Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
16. júl 2009

mňam, míša! 😀 zajtra fičím s kámoškami trochen shopping NR, a drahý ma ťahá ešte aj v pondelok 😅

dneska som mala mini stres - musela som narýchlo zháňať kozmetičku/vizážistku na svadbu 😝 ale podarilo sa a vytešujem sa, lebo som o tej kočke čítala / počula veľa dobrých referencií, takže to dopadlo napokon super 😵

katinka, asi to tak vyskúšam aj ja 😉

čo orbíte? ja asi pôjdem kuki ten film na markíze

ika8
16. júl 2009

dobruuuuuuuu 😔

bubinko83
17. júl 2009

dneska ide niekto na kupko? 😉

felixko
17. júl 2009

ahoojte,
ledva som vas dočítala, ani som nemala chuť sem ísť, ale potrebovala som sa odreagovať, mám brutal stres a depku, lebo máme v rodine vážne problémy.

baby, chcem vas poprosiť, ak by ste náhodou vedeli o nej. 1izb.velkometrážnom, al. 2izb. byte do vlastníctva za rozumnú cenu /do miliona/ dáte mi vedieť? dakujem.

dejna ja už olejčekujem len trochu, myslím, že ak by si aj prestala mazať hlávku bolo by všetko OK. seborea sa vyskytuje väčšinou u malých bábätiek a ľahko časom zmizne, ťažšie je to už s ekzémom.

míša fungoval aj u nás včera večer, musela som dokúpiť zásoby, môj manžel si na to nejako zvykol 😀
chutný je aj radomáčik kokosový, mnam

katinka0000
17. júl 2009

ahojte!

bubinko: ja som chcela ist, ale zajtra ideme pracovne prec, tak musim byt stale blizko netu. ale mozno o nejakej 16:00 na chvilu pojdeme. isla aj kamoska, tak by som rada s nou pokecala.

felixko: dufam, ze to nie je nieco vazne. neboj, vsetko prejde, len netreba stracat nervy a hlavu hore.

ellen
17. júl 2009

caute...
katinka. ja som tam tiez behla len na skok, ani som to necitala, tu desivu temu, len som jednej nakukla do albumu... uuuuh... nechcem si ani len spomenut...

zavidim tie nanuky, ja sa potim a potim... mala trucuje, nechce spat, je tu sestra s rodinou, Danielko ju napasmal, ale on uz tusim aj spi.. nasa este stale vymysla... skoro som sa s muzom povadila, lebo si neda povedat, ze ked k nej bude 30x chodit, nezaspi... ale tak nech si robi ako chce... ved je tatino...

Babu bola dnes s mojou maminou, ani som jej nechybala, ale ked ju vozime na Bojnu, uz sa nevie dockat... mali napusteny bazen vodou, po okupani sme im nedali plienky, spravili nam mlacky na gatky bez toho, aby povedali.. potvorky. a Daniel nakoniec spravil z bazena riecisko, lebo donho nasypal piesok... drobcovia... 😀

ika8
17. júl 2009

a tu nikto? 😕 čo sa ešte kúpete v bazénoch? 😀 ika dnes zalomila skoro, spala cez deň iba asi 2hoďky a to v kočíku v parku... tam bol super vzduch narozdiel od námestia 😉

ika8
17. júl 2009

tak ja už mam carte dor za sebou 😉

dejna3
autor
17. júl 2009

babule, ja som dnes "na sucho", nestihla som nakúpiť nánuky ☹

uf, ale bodol by mi... som taká uťahaná, došla som domov pred ôsmou 😝
kúpila som sofinke konečne biele bolerko, super vo výpredaji ako šité jej na mieru za 4eurá 🙂 a ešte som jej kúpila teplý svetrík s kapuckou na jeseň, tiež cca 4 eurá...
sebe som kúpila šaty, ktoré si prezlečiem... takže vcelku úspešný záťah 😀

kočky, počuli ste o tých brutal búrkach v rakúsku? 😕 vraj to má prísť zajtra k nám, meteorológovia už aj varujú ľudí na západnom slovensku, medzi inými aj okolie NR... 😒

ika8
17. júl 2009

coooo? 😕 😕 😕 takže zajtra ani krok z domu??? a kedy to má doraziť?

adkato
17. júl 2009

ahojte..

dejna,dnes to davali cely den v radiu.... 😕 som zvedava,co to bude... 😕 dani a v nedelu ma byt do 20stupnov.... 😠 😠

nada.hope
17. júl 2009

ahojte babenky,..................tak ja akurat oddychujem bola som vyniest smeti na dvakrat a idem upratovat,.... 😝 😝
Kupelna uz ma strop, zajtra to treba namalovat úprilepit listy na strop, a potom este vysparovat podlahu. Uvidime co nam zajtra nepojde 😀 😀 😀 myslim ci bude tiect voda ako ma a ci bude odtekat sprchovy kut 😝 Inac sa musim pochvalit, dens som si vymalovala chodbu, ale iba dopolovice, lebo som kupila ja hlôupa malo farby, zajtra budmem musiet dokupit. Tolko v skratke k prerabke, ked to bude hotove mozte sa prist osprchovat 😉

Tesim a zaroven sa bojim zajtrajsich burok, ale aspon nam to trochen vylepsi ovzdusie 😕 😅
Dejna mam v chladnicek stale toho rodinneho misu. Noo dobre zatial si pekne piste a robte si prievan, aj ked mam taky pocit, ze vonku sa ani listok na strome nepohne 😅 , ja idem upratovat a potom sa ozvem 😵

dejna3
autor
17. júl 2009

nadi, asi si zajtra kúpim aj ja to rodinné balenie - aspoň pre istou, keď zabudnem kúpiť klasický nanuk 😀 😀 😀
tak tú najväčšiu robotu už máte hádam za sebou, čoskoro sa budete vytešovať, ako pekne ste si to poprerábali 😉

ika, adi, tak veru... vraveli, že poobede 😕 doobeda ešte musíme na skok do mesta a potom sa doma zavrieme a budeme čakať, čo sa bude diať 😨 😠 dúfam, že len preháňali...

adkato
17. júl 2009

ufff,ale nevraveli,ze by to malo byt nejake vazne...len ze krupy budu padat mozno..ale ze by len za to vyhlasili 2 pohotovostny stav... ☹

adkato
17. júl 2009

mal tam byt iny smejko,tento je odveci.... 🙂 🙂 🙂

dejna3
autor
17. júl 2009

adi, no dúfam, lebo ja som na obed počula, že vraj v rakúsku napáchali tie búrky veľké škody 😒

babule ja som teraz kuk na teplomer vonku - a je tam 28,5 stupňov!!! 😝 kokso, to je jak v egypte 😅

dejna3
autor
17. júl 2009

idem sa zvaliť k drahému a k telke 😀 dobrúúúú 😔

ika8
17. júl 2009

tak my sme len teraz zaspali od 21.30 😠 boli sme sa o polnoci kočíkovať na balkone 😅 ale nepomohlo, teraz zaspala potvorka u nás v posteli 😖 zachvíľu ju premiestnim a ťaham sa aj ja oddychovať, tak dobrúúú 😔

bubinko83
18. júl 2009

a kedy ma ta burka dorazit? ☹

nada.hope
18. júl 2009

Bubinko, uz tu mala byt okolo 10,00 😅 ................. meška 😀 😀 😀 😀

nada.hope
18. júl 2009

no a uz to tu mame, 😅

ellen
18. júl 2009

ahojte, tak moja zas dnes vobec nespala... katastrofa.. uz sme sa aj vadili... 😅 teda ja s Babu, tatino bol dnes v praci... a nakoniec ju tatino vzal o pol piatej na ruky a uz aj zalomila... jaaaajha, som zvedava, kedy sa zobudi a o kolkej sa zobudi... potvorka jedna...

inak vzduch je vonku super, aj ked sa bojim tych stupnov, ze to bude asi malo v porovnani s tym, co sme mali doteraz.. ale uvidime...

jaj a dnes som uz v strese, co mala vyvadzala, zavolala babke-svokre, ze v pondelok este bude mala na bojnej, ale od utorku sa osamostatnujeme... nech sa na mna hneva, kto chce, nemozem dovolit, aby toto moje dieta opakovalo.. teda zas opakovalo....

teri3
18. júl 2009

no, nebolo to dnes také hrozné, ale teda obavy som mala, či to nebude horšie 😲

vonku je priam až chladno - keď som tam vyšla v krátkom rukáve a kraťasoch 😅

adkato, Matúškovi dodatočne všetko naj k výmesačinám

dejna, Sofinke tiež všetko naj k 9-tim mesiacom. Koľko má Sofi vlasnte zúbkov? Zatiaľ jeden? Ak áno, tak rozdiel medzi Filipkom a Sofinkou je 6 týždňov a 6 zubov 😀 😀 😀

inak minule čo som spravila Filipkovi, chudáčik, obliekala som ho do tepláčkov a ktoré ho poznáte, tak viete, že je riadne šidlo a je problém ho obliecť. Tak sa mi podarilo obe nohy mu dať do jednej nohavice 😀 . Vyzeral ako taká morská panna 😀 😀 😀 . Ja som asi 2 minúty nemohla od smiechu nič robiť a dozvuky som mala hádam ešte štvrť hodiny (aj teraz sa rehním, keď to píšem). A drobček na mňa tak zlato pozeral, aj sa usmieval, ale vôbec nechápal, prečo mám taký záchvat smiechu 🙂

ada11
18. júl 2009

ahojte maminy, tak ja vám posielam krásny pozdrav z Prahy. Včera tu bolo super teplo, až moc, ale dnes prší takmer celý deň, boli sme v Kladne v aquaparku, a potom sme nestihli autobus, tak sme "blúdili" medzi Kladnom a Prahou dosť dlho 😝 snáď sa to počko aj tam u nás nejako umúdry 😉

sofia122
19. júl 2009

ahojte baby tak som tu konecne ako ste sa mali?Sofinka nam dava zabrat uz 2noc poriadne nespala som znicena.ako sa ochladilo ,ale aspon je lepsi vzduch a lepsie sa aj spalo co sme spali 3hod.Sofinka uz vydrzi chvlku sama stat bez ddrzenia v kociku je jako sidlo neobsedi tam tak pomali vystraja.tak ahojte. 🙂

dandulik
19. júl 2009

ahojte MAMIčKY.........tak aj sa k vám pripájam už ako mamina............je to nádherny pocit máť toho malého človiečika v náruči..... 🙂 😉
...............ako vás už informovala kkkatarinkaaaaa 😉 .....v pondelok 13.7.09 sa nám narodila 😵 NELLKA.. 😵 ......35OOg, 5Ocm....o 13.4Ohod............porod bol celkom dobrý..žiadne komplikácie....o pol10h.mi dali vyvolavačku a potom to pekne išlo samo...asistovala mi dr. KEREKOVá.........Čaradský a Abutaima behali okolo..... 😉 ..bolo to tam ako na bežiacom páse, kedže sme rodili 3baby posebe, každá v každú hodinu..... 😉
......pajem vám peknú nedelu..............zase sa niekedy ozvem.ked budem mať čas.....

misskkaa
19. júl 2009

veru konecne sa trosku ochladilo, uz som nevedela ako si mam lahnut aby som sa nepotila-kedysi som mala ventilator pri sebe ale teraz sa bojim. neviem si predstait ked budem mat dieta a bude mu teplo co spravim. mam ho ovievat?? 😒 alebo co? ja to este nejak vydrzim,ale take dieta to asi tazko pochopi ked je v miestnosti dusno...

ellen
19. júl 2009

dandulik, este raz gratulujem :oD
misskkaa ahoj, no pekny datum porodu, ja mam dceru 26.10. 😉 dva dni pred prvym vyrocim svadby 😀
no a s tym teplom... kedze nasa je vacsia, uz vyzliekame, aj ked v noci to teplo riesime len pitim vodicky...

ellen
19. júl 2009

jaj a otvorenym oknom, lebo spi na druhom konci izby, ale to je v pyzamku lahuckom oblecena a kotrolovana viackrat za noc 😵

dandulik
19. júl 2009

dakujem vám baby za gratulácie 😵