Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dandulik
23. júl 2009

katinka, felixko.........no dúfam že si na všetko zvyknem apojde to ako po masle.... 🙂
...v dnešku nemábohvieakú peknú foto......
....dala som už foto........kuk albumik..... 🙂

kkkatarinkaaa
23. júl 2009

dandulik- uz so prave dopozerala....je skutocne chutnucka 🙂 😵 ja som tiez nejake dohodila, ale co uz tam ja mozem dohodit 🙄 ,,len,, vecicky....babatko bude az neskor 🙂

felixko
23. júl 2009

dandulik určite si zvykneš, musíš sa prispôsobiť, mne každý hovoril, že po dvoch mesiacoch po pôrode sa všetko znormalizuje a fakt, niečo cez 6 týždňov a dá sa povedať, že som bola fit a všetko som fajn zvládala. chce to snahu a trpezlivosť, ale veď maličká sa ti odvďačí tým, aká bude z nej šikovnica.
spinkáva dobre? mne NInka neprespí doteraz celú noc 😠 prvé dva mesiace po narodení nevedela, čo je deň a noc
pozerala som album, Nelka je krááásna, zlatulinká, ako si chutne cmulala ten palček 😉 čo tie deti v takom skorom veku dokážu, až zázračné

ja som práve volala manželovi, nech kúpi cestou z práce pivo, tak mi zachutilo 😀, musím ho mať... marhulový Míša už padol, malá chodila poctivo oblizovať 🙂 keby ma tak svokra videla, čo jej dávam, tá by krútila hlavou 😖 viem si ju predstaviť. tá si aj vodu izbovej teploty ohrieva v mikrovlnke

kkkatarinkaaa
23. júl 2009

kocky- neviete mi poradit- kde v TO alebo v okoli zozeniem niekoho, kto vysiva krstove kosielky? 😕 jasne ze info je aj na nete, ale osobna skusenost je osobna skusenost...dakujem vam pekne 😉

dejna3
autor
23. júl 2009

čaute 😉

dandulik, nelka je chutnučká 😵 😵 a my máme presne takú istú vaničku 😀 a sofinka sa vždyy vyškiera na tú kačenku a kecá s ňou 😀

felixko, aj ninočky je zlatunkáva v tej sukienke 😵 😵 😵

dnes sme boli na kupku, išli sme až po 16-tej... bolo tam veľmi veľa ľudí a vodičky bola dnes úžasne teplučká 🙂 bola aj teri s filipkom a stretli sme aj adu11 😉
dnes bol s nami aj tatino, aby odfotil herečku v bazéne, už je v albume 😉

a najlepšie bolo, že babka objavila v bazéne sofinke druhý zub 🙂 dnes sa prerezal, všetko o.k., dokonca ani mrzutá nebola, len pršteky si intenzívnejšie cucká 😉

včera sme sa vážili u dokiny: 7900g

dejna3
autor
23. júl 2009

katarinka, ja neviem poradiť, my sme kúpili hotovú košieľku a meno ani dátum sme nevyšívali

kkkatarinkaaa
23. júl 2009

danka- pekne fotos 😎 🙂 maly plavec....

ja som uz tiez videla take hotove, len ked my by sme chceli aj meno s datumom....

dejna3
autor
23. júl 2009

babule, včera som sa dokine "posťažovala", že sofinka mi odmieta varenú stravu a je takmer výlučne ovocie, zeleninku aj mäsko len z pohárikov 😒 a ona na to, že to je úplne v pohode, že veď je to určené pre deti a obsahuje to všetko v správnom pomere, tak nemám stresovať 😅 a že teraz v tých horúčavách, ju ani nemám nútiť, aby jedla nasilu niečo, čo jej nechce...hlavne máme dodržiavať pitný režim... a mám jej dávať hryzkať rožok, aby si trénovala žuvací reflex, lebo tie výživky, sú jemnučké a netreba ich žuvať... tak som sa ukľudnila 🙂

a ozaj - dodatočne som si uvedomila - my vlastne fičíme na miláčikovi a tam ani ten tvaroh nie je, len ja to všetko volám bez rozdielu pribináčik 😉

dejna3
autor
23. júl 2009

dík, katarinka 😉
a skús sa spýtať v obchode, kde ich predávajú, možno ti aj tam budú vedieť poradiť 😉

dejna3
autor
23. júl 2009

hehe, akosi triafam vedľa na klávesnici 🙄 "y" namiesto "a" 😅

ika8
23. júl 2009

dejna: krásne fotečky 😉
no my ideme na váženie o mesiac, takže bude mať ika tiež 9m no budem rada keď bude mať niečo cez 7kg... nejako ste nám ušli s tou váhou 😕

ika8
23. júl 2009

a koľko cm? či už ste sa nemerali?

ada11
23. júl 2009

dandulik, Nellka je krásna 😉 ach....bolo to dávno, čo som mala aj ja také bábätko 😉

kkkatarinkaaa, IP

boli sme na kupku, ale ja ani Anet sme sa nekúpali, len muž a Maťka 😉

ika8
23. júl 2009

katarinka: a u silesa na chodbe nevisí taký papoer, kde sa dajú objednať košielky aj s vlastnou výšivkou? mne sa zdá, že som to tam videla 😕

katinka0000
23. júl 2009

ahojte!

tak my sme dneska konecne doma napustili velky bazen. bola bola studena ale super. mne to az tak nevadi. manzel omocil len palceky. 🙂
nicovi sme kupili take vodne nafukovacie kreslo a cln, tak ten sedel tam, lebo bola voda pre neho studena. som sa aj konecne trochu opalila.

kkkatarinkaaa: nico mal tiez kosielku s menom a datumom narodenia. robi to jedna pani od nas z krusoviec. ona nevysiva ale maluje. mozem ti poslat aj fotku. je fakt nadherna.

baby a ako bolo na kupku? zase neskutcne vela ludi, ze?

dada2007
23. júl 2009

ahojte...tak ja len na rýchlo nakúúúkam....sme OK...žijeme a dýchame i v takomto teplúúúúčku...chodím do práce alebo som s malou u našich v bazéne...s neterami...a tak ...pohoda.... 😉 😉

kkkatarinkaaa... v obchode predávam krstové košielky a plus to dávam vyšívať jednej pani v NR....ak máš záujem, daj vedieť do IP 😉 😉 😉

dandulik...gratulka k princeznej....držte sa!

páááá 😉 😉

sofia122
24. júl 2009

babenky kto ide na kupalisko ja idem aj s manzelom aj s malou som sa rozhodla ist skusim to ako sa bude spravat.

bubinko83
24. júl 2009

ahojte,my sme boli včera aj predvčerom na kupku.Dneska sme si dali prestavku. 😵 Inak naš Filipko by tam bol nonstop a vo vode ani nehovorim.Ale ja som rada,že sa neboji a že sa mu tam pači.Mna to tam až tak nebavi idem tam len kvoli nemu ,aby nam nebolo doma dlho,pretože bud ideme na kupko alebo sme doma.Nič ine neprichadza do uvahy v takej horučave.

kati to ma mrzi,že si na nič nekupila na nicolaskovu party v tom papiernictve vedla fun sportu. 😨

felixko
24. júl 2009

ahojte,
dejna mne malá odmieta zase kupované príkrmy, nechce už ani ovocné výživy, kt.predtým aspoň zobla. teraz zbozňuje polievky, zeleninkovú, špenátovú, tekvicovú... rožky žužle každé ráno 😀 .

kkkatarinka my sme na krst košielku nedávali vyšívať, ale na košielku nám urobili hore na Jednote tam kde gravírujú poháre a pod., takú podtlač, je to tiež krásne, Ninočka tam má vytlačeného anjelika + meno s dátumom krstu

ada11 ako ste na tom s nočným spánkom a papaním? u nás sa to trochu zlepšilo, v noci vstáva 2-3krát a papá, cez deň vyhladáva stále cicik 😉 , akonáhle ležím, prilezie ku mne, odhrnie tričko,podprdu a cucká 😀 😝 je bohová ako si vie poradiť. skúšaš naďalej čajík z flašky? my lámeme rekordy, za deň z flaše vypije 125ml. prvý mesiac som čaje vylievala, teraz už aj dorábam 😉

dandulik
24. júl 2009

dakujem babenky za gratulácie...... 🙂 😉
...dnes som vystrojila manželika na cestu, išiel do ŠPANIELSKA pracovne...takže bačujeme same dve baby.....bol doma 3týždne.....a ťažko sa mu odchádzalo. ☹ ....ale čo už,treba zarabať korunky...
.....prajem pekný zvyšok večera....

ellen
24. júl 2009

caute bambulky... tak moja dnes zalomila... uz je natiahnuta v postielke, asi jej k 2 rokom kupime postel 😅 😀 (len kam ju dame... 😨 )

idem pobalit, konecne dovca.. sice stvrtok-piatok idem do prace, ale uz to kaslem. potom mam zas tyzden dovolenku, neviem sa dockat, len aby sme boli zdravi, aj ked pocasie nevyjde....

sme sa rozhybali vcera, ze chcem ist do Tatier, ale nedostali sme sa tam, kam sme chceli, tak ze Patince-Komarno alebo Sturovo, tak to nam tiez nejak nevyslo a mam cerstve info, ze je tam brutalne vela komarov, tak som aj rada...
nakoniec sme nasli ubytko pri Besenovej (Ivachnova), uz to mame potvrdene, este behneme na nakup, nech tam nelietame po obchodoch a pobalit veci... aaaaaaaaaaaa praaaacka....

nada.hope
24. júl 2009

ahojte babenky,...............dandulik tak to mi je luto, z etatino musel ist za robotou do zahranicia 😕 ale vy dve kocky to urcite zvladnete na jednotku s hviezdickou 😉 Nelka je zlatucka 😉

Inac ako sa tu mate, nejako tu viazne dialog, co sa deje? zeby to hrozne teplo? 😅

nada.hope
24. júl 2009

Eleen no tak to ti ticho zavidim tu dovcu, mna prezmenu caka od 1.august robota a dovolenka az po nejakych zatazkavajucich troch tyzdnov, lebo kolega si chce konecne oddychnut a vziat si dovcu, tak sas musim prisposobit, 😒 😠

ika8
24. júl 2009

nada: a ty už musíš do práce? ☹ mňa ak nebudú volať do práce pod hrozbou straty miesta, nechcem ísť skôr 😕

elen:aj my závidíme... ale v dobrom 😵 aj ja by som si už tak rada vymočila otlaky 😀 😀 😀 , ale radšej v mori, možno o rok 😨

dandulik: tak ja som bola sama doma prvých 5týždňov a potom muž dostal padáka ☹ 😖 Ale všetko sa zvládne 😵

a ika už papá aj moje príkrmy... už som sa zľakla, že neviem variť 😝

A ako vám bolo na kupku? Isto ste tam boli väčšina 😀

dandulik
24. júl 2009

no ved mi vieme že to zvládneme...musíme....ked ma pustili s porodnice, neviem si predstaviť tie prvé dni,žeby som bola na všetko sama..to bolo strašnééé.... ☹..ledva som chodila, sedela...nieto sa ešte postarať o malú....ale už je to v pohode..... 🙂 .

dejna3
autor
24. júl 2009

čaute 🙂

ika, polievočku spapá aj sofi 😉 ale ona nezje napr. ani rozmixovaný banán alebo uvarený zeniak - a asi to nebude tým, že by som nevedela navariť 😀 😀 (i keď zrovna šéfkuchár nie som), ale skôr jej asi vadí, že to nie je tak dokonale rozmixované ako tie výživky ☹ inak chlebík a keksíky žužle už dávno ... 😉

my sme mali tiež dnes pauzu s kupkom, a zajtra bude tiež, lebo má dojsť kámoška z BA, ešte vôbec nevidela sofinku 😎 a ideme aj kuk známym na svadbu a drahý ide fotiť

no a budúci týždeň už začínam 😨 skúška make-upu, účesu, manikúra, pedikúra ... 😝

dandulik, držte sa baby 🙂 úprimne, ja sineviem predstaviť, ako by som tie prvé týždne zvládla bez drahého,
ja som veľmi vďačná, že ostal s nami 2 týždne doma a vzal si dovču... samozrejme, keď je človek prinútený, tak si nejak zvykne a zvládne to 😉 a na aký dlhý čas tam išiel? 😕

no a konečne som sa dočkala 😀 sofinka dnes začala konečne po tata a baba hovoriť aj mama 😀 ale ešte je to také "neadresné", len tak akože mimochodom 😀

dejna3
autor
24. júl 2009

nada, bola pauza v dialógoch, lebo došli nanuky 😀 😉 ale už mám zasa v mrazáku zásobu

ika8
24. júl 2009

dejna: a koľko mala sofi v poradni cm? kg mala fakt 7,9? 😕

dejna3
autor
24. júl 2009

ika: 73cm a 7900g 😉

dejna3
autor
24. júl 2009

a veru sme si asi pred týždňom nejak uvedomili, že je taká bucľatejšia, už nie je taká "vychrtlinka" 😀 taký malinký macinko 🙂