Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

sofia122
30. sep 2009

ahoj ikuska ako sa mate

ika8
30. sep 2009

ahoj mirka... teda sofi je riadna baba.. ja som dnes vážila iku a stále váži iba 7700 😖 a to teda toho už sprace naozaj veľa... ja fakt neviem, kam jej to ide 😕 a my ideme na očkovanie a poradňu až 29.10. to tiež bude plaču 😢

katinka0000
30. sep 2009

sofia: sofinka krasne rastie. ako z vody. super!

ika: z ikusky bude modelka. karieru ma uz predurcenu. 😀

katinka0000
30. sep 2009

idem si ja uz lahnut, lebo nicolasko je posledne 3 noci vkuse hore. dobru noc!

ika8
30. sep 2009

kati: tak to nezávidím tie noci... ika ako sa ochladilo spinkáva skoro celú noc v kuse 😉 tak dobrú 😔

dejna3
autor
30. sep 2009

zasa ste mi zdrhli? 😔 ☹

ika8
30. sep 2009

ee... tu som... si kuk rím?

dejna3
autor
30. sep 2009

ja som mala veeeľ roboty, drahý ide v noci na služobku do nemecka (idú len na otočku, tak preto vyrážajú o 4,00 ráno) a chystala som mu zásoby jedla, nech tam neminie 70 euro ze jedlo 😝 u nich v práci totiž diéty vyplatia, ale až o mesiac vo výplate 🙄 a tí či na takéto služobky bežne chodia, zarábajú 3krát viac ako drahý, takže to tak nepocítia...

dejna3
autor
30. sep 2009

ika, veď veštci sa spliehajú na ten zvýšený RP 😀 dnes to schválila vláda, ešte do parlamentu a potom šup šup éčka do našich peňaženiek 😀 😀 😀

dejna3
autor
30. sep 2009

píšem, jak keby som trpela dyslexiou 😝

dejna3
autor
30. sep 2009

sorry, disgrafiou 😅

ika8
30. sep 2009

dejna: a sofi má stále iba 3zúbky? my áno, nepribudol žiaden 🤐

dejna3
autor
30. sep 2009

ika, hej... štvrtý sa jej tlačí, ale asi to tak skoro nebude, aj ten tretí išiel dlho von ☹

dejna3
autor
30. sep 2009

idem si troška poohrievať tie moje boľavé kríže do vane a potom šup šup do postieľky... 🙂
papá, dobrú 😉

ika8
30. sep 2009

😔 😔 😔

katinka0000
1. okt 2009

ahojte!

ika: hej, tie noci su fakt vycerpavajuce.

dejna: my chodime do nemecka pravidelne a vsetko je tam ovela lacnejsie. nakupujeme tam potraviny, oblecenie,...
takze mozno by tam drahy minul menej ako tu na sk.

ozaj dejna a ako je to, ked si bola na MD a nerobila si? vztahuje sa to aj na teba? lebo sa to teraz jedna baba pytala v inej teme.

katinka0000
1. okt 2009

myslim to zvysenie rodic. prispevku.

teri3
1. okt 2009

tak čo, dávame stretko pri kulturáku - na burčiaku? 😀 😀 😀

aj my sa dnes chystáme, o chvíľu vyrážame a zajtra asi znova 😉

felixko
1. okt 2009

teri to je super nápad, že stretko pri kulturáku pri burčiaku. ale bolo by asi najlepšie nechať deti doma manželom. tak čo, o kolkej, kedy?

moj drahý je doma na PN, ide ma z neho trafiť, chorý chlap hotová pohroma.

katinka aj my sme mali rušnú noc, malá bola asi sto krát hore, sadla si, rozprávala sa, potom sa na mňa hodila a začala ma biť. ale inak sa budí už len 1 krát za noc, potom je hore až nadránom. trvá to asi týždeň, dúfam, že sa zas neprehodí na starý režim

dejna3
autor
1. okt 2009

katinka, jasnačka, že to platí aj pri reťazovaej MD... pokiaľ je žena stále zamestnaná, t.j. nemala uzavretý pracovný pomer na dobu určitú (a tá už uplynula) alebo nezrušili firmu....
ak to schvália, tak v januári požiadam o zvýšenie na sofinku... niekedy koncom 02/10 resp. zač 03/10 nastúpim na materskú a po dobratí materskej by som mala poberať ten zvýšený RP do 2 rokov druhého mimi 😉

dejna3
autor
1. okt 2009

mne sa tu nechce polemizovať, či to je spravodlivé alebo nie je... jednak je to zbytočné, jednak keby ste viacej poznali naše "sociálne" zákony, vedeli by ste, že sú všetky "nespravodlivé"... takže tak 😒
na druhej strane - nemôžu to takto zvýšiť pre všetkých, lebo rómky by rodili každé 2 roky ☹ a myslíte si, že tie peniažky by pužili pre deti? to určite 😠 chľast a cigarety 😝

bubinko83
1. okt 2009

ahojte,čitam že ste sa bavili o nespavosti detičiek? No unas je to tiež hroza ☹ Každu chvilu je maly hore a vždy rano si ho mamina vezme kedže ešte sme u nich.Ale na buduci tyžden po troške stahujeme takže nam skončia zlate krasne časy 😎

dejna ty sa ako rozumieš do tych RD.Aspon niekto 🙂 Asi stym pracuješ.A kto by to mal dostavat? Ak som to spravne pochopila iba mamičky pracujuce pred nasupom na MD? A ako dlho ? Lebo ja som prave v tom čase bola zamestnana,len asi 3 mesiace a potom som odišla na MD 😒 Tak sa to vzahuje aj na mna alebo nie? 😕 A už to je vlastne schvalene na 100%? Fuuuuuuuha kolko otazok som ti dala. 😀
Inak gratulujem k druhemu drobčekovi,nech sa mu v brušku dari 🙂

katinka,a kolko ma Nico zubkov?My mame stale tych osem ale s malym je to niekedy brutal ,byva nervozny v noci zle spinkava.

katinka0000
1. okt 2009

tak my sme boli na trhoch a domkov sme prisli o 13:00. nico musel ist spat s velkym nafukovacim konom. sme sa na nom vsetci zabavali. bol hrozne podareny. 🙂

bubi: nico ma uz 8 zubkov, ale predpokladam, ze sa mu tlacia dalsie (stolicky). aj nico hrozne spava. vkuse je hore.

felixko
1. okt 2009

ahojte, nám sa dnes nepodarilo ísť na trhy, čakala som kým malá zaspí, zaspala až okolo 13., potom prišiel dedko na obed, potom sestra s frajerom, zdržali sa až do 17. tak sme nakoniec spravili len malý okruh po sídlisku a teraz mi buvá v kočíku. len kedy dnes pôjde spať?

ellen
1. okt 2009

ahojte. no ja som mala dnes na cviceni asistenciu.. Babu bola so mnou, aj mangel, ten robil dozor. bolo super, same pochvaly, aka je mala dobrucka a tak. sme sa dobre nasmiali, ake ovacie a za rohom uz aj pistala, ze nechce ist domov.... 😀 ale asi bola rozrusena z toho, lebo zaspala az teraz...

ja zajtra beriem dovcu, nejake zas domace komplikacie, tak si to zjednodusujem :D pojdeme do meste, do prace vypisat dovcu a potom este hadam chvilku do mesta a domov... uvidim, ci aj upracem, ak babu zaspi...

dejna - no je to super, ze zvysili tu rodicovsku, len dokedy do vydrzi.... ja tvrdim, ze do dalsich volieb a tie su uz tusim buduci rok... takze u mna mala sanca, ze by som sa k nemu dostala.. 😖 a najviac ma stve, ze sa "mestske cigo-panicky" stazuju, preco maju menej. a nic nerobia, my utekame od roka, roka a pol od deti, aby sme sa mali pre par korun lepsie a im je sveta zit... ale mas pravdu, vsetky tie zakony su nespravodlive...

idem het, osprsit sa...

ellen
1. okt 2009

😅 pardon za to mnostvo preklepov... to bolo v rychlosti 😅 a dobru noc!

teri3
1. okt 2009

k tomu príspevku - kuk večerníček:

https://www.youtube.com/watch?v=iNYhFHBZjQE

😀 😀 😀

ika8
1. okt 2009

ahojte 🙂

teri: super... len kto z nich by robil za nejakých smiešnych 700eur? 🙄 veď sociálne dávky vydajú viac 😠 😠 😠

katinka0000
1. okt 2009

ahojte!

tak co ste dnes pokupili na trhoch? ja som nicovi kupila oteplene menzestraciky a mikinu s kozusinou vo vnutri.

nico isiel pred deviatou hajat, vypil mliecko a teraz sa este jasi. dufam, ze tato noc bude o trochu lepsie ako tie minule.

idem sa s nimi este trochu pohrat. dobru noc!

ika8
1. okt 2009

ja som ešte nekúpila nič, ike sa veľmi páčili kolotoče a balóny 😀 zajtra idem kuk sama, lebo s kočíkom sa tam nebudem predierať, ika furt vystrkuje nohy a ruky a nechcem, aby jej niekto hoci aj nechtiac ublížil 😒