Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
21. feb 2010

dobrú a pekný športový zážitok 😉

inffinity
21. feb 2010

tak my jsme nakonec tu 😒 Mišutka jako by to věděla se vzbudila ale už neusnula 😠 tak čumákuje s tatínkem na hokej, ale žere to 😀 😀 😀 já jsem kukla jestli tu jste a asi pujdu spat však at se ti dva dívají mě nepotřebujou 😀 😀

kkkatarinkaaa
21. feb 2010

ahojte
katinka- no Viki je na cudzom mieste zo zaciatku takea neista ale dnes je to uz lepsie, uz sa aj smiala na deda a babku 🙂
inffi- maôla je zlata a tusim pozuje rovnako rada ako aj nas certik 😀 co uz...miluju svetla reflektorov 😀 😀 😀
peknu nedelu kocky 😎

inffinity
21. feb 2010

holky s malou na pohotovost do nemocnice? a nebo kam? díky

dejna3
autor
21. feb 2010

inffi, no detská pohotovosť je v nemocke.. a čo sa deje? 😕

inffinity
21. feb 2010

dani a kde tam prosím.. no Mišinka má ty snoplíky husté a furt chrchlá a nemůže dýchat a kašle tak aspon aby nám něco dali..

dejna3
autor
21. feb 2010

na prízemí, myslím, v tom pavilóne - kde je aj gynekológia a pôrodnica... aj teplotu mala?

inffinity
21. feb 2010

neměla.. jen si myslím že ji ta rýma nastékala dolů tak mám starch aby se ji nechytly průdušky..

dejna3
autor
21. feb 2010

chúďatenko 😔 , tak skoré uzdravenie miške 😉 .... a daj vedieť, ako ste pochodili...

ika8
21. feb 2010

inffi: skoré uzdravenie drobčekovi 😉

teri3
21. feb 2010

inffinity, aj my prajeme skoré uzdravenie 🙂

dejna3
autor
21. feb 2010

my sme došli z vonku, boli sme všetci 3 na prechádzke, bolo super, sofinka si vykračovala ai celý čas niečo štebotala, taká bola podarená 😵 ale veru, to slniečko je klamlivé a už sme sa tešili, ako si doma dáme horúci čajík 😉

inffi, no ako? 😕

inffinity
21. feb 2010

nakonec jsme nešli.. je to zatím ok a jestli se to v noci nezhorší tak aby sme jeli tak pôjdu zítra hned jak se vyspíme k dr.. taky jsme byli venku 🙂 a v cukrárně máme dneska 2roky 😉

jinak děkujeme za podporu 🙂

alicc
21. feb 2010

ahojte práve som dopozerala biatlon a máme bronz Hurrááá!!! 😉

ika8
21. feb 2010

ahojte, hlásim bronz v biatlone 😉 hurajt teda veľmi prekvapil - super, už máme tri medaile a všetky tri z biatlonu 😵 a hokej v noci bol tiež dobrý 😉

alicc
21. feb 2010

veru ja som si nastavila budík a oplatilo sa, hrali výborne 🙂

ika8
21. feb 2010

ja som bola ešte hore, takže budík nebolo treba. a teraz hrajú češi s rusmi a tiež super hra 😉

inffinity
21. feb 2010

jo jo já jsem si sedla sem a dostali sme góla ☹

inffinity
21. feb 2010

ha 5 na 3 😎

inffinity
21. feb 2010

1:1 😀

alicc
21. feb 2010

tak už je to vyrovnané a o desiatej znovu beží kuzmina, tak uvidíme ako jej to pojde

dejna3
autor
21. feb 2010

aj my kuki hokej, síce ja len jedným očkom, lebo som bola zasa šantiť na MMB 😀

inffinity
21. feb 2010

Tak sme prohráli.. 😒

jdu spinkat něco na mě leze asi jsem to chytla od Mišky a zítra ráno jdu s ní k dr tak držte palečky at to není nic vážného..

pa pa

felixko
22. feb 2010

ahojte,
ako ste víkendovali?

my sme mali trošku hektický víkend. v piatok Ninka vracala, ogrckané sme mali všetko.. 😖, v sobotu dostala teplotu, asi z očkovania, bol 12deň od vakcinácie, teplota jej vystúpila skoro na 39, v noci teplota trošku klesla, v nedeľu už teplotu nemala, ale zato bola poriadne mrzutá, stále sa musela nosiť na rukách, alebo voziť v kočíku a to nehovorím o tých strašných plačoch. už sme boli na pochybách, či je to reakcia na očkovanie, choroba, alebo zúbky. nakoniec to bolo asi bruško, lebo vôbec nič nechce papať, len pije čajík a mliečko, sem tam pustí poriadnu strelu z plienky 🙂 v noci bola hore asi 100krát s plačom, o jednej spustila taký rámus, že pobudila susedov aj na 12poschodí. teraz je už pokojnejšia, ideme k babke, lebo ja idem zubárke ☹ ☹ ☹

kkkatarinkaaa
22. feb 2010

ahojte
felixko-tak sa drz u tej zubarky...boze, ja ich neznaaaasam 🤐 Ninka mala teda blb& vikend, chudatonko ☹ tak nech je rychlo fit 😉
my sme este stale u nasich na vychode, malinka je zlata, len tusim, odkedy som jej zacala davat tu kasicku na noc, tak spi horsie ako bez nej 😝 😠
biatlon som pozerala aj ja s manzelom, bolo to super, kuzmina to sice nedotiahla na medialu, ale aj tak pekne umiestnenie 😉
majte sa pekne, pekny dnik vsetkym 🙂

bubinko83
22. feb 2010

jaj kočky prajem vam nech sa vam detičky čo najskor uzdravia. ☹ Je to hrozne vtedy,hlavne zabavit ich ked su nervozne.Ja ked maly neposlucha a nespi dobre si na to vždy spomeniem že radšej nech je ako čert ale len nech je zdravy.Držim palčeky a ešte raz skore uzdravenie. 🙂

katarinkaaa,aj mne Filipko spaval od kaše horšie ako bez nej.Myslim že mu bola tažka na žaludok.Inak on mi ich nechcel vobec tie kaše ani doteraz ani krupicovu ani žiadnu.Takže som to vzdala a viac som to už ani nekupila.Je to dost drahe na to aby som to hadzala do koša. 😀

dandulik
22. feb 2010

kkkkatarinkaaa.......Nellka veru papa kašičku na dobrú noc,ale potom jej ešte musím dať niekedy mliečko HAJAJA,..(už nekojím, MALINKA VOBEC NECHCEEE...)a spinka dobre.od 22.OO- 07.15h....to je jej čas..konečne sa to ustálilo....teraz jej idú dalšie zubíky tak je taká všeliaká,ale vyspíme sa...a to je hlavne.............. 🙂
...aj ja dnes idem k našim na celý týždeň.....aj s malou...

baby neviete mi povedať.............kedy dostanem krámy ked som už prestala kojiť.????čije to individuálne...?Nenašla som tu o tom diskusiu,tak píšem sem....a mlieko sa Mi stratí same, alebo Mám isť Ku gynekol. ???ako to je,?????dakujem za odpovede.....

bubinko83
22. feb 2010

dandulik stym menzesom je to individualne.Ja som len kojila a dostala som aj tak hned po šestonedeli 😝 A mala som pravidelne dodnes.A čo sa tyka mlieka ja som prestala kojit postupne a aj mlieko mi odišlo postupne.Ale myslim že je na to aj nejaka injekcia od gynekologa ak maš moc.

inffinity
22. feb 2010

Hlásím příchod od DR..dostali jsme sirup a jestli to do středy nebude ok jdem na vytěr z nosíku.

jinač jsem tedka nemocná zas já 😒 jsem to asi chytila od Mišky..

dandulik já kojím pořád a dostala jsem menzes minulý měsíc poprvé.. a konec kojení vůbec netuším ale Miška mi odmítá už asi 3měsíce levé prso a myslím že už v něm mlíčko nemám..ale to bylo postupně dávala jsem ji z něho jen v noci ( to polospala a nechala se oblbnout 😀 😀 😀 ) ale tedka z něho už dva dny nepila 😒 tak sme asi jen na jednom ☹ ☹ (mám jedno menší a jedno větší 😠 😠 dost to jde vidět 😖 )

ale co už co pro své dětičky neuděláme ne 😀 😀 😀

dandulik našla jsem nějakou diskuzi zkopíruju sem co tam holky psaly..

Ahoj!
musela jsem přestat s kojením ze dne na den 😢 Malýmu bylo 7 měsíců, žádné léky jsem nebrala. Prsa se mi dost nalévala, ve sprše jsem masírovala a odstříkala do pocitu úlevy, ne víc, to by se mlíčko zase tvořilo. Po pár dnech se již nenalívala, ale mlíčko ještě bylo, nakonec už nebylo cca po 14 dnech
Malý bez mrknutí vzal flašku, já to nesla špatně, ale musela jsem brát léky, co při koju nešly…
Hodně zdaru

Z meho vlastniho rozhodnuti jsem ho zacala odstavoval.
Proste jsem mu dala flasku kdyz mel jist.
Prvni den jsem mu dala jeste napit mlicka..potom 2 dny nic nemel az jsem nakonec byla nalita…aj…dla jsem malymu napit ale jen na ulevu. Vzdy jen z jedne strany protoze jeden prs produkoval vzdy min mlicka.
takhle jsem si nechal ulevit asi 2 krat.
Do tydne bylo po kojeni 😉

Preji hodne stesti s odstavovanim

Ahojky,
děkuji za odpovědi.
První 3 dny byli nejhorší, prsa bolela – masírovala jsem, někdy lehce odstříkala a někdy se mlíko odpustilo samo. Po 10 dnech je vše OK, prsa nebolí, tak jsem to zvládla.
Pa Lucka

Lucko, já jsem malého odstavila ze dne na den (měl skoro 2 roky). Když jsem cítila plnost, odstříkla jsem. Intervaly odstříkávání se postupně prodlužovaly, do týdne jsem měla pokoj.

jedna tam psala že zkusit se vlékárně zeptat na homeopatika..ale já bych taky zvolila tuto variantu jako nechat tak jestli nemáš moc a jak jsou plné tak trošku ulevit.. 😉

felixko
22. feb 2010

ahojte,
hlásim príchod od zubárky, všetko OK, žiadny kaz, len zapálené ďasná 🙂

Ninulik je dnes už zlatá, neplače, hrá sa s havom, babke povešala prádlo 🙂, potom varila piškoty v miske, je z nej veľká pomocnica 😉

dandulik ja som dostala ms 5,5mes. po pôrode a kojila som do 13mes., je to individuálne. a mlieko sa mi tiež postupne stratilo, keďže som odstavovala pomaličky.

inffi dúfam, že do stredy budete s Miškou fit 😀