domov.ale aj tak by som isla skor,o 16h som mala nieco dohodnute.ale zajtra idem,hadam ste vsetko nevykupili... 😀 😀 aj terka mi ukazovala svoj nakup,super nakupila... 😉

dejna3
autor
26. jún 2009

ika, a vlastne takto som nad tým ani nepremýšľala, mne len príde ten vek - 3 roky - že to už by malo byť to prvé dieťatko "vypiplané", odstavené od plienok, ale zároveň to nie je aý tak veľký rozdiel 😉