Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

inffinity
16. feb 2010

😀 😀 já už mám nakoupeno až mi už ani peněženka nejde otevřít jak se bojí 😅 😅 😅

jen ty bodyčka..máme jich sice asi 20 ale takové pěknější jen 3 😒 😒 a pak trička, ale pro mě jsou ty bodyčka takové lepšejšejší.. 😉

ika kdyby jsi chtěla ten libenar v těch ampulkách tak nemusíš kupovat celé jestli nechceš já mám doma a a všechno to nevyužijeme že bych ti polovinu prodala a ty bys měla aspon na zkoušku a nemusela bys kupovat celé bal, kdyby vám to nesedlo nebo nevyhovovalo..( jdu mrknout jeslti je to vážně libenar 😅 😅 )

inffinity
16. feb 2010

dejna pod nadjazdom jmenuje se to woodland.. my jsme s u nich nechávali objednat bezpečnostní vchodové a mají i interiérové..

inffinity
16. feb 2010

je to v areálu autoškoly, tak zezadu jakoby do dvora..

inffinity
16. feb 2010

ika tak mám ten libenar..kdyby si chtěla tak se ozvi do ip a dohodly bychom se 😉

teri3
16. feb 2010

myslím, že nejaké interiérové drevené dvere majú aj neďaleko autoservisu Škoda. Neviem názov, ak chceš vedieť, tak napíš, spýtam sa manžela zajtra 😉

dejna, ja Ti to verím, je to nepríjemné, Ty v ruke rozsýpajúci sa nakrájaný chlieb a niekto Ti chce práve zacapkať okuliare 😀 😀 😀

inffinity, je nejaká akcia na bodynká v Tescu? Ja by som tiež rada nejaké ešte kúpila, ak majú pekné. Ono už je to aj trošku problém tie väčšie veľkosti

inffinity
16. feb 2010

teri nepřipadalo mi to že by byla akce..3pack stál tuším okolo 250sk??(zaregistrovala jsem jen cca sk cenu) nevím přesně a ještě měli i za 10€ - ty se mi libily bo to bylo růžové, ale s těma velikostma právě jsem to říkala dejně připadalo mi dost ted na mišku vel 3-6měs 😕 😕 tak sem je nebrala ale doma jsem to od oka porovnala tak asi by to bylo ok..zítra beru bodyčko a jdu tam 😀 😀

teri3
16. feb 2010

ku kvapkám typu "morská soľ" - my máme doma Vincentku 😕 . Normálne taká na vstrekovanie, malá ampulka asi 50ml a má to taký dobrý vstrekovací systém 😉 . Ika, buď si zober na skúšku od inffinity, alebo nabehni do lekárne a daj si poukazovať, čo všetko majú. A dejna má pravdu, je to dobré na zvlhčenie nošteka počas vykurovacieho obdobia 😉 . Práve teraz to bude blbé obdobie, čo sa týka chorobnosti 😖 , až pokým sa nerozbehne jar v plnom prúde

teri3
16. feb 2010

inffinity, aj tak je to celkom dobrá cena...keď si vezmeš, koľko stojí jedno body v normálnom obchode - minimálne 120sk 🙄

teri3
16. feb 2010

idem úúúúúúúúž drichmááááááááť čautéééééééééé

dejna3
autor
16. feb 2010

dík za tipy .. pôjdem kuki
my chceme len také obyč na chodbu, zas nie vraziť 300 euro do dverí 😅
a kde je autoservis škoda? 😕

aj my máme vincentku a tuším ešte aj otrivin spray... len keď vstreknem sofi spray, tak polovica obsahu jej vytečie... kvapky jej dávam v ležiacej polohe, je na to zvyknutá a čo som prekvapená, jej to vôbec neprekáža 😉
takže ide o to zistiť - čo vám bude lepšie vyhovovať 🙂

inffinity
16. feb 2010

hele holky máte někdo zkušenost: jak jsme byli na vánoce v ově tak miška měla rýmu, a byli jsme v lékárně a já chtěla mar - to mi předtím i doporučila naše dr. ale v ově mi lékárnice řekla že malým dětem se nestříká do nosu že mají pak náběh na zánět středního ucha že raději máme vytírat nosík tím libenarem ..hmmmm?? co si myslíte kolik je na tom pravdy, bo já ji v ově vytírala libenarem ale tu v TO jsem zas koupila mar..

inffinity
16. feb 2010

teri dobrou nocku 😉

dejna3
autor
16. feb 2010

inffi, neviem, či to môže tak škodiť 😕 niekedy tí lekárnici fakt preháňajú..

keď bola sofi prvýkrát chorá - 4. mes. - mala vtedy tiež nádchu... dr. mi poradila tiež ten spôsob vytierania nošteku .. nakvapkať na vatovú tyčinku a vytrieť... takže asi to je pre takéto malé mimi oveľa jemnejšia metóda 😉

dejna3
autor
16. feb 2010

mňa dnes nejako láme na spánok 😅 už 😀
idem sa uložiť, dobrú 😉

inffinity
16. feb 2010

já dohraju poker a taky pôjdu 😉 pa pa

felixko
17. feb 2010

ika ja dávam iba ak má teplotu nad 38, ale zase tá teplota vie tak rýchlo stúpnuť, že väčšinou musíme niečo proti teplote dať. inak večer dávam vždy pred spaním, keď má Ninka aj nižšiu teplotu, lebo v noci má teplota tendenciu u nás stúpať.

my máme morskú soľ v spreji, volá sa Mar Plus a je pre detičky od narodenia.

baby, minule tu bola téma cvičenie, tak si pozrite túto stránku: www.hejbejse.tv

alicc
17. feb 2010

ahojte,
teda vy máte ale výdrž babule, že do pol jednej sedieť pri PC. to ja som mrtva, ale potom nadránom blúdim po byte ako blúdny holandan. 😒

alicc
17. feb 2010

tak teda to video je super, už len porodiť a pustit sa do cvicenia.

dejna3
autor
17. feb 2010

ahojte babuľky,

chcem sa spýtať, tie ktoré dávate detičkám sunar - ako kakajú, nezapeká ich?... to je téma hneď v úvode 😀 😀

my sme minulý týždeň núdzovo museli kúpiť sunar, lebo došiel nutrilon a v pohotovostnej lekárni nemali... sofi ho jedla cca 5 dní, a kakala menej, ťažšie a doslova "bobky" ako zajac 😅 včera pred spaním už mala znovu nutrilon, aj dnes ráno... a to ste mali vidieť pred chvíľou ten nákldad v plienke 😝 😀 😀 😀

alicc
17. feb 2010

no tak teda z UM nemám skúsenosť, takže neporadím

inffinity
17. feb 2010

😎 😎 😎 ahojte maminy 😎 😎

dneska kdyby ste mě potkaly tak nemám monokly ale kruhy pod očima 😎 😎

jsem na konec šla spát ve 4h a moc jsem toho nenaspala 😒 😒 naši andělku něco trápí a koulela se z jedné strany na druhou spinkala ale pořád plakala..to už je po několíkáté netuším co by ji mohlo být..vypadalo to že ji nic nebolí a spinkala ale tak strašně plačinkala 😢 😢 Zuby to asi nebudou ona si vůbec nesahá do pusy i hračky žužle jako vždy ne nějak víc, ale je fakt že slintá jak bernardýn..kukala jsem do pusiny ale nic se tam neděje..

chjooo už at je večer dnesa jdu spát asi s ní rovnou 😖 😖

alicc
17. feb 2010

chúďa malé, tiež musí byť unavená, ked v noci zle spinkala

inffinity
17. feb 2010

😀 😀 😀 ta je na nabíjecí baterky a stačí 30minut sleep mode a je oki 😀 😀 zrovna mi okusuje palec.. 😅

ale taky má kruhy pod očima i když tedka spinkala dokonce 40minut 😀 😀

alicc
17. feb 2010

fíííha to je teda výkon 😀

dejna3
autor
17. feb 2010

inffi ☹ no máte to teda vyčerpávajúce s tým spaním 😒 sofinka spí, presne ako popisuješ, keď je chorá alebo jej idú zúbky... miška choručká, našťastie, nie je... a keď vravíš, že ani zúbky sa nerysujú, tak neviem, čím by to mohlo byť 😔

katinka0000
17. feb 2010

ahojte!

ja chodim spavat priemerne tiez tak o pol noci. nico sa ale naucil vstavat uz o siedmej - pol osmej, tak som bola vcera unavena, ze som zaspala uz o 22:45.

dnes sme boli prvykrat s nicom vlakom. bolo to super! cela vlakova stanica bola jeho. potom vo vlaku sa hrozne tesil. na bud. tyzden ideme uz do nitry, lebo teraz sme mali len skusobnu jazdu do ludanic. 🙂 🙂 🙂

nico bol tuto noc hore od pol druhej do pol stvrtej. blaznil sa ako keby bolo desat hodin doobeda. 🙂

ika: ak je teplota do 38, tak sa nic nedava ani u deti ani u dospelych. ja nikdy nic nedavam. ked ma 38, tak mu dam homeo viburcol.

my davame tiez len detsky granulkovy caj.

felixko
17. feb 2010

ahojte,
dejna my sme pili Sunar a tiež mala Ninka tvrdšiu stolicu, teraz sme presedlali na Hami a je to lepšie, aj keď nie vždy. Sunar sa dosť ťažko rozpúšťa vo vode, zatiaľ čo Hami je v sekunde rozpustené a aj lepšie vonia, ale zase horšie chutí. Ale našej bambulke chutí všetko. Takže asi zostaneme na Hami. Neviete ako chutia Hipp a Beba?

infinity my sme mávali tiež podobné noci, časom to prešlo 🙂

dejna3
autor
17. feb 2010

felixko, my sme stále na nutrilone... len teraz sme núdzovo kúpili ten sunar a asi pred polrokom sme skúšali hipp - lebo sofi vtedy odmietala piť mlieko, tak som myslela, že jej prestal chutiť (až neskôr sme zistili, že to bolo kvôli upchatému nošteku 😖 ) ten hipp, vyzeral byť v pohode, nemala žiadne problémy 🙂

dejna3
autor
17. feb 2010

nemáte niekto aktuálne infošky z nemocky?

alicc
17. feb 2010

ahoj dejni, nie nemám čerstvé info. aj ja som veľmi zvedavá