Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
9. okt 2009

ano, celkom dobré obsadenie... idem ešte kuk hodnotenie na csfd

dejna3
autor
9. okt 2009

veď práve... som kuki, že je tam veľa dobrých hercov...

ika8
9. okt 2009

hodnotenie 84%.. tak idem kuk... ahoj, dobrú noc potom

dejna3
autor
9. okt 2009

idem aj ja, papá 😉

katinka0000
10. okt 2009

caute babulky!

super pocasie, ze? doobeda trochu prestalo prsat, tak sme s nicom rychlo vybehli von. teraz spinka. potom som vsetko poupratovala a navarene mame od vcera.

dejna: s tym superstar mas uplnu pravdu. povyberali tam vseliakych miesancov, len aby to bolo zaujimave a mozno inym lepsim spevakom nedali sancu.

ellen
10. okt 2009

to je hrozne pocasie... nasa sa pomaly skriabe po stenach, stale sa pyta von.. .si v pondelok kupim malu plastenku a gumaky...

dejna3
autor
10. okt 2009

😠 😖 😝 🙄 to je počko 😢
sa mi chce akurát tak spať...
my dnes "leňošíme"... upratovať sa bude zajtra 😀

ika8
10. okt 2009

tak my sme dnes boli u babky, ale autom 😖 žiadna prechádzka sa nekonala. ale ika už dávno spinká, ani nestačila zamraučať a už spala 😀 😀 😀 stále chce iba chodiť, tak chodíme a je potom večer náležite aj unavená 😅
na budúci týždeň má byť vo štvrtok a piatok maximálne 7stupňovC, ale hlavne nech neprší 😠 😠 vnútri to je asi so všetkými detičkami ťažké... aký im robíte program? mne sa už točí hlava, lebo my stále chodíme a často dokolečka dokola 😖 😝 😀

dejna3
autor
10. okt 2009

my sme dnes našli štvrtý zub 😀 ale vôbec netušíme, kedy vyšiel, lebo je už trošku väčší, tipujem, tak pred 3-4 dňami 😀

dejna3
autor
10. okt 2009

ika, sofi si zatiaľ našťastie vystačí s tým, ako chodí okolo nábytku v obyvke... na chodbu do kuchyne ju ani nepúšťame, lebo tam je studená dlažba..

ika8
10. okt 2009

ika chodí v topánočkach, ča má na von 😵
a má stále iba 3 zuby, teda to si iba myslím, lebo môj prst je nežiadúci v jej puse 😝

dejna3
autor
10. okt 2009

my máme na doma papuče, ale myslele som skôr, že keď ju prestane baviť chodiť, tak si sadá na studenú dlažbu 😝

dejna3
autor
10. okt 2009

čo hovoríš na futbal? ako si to tipovala? 😕

ika8
10. okt 2009

tak ika si nesadá, stále chodí alebo sa postaví pri gauč, stôl, nábytok a tak očumuje... a keď jej dačo padne z ruky, tak sa po tom z vrchu načahuje, kvoká si a vtedy sa jej občas podarí sadnúť... ale my musíme byť pri nej, lebo kráska sa sama pustí chodiť a to by nemuselo ešte skončiť dobre 😒

ika8
10. okt 2009

ja som tipovala remízu, ale zatiaľ prehrávame 😝

dejna3
autor
10. okt 2009

ja viem, aký je stav 😝

sofi sa dosť zahrá aj posedičky 🙂 babka jej kúpila v piatok buginku, tak striedavo ukladá a vyťahuje z nej myšku 😀

ika8
10. okt 2009

tak ika sa po sediačky hrať vôbec nevie... hneď sa niečoho zachytí a stavia sa na nohy... tak keď dačo potrebujem rýchlo urobiť, alebo odskočiť na wcko, nemám nárok ju nechať hrať sa po sediačky... to jedine musím sedieť pri nej a to sa hneď na mňa driape... preto ju volám driapač obecný 😅 😀 😀 😀

dejna3
autor
10. okt 2009

ja som dosť prekvapená, že sofinka sa v poslednom čase dokáže zabaviť aj v postieľke s hračkami... niekedy, keď potrebujem niečo robiť ju tam dám... a pohoda... žiadne plače, ako pred časom 😉
ale najistejšie aj tak vždy zaberá reklama 😀 😀 😀 teraz je N.1 kinder bueno, páči sa jej pesnička vždy tancuje a teší sa 😀

ika8
10. okt 2009

ika v postieľke skáče a často si to odnesie pusa... a to sú potom plače 😕 ale niekedy sa tiež dokáže zahrať sama, hlavne s knižkami... super jej chutia 😀 😀 😀

dejna3
autor
10. okt 2009

sofi má takú kravu, na ktorej stlačí gombík a zabučí... náramne sa jej to páči, takže furt bučí krava vtedy u nás 😀

ika8
10. okt 2009

😀 😀 😀 ... ozaj, aj si včera dopozerala ten film??? ja som asi 15min pred koncom zaspala, ale bracha som sa dnes pýtala, a vraj sa všetci povraždili 😨

dejna3
autor
10. okt 2009

hej, ten koniec bol najlepší 😀 všetci sa pozabíjali 😝

ika8
10. okt 2009

tak idem zas niečo kuk a zároveň aj prispať 😝 😀 😀 😀 tak sa maj a dobrú 😔

dejna3
autor
10. okt 2009

dobrúúúú 😔

felixko
11. okt 2009

ahojte,
práve som vystrojila moje dve deti von. konečne sama. môj manžel je doma už skoro dva týždne, ale najvyšší čas, aby išiel do práce. dnes som myslela,že ho zastrelím 😠 😠 😠 . hovorím mu, že idem Ninku uspať a on vtedy začne telefonovať s mamičkou, ale tak, že hulákal, hádam ho aj na 12posch.počuli. potom keď konečne zaspala, začal vyraďovať z krabice lieky, upratovať skrinku,búchať...hovorím, najvyšší čas... 🙂 🙂

dejna od Urbaníkovej mám knihu Všetko alebo nič, včera som ju začala čítať, ale nakoniec som to po 22 stranách vzdala, lebo moj drahý pri futbale furt nadával, nemohla som sa sústrediť. inak ten futbal ho vytočil dokonale, nemohol celú noc spať.

ika aj ja mám sdoma ako si to ty nazvala "driapača obecného", naša k tomu ešte pridá mamááá 🙂 🙂 🙂 máš pravdu, že teraz, keď sa nedá ísť von je ťažšie vymyslieť deťom program. my sa neustále zdržiavame v spálni, kde nemôže nič povyťahovať, len svoje hračky a spod.prádlo z nočných stolíkov. keď ju pustím do kuchyne, pohroma je na svete. všetky spodné skrinky a šuflíky sú pootvárané a povyťahované. už nevieme, ako jej to zakázať. biť ju nechceme, keď jej povieme, že sa to nesmie, no-no akurát to po nás zopakuje a vždy keď sa priblíži k zakázanému šuflíku alebo skrinke si zopakuje pre seba no-no-no 😀 😀 😀 smiešna je. bože a tancuje pri všetkom, keď si umývam zuby tancuje, keď spláchneme WCko tancuje, dnes sme sa na nej šúlali, lebo tancovala pri kurati v trúbe 😀 😀 😀 asi pre lepšie pečenie

ika8
11. okt 2009

felixko: tak môj drahý chodí zásadne na futbal so svojimi kámošmi do krčmy... a som rada, že to tu nemusím počúvať, lebo on by vykríkol bez ohľadu na to, či malá spí alebo nie 😠 a mňa keď futbal omrzí ako včera, tak prepínam 🙂 a nikto mi v tom nezabráni 😀 😀 😀. Inak aj ike sa veľmi páči, keď si umývame zuby, sme na wcku a podobné disciplíny - sa smeje, vrieska a skáče od radosti... som práve minule hovorila, že bodaj by jej tá radosť pri čistení zubov vydržala navždy 😅

dejna3
autor
11. okt 2009

tak ja počúvam vresky doma pri futbale 😠 😝 a navyše ani nemôžem kukať, čo chcem 🙄
felixko... presne ako by si písala o sofi... keď robí neplechu a hrešíme ju, usmeje sa a začne robiť ona nám no-no-no 😀

dejna3
autor
11. okt 2009

baby, čo sa nám stalo dnes v noci! 😨 sofinka sa zobudila,mrnkala, tak sme ju vzali do postele... tam sa ešte asi pol hoďku hmýrila a vymýšľala... staral sa o ňu drahý...zrazu sa ukľudnila, tak sme obaja pokojne zaspali ďalej... po čase som precitla a pozerám, že sofi medzi nami nie je, myslela som, že drahý ju preložil do postieľky, ale aj tak som pohľadala v našej posteli a našla som ju pri peťových nohách ☹ , ešte kúsok a aj by bola hádam spadla z postele 😝
drahý sa zhrozený zobudil a hovoril, že on ju tiež nevidel a myslel, že som ju preložila ja do postieľky 😒
potom sme ju uložili opäť medzi nás a do rána sme ju držali 😀

ráno sme sa na tom už len zasmiali, že je ako náš kocúr, ktorý nám vždy spával na posteli pri nohách 😀

kkkatarinkaaa
11. okt 2009

caute...ja som sem dnes prisla po sto rokoch....len sa chcem pochvalit, ze uz mame 57cm a 4250g a uz sa aj usmievame na maminku 😵 😵 😵

ika8
11. okt 2009

tak dnes sú pre zmenu lepšie české baby 😅 podľa mňa 😕