Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

jankapiknova
31. mar 2010

aj ja sa pripajam ku gratulacii 😵

sofia122
31. mar 2010

aj ja sa pripajam ku gratulacii nech su hlavne deticky zdrave a maminy nech sa rychlo uzdravia.

ika8
31. mar 2010

tak a ja mám povolenie k zverejneniu:
dejna - má krásneho chlapčeka Samka (Samo) - miery 2850/48 a má svetlé vlásky a ako každý chlap má ich pomenej 😅
alicc - má krásnu princezničku Adrianku - miery 3150/48 a má tmavé vlásky
obidve maminy aj pokladíky sú OK a pozdravujú vás. Ak bude všetko úplne OK, v nedeľu idú domkov. 😵 😵 😵
Ešte som zabudla - baby sú spolu na pooperačke a stále kecajú 😅 aspoň im to tam rýchlo ubehne bez detičiek 😅

Tak ešte raz veľké gratulky a veľa zdravia 😵

inffinity
31. mar 2010

Taky moc moc gratulujeme 🙂 posíláme síly a rychle at už je neděle a můžete být všichni spokojeně doma..

lucia563
1. apr 2010

Maminy gratulujem 🙂 detickam vela vela zdravicka a maminam rychle zotavenie !!!

dada2007
1. apr 2010

....veľká gratulááááááácia....maminám skoré uzdravenie a veľa mliečka 😵 😵 😵 ....detičkám krásny a zdravý život 😵 😵 😵

ada11
1. apr 2010

ika, ty si s nimi volala ? 😉 😕 ja som povolenie nemala, ale ani som si oň nežiadala, tak preto som nechcela písať 😉

felixko
1. apr 2010

ahojky babeny,
som u sestry, doma este nemame net, lebo stale byvame u svokry, ale hadam dnes uz na novom
prespime. tak sa tešim, konečne zas doma.

alicc, dejna gratulujem k narodeniu vasich deticiek, tesim sa spolu s vami, je to radostna udalosť pre celú
rodinu. tak rýchle uzdravenie a čo najskorší návrat domov z pôrodnice

my sme boli predvčerom s malou u dr.,lebo od rána vracala a mala aj zvýšenú teplotu. dostala injekciu proti vracaniu, prespala pol dňa, v noci potom nemohla zaspať, mala vysoké teploty, včera mala ešte kŕče v brušku, tak plakala, že som myslela, že budem s ňou letieť rovno do nemocnice. potom zaspinkala a poobede sa jej už poľavilo. čo je najhoršie, stále je zavesená lenna mne, nikto sa jej nemôže ani dotknúť, alebo pozrieť. takže sestry mi dnes išli poupratovať byt, aby sme tam mohli ako tak stráviť veľkú noc.

ika8
1. apr 2010

felixko: chúďa ninka ☹ len nech sa jej rýchlo polepší 😉

ada11: volala mi dejna, ja som jej predtým poslala gratulky cez SMS. A dostala som povolenie/príkaz 😕 😀 zverejniť tú krásnu novinku 😵 😵 😵 bez toho by som to ani ja isto nezverejnila 😅

felixko
1. apr 2010

ika dnes už jej je lepšie, dospáva posledné dni, už spinká vyše 2hodín. tak mi jej bolo ľúto, chuďa, musí byť vystresovaná aj z toho sťahovania, lebo vidí, že sa niečo deje, len nechápe, čo. v pondelok som s ňou bola na starom byte, na chodbe vykrikovala domkov, domkov...až mi do plaču bolo, keď som si predstavila, že si tam nenájde svoje hračky,postielku..potom keď zbadala len holé steny v byte, začudovane vykračovala po spálni, potom si pýtala mliečko a ťahala ma, aby som otvorila skrinku,kde sme mávali krabicu s mliekom a fľašky. keď som otvorila skrinku a nič tam nebolo, len stála a povedala není...

ika8
1. apr 2010

felixko: ☹ ☹ ☹ ninka je veľmi vnímavá a je výhoda, že vie už veľa vecí pomenovať a vyjadriť sa. U nás by sa asi iba plakalo a hmkalo 😅

dada2007
1. apr 2010

žochárky 😅 ....krásne a pokojné sviatky, užite si voľno s rodinkami!!!! 😎

kkkatarinkaaa
1. apr 2010

felixko- ☹ chudatonko malinke....len dufat, ze sa aklimatizuje a bude vsetko dobre...verim ti, ze ti to muselo byt luto, aj mne by isto bolo... 😖
tak dejna ma chlapceka teda?? 🙂 🙂 🙂to je super..hlavne ze su vsetci styria zdravucki 😵 aj ja ich srdecne pozdravujem....

a aj ja zelam vsetkym krasne a pokojne sviatky a pohodicky so svojim rodinkami 😵 😎

katinka0000
1. apr 2010

ahojte!

jankapiknova: to ja viem, ze keby som ho odnaucila od dudlika, tak by sa mu spanok zlepsil. presne ako pise sofia122. vypluje dudlik a zrazu sa precitne, ze ho nema, tak place. ale nie je to nejako casto a my sme si uz zvykli, ze sme od jeho narodenia neprespali celu noc. v poslednej dobe je posadnuty dudlikom. ale snazim sa mu ho davat len na spanie.

katinka0000
1. apr 2010

dejna, alicc: gratulujem!!! vela zdravia a nech ste cim skor doma.
dejna: aj moja najlepsia kamaratka caka chlapceka a tiez chcu samka. 🙂

felixko: ako je ninuske? uz lepsie? sranda, aj nas nico, ked sa odniekial vraciame, vykrikuje domkov, domkov. 🙂

vsetkym zelam krasne sviatky!

jankapiknova
2. apr 2010

v podstate ani my sme uplne celu noc neprespali ešte,lebo papa mlieko,len teraz sa vyslovene zobudi len na to mlieko. Pri dudke to bolo viacej mrvenia. Ale ja viem že nie každe dieta sa rychlo odnauči,my sme mali len to štastie že nebol na nom až tak zavisli. a teraz ked mu idu stoličky aj by si ho požul určite... 😉

teri3
2. apr 2010

ahojte, aj som zabudla čerstvým maminám pogratulovať 🙂, takže dejna, alicc, gratulujem a nech ste všetci zdravučkí a rýchlo doma, nech sa tešíte s rodinkami a popíšete nám svoje prvé radostné chvíľky s detičkami. Dejne som gratulovala cez SMS, ale povolenie som si nepýtala 😉 ale ma napadlo, že by som napísala, že tip mi vyšiel 😀 😀 😀

lucia563
2. apr 2010

Dievcata, prijemne stravene sviatky prajem s rodinkami, este keby nam to slniecko vyslo 😉

Felixko, aj Filipko veru vnimal stahovanie, mal teda o par mesiacikov viac nez Ninka, ale ja som to teda vobec necakala...problem nastal vzdy vecer, ked sa malo ist spat, to bolo placu a len ,,domom, domom,,....a k tomu sa pridalo zaspavanie s nami v posteli co do vtedy neexistovalo, on zaspaval pekne sam aj cele noci pekne prespal...no trvalo to asi mesiac, kym si zvykol a teraz je uz dobre, vratili sme sa do dobrych starych kolaji...lahne a spi do rana 😉 akurat ze tiez je v poslednej dobe zavislak na dudliku, neviem preco, no chvalabohu sa kvoli tomu nebudi a ked precitne, tak si ju ,,nasmatra,, a spi dalej 😀 😀 😀

Vcera sme po dlhssej dobe boli v meste, bolo tak krasne poobede...a tusim sme videli aj Dejninu bambulku, cupitala po namesti s ocinom...inak som myslela, ze Filipko sa bude vytesovat a pobehovat okolo kostola, ako to mal vo zvyku a on nic, az mi to bolo divne, normalne si asi odvykol od deticiek, vobec nechcel ist behat este s jednou nasou malou kamoskou az kdesi cosi, ked sme sa zberali prec...hm....

...no nejak som sa rozpisala, koncim, mam este kopec roboty a chceli by sme aj von vybehnut, len to slniecko by mohlo vykuknut.... 😠 😠 😠

katinka0000
2. apr 2010

ahojte!

jankapiknova: a maly spinka medzi vami? lebo nico ked haja medzi nami, tak sa nebudi skoro vobec. teda len na papanie. ale ked spinka vo svojej postielke, tak sa zobudi na vypadnutie dudlika. ale nie je to nic hrozne.
viacej sa bojim toho, ked mu pojdu ocne zubky, lebo tie su vraj najhorsie.

ja som chcela ist dnes do kostola, ale nico este stale spi. tak to pravdepodobne nestihame. ☹ ☹

jankapiknova
2. apr 2010

katinka - my postielku už nemame ale 5 mesiacov, on spinka uz dlho snami, pri stene a ja som v strede. 😉
ale strojime sa menit byt za vacši lebo sme len v 1.izbaku a tam mu chcem urobit izbičku a pomaly ho učit tam,čo asi bude problem 😖

katren
2. apr 2010

Kocky, mozte mi poradit? Chcela by som sa stretnut s kamoskami niekde v TO na kavu. Viete mi poradit, kam si mozme ist sadnut aj so 4 mesacnym babom? Moc mi pomozete. Dakujem

katinka0000
2. apr 2010

jankapiknova: ale neboj, isto si zvykne. nico zo zaciatku spaval krasne sam v postielke, potom prislo obdobie, ked spaval len s nami a teraz je zase obdobie, ze spava sam. 🙂 😉

katren: my chodievame s kamoskami do kaviarne vedla nata. tam je to super. je to dost velke.

ika8
2. apr 2010

ahojte, bola som kuki dejnu a priniesla mi ukázať aj ten sladunký uzlíček - no chlap nádherný - až mi slzy vyleteli 😅 inak majú sa fajn, aj s alicc . Sú spolu ešte na pooperačke bez detičiek a obe maminy sa cítia fajn, dejna to skomentovala, že je to oveľa lepšie ako pri prvej sekcii. jaj, naozaj som sa aj ja kochala tým malým zlatíčkom 😵 😵 😵 to sa nedá ani slovami vyjadriť 🤐

katinka0000
2. apr 2010

ika: a co maju nove? kedy idu domkov? ti verim, ze ti az slzy vyleteli. take malicke, krasnucke novonarodeniatko je fakt nieco uzasne.

ika8
2. apr 2010

nové ani nič, stále je OK, domkov pôjdu asi v nedeľu alebo v pondelok 😉 a veď potom uvidíte na fotkách toho malého zlatého fešiho 😵 😵 😵

ika8
2. apr 2010

katinka: a nico ešte nemá ani jeden očný zub? no ika má už dva (jeden je už dávnejšie prerezaný a jeden nedávno a spodné sú v nedohľadne) a poviem, že je faaakt pri nich dosť nervózna 😝 😝 😝 používame v stave veľkej večernej nervozity viburcol, aby vôbec zaspala a nebola stále hore 😕

jankapiknova
3. apr 2010

ika jak fajin že už aj očne idu, nam veru stoličky sa pred nedavnom rozbehli,zatedy nam zubky galibu nerobili, uvidime čo očne,strašia ma že tie su najhoršie. Ten viburcol čo pišeš je sirup od bolesti? alebo čo to je, my zatial nepouživame nič ale aby som vedela ked nahodou 😉

ika8
3. apr 2010

janka: viburcol sú čípky - homeopatika a poradili mi ho baby tu na koníku 😵 sú na horúčkové ale aj nehorúčkové stavy - my sme použili, keď išli stoličky - vyšli jej všetky 4 do jedného týždňa 😠 .
inak ika má už 4stoličky úplne vonku, takže ešte nám chýbajú 2očné a 4stoličky. Ani ika nemáva pri zuboch nejaké problémy, len tá nervozita a umrnčanosť ☹ 😢

jankapiknova
4. apr 2010

dakujem ika ,dobre vediet 🙂 😉

dandulik
4. apr 2010

dejna......allic.............gratulácia k drobčekom..........vela zdravíčka, a mliečka 🙂 😉