Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
8. júl 2009

nada: chlapi nemajú taký pohľad ako ženy... 😉

dejna3
autor
8. júl 2009

nada, to mi tiež veeeľmi silno niečo pripomína 😀 😀

ika8
8. júl 2009

tak, hlavne že ich máme... veď aj oni si občas na nás pri pifku pofrflú 😉

dejna3
autor
8. júl 2009

ťažko s nimi, ešte ťažšie bez nich 😀

dejna3
autor
8. júl 2009

hej hej

ika8
8. júl 2009

idem od vás... sprcha a do hajan 😉

dobrúúúú 😔

nada.hope
8. júl 2009

v podstate mame skvelych manzelov a nemozme na nich kriveho slovka povedat......... 😉 😵

nada.hope
8. júl 2009

aj ja sa pomaly presuniem, manzelik spi tak ich oboch pojdem strazit 😉 papa a dobru noc

dejna3
autor
8. júl 2009

náhodou, minulé drahý došiel z práce, dal mi pusu a povedal: ja mám takú dobrú ženu 😵 a ja - že prečo 😕 a on - tak, že keď počúva kámošov, aké to majú niekedy doma, tak je spokojný, že si dobre vybral 😀

dejna3
autor
8. júl 2009

dobrú babulky 😵

ika8
9. júl 2009

a tu dnes nikoho 😕

kkkatarinkaaa
9. júl 2009

ahojte...
ika- dnes tu nikoho, kedze v noci ste mali taku vycerpavajucu debatu 😀 😀

ika8
9. júl 2009

ale dejna je už isto v meste a nada špacíruje tichými uličkami 😀 a ja som krásku vyobliekala a tatko sa vybral brázdiť ulice sídliska 😉

ada11
9. júl 2009

hej hej héééééj....to čo tu bolo v noci ? 😕 😕 😕 aká debata..ty koksoooo..... 😀 a teraz dospávate, čoooo 😀 😀 😀 ja som bola v meste a stretla som len Filipka od bubinko /ale bez nej, kočíkovala babka/ 😕 to kde ste boli "šické" 😀

no k téme chlapi....to by bolo asi na dosť dlho, ale koniec koncov, nemali by sme také zlatučké deťúrence bez nich, nie? tak sa oplatí ich chovať 😀 😀 😀 i keď občas nás nahnevajú /dá sa to napísať aj inak 😀 /, ale veď aby to nebolo také fádne, treba trochu vzruša 😀

ika8
9. júl 2009

ada: vystihla si to ... aj srdce treba občas trochu precvičiť dávkou adrenalínu 😀 a tie detičky stoja za to chovať si ich 😵

ika8
9. júl 2009

idem aj ja do ulic 😎
takže večer 😉

dejna3
autor
9. júl 2009

ahojte,
už sme z mesta domka, ika 😀 stretli sme aj námestníka, t.č. je u nás... robím kafčo, jakasi som otreštená dneska 😝 bolí ma gebulka ☹
ada, trefné: chovať si ich 😀 😀 😀

dneska som nič nekúpila, nemám sa čím chváliť 😀 zajtra si to vynahradím, idem poskúšať nejaké šatky na prezlečenia (v mojom prípade asi nebudú popolnočné) a v jednej svadobke som objavila krááááásne topánky, len neviem, či bude aj moja veľkosť 😕

zato drahý sa tu realizuje, došli mu "softboxy" to sú špeciálne svetlá na ateliérové fotenie (také dáždnikové), je to tu rozložené po celej obývke, niet kam stúpiť... už len pozadia nám chýbajú a môžeme si robiť pravé ateliérové fotos 😵 😵 😵

katinka0000
9. júl 2009

ahojte krasky!

aky ste mali den?

tak ja neviem, ci su to tie kiahne. dneska nema ani o pupacik naviac. stale je to tych 8 ci 10. uz ani sama neviem. mam ist zajtra k dr.? mozno su to kiahne ale nejake neskutocne slabe. co myslite?

inak ste sa vcera dobre rozsupli s pisanim. ja som nemohla do pol druhej zaspat. keby som vedela, ze ste tu, tak s vami pokecam. v poslednej dobe vobec nemozem spavat. a rano som uz o pol osmej hore.

dejna3
autor
9. júl 2009

kati, a okrem pupáčikov mu nič nie je? no neviem, pokiaľ ste boli s niekym, kto ich má, radšej by som utekala k dr. ... ide víkend

felixko
9. júl 2009

ahojte,
katinka ja neviem, nepozerala si na internete, aby si to mohla porovnať, či by mohlo ísť o kiahne, vraj sa najskôr objavujú na tvári a vlasoch na hlave, a potom sa rozšíria na celé telo. Končatiny bývajú postihnuté menej. Asi by sa to Nicovi šírilo, ak by šlo o kiahne, ale ak ťa to znepokojuje, radšej choďte k lekárke, za to nič nedáš, budeš spokojnejšia.

vy ste sa tu dobre rozpísali baby 😅

dejna dnes som ťa videla, ty nás asi nie, išla si so Sofi asi brázdiť do mesta 😵

katinka0000
9. júl 2009

dejna: no nic mu okrem toho nie je. dneska hajal len 1,5 hod. a cely den sa vyskiera. vcera mal trochu zlu nalada, ale dneska je zlaty.

nechcem hned s kazdou malickostou utekat k dr. uvidim zajtra a mozno jej aspon pre istotu brnknem.

katinka0000
9. júl 2009

felixko: on ani na tvari ani vo vlasoch nema nic.

ja som dnes videla v TO z auta bubinko ale bez filipka.

a k tym chlapom. my sme s manzelom uz 13 rokov z toho sme manzelia necely 1,5 roka, tak dufam, ze nam to takto vydrzi. pozname sa uz dokonale, ale zase na druhej strane stroskotali rozne manzelske pary, o ktorych by som to nikdy v zivote nepovedala. dnesna doba je nevyspytatelna.

felixko
9. júl 2009

aj ja prispejem k tým chlapom: práve leží vedľa mňa, ovládač v ruke, telka ide a on spí 😒 😠 😎 no a nelubte to.... 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne keď z času na čas aj okná poumýva, požehlí, riady umyje aj navarí. ale fakt len málokedy, lebo je nonstop v robote. akurát včera sme mali večer debatu, že prečo niektoré mamy neučia chlapcov aj k ženským prácam, potom to majú s nimi manželky ťažké. sem tam sa tu sťažujem na moju svokru, ale som rada, že môj manžel je tak vychovaný, že mi vie pomôcť aj so žens.prácami.

katinka0000
9. júl 2009

felixko: tento problem mam aj ja. svokra manzela neucila k nicomu. ja sa o to pokusam a veeeelmi pomaly sa mi to dari. dufam, ze dokedy dostaviame dom, tak sam od seba uprace, umyje riad,... uz som jej to aj minule povedala, ze v tomto urobila velku chybu. ja nicolaska urcite budem viest k tomu, aby pomal aj v domacnosti.
na druhej strane som rada, ze vie tolko muzskym prac, ze to ostatne tym zatieni. ved cely dom postavil sam. pomahal mu 18-rocny chlapec. a nikdy to predtym nerobil. usetrili sme tym neskutocne peniaze.

dejna3
autor
9. júl 2009

katinka, kašli na to - maličkosť - nemaličkosť... pokiaľ máš obavy, dr. je tam kväli tomu, aby nica vyšetrila a obavy vyvrátila alebo v horšom prípade potvrdila..
ja som mala kiahne asi v 12 rokoch, chytila som oid bráška (mal vtedy4) a potom to dostala naša mama 😝 no lazarte sme mali doma 5 týždňov 🙄
apomínam si, že som sa stále škriabala, a bola som z toho nervózna... ale zas izka minule písala, že jej malá bola tiež vyškerená a pritom mala kiahne potvrdené... tak neviem 😔

felixko hej? a kde? ja som nevidela 😔 ale na to ste si už asi zvykli 😀 😀 😀 ja som slepá jak patrón a niedkedy mi už asi ani škulky nestačia 😝 😀 😀 😀

dejna3
autor
9. júl 2009

inak babule, frfleme na drahých, ale katinka správne napísala - keď aspoň tie"mužské roboty" vedia porobiť, je dobre 😉 lebo podaktorí sú takí ľaví, že nie sú schopní urobiť nič 😝 a to je pak trochen väčší problem 🙄

dejna3
autor
9. júl 2009

idem dať prať, nech mám zasa čo večer vešať 😀 😀 😀

katinka0000
9. júl 2009

dejna: mas pravdu. zajtra jej aspon pre istotu zavolam. ved ide vikend. nech sa zastavi a nech sa na neho pozrie, lebo neviem, ci s ovcimi kiahnami mozeme ist do ordinacie. je to predsa infekcna choroba.
manzel prisiel akurat domov. dnes bol v BA a zase isiel prec. ☹

felixko
9. júl 2009

katinka pre môjho manžela je doslova hobby prerábať, prestavovať, rekonštruovať...ale mal doma vzor. vôbec mu nerobí problém zababrať sa a makať, aj na stavbe. proste ho to baví, lebo vie, že robí pre seba. teraz makal u svokry, tapetoval, skladal skrine a už si ho objednala moja mama na spálňu, malovku, včera jej robil zásuvky...fakt, že porodí všetko, ale je aj riadny puntičkár, čomu som rada, lebo aj ja mám rada veci tip-top

felixko
9. júl 2009

ježiš on nerodí, ale porobí 😀 ale mohol by to druhé dieťa porodiť za mňa

dejna my sme boli pri gočovi pri lekárni a ty si smerovala k modráku k prechodu

baby malá nám zaspala v kočíku o 18.30, išli sme od svokry, kde je neter, asi sa veľmi unavila, lebo zaspala, len sa bojím, že keď sa zobudí, nezaspí ani do jedenástej a to sme si dnes chceli spraviť pekný večer, sakra 😔