Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
1. okt 2009

ahojte 😉
ani my sme dnes zatiaľ nič nenakúpili, i keď výber je tohto roku fakt bohatý 😉 už dávno neboli také trhy...
no, ale sofinka si "vyvrešťala" balón 😀 😀 keď zbadala balóny dívala sa na nich v nemom úžase a keď sme chceli odísť tak spustila slzičky 😢 tak sme jej napokon jeden kúpili 🙂 bola veľmi podarená, ako sa z neho tešila 😵

dejna3
autor
1. okt 2009

bubinko, pokiaľ si pracovala len 3 mesiace, pravdepodobne si ani nedostávala materskú zo sociálnej poisťovne, ale hneď od začiatku si poberala rodičovský príspevok... v tom prípade, bohužiaľ, nemáš nárok na zvýšený RP 😒 musela by si odpracovať minimálne 270dní (cca 9 mesiacov) alebo také isté obdobie si platiť sama nemocenské poistenie... možno to stojí za úvahu pri druhom bábätku 😉

ika8
1. okt 2009

dejna: ika obdivovala najmä tie, čo lietali tak vysoko... tie dole si ani nevšimla 😉

dejna3
autor
1. okt 2009

my sme ešte stále samé doma a netušíme, kedy dojde tata ☹ uf, normálne som pocítila, ako chýba doma... už sme takí zohratí... on kúpe, ja chystám postieľku, on robí mliečko, ja olejčekujem a pod. ... a dnes som si musela všetko nachystať sama... takže tak 😔

dejna3
autor
1. okt 2009

ika, presne aj sofi 😀 a babka jej chcela kúpiť ten malý na paličke... no ale ten ju absolútne nezaujímal 😀 museli sme kúpiť héliový 😉

dejna3
autor
1. okt 2009

stretla som v meste nidala, a on že.. jéj znovu začínate? a ja že - vy ste si to všimli? 😕 on sa zasmial - veď som gynekológ 😀

ika8
1. okt 2009

dejna: oni majú rontgenové oči... a nepovedal ti, či to bude chlapček alebo dievčatko? 😀

dejna3
autor
1. okt 2009

ika 😀 😀 😀 zabudla som sa opýtať 😀

ika8
1. okt 2009

tak to je smola 😀 😀 😀 a on už že vraj ani nebýva v topikoch?

dejna3
autor
1. okt 2009

hej, viem, presťahovali sa do PE... mne to hovorila kámoška ešte cca pred mesiacom... veď som aj bola prekvapená, že ho vidím po meste pobehovať 😕

dejna3
autor
1. okt 2009

inak, ja úplne vážne uvažujem nad tým, že pokiaľ budú furt problémy s vodou v TO nemocnici... asi pôjdem do PE... i keď zas na druhej strane by som bola rada v rukách kerekovej...

ika8
1. okt 2009

no stou vodou to faaakt nie je sranda ☹

ika8
1. okt 2009

a veď PE sú na skok a v marci už návaly snehu asi nebudú 🙂 21.11.2008 bol prvý krát sneh tej zimy 😀 😀 😀 to si budem pamätať

dejna3
autor
1. okt 2009

jeee, tata prišiel 😵 😵 😵

dejna3
autor
1. okt 2009

hmmm, len keď my nemáme auto, tak by to bolo horšie s návštevami... inak veľmi sa tam oplatí nadštandard, lenže v našom prípade tiež nereálne... drahý bude so sofinkou

ika8
1. okt 2009

tak to je radosť že je tata doma... škoda, že sofi už spí, to by bolo radosti 😀 😀 😀

dejna3
autor
1. okt 2009

to teda 😀 som rada, že sa nerozhodla počkať na ňho 😀 😀

ika8
1. okt 2009

to viem, ako ika reaguje na tatina... vrieska ako zmyslov zbavená... vie, koho bude neskôr využívať, už teraz to ovláda, opica krpatá 😵 😀

dejna3
autor
1. okt 2009

veď aj som tu nedávno písala, že dcérenky sú tatinkovi maznoškovia 😵

dejna3
autor
1. okt 2009

na dnes asi končím vysielanie 😀 idem off, dobrúúú 😉 😔

ika8
1. okt 2009

tak dobrú

ellen
2. okt 2009

caute... moja spi... boli sme v meste, v praci, zobrat fotky, teraz som dala vyvolat velke formaty 20x30, za 1,49€/ks, podla mna dost dobra cena. jedna nam a dostanu babky aj dedko :D a som taka povznesena... mala uz nechcela byt cestou autobusom v kociku, tak som ju mala na rukach a zaspala... esteze isla jedna pani, co vystupuje tam, kde ja, inak ho asi len tak zhodim dolu z autobusu... 😀 a tak som malu odniesla na rukach, este kocik pred sebou, chvala Bozku, ze som zobrala len golface, lebo velky by som asi neodtlacila... a lahko nezlozila z busu...este aj taska v kociku, velka Kitty - balon priviazana, no show som robila v buse... 😅
idem sa najest, nech mam energy, ked vstane ta moja Bambulka...

bubinko83
2. okt 2009

dejna maš IP 😉

felixko
2. okt 2009

ahojte,
my sme na trhoch tiež nič nekúpili, síce výber pre deti bol fantastický, ja som chcela skôr niečo pre seba, ale nič ma neoslovilo, bolo milion ľudí, ťažko sa nám chodilo s kočíkom, Ninka si ale odniesla bálonik, my sme si dali so segrou burčák, stretli sme teri, adu, adkato.
moj drahý je stále chorý, ale teraz priznávam, že ho tá choroba poriadne drapla. malá tiež trochu soplí, ozaj, aké homeopatiká dávate deťom pri prechladnutí?

dejna3
autor
2. okt 2009

ahojte 🙂
dnes som na trhoch urobila radosť sebe 🙂 kúpila som si pletený kabátik (vestu?) a nizke kožené čižmičky - v imperátori mali výborné trhové ceny 😵 tak som po dlhom čase nečakene oplieskala peniažky na seba 😀

balónik sme pre istotu vzali von ten včerajší 😀 jedna mladá predavačka sa strašne rozosmiala, keď nám zbadala balón a hovorí, že "mačička väčšia naž bábätko" 😀 😀 😀

kkkatarinkaaa
2. okt 2009

ahojte

tak ako citam-tak zbezne- tak ste boli vsetky na trhoch...baloniky mali asi naj uspech 😀 skoda, ze to mame tak trochu od ruky...isla by som aj ja s kociarikom 😵
my uz mame konecne krstinky za sebou, Vikinka bola statocna, zaobislo sa to bez placu a slziciek 🙂 potom prihodim nejake nove fotocky.
tak idem do sprchy a kupat drobceka a uspavat...majte sa dobru noc

teri3
2. okt 2009

no tak ja som sa tento rok celkom rozšupla, aj keď toho nebolo nejak extra veľa - kúpila som návliečky na posteľ (nie od tých tmavých 😉 ) pre nás aj pre Filipka, obrus, neterke tričko s koníkom, sestre také mäkkučké ponožky so žabkami a Filipkovi takú drevenú včielku s kolieskami na paličke, čo sa tlačí. No a ešte sme v klasických hračkách kúpili odrážadlo - také autíčko. On na tom síce nevie ešte sedieť, ale tlačiť sa mu to páči - tlačí všetky kočíky, ktoré stretneme a vlastne sa pokúša tlačiť všetko 😀 . No a stretli sme jednych známych, čo majú o 2 mesiace väčšiu dcérku a boli podarení, lebo ona zase chcela na tom sedieť, ale nevedela sa ešte odrážať, tak ju Filipko tlačil - no dvojka na pohľadanie 🙂 😵 .

ika8
2. okt 2009

ahojte, tak aj my sme boli na trhoch, ale nie s ikou, ale s mojou maminou. Babka nakúpila ike pančuchy, podšitý svetrík a čiapku. Ale tie ceny? no mne sa to zdá veľa za poľské výrobky, uvidíme časom ako sú na tom v kvalite... ika ich isto podrobí zaťažkávacej skúške 😅 😀 😀
boli ste niektorá na tom kolotoči evolution? no priznám sa, mne bolo zle len keď som sa na to pozerala 😝 ani zadarmo by ma na to nik nenahovoril 🤐

dejna3
autor
2. okt 2009

ja som práve večer rozmýšľala nad niečim, čo by mohla sofi talčiť, lebo tiež pred sebou tlačila fototašku (prázdnu 😝 )... asi kúpime tú klasickú umelohmotnú buginku 😉

dejna3
autor
2. okt 2009

ika, ja som sa skoro pogr.... keď som na to len kuki 😝