Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
28. feb 2010

a tu sa celý víkend nekecá? 😕
my ideme zajtra na poradňu a očkovanie... to bude zasa plaču 😢

dejna3
autor
28. feb 2010

nám sa dneska padák neotvoril 😖 sofinka spadla z malého stolíka v obývke (cca 40cm), ale tak nešťastne, že si udrela hlavičku ☹ má obrovskú modrú hrču na čele 😝 , prikladali sme na to hneď studené poháre... tak ju budeme teraz sledovať, ako jej bude... zatiaľ vyzerá že o.k., len už asi zo dva krát pomrnkala zo spánku 😕

ika, držte sa na očkovaní... a možno nebude žiaden plač... tá vakcína je do ručičky a sofi tiež neplakala... na rozdiel poslednej hexy a prevenaru 😕

felixko
1. mar 2010

ahojte,
ako ste víkendovali? my celkom fajn, v sobotu sme oslavovali neterkine narodeniny, Ninka bola hotová zo svojej sesternice, všade za ňou chodila, pozerala sa na ňu...už by sa jej zišiel súrodenec 😝 . včera sme dostali kľúče od nového bytu, takže začíname prerábať. Ninke sa tam veľmi páčilo, behala po izbách, tlieskala..potom som ju posadila na kuch.linku, skladala si tam kocky, jedna kocka jej padla do drezu a celá sa tam vykotila 😀 😀 😀 . pred chvíľou som sa vrátila z preventívnej prehliadky od gynekologičky, konečne som sa odhodlala.

a hokejistov mi bolo tiež ľúto, lebo hrali dobre, mali na kanaďanov aj fínov, ale jednoducho im chýbalo šťastie.

ada11
1. mar 2010

felixko, tak hor sa do prerábky bytu 😉 my to máme za sebou i keď stále to nie je ono, ale keď narastiem tak aj byt bude taký aký som si predstavovala 😀

kkkatarinkaaa
1. mar 2010

ahojte
ika drzte sa na ockovani 😉 boze, keby sme aj my uz mali po tych vsetkych injekciach 😝 Viiki este len prideme do ambulancie a uz vrieska 🙄 😖
felixko-jeeej, to musi byt super pocit...mat v rukach SVOJE kluce od SVOJHO bytu....ticho zavidim 🙂

pozerali ste vcerajsie finale?? ja len dve tretiny..nejaka som bola zaspata po tych predchadzajucich skorych rannych hokejoch 😔 a mna osobne vitazstvo Canady vobec nepotesilo............... 😒

dejna3
autor
1. mar 2010

felixko, tak do nového bytu treba ninke noového súrodenca 😀

ideme von, je krásne, len ten vetrisko by už mohol prestať 😝 vraveli, že poobede sa má ukľudniť, tak som zvedavá 😕

o 3 týždne začína jar 😵 😵

felixko
1. mar 2010

baby je to príjemný pocit držať kľúče od nového bytu, ale aj tak sa tam necítime byť doma ☹ bude nám strašne ľúto odchádzať z tohto bytu, ale už sa to neodkladne blíži. ešte potrvá, kým si v novom byte vytvoríme útulný domov. a súrodenca tak skoro neplánujeme, lebo nám bude treba trošku peniažkov, takže asi 2-3 roky si odpracujem a potom súrodenec 😉

katinka0000
1. mar 2010

ahojte!

felixko: super! tak a mozete sa do toho pustit.

ja sa tak tesim z tohto pocasia, ani si neviete predstavit. stale mam dobru naladu. nech uz je takto stale. s nicom sme cele doobedie vonku. teraz si ho nachvilu zobrala sestra a idu spolu zase von. aj ked bol dnes u nas dost silny vietor, to slniecko to vsetko prehrialo. dnes som si urobila radost, som si kupila 2 rifle a manzelovi mikinu.

kkkatarinkaaa: hej, ja som hokej pozerala. bol vynikajuci. oba timy boli uzasne. ale vitaz moze byt len jeden. tiez som skor drzala americanom. 🙂

dejna: nas nico bol ockovany proti MMR do nozicky.

dejna3
autor
1. mar 2010

felixko, presne ťa chápem... ja by som tiež uvítala aspoň 3 - 4 izbový byt, ale neviem, si momentálne predstaviť, že by som mala odísť z tohto... veď ho máme čerstvo poprerábaný... o pár rôčkov ma to istotne omrzí a do budúcnosti určite plánujeme niečo väčšie... ale teraz by ma tak ľahko odtiaľto nedostali 😝

my sme boli vonku vyše 3 hodín, ale už začínam cítiť, že som unavená... už je to riadna makačka 😀 akurát som dnes stretla aj kámošku, máme rovnako staré detičky a tiež takmer rovnaký TP... tak sme sa utvrdili v tom, že to úplne rovanko vnímame, a už by sme obe radšej mali po tom 😅
ale pokým budem vládať, tak budem fungovať naplno 🙂 a keď je vonku tak krásne, ani by som doma neobsedela 😉
bolo fakt super, keď sme vyšli bolo teplúčko ako na jar 🙂 som zvedavá, koľko to vydrží 😝

kati, ja som zatiaľ počula, že pichajú do ručičky, ale je to určite jedno, kam to pichnú...

ika8
1. mar 2010

ahojte,
tak plač sa u dokiny konal, akonáhle som chcela iku položiť na tú posteľ 😒 chytila sa ma ako kliešť a začala plakať o život 😢 odmerať sa ju ani nepodarilo, lebo si nechcela ľahnúť 😅 a na váhe sa trochu ukľudnila a váha ukázala 8950g 😕 Takže ani v 15mesiacoch sa 9kilov nekonalo 😒 ale to len preto, lebo ika sa pred odchodom k dokine stihla vykakať 😅 Ale dokina nemala žiadne výhrady k váhe 😉 tak si myslím, že je stále ešte v norme 😎 A tiež povedala, aby som sa nečudovala, že plače, veď keď tam prídeme, vždy ju očkujú a ona si to už pamätá. že keby sme tam chodili ako na klavír, už by si zvykla 😉 A tiež ma upozornila, že skôr detičky, ktoré nebývajú choré,mávajú zvýšenú teplotku ako reakciu na očkovanie a tie častejšie choré to prejdú ako nič. Tak uvidíme 😒 Držím si palce 😵 Inak ked som ikušu poobliekala a postavila na nohy, tak začala sa normálne vykecávať: mama, tata, dede... chcela ísť za sestričkou a aj dokinou, ukazovala na propagačných plagátoch v ambulke kde má bábo očko. A preštudovala aj tú posteľ zo spodnej strany 😵 Stihla potom toho veľa 😵 A dokina ma nakoniec prekvapila: stretneme sa v poradni v troch rokoch 😕 , inak nech sa stretáme iba vonku na ulici 😉 Tak bodaj by to tak aj bolo.

dejna3
autor
1. mar 2010

ika, tak ste si odplačkali? ☹ ale veď do tých 3 rokov ikuška istotne zabudne 🙂
inak,to ma veľmi prekvapilo a počujem prvý krát názor, že vraj reakciu na očkovanie mávajú len detičky, čo bývajú inak zdravé 😨

inffinity
1. mar 2010

ja som polila klavesnicu čajom 😀 😀 😀 je sranda kopirovat pismenka jen myší 😝 😝 😝

dejna3
autor
1. mar 2010

aspoň sa nenudíš 😀 😀

inffinity
1. mar 2010

to ne 😎 😎

inffinity
1. mar 2010

jen vam nemužu psat ☹ ☹

dejna3
autor
1. mar 2010

ja už aj tak idem zaľahnúť, ešte si presuším vlasy a chŕŕŕ 😔
ty len pekne vyčisti a vysuš klávesnicu,
pápá zajtra 😉
p.s. nechceš požičiať fén? 😀 😀

inffinity
1. mar 2010

😀 😀 😀 😔 😔

ika8
2. mar 2010

😕 nikto?

inffinity
2. mar 2010

já 😉

klávesnice funguje 😎

ika8
2. mar 2010

nová? alebo si vysušila? 😅

inffinity
2. mar 2010

strávila noc na topení 😀 😀 byl to Michalčin čajík, takže to ani nějak extra nelepí 😀 😀 😀 😀

ika8
2. mar 2010

jaj, idem ja už do hajan, dnes som musela skoro vstávať a zajtra to bude nápodobne 😝 tak dobrú 😔

felixko
3. mar 2010

ahojte, tuším všetky trávite dni s detičkami vonku? treba to využiť, pokým je možnosť, lebo znovu hlásia ochladenie /dúfam, že už posledné/.

my sme boli včera zajednávať obklady, dlažby, plávajúce, sanitu...večer sme objednávali kuchynskú linku. nakoniec bude oranžová 😉 a chceli sme vanilku, ale zmenili sme názor. môj drahý je celý dolámaný, lebo vynášali všetky obklady, dlažby na 3 poschodie. už teraz mám z toho nervy, ako to všetko zvládneme porobiť, pokým sa budeme sťahovať. sťahovanie plánujeme na 27.3., dovtedy je treba prerobiť elektriku, obklady,dlažby, okná, dvere...už vidím, že sa to časovo nebude dať zvládnuť a budeme musieť bývať u rodičov.

kkiikkaa
3. mar 2010

ahojte, nebola som tu 100 rokov - nelinka ma nepustí🙂 vidím, že usilovne kecáte: 🙂
našim tehuľkám sa to ale rýchlo kráti!!! nezávidím... teda pôrod, drobčekov áno🙂)) ale nemocnica už snáď bude ok.
nelka nám rastie pred očami - min.týždeň mala už 53/3820 😀 škerí sa na hračky nad postieľkou, grcká trošku menej (posledné 2-3 dni), hlavičku už skoro stále drží sama, ale už sme mali aj vyše polhodinové záchvaty kriku/plaču ☹ je úžasná, len ten dudel by sa zišiel prilepiť 😉 hrá sa s ním - vystreľuje ho a potom ho chce späť 🙂 no ideme zas papakať, majte sa!!!
(v mobile sa mi prečo nedá otvoriť mk?!)

chcela som vytvoriť album, ale to asi bude nadlho - prejde iba jedna foto naraz - a aj to z mobilu:( (strašné niečo, taký rýchly net). takže...niekedy možno budú aj foto...

papa

kkkatarinkaaa
3. mar 2010

ahojte
kkiikkaa- to poznam, ani ja som nemala zo zaciatku pri Vkinke cas na nic, nie to est na net 😝 ale terz je to uz lepsie 😎 super, ze pekne rastiete, ja ked pomyslim, ze nedavno sme sa narodli a teraz ma cez 7kg....paaanecku, ale to letiiii 🙂
inak, ja na porod spominam len v dobrom, rada si to zopakujem 😀
katinka- 🙂 co uz...nevysiel nam ten finalovy tip.....

a mame novinkuuuuu- Vikorii vykukol vcera prvy zubok 😵 😵 😵 😵 😵 celkom dobre to znasa-la -klop-klop-klop-len trosku viacej mrnka....a papame od pondelka mrkvicku, teda skor vypluvame 😝 😀 ale snazime sa a Viki ej zlata...tak prezuva, macko moj....
Tak vam zelam pekny dnik ,pa pa 😎 🙂

inffinity
3. mar 2010

ahojte maminy já mám dneska lenorůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😒 semi nic ale vůůůůbec nic nechce 😖

felixko, vůbec vám to nezávidím my to už máme za sebou, jsem těhotná pokládala dlažbu 😀 atd atd.. 😎
kika fakt to letí malá už má měsíc pryč 😕 😕 jen at pěkně roste do krásy a zdraví 😉
katarinka závidíme zoubek 😉 my ještě nic 😔 ale co aspon ji pak déle vydrží 😀 😀

jdete někdo kolem 15-16h do města?

kkkatarinkaaa
3. mar 2010

inffi- to neva, ako vravis, dlhsie vydrzia 😀 inak, jedna moja znama ma 2rocne dievcatko, prvy zubok mala ako 13mesacna 😕 😅 😀
Vikinka je dnes uplne taka otapena, odriemkana...zeby tie zubaky? 😕

felixko
3. mar 2010

inffi my sme si to už tiež odžili tie prerábky pred 2,5 rokom a teraz znovúúúú...tiež som tehotná čistila cokle, čistila podlahy..

kkatarinka gratulujeme k zúbku. Ninke keď vychádzajú zúbky, tiež býva taká oťapená, že len spí a plače

dejna3
autor
3. mar 2010

ahojte,
felixko, idete do toho už? tak držím palce, nech to ide, ako má a nechste v novom čo najskôr "doma" 😉

inffi, my sme boli vonku, ale asi od 14 - 17-tej... inak dnes už bolo riadne cítiť ochladenie ☹
a neviem, či na mňa zas dačo nelezie 😠 😒

katarinka, gratulujeme k prvému zúbku 😉

kika, nelka pekne rastie, len sa trošku posnaž a daj aspoň zopár fotečiek 🙂 dnes som stretla bajo, mi hovorila, že v robote kuki fotos malinkej 🙂

dejna3
autor
3. mar 2010

ja som už tento týždeň bola pokúpiť, resp objednať nejaké vecičky pre mimi (súpravičku do postieľky, prechodnú dečku a neodolala so,, kúpila som aj krásnu velúrovú súpravičku, v ktorej pôjdeme z pôrodky 😀 ), teraz momentálne riešim buggypod, dúfam, že mi ho objednajú aj na jednote, lebo nechce sa mi kvôli nemu trepať do BA 😝 už som sa rozhodla, že súrodenecký kočík kupovať nebudeme (resp. len keby sme videli, že sofi to bez kočíka nezvláda), poriešime to len týmto buggypodom, myslím, že do neskorej jesene ho naplno využijeme a potom už bude sofi aj tak cupitať sama 😉

inak, sofi pred chvíľou dofičala v ruke s mojou podprdou a začala si ju "obliekať"... a presne vedela, potvorka malá, ako sa to nosí 😀 😀 😀