Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
8. júl 2009

hodila som dve staré fotky - podobáme sa ???

katinka0000
8. júl 2009

ika: no tusim mala ikuska je cela mamina. 🙂

dandulik
8. júl 2009

ika..........ano kázala mi prísť v piatok...termín som mala teraz v utorok........tak uvidím čo bude ešte zajtra...ale zatial sa nič nedeje..... 🙂

ellen
8. júl 2009

ahojte, nestiham nejak dnes docitavam, mam len utrzky...

mirka, dufam, ze je sofi lepsie...
dejna, ja som kupila bolerko v tescu, lebo na sesterkinych promociach mala tiez saty bez rukavov, ale boli satenove, tak som davala aj body bavlnene pod to... inak, bolerka som videla aj pod branou, ako su tie tri obchodiky, tak hned v tom prvom... mne ta pani dava aj zlavu (aj ked zlavu dava aj ten v tom druhom - Svec, on je z Jacoviec... ale tam nikdy nic nekupim, ja som narocna, mam rada biele body, jednoduche veci atd... zatial som nasla len v tomto prvom vzdy mne vyhovujuce vecicky...)
felix-katus, v dm-drogerii budu v piatok fotky po 1,5 sk, velkost 9x13, inak su do konca mesiaca za 2,10... ozaj, ozvi sa mi, co s avonom...

baby, pozdravujem, reparat nebude bud. tyzden v utorok??? ma byt aj teplo, hadam sa Ten hore zlutuje a dopraje stretko bez burky.... hm? budeme v mesteeeeeeeeee 😉

dejna3
autor
8. júl 2009

ika, malá je celá po tebe 😵 😵 😵 a žlté ponožky majú v tescu 😉 dnes som ich tam videla, 5 párov - 3 žlté + 2 biele 🙂

ellen
8. júl 2009

😀 ja ponozky nekupujem, iba raz som v kauflande, tie su super... nam ich kupuje moja krstna, lebo ona ma pasiu v tomto a vzdy nieco superne najde 😵 mame krasne podkolienky z tesca, biele, ale skor by Babu potrebovala podvazky... este ma kratke nozky do nich...

dejna3
autor
8. júl 2009

ellen, tam už som pozerala, ale majú až od č.92 😒

ellen
8. júl 2009

a nemas moznost ist pozriet do nitry, piestan alebo do nejake vacsieho mesta? priznavam, kupila som ho nahodou v piestanoch...

ellen
8. júl 2009

ja som kupovala na 1 - 1 1/2 , ale stale su jej dlhe rukavy 😅

ika8
8. júl 2009

dejna: na farebnej fotke som ja a na čb je brat 😉

ellen
8. júl 2009

ika, no ja som v tom rozdiel nevidela... vsetci traja ste rovnaki... 😵

dejna3
autor
8. júl 2009

ika, to som nevedela, ale práve na tej farebnej sa veľmi podobáte 😉

dejna3
autor
8. júl 2009

ja práve potrebujen bolerko č,74, lebo to bude asi len na túto udalosť - a to mi príde od veci, aby mala ovinutý rukáv 😒

ellen
8. júl 2009

ja viem... my sme ho nakoniec nemali, lebo bolo teplo, ale ved ho este vynosi... 74 to je 9-12 mesiacov? pravda?

ellen
8. júl 2009

tak skus pozriet tam, kde som p isala, ak si nepozerala...

ellen
8. júl 2009

baby, idem pochystat na zajtra... tak cafte a ak sa dohodnete so stretkom, tak mi dajte prosim, prosim vediet do IP. aby som to neprehliadla...
DAKUJEEEEEmmmm

adkato
8. júl 2009

ahojte babule!
ika...my sme uz postielku museli dat tiez dole.....vcera som sa blaznila s matuskom,lezkal v postielke a staval sa na nozicky,a straaaaaaasne sa mu to pacilo,az sa zachadzal,no a tak som ho rozbesnila,ze mi odtial vyskocil.... 🙂 esteze som tam bola kokso...... 😕 nechapem,naozaj nechapem,ako sa mu to podarilo,nedokazem na to prist....take salto aby spravil...akoby mal pod sebou mostik... 😀 takze som mala nachvilu zastavu srdca a dychu.....no a postielka isla okamzite dole,a matusko ma aspon teraz super zabavu,cely cas co sa hra v postielke,len sa stvera,strasne je chutny,postavi sa,a hodi s anaspat,hned sa postavi a zase hodi no a toto dokola,ohromne ho to bavi.... 😀 😀 😀

dejna...to bodycko perfektne nam je male... ☹ ☹ ☹ ani sme ho nenatiahli..taky uzucky strih to je...tak ho behneme zajtra vymenit..len uz si nepamatam,ci bolo aj vacsie... 😕 ja som dnes ani do mesta nesla,boa som pozret tu nasu byvalu susedku co som ti spominala,ze maju babatko..tak som si zaspominala,ked bol matusko taky mimisek... 😵 😵 😵 mi to pripadalo,ze matusko ani nikdy taky malicky nebol... 😀 mala je nadherna,fakt prekrasne dievcatko... 🙂 a bola si v disniku?bolo nieco opickove??? 😉

ika8
8. júl 2009

no my už máme prestavené obe postieľky až na dno... dnes sa postavila už viackrát a obhrýzala to drevo hore 😨 Ja len dúfam, že si nevyvalí hneď zuby ☹
Kúpila som ike tie loptičky na hranie a čo sa v nich detičky gúľajú, ale dala som jej zatiaľ iba jednu, lebo u babky je hafan zaťažený na loptičky a všetky by porozhrýzal 😀 Tak uvidím, keď jej ich vysypem všetky 😕

adkato
8. júl 2009

ika,no vsak to mam aj ja obavy trochu.... ☹ stoji a ako skacka a obhryza to drevo hore...no len nech sa mu nozicka podlomi,zleti a zuby su...... ....... ☹ ale snad nie,myslim,ze to by mali vsetky deti vybite zubky,ked tak sonduju okoie v postielke.... 😉 aaaaa takze uz ikusku neuvidim z kilometra ako sedka vo vanicke??? 😵 to ste boli neprehliadnutelne,ta ruzova satocka na hlavinke,a sedkala ako babika na svadobnej torte 🙂 🙂 ja som sa tiez tazko lucila s vanickou..... ☹ ja by som ju aj do roka mala,ale co narobim.......ach,a ked vidim "nas" kocik ako hlboky...len si zaspominam.....

ika8
8. júl 2009

adi: ale mám dojem, že aj ikuška bola dnes nejako nesvoja, lebo ona je zvyknutá sedieť rovno a v športovom to až tak nejde... a hračky v rukách jej chýbajú... ona si vždy držala taký žltý krúžok z hryzatka a kapsičku na dudlik... ale teraz to bolo hned na zemi ☹ jáááj, nech už kočík nepotrebujeme 😕 😅

ika8
8. júl 2009

dejna: pozerala som dnes tie ponožky ale mne sa nejako nepozdávajú 😕 ja nemám rada keď sa mi ponožky zarezávajú do nohy a rovnako sa riadim aj pri výbere pre iku... čo som kúpila loany, tak tie majú hore také voľné zúbky... také by sa mi šikli 🙂

ada11
8. júl 2009

ika, adkato, nebojte sa, deťúrence neprídu o zúbky, to by asi 80 % detí s mliečnym chrupom bolo štrbavých 😉 😀 aj Anet dnes všetkých 7 zahrkotalo na postieľke, ale vydržaliiii 😉

katinka0000
8. júl 2009

ahojte!

som dost smutna, lebo som nicovi teraz vecer nasla na bokoch ale 8-10 vyrazok a mam obavy, ze su to ovcie kiahne. su hrozne rozsirene a normalne by som sa cudovala, keby ich nedostal, lebo je stale s detmi.

uvidim zajtra, ci sa este vysype. na druhej strane by bolo dobre, keby ich dostal, aspon by mal uz cely zivot pokoj.

ika8
8. júl 2009

ada: ďakujeme za upokojenie 😉 a baby máš v poriadku?

ada11
8. júl 2009

ika, klop, klop, klop - aj sa to bojím napísať, lebo minule sa to hneď o 2 dni zmenilo 😉

katinka, aj známa mi hovorila, že sú u vás rozšírené kiahne, v meste sú min. od marca 😕 Nico je už dosť veľký, takže aj kebyže ich má, tak by to nemalo byť pre neho nebezpečné, je to len nepríjemné ☹ aj ja mám z toho strach, každé dieťa je iné, známej deti to prekonali v máji a každé dieťa to inak znášalo 😉 ja som ich dostala až v 7. triede na ZŠ, večer pred lyžiarskym, táááák som revala 😠

dejna3
autor
8. júl 2009

sa nejak zasa dnes dohodli tie decká, či čo? 😕 sofi sa, má postieľku nižšie, ale ten bok som mala ztiahnutý nadol a sofi sa dnes tak vyštverala, že jej pol tela viselo von z postieľky 😨 😅 ešteže som ju hneď tak zbadala a nič sa nestalo..

ika, a myslíš tie isté ponožky, čo ja? lebo tie, čo som kukala, sa práveže určite vôbec nebudú zarezávať, skôr si myslím, že tam môže vzniknúť opačný problém... že ten vrch povolí a budú sa zošuchovať na nožičke😉

adi v disniku som nebola, to tričko inak vyzeralo byť úzke, ale na dĺžku som myslela, že bude dobré ☹

katinka, dúfam, že to kiahne nebudú 😔 a nemôžu to byť potničky alebo niečo podobné?

dejna3
autor
8. júl 2009

"stiahnutý" 😨 😝

katinka0000
8. júl 2009

dejna: nie, potnicky to nie su. tie ma vyhodene na tvaricke, lebo sa hrozne poti. on je neskutocne teplomilny. toto som vyrazky, ako ked ta postipe komar. bud je to od komara alebo kiahne. kiahne nas napadli preto, lebo su fakt u nas velmi rozsirene.

ika8
8. júl 2009

dejna: asi myslime rovnake - 5ks v baleni a na vrchu su zrolované

sofia122
8. júl 2009

ahojte babenky jaku temu ste nahodily