Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
5. júl 2009

a ja že idem spať 🙂 ikina sa ešte prechádza s tatkom po byte... nie a nie dnes zaspať 😅

nada.hope
6. júl 2009

dakujem za rady, my sa do vanicky zmestime v pohode, aj dve deticky by sa tam pomestili, tak este zostaneme, 😉 .................. s tou chrbticou je to pravda, staci ze je v postielke vykrutena ako paragraf. 😀 😀

kkkatarinkaaa
6. júl 2009

ahojte
dejna, ika, katinka- ze to bolo podarene 😵 chcela som to ukazat aj manzelovi, ale ved mi zasa zdrhol 😠 idem nieco zhltnut....
nada.hope- blahozelam ninke k 5. mesiacom!!!! 😵 😵 😵

nada.hope
6. júl 2009

kkkatarinkaaa dakujeme 😉 🙂 😵 😵 😵

bubinko83
6. júl 2009

nada aj my gratulujeme ninke k 5 mesiačikom. 🙂 My mame dnes 11 a zachvilu rok 😲 😝 😵 🙂

kkkatarinkaaa
6. júl 2009

bubinko-aj vam vsetko naj 😵

bubinko83
6. júl 2009

katarinka dik 🙂 Aj ty zacvhilu rodiš ani sa nenazdaš a budeš mat drobčeka pri sebe. 😎

ika8
6. júl 2009

nada: gratulujeme ninke 🙂
bubinko: gratulujeme filipkovi 🙂

katinka0000
6. júl 2009

nada.hope, bubinko: gratulujeme!

my mame 11 mesiacikov zajtra. boze o chvilu bude rok, co sa nico narodil. chcem mu dat urobit nejaku torticku na narodeninky.

akurat sme sa vratili z plavania. nico spinka ako mrtvolka. uz robime skoky do vody zo sedu. 🙂

janka5861
6. júl 2009

Ahojte ,chcem sa spytat ci mate niektora kontkat na pani, ktora pecie super torty v topolcanoch alebo v okolo topolcian .......dakujem

katinka0000
6. júl 2009

janka5861: ja idem zistit jedno cislo na pani z TO, co robi krasne torty a potom ti ho poslem. mam aj jednu pani z dvoran, tak tiez pecie nadherne torty. manzelovi na 30-tku som u nej dala upiect zenske prsia. 🙂

janka5861
6. júl 2009

katinka dik. to by bolo super . chcela by som pre drobca nejake auticko 😉

felixko
6. júl 2009

ika ja hovorím, že to ju to moje mliečko asi dobíja energiou, lebo inak neviem.

elen tú kukurku závidím, my ani nemáme kde zobrať, keď už babka nesadí 😀

ika8
6. júl 2009

baby, ktoré používate pre detičky LUCKU, v Bille majú po 12korun (na EUR neviem 😕 )

felixko
6. júl 2009

elen super fotočky 😀 my sa tiež každý deň bláznime v bazéne, dnes sme malej napustili ten jej a vopchali sme ju s ním do veľkého bazéna, tam sme si ju posúvali, strašne sa jej to páčilo, alebo spojili sme príjemné s užitočným, aby sme nemuseli pri nej sedieť a aby sme si aj my užili vodičku a slnko

aj my sme pridali nejaké foto

dandulik
6. júl 2009

kkkatarinkaaaa.............aj sa cvičilo vpiatok 3.7.09??nevieš, bola si?ja už každú chvílu čakám, 😉 zajtra mám termín a stále nič....vpiatok sa mám ukázať na poradni...tak uvidíme ako to dopadne...............voliako sa tomu drobcovi neche na tento svet.....a ty ako???ako prežívaš tieto horúčavy???ja strašne...stále sedím pri ventilátory, tak mi je blbo teplo........... 😲

dandulik
6. júl 2009

kkkatarinkaaa........ozaj dnes som stretla aj tu tvoju kamošku v okuliaroch čo chodila cvičiť...tuším Kačena sa tiež volala.............už ma mesačné bábo....boli práve na inekciu........ked som bola na poradni...len som sa v rýchlosti zabudla opýtať, čo má..... 😉

kkkatarinkaaa
6. júl 2009

dandulik- no ahoj 🙂 dnes som na teba myslela, ze si uz hadam aj v nemocnici....ale este nie ako vidim 😉 boze to uz musis mat aj take nervy, nie? ked uz to cakas kazdu chvilu, ze co to vlastne pride 😕 myslim-ake ,,stavy,,to vlastne su...kazdopadne- silno silno ti drzim palce, az pride ta chvila a zelam pohodovy porod 😉potom daj isto vediet ze co a ko, dobre? 😉
inak mne z tych teplot uz sibe....katastrofa, to budu pre man muky tieto dva mesiace 😅 ale nejako prezijem 😎 inak Katku som uz stretla aj ja v meste, ma chlapceka- Simonko, 9.juna sa narodil...
o cviceni neviem ci bolo, ale teraz tento tyzden tam zavolam a az by bolo tak este pojdem. tak sa drz Dani 😉 😉 😉

dejna3
autor
6. júl 2009

ahojte 🙂
gratulujeme ninke aj filipkovi 😉
bubinko, katinka, ada... vy už budete mať o mesiac ročných drobčekov 😕 😵 😵 😵 ale to letíííí 🙂

ja sa idem pochváliť 😵 alebo skôr drahého - kúpil mi dnes šaty - to akože k sofinkinmu prvému zúbku 😉 tak si splnil do bodky "povinnosť" 😀 🙂 🙂 🙂

nada.hope
6. júl 2009

Dakujeme aj my gratulujem Filipkovi 😉

Dejna to je dobry napad, to by som aj ja mohla manzelovi jemne naznacit, prvy zubok nejaky vacsi darcek, druhy mensi a skoncime pri zuvacke 😀 😀 😀 😀
Babule ozvem sa ked budem mat cas, lebo ta prerabka je narocnejsia nez zabijacka 😝

ada11
6. júl 2009

nada.hope, gratulujeme Ninke k 5.mesiačikom 😉

bubinko, gratulujeme Filipkovi k 11.mesiačikom 😉

ada11
6. júl 2009

čo Topoľčany dnes spia ? 😀 😀 😀

ada11
6. júl 2009

bolo by ešte pár možností 😀 😀 😀 ja som myslela telku, čítanie kníh a pod. 😉

sofia122
6. júl 2009

ahojte baby pred chvylou sme boli so sofinkou na pohotovosti.Velmi plakala 2hodiny uz som nevedela co robit tak tak sme isli a doktorka povedala,ze su to zubky tak jej dala injekciu a teraz spinka ked to bude kazdy den tak neviem.

felixko
6. júl 2009

sofia - chuda maličké Sofinka, hadam bude dobre spinkať, muselo vas to vylakať

naša drahá spí od 21.00, musela byť hrozne unavená, zas mala o program postarané po celý den.

inffinity
6. júl 2009

Připojuji se ke gratulacím drobečkům 😉

ika8
6. júl 2009

ada11: a nemyslela si napr. vešať prádlo??? 😅

dejna: to boli tie šaty čo si mala dnes? 😨 tak drahý má vkus 😉

sofia: chúďa sofi ☹ my zatiaľ zúbkami prechádzame v pohode (ťuk-ťuk) vždy je to iba trocha mrzutosti a viac nič

katinka0000
6. júl 2009

ahojte!

sofia: nas nico mal tiez obcas take chvile. ked idu detickam zubky, vraj to hrozne boli, tak sa potom nemusime cudovat, ze tak placu a ze su tak nervozne.

dejna: tak hod foto, ake skoromanzelik satocky kupil. 🙂

katinka0000
6. júl 2009

felixko: ninka je nadherna.

ada11
6. júl 2009

aha...Topoľčany sa prebudili, alebo že by už povešali prádlo? 😀 😀 😀

sofia, to je najhoršie, že keď je dieťatku zle a nevieš mu pomôcť a nevieš ani čo mu je ☹ snáď budete mať zajtra pokojnejší deň 😉

dejna, boli to tie šaty, čo si mala v meste, keď sme sa stretli ? 😉 ach...a ten môj sa k ničomu nemá, Maťka má zubov plné ústa a Anet ich už má 7 a nové šaty nikde nemôžem nájsť nech hľadám akokoľvek 😀 😀 😀

katinka, až mi je ľúto, že naši drobci budú mať onedlho rok 😉 včera som videla po dlhej dobe jednu maminu, čo rodila v ten istý deň 😉

bubinko, nechodíš von, alebo chodíš opačným smerom ako ja, keď ťa nemôžem stretnúť ? 😀