Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
20. mar 2010

ja viem, ale ona sem píše aspoň raz za deň a terazky nič 😕

ika8
20. mar 2010

vy skoromamičky by ste mali teda hlásiť povinne denne 😵

felixko
21. mar 2010

ahojte,
že by dejna už mala za tým? možno len so Sofi pobehujú po vonku, keď je takéto krásne počasie.
my sme sa včera vybláznili na námestí, bolo tam kopu detí 😎

práve som dovarila kuracie soté s Nivou, mňam, pochúťka 😀 😀 😀 😀 už sa teším na obed.

prajem krásne nedeľňajšie odpoludnie a dopoludnie, užime si toho krásneho slniečka 😀 😀

alicc
21. mar 2010

ahojte,
ja si to tiež neviem s dejnou vysvetliť, ale ona mala myslím včera narodeniny, tak že by to bolo tým, že namala čas? ale velmi sa mi tomu veriť nechce, ona by sa aspon na chvilu ozvala. že by ma partáčka do porodnice obehla? tak alebo tak, len nech je s nou aj s bábom všetko v poriadku 😉

katinka0000
21. mar 2010

ahojte!

tak ze by to danka mala uz za sebou? nemate niektora na nu tel. cislo?

felixko: neviem ako v TO, ale u nas veru slniecko nie je. ☹ ☹

pekny zvysok nedele zelam!!!

kkkatarinkaaa
21. mar 2010

ahojte kocky
dakujem za vsetky rady o topanockach 🙂
no ozaj to na dejnu nie je zvykom nenapisat tu aspon ciarku 😕 hadam je len vsetko ok 😉
dandulik- pocuj, tvoja Nellka ako kaka? 😅 😝 to je otazka,co?? lebo mne sa zda, ze Vikinka ma take tvrdsie kakanicky 😝 pritom jej davam papat len to, co moze...ani mrkvy vela nedavam...tak neviem.aj vyzivku ma skoro kazdy den a jabko al. hrusku kazdy den...tak neviem.. 😕

dejnas
21. mar 2010

čauteee 🙂
nerobte panikuuuu 😀 😀 ešte sa furt kotúľam 😝
mala som fakt dosť nabitý víkend, mali sme kopec hostí a dnes sme boli na návšteve a robili sme konečne tú detskú izbu 😉
dnes bude spinkať sofinka prvú noc vo vedľajšej izbe... som zvedavá, ako to zvládneme 😕
inak ma veľmi už bolia kríže, som rada, že mám pred sebou už len niečo vyše týždňa, lebo ďalšie 2 by som už asi len prejojkala 😅
zajtra idem do poradne, tak už to aj ja budem mať napevno dohodnuté...

alicc, teba dr. poslala vo štvrtok k anesteziológovi? a do nemocky nastupuješ deň vopred alebo stačí, keď dojdeš ráno? 😕 lebo ja chcem ísť až ráno (v deň sekcie)

ika8
21. mar 2010

teda dejna, toto si nezvykaj 😠 😀 😀 😀

dandulik
21. mar 2010

kkkatarinkaaa............nellka vobec nemá problém so stolicou....práve naopak..teraz jak jej idú očné zuby kaká skoro do každej plienky....skús vynechať tu hrušku a dávaj jej len jablčko.... 😉

alicc
21. mar 2010

dejna no konečne sme sa ta dočkali, ja nastupujem do nemocky až v stredu ráno 31.3, doktorka povedala, že to stačí. a ano u anesteziologičky som bola vo štvrtok hned z poradne, takže už mám papiere všetky hotové.

ada11
21. mar 2010

ahojte maminy 😉

takže po dejne bolo pátranie 😀

kkkatarinkaa, Anet dlho kakávala tvrdé hovienko, až očká mala na stopkách 😉 potom sa to upravilo, ale dávam aj probiotiká 😉

taká som na pohnútkach, či ísť na návštevu kde majú ovčie kiahne alebo nie, najradšej by som bola kebyže to dostanú prirodzene, nie nasilu, ale zase sa bojím, že to dostanú v lete 😠 tak zvažujem za a proti, ale asi nebudem mať odvahu 😉

ada11
21. mar 2010

dejna, stačí ak nastúpiš v deň sekcie, ale samoška, že nalačno 😉

dejnas
21. mar 2010

hehe, klídek, ja by som sa určo ozvala, keby niečo 😉
ada, jasnačka, že nalačno, netúžim vidieť obsah svojho žalúdka 😝 😀 😀
ja už, asi z podvedomej nervozity, ani teraz nejedávam na večer...

ada11
21. mar 2010

dejna, mne mali robiť sekciu 8.8, ale na príjem mi kázali 7.8. a to neviem z akého dôvodu, tak som prišla na príjem až okolo 10,00 a samoška, že som sa najedla, lebo sekcia mala byť až nasledujúci deň, ale zmenilo sa to a robili mi ju v ten deň, len juseli čakať aby som bola 6 hodín po jedle 😀 ja si na milón % pamätám, že mi dokina povedala, že 7. príjem, 8. sekcia, ale neverili mi a to ma strašne hnevalo 😠 , tak až ešte raz pôjdem, tak si to dám písomne 😀 😀 😀

alicc
21. mar 2010

aj mne kázali už sa neprepchávať, ale to ja sa snažím aj tak, ale teraz ešte menej a v den sekcie, vlastne už večer predtým nejesť a nepiť 😒

dandulik
22. mar 2010

ahojte kočky...........potrebujem poradiť.......AKE PROBIOTIKA MAM KUPIT MALEJ..??ktoré sú najlepšie????máte skúsenosti s INFANTS DOPHILUS Plus.......??dakujem vopred za rady... 😉 .

ada11
22. mar 2010

dandulik, ja dávam Anet Infant dophilus, ale nie plus a som spokojná
😉

dandulik
22. mar 2010

ada 11..........je to v takej ružovkastej krabičke???je tam plusko,tak neviem ešte aké su..to mi poradili v lekárni....dakujem.....

dandulik
22. mar 2010

ada 11........ja som si to zle prečítala..je to bez pluska, takže máme to rovnaké...malinka mi to pekne spapala...tak jej to asi chutilo... 🙂 .

dejnas
22. mar 2010

ahojte,
tak v poradni o.k., trošinku sa otváram, ale ten týždeň asi ešte potiahnem... presný termín stále neviem, lebo dr. mi kázala prísť budúci pondelok trošku skôr na poradňu, že ma vyšetrí a podľa nálezu sa rozhodne, či hneď v pondelok alebo až utorok - streda...

ika8
22. mar 2010

dejna: takže ak to bude chlapček, tak stíha s tatom aj veľkonočnú polievačku 😵 😀 😀 😀 a ak to bude princeznička, tak bude mať prvých oblievačov 😝

dejnas
22. mar 2010

ika, tak nejak 😀
včera sme u babky robili nejaké fotos našej "veľkej" sestričky 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/dejnas/album...

dejnas
22. mar 2010

ozaj - ešte k včerajšej noci - zaspávanie bolu trošku horšie, sofi nechcela spať, nepáčila sa jej zmenená poloha postieľky, ale noc prespala krásne 😉 dnes už aj celkom dobre a rýchlo zaspala, tak hádam, to bude ok 🙂

ika8
22. mar 2010

ika teraz zasa spáva trochu horšie, lebo jej idú trojky - jedna je už isto vonku a jedna k tomu nemá ďaleko a spodné nemám šancu kuki 😝 😉

dejnas
22. mar 2010

ajáj, tak nech sú rýchlo vonku a netrápia 😉 mňa už sofi vôbec nechce pustiť na zubnú kontrolu 😝 tak len striehnem, keď zaplače alebo zasmeje sa - a rýchlo rátam zuby 😀

ika8
22. mar 2010

ja tiež tak nejak podobne 😝 😀
a dnes sme ikuše kúpili topky - protetika bardejov - sú na suchý zips a ikuša sa ich bojí 😅 😀 skoro som z nej odpadla 😀 😀 😀

dejnas
22. mar 2010

no to je číslo 😀 😀 😀
aj my sme kúpili minulý týždeň z protetiky a v piatok sme kúpili aj tenisočky 😉 (oboje na suchý zips).... a zdá sa nám, že v tých teniskách sa jej lepšie bežká (tie majú tú stielku s tlmičom nárazov)... tie z protetiky sú o niečo ťažšie a zakopáva 😒
idem zaľahnúť, bolia ma kríže 😝 drobčiatko mi tlačí na nejaký nerv a bolesť mi nenormálne vystreľuje do celej pravej nohy... takže, keď chodím, normálne krívam 🙄 už to musím nejak vydražať....
papá, dobrúúúú 😉

ika8
22. mar 2010

a našla som topky aj na nete - kuk strana tri jar2010 model aura - na obrazku moc nevynikajú, ale sú celkom fajn, hneď mi padli do oka 😉
http://www.protetika.sk/katalogy/djo.html

ika8
22. mar 2010

dobrúúú 😔

dejnas
22. mar 2010

ešte som kuki - my máme elga - jarné 😉