Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

ika8
22. mar 2010

sme sa skoro strafili 😵

felixko
23. mar 2010

ahojte,
dejna ani u nás nehrozí zubná kontrola, minule mi Ninuša tak zahryzla do prsta, že som si rozmyslela, či jej tam budem dalej šmátrať. ale vyšli nám jeden očák a dve stoličky 🙂

ika to je dobré, že sa ich ikuška bojí 😉 . Ninka sa raz bála mojich čižiem, potom sme ich museli spolu hladkať.

my sme včera robili bezpečnostné dvere. bola som na byte od 10.30 do 15.30, Ninka to bezo mňa zvládla super, iba raz sa pýtala na mamu. bola v meste s mojou sestrou a jej kamoškou, vrátili sa až o 16.00.
už aby sme bývali na svojom, lebo tieto naháňačky mi lezú na nervy a hlavne to, že musím malú stále niekomu dávať strážiť, myslím, že aj z toho je taká nervózna a neposlúcha, za všetko sa hádže o zem, plače, to mi predtým nerobila ☹ . našťastie neplače, keď ju nechám niekomu varovať, zatiaľ klop klop 😅

alicc
23. mar 2010

ahojte,
tak nakoniec sa s dejnou v porodka asi fakt stretneme, ja idem na poradnu vo štvrtok tak uvidím, čo bude nové

ika8
23. mar 2010

feilxko, aj ja som dala topánky večer a dnes doobeda ikuše, nech sa s nimi zoznámi 😅 😀 😀 😀 už je to OK, obuli sme sa v pohodke 😵

katinka0000
23. mar 2010

ahojte!

vonku je nadherne. nico spinka a ked sa zobudi, tak ideme von. som mu kupila dneska kosacku, tak bol cely nateseny, ako budeme kosit. 🙂

dejna: inak som ti zabudla povedat, ze vyzeras fakt dobre. kila na tebe vobec nie je vidno, len pekne gulate brusko. 🙂

ja som nicovi skusila topanocky z jesene a su mu male. skusila som mu tenisky a su mu dobre. tak zatial mu davam tenisky a topanky kupime v aprili. ideme na stretko z temy "augustovky" a idu s nami aj jedny vyrobcovia detskych topanociek. kupim mu hned aj sandalky na leto.

felixko: neboj, za chvilu sa nastahujete a na tieto zle zazitky s uradmi, vybavovackami,... uz ani nepomyslis.

kkkatarinkaaa
23. mar 2010

ahojte kocky
tak my sme nestatsni z toho nasho kakania ☹ dnes vikinka moja tak plakala... 😢 ze ja som skoro plakala s nou, nemohla sa vykakat..tak sa natrapila...aj som jej kupila slivkovu stavu,ale nic....pritom ozaj neviem co nam moze robit take starosti 😕 ☹
pisali ste nieco oprobiotikach...asi to pojdem zajtra kupit alebo co...vam, ktore ich mate, tak pomohli? 😕 DAKUJEM VAM!!!

dejnas
23. mar 2010

ahojte,
my sme sa dnes so sofinkou vybrali na prechádzku, bolo super teplúčko 🙂 .... pokúpila som ešte nejaké drobnosti pre mimi a potom sme už len čakali, kedy si nás vyzdvihne v meste tata, lebo ja s tým brušiskom a pricviknuým nervom už nevyleziem so sofi na 4. posch. 😝

katinka, dík 😵 včera mi aj drahý povedal, že som teraz veľmi nepribrala, že len brucho mám veľké... no, tak či tak, sú na mne ešte tie pozostatky z prvého tehu, takže budem musieť neskôr na sebe určite zapracovať 😉

katinka0000
23. mar 2010

dejna: mozem sa spytat, preco si sa nanovo zaregistrovala?

dnes ste bohvieco nepopisali. asi ste boli s drobcekmi vonku. bolo fakt nadherne.

kkkatarinkaaa: drzim palce, aby sa to vikinke upravilo. 😉

felixko
24. mar 2010

kkkatarinka nám poradili v lekárni na tvrdú stolicu kamilkový čaj 😉
my máme doteraz tvrdú stolicu, hoci pijeme Hami alebo Bebu s probiotickou zložkou 😒

katinka aj my ideme znovu von, malá si prišla na chvíľu oddýchnuť, lebo bola s babkou na detskom ihrisku, hneď ako prišla mi musela všetko porozprávať, ukazovala, že bola na koníkovi hijó a na hojdačke, ktorá robila hongi hongi, všetko mi napodobňovala pohybmi, toľko sme sa na nej nasmiali 😀

ja už mám skoro všetko pobalené na sobotňajšiu sťahovačku, len Ninuška nemôže pochopiť, že v tých krabiciach tie veci aj musia zostať a nemôžu sa vyťahovať 😖 😖 😖

felixko
24. mar 2010

ozaj baby, nechcete niektorá kupóny do DM na mliečko Hipp?

alicc
24. mar 2010

ahojte babulky, dnes je naozaj vonku prekrásne, keby to už takto aj zostalo. 😉
ja som bola dnes u prababky robiť jarné upratovanie, ale len taký lahší level, aby som sa celkom nerozbila, aj tak už mám nohy opuchnuté a to som predtým nikdy nemala 😝

kkkatarinkaaa
24. mar 2010

ahojte kocky
alicc-no no no s upratovanim! 🙂 len sa uz setri a tie opuchnute nohy...ja som mala tiez strasne opuchnute, po porode mi v momente odpuchli...jaaaj, to bol pocit 😵
felixko- Katuska, ja som bola dnes kupit kvapky bio-gaia-probiticke, lebo to bolo hrozne ☹ ten hrozny plac a kako nikde 😅 😢 vypila jednu stavicku slivkovu a dufam a modlim sa, ze uz sa vykakame normalne zajtra, lebo aj dnes sme plakali a plakali 😖
a ta Tvoja Ninuska musi byt teda riadny sinter 😀 uz z fotiek to vidiet 🙂
tak babulky, pekny vecer, my ideme este papusit jablcko a umyt sa a spat 😔 dobruuuuu

katinka0000
24. mar 2010

ahojte!

felixko: tak stastne stahovanie. 🙂 uz budete v novuckom. 🙂

alicc: ja som dnes umyvala na obyvacke okna. uz mi zostala len spalna a kupelna + wc. vsetko to treba poriadne po zime poumyvat.
mne nohy po porode hned neodpuchli. pokial sa mi dostali do normalu, trvalo to dobre 3 mesiace. ale dr. hovoril, ze to je uplne normalne. ale ja som v tehotenstve mala extremne opuchnute nohy.

s nicom som bola dnes u kadernicky. ma riadny letny strih. poriadne ho vystukala. ale ved on to ma zachvilu zase narastene.

dejnas
24. mar 2010

ahojte,
dnes bolo teda fakt parádne 😵 keby už len takto pekne bolo.... ale ešte sa má trošku ochladiť ☹

alicc, takto o týždeň, už budeme spolu v pôrodke s drobčekmi a dúfam, že obe to budeme mať úspešne za sebou 😉

katarinka, nemám síce osobnú skúsenosť, ale tei bio gaia kvapky sú vraj dobré... tak hádam vám pomôžu 😉

katinka, ip 😉

alicc
24. mar 2010

veru dejna už budeme mať po tom a dúfam, že všetko pojde tak ako má. zajtra idem do poradne, tak uvidím ,čo mi doktorka povie. 🙂

katinka0000
24. mar 2010

tak obaja drobcekovia budu "barani". 🙂

alicc
24. mar 2010

to budú a ja mám doma leicu,tak sa teším na ten zverinec 😀 😀 😀

alicc
24. mar 2010

to malo byť levicu

dejnas
24. mar 2010

no veru - "super" kombinácia - barani v roku tigra 😝 😀

dejnas
24. mar 2010

sofinka si v izbičke sama zvykla, už aj bez problémov zaspáva 🙂 zatiaľ som k nej vstávala len jeden krát - aj to som jej len dala cumlík a bolo oki 😉

dejnas
24. mar 2010

alicc, potom daj vedieť, ako v poradni

alicc
24. mar 2010

tak malá je velká šikulka, naša ešte skoro každú noc príde za nami, ale má to aj svoje pozitívum ,ak bude druhá často v noci hore nebudem prekvapená , lebo ja som za tých vyše sedem rokov prespala len málo nocí bez prebudenia 🙄

dejnas
24. mar 2010

no, my si budeme asi natvrdo musieť zvykať na "nový" režim... som zvedavá, ako to bude u nás fungovať....

alicc
24. mar 2010

aj pre nás to bude nové, predsa, alicka je už viac menej samostatná, kde a kedy sme chceli tak sme sa vybrali, tak teraz to bude trochu komplikovanejšie ale my sme vela chodili aj s nou od malinkého malička tak dúfam, že aj druhé bude cestovateľ 😵

jankapiknova
25. mar 2010

ahojte, Topolčanky🙂)) Na mod.konika chodim už dost dlho a tuto temu som si všimla až teraz, tak som rada že sa k vam možem pridat 😉

dejnas
25. mar 2010

tak vitaj janka medzi nami 😉
ako pozerám, aj vekom synčeka zapadáš k väčšine mamičiek, ktoré sem píšu 🙂

lucia563
25. mar 2010

Ahoj dievcata,

tak po dlhsej prestavke sa hlasim 😉 sem tam som nakukla, len som sa nestihala zapajat do debat 😉 😉 , tu je stale co robit 😠 😠 😠 ale uz sme si ako tak zvykli, aj ked tie,,spacirovacky,, po namesti nam veru chybaju, co som si nemyslale, ze to bude az tak...

Dejna, Alicc, uz sa tesite na drobcekov, ze? Tak nech to vsetko dopadne na jednotku 🙂

jankapiknova
25. mar 2010

dakujem dejnas, ano pozeram že mame skoro rovnako stare deti ale sledujem že vy už čakate dalsie,tak gratulujem 😵

alicc
25. mar 2010

ahojte kočky,
tak moja poradna dnes dopadla dobre, malej sa na svet ešte nechce, takže ak sa nestane nič nepredvídané, tak v stredu ráno ideme na to.

katinka0000
25. mar 2010

ahojte!

janka vitaj medzi nami.

alicc: super, ze je vsetko v poriadku. a mozem vas aj s dejnou upokojit, barani su veeeelmi dobri ludia. 😀 ja aj moj manzel sme barani. 😀 😀