Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

inffinity
10. júl 2009

ika8 my taky dneska trajdaly po městě od 12:30+- 😀 😀 a trochu nás popršelo asi 3x 😒

ika8
10. júl 2009

my sme vyšli von tak o 14,30 a cca do 17h...potom krpec začal mrnčať, lebo o 14 skoro nič nezjedla a o 10 tiež iba polovicu 😠 ☹ ... a je mrzutááá 😖 ... mám taký dojem, že jej ide vrchný zúbok

ika8
10. júl 2009

a mamičke-čakateľke trojičiek držíme palčeky, nech ešte detičky vydržia čo najdlhšie v brušku

ada11
10. júl 2009

síce nepoznám tú maminu s trojičkami, ale prajem jej aby to dotiahli čo najdlhšie 😉 , lebo fakt predčasne narodené dieťa a ešte aj s nízkou pôrodnou hmotnosťou nie je sranda /viem o čom píšem ☹ /, no a k tomu ešte tri deťúrence, proste musí to výjsť a detičky nech sú u maminy aspoň do 34. alebo až do 36. t.t., potom je to už OK 😉

bubinko83
10. júl 2009

a ta trojičkovska mamina je z TO? 😲

ada11
10. júl 2009

ozaj a zabudla som, dnes Anet prvý raz spinkala 2,5 hodky a spala len raz cez deň a vydržala byť hore v kuse 8 hodín, a potom zalomila 😉 síce už od 20,45 bola raz hore, ale to je pohoda 😉 normálne som pozerala, či dýcha, ke´d tak dlho spinkala 😕

ika8
10. júl 2009

inffinity: možno sme sa aj v meste stretali, len o sebe nevieme 😕

ika8
10. júl 2009

bubinko: neviem, či je priamo z TO, ale chodí k sílešovi

ada11
10. júl 2009

bubinko, teba nia a nie stretnúť, v týždni sa ozvi, keď budeš mať čas 😉

ja idem už vypnúť mašinu", viem, že pre dejnu, iku a spol. ešte len príde čas 😀 ešte je pre nich skoro 😀

ika8
10. júl 2009

ada: ved ja som tu 😀

ellen
10. júl 2009

vy ste tusim take nocne sovy...

ika8
10. júl 2009

ellen: deti a muži zaspia a my čo budeme robiť? tak koňujeme 😵

ellen
10. júl 2009

to hej... ja tomu celkom rozumiem... moj sa akurat vratil, bol vonku s kamaratom... po dllllllllllllllllllllllllllllhej dobe... 😵 este sa aj pytal, ci ho pustim, ci mi to nevadi... a to teda nie som xantipa, ze by som ho doma drzala...

dejna3
autor
10. júl 2009

čautee, ja dnes len na skok, idem si umyť vlasy a asi zaľahnem dnes trošinku skôr, lebo zajtra ráno letíme niečo povybabavovať a potom drahý cupitá do práce ☹

ika8
10. júl 2009

dejna: dobrý večer a zároveň dobrú noc 😀 😔

ika8
10. júl 2009

tak dnes tu budem asi sama 😖 🙄

ika8
10. júl 2009

dobruuu 😔

bubinko83
11. júl 2009

ika dik 😉 Jento krane mat tri detičky naraz ale u mna určite ee 😒Neviem si to ani len predstavit a asi by som ani nemala čas si to predstavovat 😀

ada ,už byvam na juhu asi preto sa moc nestretavame,naposledy na jarmoku.Ale tento tyžden ma byt pekne vonku tak určite pojdeme na kupko možno ta niekde na tych stranach zahliadnem. 🙂 A prečo sa ti mam ozvat ? Niečo potrebuješ? 😲 😖 😵

bubinko83
11. júl 2009

baby a kde ste všetky? 😕

dejna3
autor
11. júl 2009

ahojte,
a čo tu dnes nikoho okrem bubinko? 😕

dnes prišli svadobné šatky, tak som sa doma pretŕčala pri zrkadle, drahý bol zatvorený v spálni a nemohol tam obsedieť, bol zvedavý a furt pokrikoval, nech mu švagriná pošle foto cez bluetooth 😀
prišli aj sofinkine šatky, no skoro sme odpadli, keď sme ju do nich obliekli, malá princezná 😵 ešte sa začala aj vyškierať, ako keby vedela, že má na sebe róbu 😀

ika8
11. júl 2009

a dnes tu nikto? 😕

dejna: ako sa má teri? a filipko?

ika8
11. júl 2009

tak dobrúúú 😔 idem okupovať gauč... krpec dnes naposledy jedol o 15h a po kúpaní mi odmietla 😠 tak uvidím, kedy budeme papať 🙂

dejna3
autor
11. júl 2009

ika, teri aj filipko sa majú celkom fajn, momentálne nemajú net, lebo je niečo s modemom 😖

dobrú noc 😉

nada.hope
12. júl 2009

Felixko zelame Ninke vsetko dobre k meninam 😉 😉

dejna3
autor
12. júl 2009

ninočky, gratulujemeee 🙂

teri3
12. júl 2009

dejna, na šaty som veľmi zvedaváááááá, aj na tie sofinkine - to bude deň - teším sa, aké budete krásne 😉 🙂

hej, hej, niečo s modemom, momentálne máme požičaný 😀

a inak že čauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 😎

bubinko83
12. júl 2009

ahojte, 🙂

baby, viete aky je naš Filipko mrchavy ☹ Ja neviem čo sa mu robi,ale stale si vyžaduje pozornost,nikde nevydrži viac než 5 minut no katastrofa.Teraz spinka a ked sa zobudi ideme na prechadzku ,dufam že aspon v kočiku bude dobry 😅

bubinko83
12. júl 2009

teri vitaj opät medzi nami 😉

katinka0000
12. júl 2009

ahojte!

nejako to tu zanedbavate. nico vedla mna haja, tak mam trochu volno.

ninkam vsetko naj k meninkam!

teri: ahoj, ty stratena dusa. 🙂 co filipko? vsetko o.k.?

bubinko: z toho si nic nerob. nas nico je v poslednom case tiez taky, uz je to niekedy normalne na prasky. a hlavne ked som doma ja. stale ma vyhladava, pisti za mnou, s nikym nechce byt. co predtym nerobil vobec. maju teraz take obdobie. a tiez to bude tym, ze im idu zubky. nico ma stale len dva spodne. dnes aj vcera sa mi zobudil rano o stvrt na pat a debatoval do siestej. potom si este na chvilu pospal.

ika8
12. júl 2009

ninkám všetko najlepšie 😉

tak my sme papali v noci o jednej 😕 to by mi až tak nevadilo, ale krpec bol potom každú hoďku hore s mrnkotom 😠 a na to som ja neni zvyknutá 😖 . Dúfam, že to bola výnimka 😝

teri: vitáááj 😵