Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
21. aug 2009

oprava: keďže ste tu tri kataríny, opäť som sa pomýlila... na stretko neprišla katinka s ninkou, ale felixko s ninkou 😅 pardón 😝 😉

felixko: dr. valaskú nepoznám, a teda neporadím 🤐

felixko
21. aug 2009

ika ale šak Katka som, takže nebol to taký veľký omyl 😀

sofia122
21. aug 2009

je mi luto ze som nemohla byt na stretku nabuduce prydeme.

ellen
21. aug 2009

valaska? nepocula som. dufam, ze na buduci tyzden prideme aj my na stretko, prehovorim babku 😀 hadam... 🙄 😵

dejna3
autor
21. aug 2009

ahojte 😉

budúci týždeň by mohol byť reparát, hádam už nebude tak horúco.. 😕

dnes sme predsa len stíhali aj kupko, síce až o 16,30, ale stačilo 🙂 sofinka nechcela von z vody, vytiahla som ju až keď mala fialové ústočká 😀 bola taká unavená, že dnes ju ani hojdačka nebavila, tak sa jej chcelo spinkať 😔 😅

baby, tak ja mám pocit, že osprostievam na materskej ☹

dejna3
autor
21. aug 2009

babyyy, videli ste tú reklamu natočenú v TO na námestí, ako sa pán juraško rozhoduje, či si v čase krízy kúpi nánuk? 😀 😀 😀 😀 😀
my sa na tom celý týždeň výborne bavíme 😀

ika8
21. aug 2009

felixko: ved práve, ja viem že si Katka, ale aby na zasa katinka nenapomenula 😝 😀 😀 😀

ika8
21. aug 2009

ozaj, o akom stretku sa zase hovorí? 😕

inffinity
21. aug 2009

ahojte holky já se omlouvám vůbec vás nečtu ani jsem tu dlouho nebyla ☹ jak bylo stretko tak jsem byla venku takže bych určo došla ale nevěděla jsem o tom chi a to jsem byla v 15h na náměstí 😎 a příští týden jsem v Ostravě ☹

ika8
21. aug 2009

dnes je tu zasa nejak mĺkvo 🤐 😕

inffinity
21. aug 2009

jj 😉 já balím takže jsem tu 🙂 chi chi balím se na koníkovi 😀

kkkatarinkaaa
22. aug 2009

ejha...dnes tu nikto nebol? 😕 to je ake divne....

dejna3
autor
22. aug 2009

ahojte 🙂

my sme boli dnes u babky, potom gartulation na svadbe kamarátovi, teraz som narobila kopuuu bryndzovej nátierky a ideme vegetiť k tv 🙂
celkom dobre padlo to ochladenie 😉 ale od utorka sa má znovu otepliť 😅

tak, katarinka, ešte doma?

kkkatarinkaaa
22. aug 2009

cauko dejna- este doma, jasne 🙄 az to nepride same, tak v utorok uz budem mamina aj ja 😵 😵 😵 inak, taka bryndzova natierka by bodla 🙂 ...ja som zasa varila obed na zajtra...nedavno som ho dokoncila.majte sa teda, dobru noc 😔

ada11
22. aug 2009

kkkatarinkaa, takže budúci týždeň ťa budeme vítať v klube 😉 nech ti to všetko dobre dopadne 😉

katinka0000
22. aug 2009

ahojte!

nejako nestiham. nico dneska zacal sam chodit. a nie tak ze 2 kroky, ale on sa normalne pustil a potom behal po dome asi 20 minut. aj cez prah do kuchyne presiel sam. normalne sme pozerali s otvorenymi ustami. je nadherny!!! ja ho asi zjem. 😀 😀

ma trochu sopliky a aj kaslik, tak vcerajsia noc bola hrozna. chudatko moje! ale vsetko maju na svedomi asi zubky, lebo ma dasienka neskutocne napuchnute.

a ako sa mate vy? co nove?

kedy je stretko? hrozne nas mrzi, ze sme na toto posledne neprisli. ☹

teri3
22. aug 2009

ahojte baby, chcem sa spýtať, čo máte augustové deťúrence, čo všetko už hovoria?j Filipko zatiaľ stále len ma-ma, ba-ba a vykrikuje o 106. Ninočka od felixko už toho nahovorí ...tak ma to len tak zaujíma - zatiaľ nerobím paniku, tuším v 15-tich mesiacoch by malo dieťa poznať asi tak 5 slov - priradiť ich k niečomu/niekomu, tak ešte máme čas 😉

katinka, tak to muselo byť úžasné, ako sa pustil chodiť. Aj Filipko už začal sám, tuším v stredu a hneď v ten deň prešiel 3/4 obývačky. Ale teraz robí len pár krôčikov a môj manžel to nazval, že chodí ako robocop 😀 😀 😀

kkkatarinkaaa - tak sa nám pekne drž 😉

katinka0000
23. aug 2009

ahojte!

teri: ty takto ponocujes? no nas nico blaboce o stosest. povie mama, baba, tata, vola na macicku "ccccc", na psika krici "avo", napodobnuje motorku, formulu a ked nieco povieme ako napriklad kukurica, tak on povie "kuka" a podobne.

vobec sa nemusis nicoho bat a ani sa riadit ziadnymi tabulkami. moj synovec do troch rokov vedel povedat par slov a to fakt len zakladne slova a ostatne ukazoval posunkami. po troch rokoch ako keby utalo. teraz ma 3 roky a 3 mesiace a blaboce o stodvesto. ja som sa uz trochu obavala, ale svagrovci vobec nerobili ziadnu paniku a vidis, v pohode sa naucil.

no nico sa fakt pustil chodit ako stary chlap. vcera bez zastavenia chodil takych 20 minut. bolo to az neuveritelne. ja som cakala, ze zo zaciatku urobi par krokov a on hned hotovy jozko pribilinec. 🙂

tato noc uz bola o trochu lepsia, tak dufam, ze dnesna bude este lepsia.

ellen
23. aug 2009

baby, ako ten cas leti.. sak uz chodia, rozpravaju... to je katastrofa (ako hovori moja sestra... je na vikend, tak mame doma hurhaj, ti nasi dvaja Babu a Danco uz vystrajaju kazdu chvilu nieco...).. fakt je to pravda, ze clovek to vidi na detoch, ako starne... (ja do 30-ky mladnem :D potom budem v najlepsom veku 😀 )

ada11
23. aug 2009

katinka, gratulujeme Nicovi k chodeniu, je šikovný, mne MAŤKA TAK ZAčALA CHODIŤ, žE HNEĎ PREšLA toho dosť 😉

teri, taktiež gratulujeme Filipkovi ku chodeniu ale aj k meninám 😉 Anet hovorí - mama, tata, baba, dede, ziza /akože svetlo/, hav, ham, no a potom zatial ešte neidentifikovateľné zvuky 😀

bubinko, aj tvojmu Filipkovi všetko najlepšie k meninám 😉

dejna3
autor
23. aug 2009

všetko najlepšie filipkom k meninám 😵 😵 😵

nada.hope
23. aug 2009

Ahojte vsetko dobre filipkom k meninkam 😵 😵 😵

teri3
23. aug 2009

ahojte, ďakujem za Filipka a tiež prajeme Filipkovi od bubinko všetko naj 🙂 . Tiež máte rozdiel medzi narodkami a meninami rozdiel cca 2 týždne, ale v opačnom poradí ako my 😉

katinka, ada11 - vďaka za odpovede 😉

ada11, ako sa má Anetka? Už jej ustúpili tie teploty?

ada11
23. aug 2009

teri, Anet horúčku už nemá, klop, klop, klop, ale hrdielko má totálne červené a nechce papať - určite pre to hrdielko, tak zajtra behnem dokine, i keď ma asi vyrazí, ale veď vydržím. 😠 bola by som rada, kebyže jej vezmú výter, teda ja jej ho odoberiem , len potrebujem sprievodku 😉

dejna3
autor
23. aug 2009

ada, wuaaaaw! 😀 no konečne foto 😎 aj maťka 😉

ada11
23. aug 2009

teri, u nás je to nekonečný príbeh, Maťka je u našich na prázdinách a mamina mi teraz volala, že Maťka má 38,7 horúčku, ja už fakt neviem ☹ ☹ ☹ ideme teraz pre ňu ☹

ada11
24. aug 2009

maminy, má niektorá vaša detská doktorka prístroj na meranie CRP /určí či má dieťa vírusovú alebo bakteriálnu infekciu/ z kapilárnej krvi /z prsta/ ?

bubinko83
24. aug 2009

ahojte,dakujeme všetkym za gratulacie k Filipkovym meninam 😉 A terinmu Filipkovy prajeme tiež všetko naj naj k jeho meninkam. 🙂

ada,to ti nezavidim,že maš detičky stale chore. ☹ Si velmi silna.Ja by som už bola niekde v blazinci ako sa poznam. 🙄

kati,tak Nico už bežka to je super.Aj naš maly bude čoskoro,len sa boji ešte sam. 😖

dandulik
24. aug 2009

ada11...............naša doktorka neviem či má musela by som sa spýtať, ale ešte má 2tyžd.dovolenku...to skôr tie v meste budú mať.... 😉
...kkkatarinkaaa...drž sa...budem na teba myslieť..... 😉
....všetko naj FILIPKOM k včeraj.meninkám. 🙂
katinka..........gratulujem k Nicolaskovi ku chodeniu....... 😉

kkkatarinkaaa
24. aug 2009

dandulik- dik 😉 snad ma uz neposlu domov ☹ ozaj, Tebe ked to vyvolavali, aj si bola otvorena? Teda myslim rano pri prijme...