Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
29. jún 2009

čauteee 😉

nada, sofinka mala nutrilon AR a nemala vôbec problém so zapekaním... ale to zapekanie môže byť aj náhoda, resp. dočasná reakcia na zmenu mliečka... veď uvidíš, ako sa to bude vyvíjať 😉

no s tým stretkom: tak sa dohodnime, že pokiaľ nebude pršať.. tak sa tam stretneme o 15 hod., kto chce nech príde, čím viac, tým lepšie 😎 🙂
adkato, aj už si totiž ani nemyslím, že toto leto sa počko ešte umúdri 😒 podľa mňa bude celé leto o ničom 😖

jéé, a bubinko, prepáč, som bola zamyslená a neskoro som ťa zaregistrovala 😅

dejna3
autor
29. jún 2009

ozaaaaj, FEJUŠA žiješ ešte? 😕 😀 😀 😀

dejna3
autor
29. jún 2009

utekám dorobiť syrovo zeleninkovú misu, drahý ma meninky, tak aspoň niečo ľahké pod zub som chystám 😉

katinka0000
29. jún 2009

ak by sa stretko prehodilo na bud. tyzden, tak mi urcite prideme.
teraz by to nebolo fer voci ostatnym detickam. nico sice kasle velmi malo ale predsa.
dufam, ze sa zabavite aspon tak dobre ako minule.

katinka0000
29. jún 2009

ospravedlnujem sa, my v mnoznom cisle sa pise s tvrdym Y.

sofia122
29. jún 2009

ahojte skusim sem prydat dalsie fotky dufam,ze sa mi to podary.

ika8
29. jún 2009

zajtra to počasie nič mooooc 😖

sofia122
29. jún 2009

baby zajtra je stretko o 15.00hod tam kde minule.pokusime sa pryst.uz som tam dala novsie fotky.od zajtra nebudem mat pocitac až v stredu tak preto tu nebudem ☹

sofia122
29. jún 2009

ika8 ahoj ako ste sa mali?

ada11
29. jún 2009

ak nebude pršať, tak my by sme mali prísť 😉

sofia122
29. jún 2009

baby ja som zabudla manzel bol dnes doma mal dovolenku tak v stredu nepryde tak počitač nebudem mat až do piatka.musim vydržat.

ika8
29. jún 2009

mirka, sofia je na fotočkách krásna 😉 . Ika je trochu mrzutá, že by ďalšie zuby 😕

ika8
29. jún 2009

baby, ktoré ste mali monitor dychu, dokedy ste ho používali??? inulka sa mi premiestňuje v postieľke a mne pribúda šedivých vlasov z toľkých poplachov 😠 😅 ešte teraz sa mi ruky trasú 😕

dejna3
autor
29. jún 2009

ika, ja mám v pláne využívať ho čo najdlhšie - je to myslím do 13 kg 😕 sofi, tiež toho veľa v noci nacestuje, ale zatiaľ sa alrm nespustil... ty máš nanny? koľko má podložiek?
my máme angelcare, ten má 2 podložky, takže sme ich tak rozmiestnili, aby monitorovali zhruba 3/4 postieľky po šírke aj dĺžke a navyše má v postieľke okolo mriežok naukladaných veeeľa hračiek, ktoré to "putovanie mimo dosah" trošku brzdia 😀

ika8
29. jún 2009

ja mam nanny s jednou podložkou ☹ , hračky tiež zmenšujú priestor, ale ona sa tak dokáže napáskovať nakraj, hotový hudíny 😀 . A tie naše modelky nebzdú mať 13kg ani za rok 😒

dejna3
autor
29. jún 2009

ika - no nie som si celkom istá, či je do 10kg alebo do 13kg 😕 tuším, že skôr do 13kg... ja tiež nepredpokladám, že do 2 rokov bude na ňom spať... ale dokedy sa bude dať, určite ho nechám.... veď niečo aj stál, tak nech poslúži 😉 myslím, že syndróm náhleho úmrtia je najnebezpečnejší do veku 1 roka...

možno je trošinku problém, že je tam len jedna podložka... lebo my máme fakt celkom dobre vykrytý priestor 😉

dejna3
autor
29. jún 2009

viem, že niektorá poisťovňa monitor požičiava na dobu 1/2 roka... či je to dostatočná doba - neviem....
v každom prípade - ja som veľmi rada, že ho mám, za ten kľudný spánok mi tie peniaze určite stáli 🙂

ika8
29. jún 2009

dejna, veď ika nemá ešte ani 7kg, ani do 10kg sa nedotiahne do roka. Dnes jedla o 23hod a to 30ml 😠 ako novorodenec, pričom naposledy jedla o 18h. A to sa v noci neprebudí na hlad... až ráno 😠 Včera urobila to isté a ráno papala až o 8.15h

nada.hope
30. jún 2009

Ahojte, vy nemozete spavat 😅 ja som funela uz o 22,00 v posteli a az teraz ma Ninka zobudila, ze je hladna a to rozmyslam ci mam ist cvicit alebo ist spat s nou 😅 😝
my mame angelcare a tiez iba jednu podlozku, zatial to pipalo iba ked som tam ja tava nastavila najvyssiu a najnizsiu teplotu a ked to prekrocilo pipalo to ako besne 😠 ale budeme ho vyuzivat dlho nakolko to mame aj ako vysielacky takze viem presne kedy jke mala hore 😉 je to fakt dobra vec 😉 a posluzi aj pri druhom keby daco 😉

felixko
30. jún 2009

ahojte, ak bude pekné počasie pridáme sa aj my, príde aj elen, tá mi ráno písala SMS, aby som vyzistila, či sa stretko koná, tak som na jej povel tu.

a kde sa stretáme? tam kde minule? na Floride? lietadlo je kde odstavené? 😀 😀 😀

bubinko83
30. jún 2009

ja som taka nasrata od včera nam nejde tepla voda 😠 Neviemčo to ma znamenat,ani na dverach nič vyvesene 🤐 😨 🙄 😠

bubinko83
30. jún 2009

dejna to je v pohode že si si ma nevšimla,ja som si už zvykla 😀

dejna3
autor
30. jún 2009

bubinko 😀 😀 😀

nada.hope
30. jún 2009

No baby super pocasie, som zmokla a to som len vystrcila nos z dveri 😝 dufam, ze bude reparat 😅

ellen
30. jún 2009

to je super... 😒 to pocasie nam spravilo pekny podraz... ja som este po pol tretej volala katke-felixko, aby sme sa dohodli a po hovore som kolegyni v praci hovorila, ze sak to mozno len obide, ved ani nehrmi... a uz to bolo. hrom, ako vysity, zo siesteho poschodia som mala krasny vyhlad na prichadzajucu burku a uzasny lejak...
v nadeji som ale prebehla z prace okolo floridy, no nakoniec sme skoncili u katky a bolo nam supeeeer, keby sa neblizil cas spanku, ani by sme nesli domov.. .neviem teda, ako sa pacilo katke a ninocke, ale nam dvom s Barborkou to velmi padlo vhod...
Babu uz asi spi, idem ju kuk a ak sa mi podari, nahodim rychlo fotecky, hadam aj z piatkovej oslavy...
ale aj tak mi je luto, ze sem sa zas nestretli...

ellen
30. jún 2009

nada, nemala si nahodou dlhu suknu?

dejna3
autor
30. jún 2009

ahojte, tak my s teri sme o tretej dorazili pred floridu, došla ešte sofia 122, ale keďže sa blížila búrka, tak sme ani nevyčkávali utekali sme do simetrie... potom dodatočne sme ešte stretli adu11 😉

to bolo ale fakt hnusné, že zrovna o tej tretej sa spustila búrka 😝
no nič, tak možno nabudúce, i keď ja mám pocit, že toto leto budé monzúnové 😒 budem veľmi rada, ak sa mýlim 😉

katinka0000
30. jún 2009

ahojte!

ika: my sme monitor dychu pouzivali asi pol roka, lebo potom zacal nico spavat s nami v postely. 🙂
aj my mame angelcare.
syndróm náhleho úmrtia je najnebezpečnejší do pol roka zivota.

tak take miniaturne stretko ste mali. dejna, teri, sofia a ada?

ada11
30. jún 2009

katinka, no veru megastretko sa konalo - teri, dejna a sofia, adu stretli až po stretku v meste, takže ona nebola zúčastnená priamo akcie 😀

ter, prebalila som Anet na Krušovskej, ale nepomohlo to k jej spokojnosti 😉

dejna, dúfam, že sa mýliš 😉

dejna3
autor
30. jún 2009

ada, aj ja dúfam 😵
apropo - teri je ofline na dobu neurčitú 🙄
katinka, čítala som o mnohých prípadoch vo veku 8 -9 mesiacov 😢 ☹