Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
4. feb 2010

aj ja viem, že nejaká judiynová existuje, ale kto to je netuším, nepoznám ju... a veď ani ona mňa nepozná 😅 😀 😀 😀 tak sme si 1:1 😵

teri3
4. feb 2010

ika, ja som na tom podobne vo vzťahu k Judínyovej (či ako sa to píše - však jej neviem prísť na meno) 😀 😀 😀 😀 😀

ika8
4. feb 2010

ja som sa snažila jej meno opísať od dejny a nezadarilo sa 😝 😀

inffinity
4. feb 2010

😀 😀 😀 😀

dejna3
autor
4. feb 2010

baby, baby, máte nedostatky v znalostiach slovenského bulváru 😀 😀 😀
síce niežeby judínyová bola nejaká hviezda, ale ona sa tak všemožne ňou chce stať 😝 inak ste o nič neprišli - možno len o tú srandu, ako vysvetľuje, že jej prsia narástli po tabletkách z lekárne 😀 😀 😀
keď sme to s peťom kukali, vytiahol peňaženku so slovami - choď si kúpiť aspoň 2 - 3 balenia 😀 😀 😀 😀 😀

no a ja hlásim ďalšieho maróda - nášho tatina 😒 ... má presne to isté, čo ja - furt mu tečie z nosa a bolí ho hrdlo, presne takto mi to pred týždňom začalo 😝

ika8
4. feb 2010

bulvár je preto bulvár, lebo ho sledujú obyč. ľudia... ak by ich nikto nesledoval v smotanke, tak by boli aj oni iba obyč. ľudia 😅 😉 a aj škandály robia preto, aby sa tam dostali 😝 😝 😝

dejna3
autor
4. feb 2010

ja si občas kuknem, čo robia celebrity - ale tým myslím ozajstné - najakí dobrí herci, kvalitní speváci a tak... ale táto ceckatá "hviezda" urobila v tej smotánke zo slova "celebrita" doslova nadávku... lebo ona za celebritu považuje asi aj upratovačku z markízy 😝 😀 😀

ika8
4. feb 2010

mňa tie ich žvásty nikdy nezaujímali... a hajdu a belohorcova mi splývajú do jednej osoby - blondína s veľkými kozami 🙄

dejna3
autor
4. feb 2010

ika, niekedy je to fakt sranda - keď napr. príde celebrita - kaderník paviel rochniak 😝 😀 (ale toho asi tiež nepoznáš 😅 ), alebo teda také celebrity ako mojsejovci 😀 "hviezdy z nudy ľudu" 😀 😀 😀

sssimi
4. feb 2010

Ahojte Kočky!
Ja tak od veci. Nepoužívate niektoré tie menštruačné poháriky? Uvažujem nad tým. Už som na to nahovorila aj moju mamu, ale furt neviem. Nemôžem sa rozhýbať, lebo menštruáciu som od augusta 2008 ešte nemala 😀 Tým nechcem dráždiť 😀

inffinity
4. feb 2010

sssimi ty mi beres myslenky...furt mi tu napravo sviti ta reklama a ja netusim jak funguje ale nemala jsem nejak odvahu to sem napsat 😀 😀 jinac ja jsem taky od augusta 2008 byla freeeeee jen tento mesic uz ne ☹ ☹ ☹ jaka to byla pohoda 😀 😀 😀

dejna3
autor
4. feb 2010

sssimi, neviem, nepoužívam ... ja som ms nemala od júla 2009 😀 😀 😀
ale teraz vážne: vraj si to používateľky dosť pochvaľujú, ale osobnú skúsenosť nemám...

ika8
4. feb 2010

sssimi: netuším 😕

inffinity
4. feb 2010

nooo tak jsem si o tom neco precetla a prijde mi to trosku mene hygienicke ze se ma jen umyt..a mate ho treba i na 10let??? 😲 😲 😲

sssimi
4. feb 2010

inffinity dúfam, že sa nedovalí aj na mňa... 😀 Jak je dobre bez toho. Kojíš ešte?

A s tou hygienou sa mi to tiež moc nezdá. Hlavne prvý deň, keď je toho krvácania viac... No podľa mňa by sa to dalo vymeniť len v sprche. Nie?

dejna3
autor
4. feb 2010

hmmm, ja som myslela, že k tomu je aspoň nejaký roztok na čistenie 😕

inffinity
4. feb 2010

jaaaj sssimi tak tak jak bylo perfektne..ale jsem rada aspon uz nemam bolesti, mela jsem po mamce velke krece a ona rikala ze po porodu se ji to spravilo no a ja jsem tedka ani nevedela a... 😠 😠 😠
a jo jo jeste kojim 😎

a taky jak pisou ze jeden na 10let to ho jako pujdu umyt a mezitim co? no nechnapam tomu 😒 😒

inffinity
4. feb 2010

odbehnu trochu od tematu..slysim vam z loznice nejake zvuky no jdu se podivat do postylky a Miska je ze spani na brisku 🙂 ani nevi dupka moje a plazi se dokola po postylce jeste ze neumi chodit jinak by mi asi namesicna prisla me sokovat do obyvaku 😀 😀 😀

dejna3
autor
4. feb 2010

baby, a koľko tá sranda vlastne stojí?

inffinity
4. feb 2010

tak to je mazec toto jsem nasla: Ahojte ja som si ho kupila cez net pred dvomi rokmi a boli to vyhodene peniaze. Zavadzanie nieje tak hrozne a ked sa to podari dobre zaviest tak to ani neni moc citit ale trosku pretekal ale co bolo uplne najhorsie to bolo vyberanie. Nastastie som to skusala doma a stale som si myslela ze ved to chce prax ale po styroch dnoch som to vzdala. Pokazdy krat som myslela ze uz to od tial nedostanem, pretoze sa tam vytvori podtlak ktory ho drzi na mieste a pokial som ho mala uvolnit tak su dva sposoby bud dociahnut prstom a stlacit ho aby sa tlak uvolnil alebo ked sa neda dociahnut tak ho treba pomocou vnutornych svalov v posve pomaly tlacit von. No poviem vam pokazde som ten kalistok musela pol hodinu rodit, bolo to fakt vycerpavajuce a neviem si predstavit ako by som dopadla v praci alebo niekde na verejnych veckach.

dejna3
autor
4. feb 2010

naša sofi posledný týždeň začala robiť v noci toto: zobudí sa, vstane na nožičky, samozrejme ja som hneď v pozore a ona mi podá dudlík a chce ho vymeniť za iný... potom si pokojne ľahne a spí ďalej 😀 no chápete to? 😀 😀 😀
na nočnom stolíku mám vždy nachystané ešte 2 dudlíky, keď v noci zamrnčí, aby som po tme nemusela šmátrať po celej postieľke...

inffinity
4. feb 2010

jinak jsem ho nasla za 29,90€ 😲 😲

dejna3
autor
4. feb 2010

sila 😝 ostanem ja pekne pri tampónoch a vložkách radšej 😅

inffinity
4. feb 2010

asi pred dvemi dny Miska volala takove to jeji ee ee tak utikam do loznice no bylo asi tolik hodin co tedka a smatram smatram hledma ji v postylce a ona nikde 😲 😲 pak jsem nasla trochu nize nohu 😀 😀 no ona byla na brisku a otocena opacne misto hlavy nohy 😝 😝 ale vite jak me vysokovala 🙂

dejna3
autor
4. feb 2010

sofi sa krúti celú noc jak ventilátor.. nikdy neviem, kde nájdem hlavu a kde nohy 😀

inffinity
4. feb 2010

🙂 🙂

jdu hajat dobru nocku vsem 😔 😔 😔

dejna3
autor
5. feb 2010

dobrúúú 😉

felixko
5. feb 2010

ahojte, vidím, že tu bola zas zaujímavá debata v noci 😀

ráno bol v Teleráne Mokrý a telefonovali spolu belohorcovej ako sa cíti po porode a tak.., Mokrý jej povedal len toľko, že závidí jej dcérke, pretože Zuza ju kojí tými veľkými prsami... 😀 😀 😀

sssimi ja som o tom poháriku čítala debatu na MK, ale mňa to neohúrilo, zdá sa mi to byť nehygienické. a tiež mi prekáža menenie pohárika, predstav si, že nie si doma, si niekde na návšteve, v robote, ako to opláchneš, vymeníš. po pôrode tiež nemám žiadne bolesti pri ms, aká paráda. ani neviem, kedy dostanem. apropo práve dnes mrcha prišla ☹

ja sas chystám do mesta, volali mi z úP, aby som si prišla prevziať osobne rozhodnutie o zvýšení RP. aj vy ste si ho museli prísť osobne prevziať?

dejna3
autor
5. feb 2010

felixko, aby to stihlo nadobudnúť právoplatnosť, tak to musíš prevziať a na mieste sa vzdať odvolania, inak by si na peniaze čakala ďalší mesiac 😉 a možno ti dajú podpísať aj čestné vyhlásenie, že nemáš žiaden zárobok, ani očr, pn a pod. ...