Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
14. okt 2009

asi len ja tu straším, ostatné zrejme kukali futbal 😀 😀

ellen
14. okt 2009

e-e.. kecali sme so segrou a mamou a pozerali fotky na facebooku... babu dnes spala od siestej, takze to uz u nas zacina byt zvyk... 🙂

ika8
14. okt 2009

no ja som pozerala futbal, uspávala iku a hľadalo ubytko v ČR pre moje "športové deti" 😀 😀 😀 a to všetko naraz a teraz idem poupratovať túspúšť, čo ika všetko povyťahovala 🙄 😵

ellen
14. okt 2009

my mame este aj jedneho spunta navyse. ten zaspal asi pred hodinou... sestrin Danko... neskutocny... 😀 my spust budeme upratovat az zajtra 😎

ellen
14. okt 2009

no idem ja, lebo rano nevstanem. paaa a pekne sny.

inffinity
14. okt 2009

Já jsem se pro změnu zasekla ve vaně 😀 Mišička mi v poslední době nějak zajímavě usíná večer je asi 10x vzhůru do půlnoci ☹ ale stačí jen cumlík a spinká dál..nebo si ji vezmu k sobě a držím jí ho dokud neusnu 😀 😀

kkiikkaa
15. okt 2009

dnes tu ešte nikto nebol?!?! voľako sa flákate 😉 mne sa zas včera nechcelo.
dani, sestrička ma už asi 3x objednala na konkrétnu hodinu, keď idem na poradňu. skús jej povedať, keď máš malú, určite ťa objedná. kúpili sme x-lander xa zelený, bol v akcii o 5000 sk lacnejší (inak by sme ešte nekupovali), ale aj tak bol drahší, než sme plánovali 😠

felixko
15. okt 2009

ahojte,
kkkika viem si predstaviť ako ti je doma dlho bez manžela. môj muž chodí domov z práce okolo pol7 a ver mi, že niekedy ho neviem vyčkať. cez leto to bolo fajn, lebo sme ho chodili čakávať, strávili sme v meste aj pol dňa, ale tie zimné večery sú zabijak. super je, že bábo sa ti narodí vo februári. to sa začne deň predlžovať, začne sa oteplovať a na zimu už bude mať drobec 8-9 mesiacov a to sa s ním aj vo vnútri zabavíš bez problémov. ja si určite druhé bábo naplánujem na február 😀 😀 😀

babeny, my pomaly prechádzame z MM na Sunar, lebo Ninka si už nič nevytiahne, tak sa konečne musela naučiť na flašku. nemáte náhodou zvyšný DMkový kupón na Sunar? kúpila som jej banánový a ten jej celkom zachutil.

včera aj dnes mi spinká malá skoro celý deň, idú jej zúbky, chúďa také plače som u nej nepočula už dávno. dnes mi spí už tretí krát, ráno sa zobudila o 8.l5, o 10.30 už spala do 12.30, potom zas zaspala o 13.30 a ťahala do 17.00, teraz sme boli na chvílu vonku a zas mi v kočíku zaspala 😉 len čo bude v noci??? dneska do rána sa zobudila o tretej čiperná, vyspatá, sama pozerala Kiku, potom ockovi dva krát takú uvalila, že sa chcel odsťahovať do kuchyne 🙂

felixko
15. okt 2009

dejna aj my máme dva TV a je to super, aspoň nemusíme malú v spálni rušiť

dejna3
autor
15. okt 2009

čaute,

my sme boli dnes na poradni, vybavila som sa celkom rýchlo 😉 sofi to zvládla v pohode, sestričky ju strážili kým som bola dnu a chválili ju, aká je dobrunkavá, stále sa usmievala a samozrejme tancovala 😀
utz dnes nerobili, až nabudúce, len mi brali, krv, tak dúfam, že výsledky budú o.k.

najväčšia sranda bola, že som tam stretla kámošku, ktorá má cca o 2 týždne mladšieho chlapčeka od sofi a teraz je tiež v 15tt... boli sme naraz aj na merania, sestričky sa smiali, že pôjdeme spolu do pôrodky 🙂

dejna3
autor
15. okt 2009

kika, a na presnú hodinu si bola objednaná k dokimu? alebo dokine? lebo dnes tam bolo dosť báb objednaných k doktorke, ale k sílešovi tam nebol, myslím, nikto... aspoň teda v tom čase, keď som tam bola... a platí sa za to? uvažujem, že sa nabudúce asi aj ja objednám 😉

kočík ste super vymákli, kde ste ho kupovali? náš kočík teraz vyjde lacnejšie cca o 8 - 9 tisíc 😠 😝 🙄

inffinity
15. okt 2009

dejna už jak jsem ještě já chodila do poradny k dokimu tak mě sestřička objednávala na hodinu 🙂

dejna3
autor
15. okt 2009

jééjedá, baby, máte pravdu.... teraz som si všimla, že mi napísala do knižky ďalší termín 16.11. o 10,30 🙂 takže super 😉

ika8
15. okt 2009

ahojte, tak idem sa pochváliť: ika už chodí po byte sama... aj keď vystrkuje ruku "chyťte ma" 😵 ale keď sa nikto k tomu nemá, tak si to slečna namieri kam sama chce... ale aj tak za ňou beháme, aby niekde hlavou nenašla nejaký roh, alebo aby sa havária nestala niekde na dlažbe 😅 to by som bola veľmi nerada ☹

ika8
15. okt 2009

už tu nikto asi nie je ☹ tak idem kuki TV, ahojte, dobrú 😔

dejna3
autor
15. okt 2009

ika, si mi zasa ušla 😀

ikuška je riadna šikovnica 😵 😵

felixko
16. okt 2009

ahojte,pekné ránečko prajeme
my sme do rána super spali, večer boli zase vresky od bolesti zúbkov, tak som dala malej čípok Viburcol, zaspala asi o 5 min. a buvala do rána 7.55. v noci si rozprávala zase zo sna, najprv štekala, potom vykrikovala tatá, tatá, len som sa modlila, nech sa nezobudí 😀 😀 😀

akurát klasicky pozeráme živú panorámu na ČT2, kolko je snehu v Čechách až neuveriteľné. ja mám pred sebou kávičku, to sú naše ranné rituály s Ninuškou, až mi bude ľúto, keď budem musieť nastúpiť do roboty za týmto sladkým ničnerobením 😖 😖 😖 😖 😖

poobede chceme ísť s malou do Quelle, prišli mi nejaké veci aj čižmy, som zvedavá, či mi sadnú. muž si tam bol včera pre košele a povedal, že pre mňa tam mali najväčší balík. malej chcem odtiaľ objednať na zimu termooveral za 19.90 - výborná cena

kkiikkaa
16. okt 2009

večer som tu 15 min.vyťukávala a správa nikde?! 😒

felixko, keď ten môj odchádza v nedeľu večer a príde v piatok večer (semtam v štvrtok-ako včera 🙂 ), je to dosť o hubu. vždy robil na týždňovky, ale poslednú dobu nám to strašne vadí a teraz, keď bude malinká...ani nehovorím 😢 . aj podľa mňa je február fajn, na bábatku treba zapracovať v máji 😉

dani, super objednaná si 🙂 kočík sme kupovali hore na obchodnom, mali sme hranicu 500, aj tak sme ju prešvihli😠 dovozca mal akciu do vypredania zásob, páčil sa nám obom, tak sme ho radšej kúpili. už asi pôjde nová kolekcia (dúfam, že potom nebude ten náš ešte lacnejší, by ma šľahlo!!!). aj ten váš -s4, že?- bol asi pred mesiacom za 660 + doplnky, neviem, po čom idú reálne. všetky sú nehorázne drahé, keď nechceš poľský (marek tvrdí, že z poľska sú dobré len krovky 😀 ). idete kupovať nový?!či radšej sofi nejaký šporťák?!

ak už neprídem, pekný víkend 🙂

dada2007
16. okt 2009

ahojte kočky....tak som vás došla len pozdraviť a kuki na chvíľku...len tožvi, či tu niekto o takomto čase je...keď vy ste nočnééééé sovičky 😀 😀 😀 😀 ...čo máte novééééého???? Hm???

...my postarom...malá...domácnosť...obchod aj škola...jasné aj mužík...proste dokolečka dokola...medzi tým čítam veľa kníh-nejak ma to chytilo, vypekám a vyváram pre celú rodinu...a chystám malej oslavu druhýýýých narodenín...ale to letí.... 🙂

felixko
16. okt 2009

ahojte,
už sme doma z mesta, moje malé uvrieskané dieťatko sa muselo niesť z mesta na rukách, aj keď pršalo, vrieskala akoby ju z kože drali. Keď sme prišli domov, hneď zalahla a znovu zaspala. teraz je hore, už neplače našťastie, ale preháňa ju z tých zubiskov neposlušných, už aby všetky povychádzali

teri3
16. okt 2009

felixko a na ktorýže to február si naplánuješ bábo? Predpokladám, že 2010 to už nebude, ale istá si nie som, lebo som Ťa dlho nevidela 😀 . Inak v Quelle som si objednávala slnečník na kočík...v apríli...ešte neprišiel 😕 😅 🙄 (však už by som ho ani nechcela 😉 )

inak sa idem z toho nášho drobca zblázniť...neviem, či mu tiež idú zúbky, ale teda už sa predtým celkom dobre rozpapal, aj keď teda to musí byť z fľašky, ale jedol aj zeleninku, aj mäsovo-zeleninové...a posledné tri dni ani náhodou 🤐 . Ale som ho nechala sa včera hrať len tak s paprikou, akože to je len hračka a hrýzol do nej - ako do všetkého, čo nie je na jedenie. Z toho už som hotová, ako do všetkého hryzie, hlavne papier odhryzuje. Aj sa na ňom smejem, ako sa vždy nenápadko odplíži, pozerá na mňa, či sa pozerám a zahryzne a nepustí 😀

dejna3
autor
16. okt 2009

ahojte,
my sme boli poobede v meste, sofinka teraz spinká v kočíku oveľa viac ako v lete 😉 ale zas má strašné nervy, keď napríklad zakotvíme v cukrárni a ideme pred odchodom sa obliekať 😝

ja som bola tiež kuki v quelle a majú tam pekné pletené šaty, ktoré by som mohla v zime super vynosiť, asi si ich pôjdem bud. týždeň vyskúšať 🙂

kika, keď dlho píšeš, musíš si to niekam pre istotu uložiť 😝
teraz majú v tom obchode novú kolekciu x-landerov, špeciálna edícia pre dievčatká a pre chlapcov - neviem, koľko stoja, ale sú to fakt nádherné kočíky 🙂 celkovo sú to pekné kočíky 😉
ja som najskôr chvíľu uvažovala, že kúpime súrodenecký kočík - najlepší sa mi pozdával jané slalom, ale asi sa to až tak neoplatí... takže nebudeme kupovať zatiaľ nič, máme 2 kočíky už teraz (buginu)... uvidíme aká, bude situácia 😉

ika8
16. okt 2009

aj my sme boli dnes poobede vyvetrať hlavy v meste a nikoho z vás sme nestretli ☹ ☹ ☹ ika dnes spala iba raz, tak zaľahla už o 20.15, aj zaspala, ale asi o hoďku bola hore, síce ležkala, no stále mrnkala. Tak som ju zobrala k sebe do postele a do 20min spala ako drevo 😎 teraz je vo svojej postieľke a uvidíme dokedy jej to vydrží 😅

teri: aj ika máva dni, že skoro nič by nezjedla, okrem mliečka 😖 ale zasa jej ide chlebík a tvrdý syr a hlavne jablčka a hrozno 😉 jablčko dostáva celé, neošúpané, lebo sama to tak chce... ošúpané nechcela... tak chodí s jabĺčkom v ručke a kedy-tedy si tými troma zubami odrýpne 😀 😀 😀

teri3
16. okt 2009

ika, Filipko má zúbkov 8, aj odhryznúť vie, ale ak zistí, že je to jedlo, tak poväčšine vypľúva 😅

v TO dnes poobede nepršalo? Filipko mi začal poobede spávať - od cca pol 2-hej do cca 4-tej, ale predvčerom som ho o 5-tej budila, aby večer zaspal...a dnes spal do tej štvrť na 5 a teraz zaspal až pred 10-tou. Tak som zvedavá, do koľkej ráno ťaháme 😎

ika8
16. okt 2009

my sme vystihli dobu, keď hoďku nepršalo 😉 už som nevedela, čo doma robiť, stále dokola všetko zhadzuje, tak to už ani nedvíham, až večer, aby som sa v noci po tme nezabila 🙄 ale je to už úplne iné, ako keď iba sedela, lebo to sa sama nevedela zahrať, stále sa dvíhala na nohy a končilo to haváriou 😉 teraz si labzuje a ja to iba z gauča pozorujem, občas u mňa zakotví sa pomojkať a už aj práši skúmať okolie ďalej 😝 😀 😀 😀

ika8
16. okt 2009

zasa som tu sama? ☹

teri3
16. okt 2009

ja ešte čumákujem do PC, ale už len chvíľu 😉

teri3
16. okt 2009

tak keď sa najbližšie stretneme v meste, tak už sa naši drobci môžu naháňať 😀

ika8
16. okt 2009

tak to áno, to sú také podobné týpky 😀 😀 😀

ika8
16. okt 2009

nejesť a behať 😵