Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
13. mar 2010

dejna 😀 😀 😀 super téma - prečítala som iba prvú stranu a stále si zotieram slzy 😀 😀 😀 😀 neskutočnééé 😀 😀 😀

bubinko83
14. mar 2010

ahojte dneska to tu jak "žije" 😀 Moji chalani išli k svokrovcom a ja si pomaličky upratujem a oddychujem a tak.Su mi taketo chvile stravene sama so sebou velmi vzacne tak si to uživam. 🙂 A vy ako vikendujete?

kkkatarinkaaa
14. mar 2010

ahojte
pozeram, ze dnes tu este nikoho nebolo 😕
my sme chori 😖 Viki je zas prechladena, sopliky a kaslik a tak 😒 a ja...ani nehovorim, tak mi slzia oci, ze ani poriadne nevidim 😠 a fuuukam a fuuukam ten nosisko.... ☹ takze tak sa mame...
dejna-tak super, ze ste sa uz definitivo rozhodli 😉 som zvedava, ze co to budete mat.... 🙂
mirka- aj my spime tak podobne....min 3x za noc sme hore...a dnes nad ranom cca o 4-tej si drobec zacal hmkat a mrmlat a hrat sa s cumlikom a spat nic... 😅

kkkatarinkaaa
14. mar 2010

bubinko-tak si tu ty aspon 🙂 no ti verim, ze si to uzivas....moja mala ma pol roka a tiez si uzivam kazdu chvilku , ked ju kocikuje niekto iny ako ja 🙂

kkkatarinkaaa
14. mar 2010

ozaj kocky, uz ste rozmyslali, kedy po materskej do prace? 😕

bubinko83
14. mar 2010

katarinka skore uzdravenie vam prajem aj tebe aj Vikinke.Ja sa nemam kam vratit do prace takže to ani neriešim.

kkkatarinkaaa
14. mar 2010

bubinko-dakujeme 😉
no ja som sice doma len pol roka, no asi cele tri doma nebudem...uvidime ako sa to cele vyvinie...

katinka0000
14. mar 2010

ahojte!

dejna: super, ze ti je uz lepsie. to pridavne sedatko ku kociku budete mat super. nemusite vyhadzovat peniaze za novy kocik. som to videla uz viacerym rodicom (hlavne v zahranici).

ada: co princeznicky? uz lepsie?

my sme boli po sto rokoch v piatok v kine a potom v bowling bare. konecne som sa trochu odreagovala. v sobotu sme boli so znamymi na pizzu, ale bol s nami aj nicolasko, tak nam bolo veselsie. 🙂

kkkatarinkaaa: skore uzdravenie!

alicc
14. mar 2010

ahojte,
dejna prečítala som si tú tému trapas a slzy tiekli aj mne, už dávno som sa tak schuti nezasmiala 😀

ika8
14. mar 2010

ahojte,
všetkým chorôbkam prajem skoré uzdravenie 😵

na víkend hlásili 16stupňov 😵 - dúfam, že sa zasa nesekli 😝

ika sa na všetko driape, vyškriabe sa na stôl v obyvke a postaví sa 😠 , rovnako aj vo svojej ratanovej stoličke stále iba stojí 😠 no des... fakt sa desím tých pádov 😖 minule skoro prepadla cez opierku na ruky na gauči - samozrejme by padla dolu hlavou - chytila som ju za nohu na poslednú chvíľu 😉
a už zvláda aj schody dolu - teda ale aj tu mám strach, že sa zosype z najvyššieho schodu 😝

ada11
15. mar 2010

dejna, tak super, že ste sa dohodli na tom mene 😉 a to ste akože dokedy chceli rozmýšľať ? 😀 😀 😀 ja si myslím, že sa dá na tú sekciu dohodnúť, ale čím skôr aby nemali plno 😉 pokiaľ sú neni komplikácie, tak na 5. deň púšťajú domov /deň pôrodu sa neráta-hlavne ak to bolo popoludní či navečer/

katinka, teraz sa ako-tak držia, uvidíme dokedy, zajtra ideme do NR na imunologiu a s Maťkou aj na kardiológiu 😉 len Maťku bolieva bruško a už mám nervy, že z čoho 😠

kkkatarinkaaa, skoré uzdravenie vám obom 😉

dnes musím urobiť nejaké občerstvenie, lebo zákonitý má narodeniny, ale pssst 😀

felixko
15. mar 2010

ahojte,
dejna super tému si vylovila 🙂

bubi takéto chvíle sama pre seba mám rada, naposledy, keď bol muž s malou svokrovcov mi bolo dokonca až dlho a smutno, také ticho nastalo v našej domácnosti 😀

kkkatarinka skoré uzdravenie. aj nám sa spanie trošku pokazilo. naša Ninka začala spávať s nami, posledný týždeň nechce byť sama v postielke. tak sa tlačíme všetci traja, ale aspoň prespí noc. a do práce sa ešte nechystám, budeme riešiť na budúci rok 😉 a ty sa už plánuješ vrátiť?

ada daj tip na občerstvenie, lebo môj drahý má v nedeľu narodky, tak neviem, čo mu mám pripraviť.

alicc
15. mar 2010

ahojte babulky,
dejna ty si dnes tuším išla na poradnu, potom prosím napíš ako si pochodila, či fakt nebudeme rodiť v jeden den

katinka0000
15. mar 2010

ahojte!

alicc, dejna: vy to uz mate zapar. drzim palceky, nech to vsetko dobre dopadne.

dnes som bola aj s nicom v TO. ja neviem, ako je to mozne, ale ja niktoru z vas nikdy nestretnem. alebo ze by ste sa tak zmenili, ze by som vas nespoznala?

bubinko83
15. mar 2010

kati aj ja som bola v meste,som bola Filipkovy kupit papučky.Skoda že sme sa nestretli sme mohli pokecat chvilu.Aj detičky by sme si porovnali 😀 Aj minule som sa s dejnou stretla a sme si poklebetili trošku a tak.Cloveku to dobre padne ked vypadne trošku z toho stereotypu.A žabkatt čo? Si snou v kontakte?

katinka0000
15. mar 2010

bubinko: nie, so zabkou nie som v kontakte vobec. neviem, ako sa maju. ty mas o nich nejake info?
hej, skoda ze sme sa nestretli. hadam uz dakedy niekoho stretnem.

dejna3
autor
15. mar 2010

ahojte,

tak hlásim najnovšie správy - o 2 týždne ideme na to 😀 teda ak dovtedy vydržíme... bruško mám úplne dolu padnuté, a drobček je vraj hlavičkou a hrudníkom natlačený v panve 😕 takže dr. dnes povedala, že bude super, ak ešte aspoň týždeň vydrží dnu... a po ukončenom 38tt nemáme na čo čakať, takže sa pôjde na to... presný dátum si dohodneme budúci tt, ale určite to budú tie posledné marcové dni... takže, ak to ani jednu z nás nechytí skôr, určite budeme s alicc spolu v nemocke 😉
čiže ja už radšej umývanie okien neriskujem 😝... som ešte chcela stihnúť do veľkej noci 😅

bubinko, ja by som aj dlhšie klebetila, ale tie tlaky na mechúr su kruté 😝 😀 😀

ja už sa tak teším na to oteplenie 😵 😵 zajtra sa chystám so sofi do mesta (ak budem zvládať, lebo chodím jak kačka, fakt už cítim mimi nízko)... dnes som objavila nový obchod, kde majú aj detské topánočky - tie poľské - kornecki - a majú tam nádherné čierne lakované sandálky... tak ideme vyskúšať 🙂

katinka0000
15. mar 2010

dejna: super! tak sa uz konecne o 2 tyzdne dozvieme, co to bude. dufam, ze sa drobcek narodi 29.3. vtedy mam ja narodeniny. 🙂 to by ma potesilo. 🙂

alicc
15. mar 2010

dejna tak predsa nám to asi vyjde narovnako, bolo by to super 🙂 .
len aby sme to ešte tie dva týždne vydržali, lebo aj ja už mám bruško až dole a bolia ma kríže a tiež chodím ako kačka, čo mi tak mimi tlačí dolu. tak nám nezostáva iné len oddychovať. a to som dnes bola ešte vylezená na linke a umývala som tie vrchné skrinky, ked som to hovorila mužovi tak ma sfúkol ako zápalku 😠

dejna3
autor
15. mar 2010

alicc, no ja som mala ešte kopec plánov... ale radšej fakt nebudem riskovať 😝 aj tak mám dosť toho, čo sa ponaťahujem so sofi... 😅 a predsa len je lepšie, aby to bolo až po tom ukončenom 38tt 😉

katinka0000
15. mar 2010

dejna, alicc: pripravujete aj baby nato, ze im pride surodenec? ci nechavate tomu volny priebeh?

dejna3
autor
15. mar 2010

kati, sofinka je ešte malá a veľmi to nechápe, i keď jej o tom rozprávame... ale vždy keď vidí malé bábätko, tak na to reaguje... a v poslednom čase mám pocit, že aj trochu registruje moje brucho... asi nechápe, že je tam bábo, ale tak sa o mňa "stará" - zakrýva mi ho, aby mi nebolo zima, občas ho pohladká 🙂

katinka0000
15. mar 2010

dani to musi byt krasne. jedna znama (pred par dnami porodila), co ma rovnako stare dieta ako nico (ale dievcatko), tak ta mi hovorila, ze mala sa hrozne tesila. tak ako sofi. hladkala jej brusko, pusinkovala jej ho,... no nieco nadherne 🙂
som zvedava, ci bude trochu ziarlit. ja si myslim, ze moj synator by ziarlil. jemu len staci, ked vidi, ze pohladkam ine dietatko. 🙂

alicc
15. mar 2010

no naša malá je už vlstne velká oproti sofinke, takže tá to prežíva s nami od začiatku, je to také striedavé, teraz má obdobie, ked chodí prihovára sa brušku, hladká ho ale len nedávno ako by ho nebola ani registrovala. a stále sa obtuluje, mojká-ale to robila aj predtým, ona je taký náš cukrík, ale predsa sa asi potrebuje uistiž, že sa na našej láske k nej nič nezmení a ani sa nezmenší. uvidíme ako to bude v reále a myslím, že obdobie žiarlenia nás asi neminie ☹

ika8
15. mar 2010

ahojte,
tak keby bolo teraz u nás bábo, asi by som sa bála, že mu ikuša vypichne oči, obtrhá uši, vykváka za vlasy, nohy a ruky 😝 a o hryzení a škriabaní radšej ani nehovorím 😖 . Takže dejna, klobúk dolu, že sofinka ti hladká brucho 🙂 ika sa chodí túliť iba vtedy, keď narobí zlobu 😠 😝

inffinity
15. mar 2010

😎 😎 😎 venku chumelíííííííí 😎 😎 😎

ať žije jarooooo 😀 😀 😀

holky držím palečky aby vše bylo ok už to máte fakt za pár, to uteklo jak voda 😕

jůůů jsme se tedka dodívali na avatara, pekný filmík je to 🙂

dobrů nocku 😉

katinka0000
16. mar 2010

ahojte!

tak to pocasie je fakt "uzasne". ja uz chcem konecne teplo.
baby mojho nicolaska vobec nebavia hracky. on sa jedine vie zahrat s perom, metlou, lopatkou, palickou ... a este ho bavia knihy. to je asi vsetko. ale hracky ho teda vobec nebavia. neviete mi poradit, cim by som ho mohla zaujat?

katinka0000
16. mar 2010

a este som zabudla. bavi ho si zobrat detske kladivo a vsade s nim trieskat. 😀 🙂

felixko
16. mar 2010

ahojte,
dejna, tak Sofinka je taká starostlivá, to je pekné 🙂 drobček malý 🙂 tie detičky sú fakt úžasné 😉

alicc, dejna už sa teším spolu s vami, nech vám to všetko dobre dopadne a nech ste čím skôr doma 😎 to sa vám bude na jar kočíkovať 😎 😎 😎 😎

katinka naša Ninka tiež len píše, naposledy popísala kuchynskú linku a prišla mi to ukázať.., knižky sú u nás nr.1, z hračiek ju baví akurát lego a ešte máme také osemuholníkové nádobky, tie vkladá do seba a tiež kocky, buď ich ukladá do krabice, alebo robí komín alebo ich ukladá za seba a ja musím potom napodobňovať vlak 😲 . ostatné hračky sú nonstop vyhodené z boxov a nezaujímajú ju. vlastne hráva sa s nimi iba vtedy, keď sedí na nočníku a dáva ich všetky rad radom cikať. ale ona sama sa do nočníka nevyčúra.

baby, tie vybavovačky ma už nebavia, dnes ideme zase na kataster, lebo nám prerušili obidve vkladové konania, tak sa pokúsime dať veci na správnu mieru. idem rýchlo dokončiť polievku, potom príde moja mamina a idem. držte mi palce, nech to dnes vybavíme.

alicc
16. mar 2010

ahojte babulky,
dnes sa mi akosi nič nechce, ale určite budem presázať fialky a potom budem variť.

ešte aj to počasie je hrozné, ráno som bola zaniesť malú do školy a prišla som domov s premočenými nohami, čo je všade tolko vody 😝