Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
25. nov 2009

baby, neštvite ma 😝 😀 😀
ale my to asi máme v rodine, moja mama aj krstná tiež tak veľa v tehu pribrali... no čo, potom budem už len chudnúť, myslím, že pri dvoch drobčekoch to pôjde ešte rýchlejšie 😀

veru, stačí zaparkovať pred jednotu a hneď je ministretko 😀

lucia563
26. nov 2009

Ahoj dievcata...

...vidim ze mate zabavku s priberanim v tehu 😉 , a Dejna neplac, na mna nemate, keby to sem napisem, kolko som pribrala, tak to ten PC nevidrzi 😀 😀 😀 ja neviem ako sa to stalo, ale bola to hruza, no hlavne je ze tie kila su dolu a mam teraz menej nez kedykolvek predtym 😉 😉 , aj ked neviem akym zazrakom, ale asi tym pohybom to je...pri druhom to nedopustim 😠 😠 😠

...no nic, vyzera byt pekne, ideme sa vychystat von 😉

Pekny dnik 😅 😅 😅

dejna3
autor
26. nov 2009

ahojte,
ja sa dnes chystám ku kaderníčke, dúfam, že ma zoberie, chcem melír, už mám fakt dosť tmavé vlasy...

lucia - to priberanie si nemyslím, že sa dá vždy ustrážiť.... ja som počas tehu (minule aj teraz) jedávala úplne normálne, teraz dokonca aj menej ,,, sladkosti takmer žiadne, lebo mi nechutili a pohybu som mala, aj mám - myslím dosť... skôr je to tým, že každá máme iný organizmus, inak reaguje telo, hormóny a pod.... niekto sa cíti v tehu úplne úžasne, niekto zvracia, niekto má iné problémy ...
a vo všeobecnosti, štíhle baby priberú omnoho viac 😉

idme sa poobliekať, sofinka ide von s mojou krstnou 😉

ika8
26. nov 2009

dejna presne ako píšeš - čím viac štíhla, tým viac priberie, platí to asi na 99% 😉

felixko
26. nov 2009

ahojte,
dnes je tuším o trochu chladnejšie ako včera. chceli sme ísť aj do mesta, ale nakoniec sme boli len pri domove dôchodcov čakať segru z práce, Ninka dnes pre zmenu zobrala vyvenčiť plyšového Garfielda, všetci sa po nás pozerali, lebo kocúr je veľký ako hov..o, ale ona ho musela mať, držala ho len za chvost, polovica tela mu vysela z kočára...

kkiikkaa
26. nov 2009

nejako ste si zaspomínali na kilečká v tehu 🙂
mne ešte pred mesiacom všetci hovorili, že vyzerám schudnutá, ale mám pocit, že teraz to pôjde rapídne hore-večer ma vždy chytí hlad a o 21-22 idem rabovať chladničku ☹ /včera treska+rožok/ strašne mi chýba sladké - už len kvôli tomu, že nemôžem. (semtam samozrejme trošku zhreším). myslím, že by som nemala také záchvaty žrania, keby si môžem v kľude dať nejakú napolitanočku - nielen tie diaklamstvá+capuccino bez cukru!

manželík príde dnes domov, tak dúfam, že zajtra mi dr.bude robiť sono a uvidí aj on malinkú 😀

dani, mirka mi ráno poslala sms. ale na to, že malá sa narodila o mesiac skôr, má celkom pekné miery (46cm/3kg), hádam bude ok 🙂 to si tej materskej dlho neužila - 2 týždne bola doma. o darine viem, aj magda kr.má dievčatko. to už som na rade ja. dúfam, že naša malinká sa tak ponáhľať nebude!
majte sa 😉

dejna3
autor
26. nov 2009

veru kika, samé baby sa rodia 😀 zatiaľ len heňa má chlapčeka a albínka bude mať... ja ešte neviem 😀

teri3
26. nov 2009

ahojte, tiež prajem Katkám všetko najlepšie k meninám 🙂

aj Filipkovi k narodeninám 🙂

už som dáka oneskorená...akosi je stále menej času...žeby to bolo tými krátkymi dňami?

dnes som mala "dovolenku", bola som v meste bez drobčeka a veru som vôbec neregistrovala, že už sú stánky v meste 😕 . O necelý mesiac sú tu Vianoce a darčeky zatiaľ nikde, ešte si budem musieť zobrať nejaké takéto voľno.

kkkatarinkaaa, už ani ja nechodím do mesta s drobcom len tak, hocikedy, lebo on už takmer vôbec nechce byť v kočíku

alicc
26. nov 2009

ahojte,
dejna: sono mi robil Urbanec alebo Urbančík??? tak nejako sa volá, taký mladý doktor. ale v utorok idem na prvú poradnu dole do nemocnice na rizikové, takže tam si ma určite poprezerjú.
co sa týka vianocných darčekov, tie vybavujem pomaly ale iste, leo potom naraz by to bolo vela lebo babky dajú peniaze aby som niečo kúpila a ja sa potom naháňam na poslednú chvílu. 😝

dejna3
autor
26. nov 2009

alicc, ja som bola prvýkrát na 3D tiež u urbanca - ale vtedy nič moc, prišli sme ešte o 2tt, vtedy robil abutuaima a všetko nám krásne poukazoval, povysvetľoval... teraz tam už nepracuje, tak preto som sa vybrala radšej do HC... ale možno teraz tam už sú aj iní lekári špeciálne vyškolení na 3D, vtedy to najčastejšie robil práve abutuaima..

no my sme sa tento rok prekonali a dnes drahý priniesol vianočné darčeky - nástenné kalendáre zo sofinkiných fotiek 🙂 sú nádherné, veľmi sa teším, je to vlastná výroba, bez akýchkoľvek softvérov.. už len dokúpime každému nejakú drobnosť a vianoce máme vybavené 😉

katinka0000
26. nov 2009

ahojte!

kkiikkaa: ja som najviac zacala priberat v poslednom trimestri. ale +6 kg mas fakt super. ale aj ked priberies viac, tak to po porode v pohode zhodis. ja som prisla uz z nemocnice -11 alebo -12 kg. ale bola som hrozne naliata vodou. nohy som mala tak opuchnute, ze som neobula ziadne topanky. minule sme sa o tom akurat bavili s luciou563.

dakujem za gratulacie. oslavu budem mat az v nedelu, tak zatial mi gratulovali len nasi, nico a manzel. od manzela som dostala uuuzasny darcek. dnes som sa bola dat potetovat. dlhe roky som potom tuzila. tak som ho zato vybozkavala, vyobjimala ako sa dalo. aj ja prajem ostatnym katkam dodatocne vsetko naj.

dejna3
autor
26. nov 2009

teri, stánky sa tento týždeň len stavajú a sú vedľa vianočného stromčeka

alicc
27. nov 2009

ahojte babulky,
dnes ste všetky nejaké zaneprázdnené ☹

sofia122
27. nov 2009

ahojte babenky aku dobru temu ste nahodili o pryberani v tehotnej ja som prybrala 8kg a teraz mam o 5kg menej nez som mala ked som ostala tehotna ale mala som aj tak problemi stymi osmimy kylami na mna to bolo aj tak dost.ja uz mam malickej kupene darceky aj mojim rodicom aj sestre este manzelovy ,ale to vobec neviem co mu kupim .

sofia122
27. nov 2009

co tu nikto nie je?

dejna3
autor
27. nov 2009

ahojte,

my sme došli so sofi domkov až okolo 8-mej večer, boli sme u babky a predtým vonku.... dnes už bolo cítiť ochladenie

dnes trošku diétkujem, asi mám pokazený žalúdok, včera som bola strašne hladná, keď som šla od kaderníčky a kúpila som si bagetu a nejak mi zrejme nesadla 😒

katinka, a čo si si dala vytetovať? a kam? 😕 ja som kedysi veľmi túžila po piercingu do pupka, ale drahému sa to nepáči, tak som si napokon nedala

ika8
27. nov 2009

k tomu piercingu a tetovaniu: tak to ja tiež nemusím... neviem si predstaviť tetovanie na svojom tele, keď budem mať nejakých 60-70rokov 😕 ale neodsudzujem a ani neposudzujem ľudí podľa toho... len ja by som si to nedala 😉

my sme dnes prišli domov o cca 20,30h, iku som umyla, nakŕmila, zjedla 260mliečka a ani dnes neodporovala a zaspala ako drevo 😅

viete, že v DM je akcia, že pri nákupe vám do 24.12. pripišu dvojnásobok bodov? 😨

teri: úplne viem o čom hovoríš... ika mi už tiež veľmi v kočíku neobsedí a niekedy si veľmi sťažuje ťaťaťaťa 😝 😀 😀 😀

ika8
27. nov 2009

a ešte som zabudla: tie čo dávate deťom pampersky, vraj u nás na mexiku v tej drogérii U2 sú v nejakej super cene, ale naozaj netuším akej

katinka0000
27. nov 2009

ahojte!

dejna: mam to na pleci vzadu. taku nadhernu kvetinku.

ika: ved prave preto som si to nedala napriklad na krize alebo na brucho, lebo tam ta koza v 60-tke uz asi bohvieaka nebude. ale mne sa to hrozne paci, takze ked mi to manzel venoval, tak som bola v siedmom nebi. uz aj on je nalomeny. jasne, je to kazdeho vec.

dejna3
autor
27. nov 2009

ika, len či sa dožijeme 😀 😀 😀 piercing má výhodu, že sa dá kedykoľvek vybrať 😉
v DM-ke som dnes aj nakupovala a nevšimla som si... 😕
a kde je tá drogérka U2?
sofi je už tiež mrzutec v kočíku, keby nebola vo fusaku, tak mi aj vylezie z kočíka, i keď ešte sama nebehá 🙂

ika8
27. nov 2009

dejna: je to tá veľká drogéria, bola tam už aj prv... inak orientačné body pre slovákov: je to medzi krčmami mexiko a u papša 😀 😀 😀

dejna3
autor
27. nov 2009

😀 😀 😀 už viem, len som myslela, že už dávno neexistuje

teri3
27. nov 2009

ahojte, včera som zabudla napísať, aké super nohavice som kúpila Filipkovi - také mierne zateplené a hlavne nepremokavé, normálne je to dáky špeci materiál, že voda po tom len steká. Mali ešte dve väčšie čísla a boli skôr pre chlapca - v obchode Batoľa 😉 . A stáli niečo máličko cez 12 éčiek 🙂

ika8
27. nov 2009

ahoj teri 🙂 no teba tu chytiť 😅 ika by už mohla s filipkom brázdiť ulice a kočíky necháme zaparkované niekde na bezpečnom mieste... ja chodievam do kostolnej ohrádky 😅

ika8
27. nov 2009

dejna: ta drogerka je otvorená nanovo 😉 a ten dvojnásobok bodov v DM je napísaný aj na bločku z pokladne

dejna3
autor
27. nov 2009

ika: sofi sa môže akurát tak s aďkiným matúškom kolenačky ponaháňať... dvaja rovnakí, narodení 2 dni po sebe 😀 😀 😀 neviem, po kom je bublinka taký lenivček 😕 žeby po tatovi? 😀

hmm, nevšimla som si to vôbec 😕

ika8
27. nov 2009

dejna: tak u nás sa chodí kolenačky len v nevyhnutných prípadoch... keď si ika sadne a nemá sa ako zdvihnúť, tak po štyroch sa premiestni k najbližšej vyššej veci, chytí sa a postaví sa... ale keď ju vidím štvornožkovať, tak je to úplné nemehlo 😕

dejna3
autor
27. nov 2009

ika, po byte tiež sofi málo kolenačkuje, väčšinou sa pridŕža nábytku alebo steny, ale keď sa potrebuje niekam dostať a nie je sa čoho chytiť, tak ide štvornožky... a potom sa tiež postaví a niečoho sa chytí
ona ide štvornožky ako strela

ika8
27. nov 2009

tak my sme ako červík, niekedy sa skôr plazí ako štvornožkuje 😅

ika8
27. nov 2009

ozaj, boli sme kuk v tej predajni pri tovarnikoch... ponúkli nám až 2 sedačky a v katalógu boli tiež 2 😖 ... takže sme nepochodili ☹