Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

felixko
30. júl 2009

infinity my hladáme 3 al.4 izbový, momentálne to ale neriešime, najskôr až o rok 😉

dandulik
30. júl 2009

sssimi...dakujem za radu...vyskúšamto,ked si budem myslieť že ju bolí bruško..... 😉

kkkatarinkaaa.......hej Lenka Ch. už ma chlapčeka......tak to jej gratulujem.. 🙂 ...nemala mať termín nejako s vami??či sa mýlim??.

dejna.........príjemne, bezstresové posledné prípravy prajem.....a uži si ten svoj dník.... 🙂 😵

vierusik
30. júl 2009

teri, dakujem za odpoved..... uvidim co mi povedia,ked pojdem na poradnu do nemocnice......dam vediet 🙂

katinka... ahojky- ako sa mate? Nicolasko je zdravucky? Kolko mate zubkov? A uz chodite? Martinko sa boji pustit.....
uz nech mam ten porod za sebou....tesime sa na babätko... 🙂
tak vy sa uz aj potapate? No to je super....mne bolo strasne luto,ze som prestala s Martinkom chodit, ale bolo to pre mna strasne vycerpavajuce.... ☹

kkkatarinkaaa
30. júl 2009

infinity- no to by ste mali veru daleko....aj ked je to na skok- -Solcany....
dandulik no Lenka mala tusim 3.8. termin....takze ani o moc skor sa nenarodil 🙂

nada.hope
30. júl 2009

kkkatarinka v Solcanoch mam spoluziaka so strednej knaza valaky peter poznas? a nie je to az tak daleko 😉

nada.hope
30. júl 2009

valasky 😀 😀 uslo mi s

kkkatarinkaaa
30. júl 2009

nada- vies, ja som tu len nieco vyse roka a pol...ale poznam ho len tak z videnia. 🙂

ika8
30. júl 2009

ahojte... pekný večer prajem 😉

teri3
30. júl 2009

ahoj ika, tak ako dopadla výživa? Odpoveď si ale asi prečítam až zajtra, lebo už idem chrrrrrrrrr

ika8
30. júl 2009

teri: teplá chutila fajn 😉 ale čo to bude zavarené neviem 😕 😅 uvidíme časom 😵

ika8
30. júl 2009

dobrú 😔 😔 😔 dnes sú asi všetci unavení z toho tepla 😝

dejna3
autor
30. júl 2009

ahojte babulky, ja tu ešte takto straším v noci 😝 ale chcem vás, ktoré máte svadbičky za sebou poprosiť o radu:

robíme menovky na stôl pre hostí, my sme to chlceli s drahým neformálnym štýlom, že veď sme tam len najbližšia rodina, no svokra nás presviedča, že sa to tak nepatrí,a že každému máme na menovku napísať aj titul 😠 😝 vraj je to bontón, no podľa mňa úplná kravina a totálne naškrobená situácia, keď nás tam bude niečo cez 20 ľudí....
čo Vy na to? prosííííím, poraďte... myslíte, si že je to nevhodné, napísať im mená bez titulov, keď sme tam fakt len najbližšia rodina? ako ste to riešili, ak ste to riešily vy, ktoré ste dávali menovky?
napíšte mi, pls, nech to si to ešte stihnem prečítať... vďaka 😉

p.s. keby bolo podľa mňa, tak ja by som ani menovky nedávala, ale vraj byť musia 😔

inffinity
31. júl 2009

dejna já jsem sice svatbu ještě neměla,ale mě osobně to připadá jako kravina..jak musí? Vždyt máte svatbu podle sebe tak i kdyby si měla jmenovky bez titulů a s velikonočníma zajíčkama tak je to tvoje věc ne? 😀 😀 😀 Já teda nevím jaké máte vztahy ale být tebou udělám to jak cítím a ne jak to má být...( ono to je někde napsané že tak a ne jinak?) svatba je vždy originální tak proč to škatulkovat 😉 chi chi můj osobní názor 😎

jinak my máme za sebou prima noc 🙂 Miška včera celý den pospinkávala tak po 20 minutách,ale večer usnula kolem 21:30 a vzbudila se 5:30 😎 😎 😎 to je co? Ale za to já byla v 1h a 2h v zhůru a čekala jsem že budeme papat a ono nic..no bandasky jsem měla až hrůza a celá jsem byla mokrá od mlíka, ale už mi to upila aspon trochu no zas mi u toho usnula 😵 😵 😵

a je to malá cestovatelka, nevím jestli jsem vám už psala jak mi cestuje po postýlce( to aby ji člověk v noci po tmě hledal 🙂 ) ale dneska to nemělo chybu, tak vzorné dítě máme 😀 představte si odposouvala se až na horu skoro na polštářek (chuděrka ležela na cumlíku 😖 ) pak to ještě zalomila do leva takže ležela skoro na šířku ale tak vzorně odešla že i přikrytá dekou se posunula 😀 😀 😀 😀

inffinity
31. júl 2009

PS: pak přidám fotku, jsem neodolala 😀

felixko
31. júl 2009

dejna ahoj,
môj osobný názor je, obísť bonton, netitulovať cedulky pri stoloch 😉
mňa tiež mama presviedčala, že to tam patrí, ale nakoniec sme sa s mužom dohodli, že nie,
veď predsa, stretli sme sa tam okruh známych ľudí, z rodiny, všetci sme sa navzájom poznali, oslovovali sa menami a nie titulmi. možno by to aj pozvaným viac pripadalo, že prišli na formálne rokovanie za stolom a nie na svadbu. ja by som v tomto prípade bontón obišla. určite.

infinity aj ja mám doma cestovateľku, v noci precestuje kilometre po postielke, a počkaj, keď začne chodiť, Ninka sa aj v noci špacíruje po postielke a čaká na rad do bufetu 😀

nada.hope
31. júl 2009

Ahojte,............. 😉 my mame za sebou uz druhe dnesne krmenie 😵 😵

Dejna tak podla mna je to absolutna hlupost, my sme to nemali 😅 neviem si to predstavit, podla mna su to vasi najblizsi, preto by to malo byt take rodinnejsie v uzkom kruhu a nie nejake oficialne,
My sme to ponali uplne uvolnene, nedam predsa na menovky Ing. otec nevesty,....je to podla mna absurdne

Napr. ja v praci pri robeni a ozdobovani stolov , musim na menovky dat uplne vsetko, ale predsa je to vtedy oficialna navsteva a na pracovnej urovni 😨

A svadba je predsas vasa nie? a ako dlho tam tie menovky budu 😅 10 minut? mozno ani nie tolko, ked si svadobcania posadaju menovky aj tak zo stola zmiznu, ved uz budu vediet, kde sedia. A aj tak najdolezitejsie miesta su vase a rodicov, mozno aj svedkov, ale inak je to nepodstatne.

A nedajboze by ste niekomu titul zabudli 😕 😕 😕 😕 Radsej tam ten titul nedat vobec 😉

felixko
31. júl 2009

čo sa týka tej svadby, môjmu mužovi sa do rána snívalo, že sme sa mali druhý krát brať, lebo sme čakali druhé dieťa 😒 , nakoniec zo svadby nič nebolo, poslal matrikárku do r..i, lebo sa jej nepáčila mužova svadobná košela a vraj u neviest sú v kurze minisukne...hovorí sa, že o svadbe sa sníva, keď je úmrtie v rodine 🙄 , dnes pochovávame moju babku.

nada.hope
31. júl 2009

Felixko to m i je luto 😢

inffinity
31. júl 2009

felixko upřímnou soustrast ☹

kkkatarinkaaa
31. júl 2009

felixko- .... 😔 ....

dejna- asi je uz neskoro,ale aj tak napisem- my sme mali tiez malu svadbu-bola tam len najblizsia rodina-asi 18ludi a menovky sme ani nemali a mozem ta uistit, ze absolutne ani nechybali.....a tie tituly...uplne zbytocne si myslim...a ako pise nada- este naaaahodou niekomu zabudnes napisat a bol by hriech na svete 😖 😠 🙄

felixko
31. júl 2009

dakujem baby ☹ nemôžem ísť ani na pohreb, lebo mi nemá kto postrážiť malú. ponúkla sa síce svokra, ale neviem ako by to zvládli. pohreby neznášam, ja si babku radšej inak úctim.

dejna, možno potom otituluješ /ale inak/ niekoho, o kom sa dozvieš, že sa mu na vašej svadbe nepáčilo to alebo ono, alebo ti na vlastnej svadbe pokazí náladu, čo ti samozrejme neprajem,ale nájdu sa takí ľudia, čo večne s niečím nie sú spokojní 😉 .dúfam, že takých si ani nepozvala 😝

práve sme sa vrátili z mesta, dnes je trošku chladnejšie,fúka vetrík, takže kúpanie sa odkladá, Ninka bude sklamaná 😖 ,ale už zajtra hlásia znovu horúčavy. pridala som aj fotky do albumu. každý deň niečo nafotíme. idem si vypiť kávičku, čítam knižku a nemôžem sa od nej odtrhnúť, čítali ste niekto knihu,volá sa Tajomstvá kódu od Bursteina, výýýborná kniha, sú to také konšpiračné náboženské teórie niektorých vedcov, napr. či je možné, že bol Ježiš a Mária Magdaléna zosobášení, mali deti...mňa to tak chytilo..je to odozva na DaVinciho kód

dandulik
31. júl 2009

dejna-..máš Ip

dandulik
31. júl 2009

felixko...........uprimnú sústrasť...... 😢
.........ja som starila moju babku hned mesiac po mojej svadbe.....ako keby chudatko vedela,že ma ešte počkať,aby som sa vydala.....aj ked moc už nevnímala, ale bola na obrade.........starala som sa o ňu 7 rokov.....

kkkatarinkaaa
31. júl 2009

ahojte kocky

no, ja som konecne dnes ukoncila navstevny ,,maraton,,....od minuleho piatku tu u nas stale niekto bol-brat, kamoska, dnes odisla sestra...bola som velmi rada- to je jasne, len uz padam na nos 😅 taka som uz vystavena, ale inak pohoda...teraz idem este spravit nejaku marinadu a nahdzat tam masko, zajtra pride zas kolegyna s rodinkou na grilovacku...tak idem na to a potom si uz len vylozim moje krasne opuchnute nozicky alebo noziska 🙄 a budem si lebedit...

ada11
31. júl 2009

ahojte maminy 🙂

dejna,. ja by som tie tituly nedávala, ale je to vec názoru 😉 tak už zajtra, strašne rýchlo to ubehlo 😉 krásnu svadbu

felixko, úprimnú sústrasť 😉

teri, plánovaná sekcia sa robí 7 až 10 dní pred TP, niekedy len 5 dní, závisí to podľa sona a zdrav. stavu matky 😉 mne robili 8 dní pred TP, lebo Anet bola už zrelá a závisí to aj aká je plodová voda, keď je klnejšia, tak dieťa je už súce na svet 😉

trojčatkám a aich mamine prajeme veľa zdravia a gratulujemem, MM mám akurát len pre Anet 😉

v Tatrách bolo super, ešte dnes som zavárala čučoriedky, ach...ale to rýchlo ubehlo, keď je človek mimo domu 😉

felixko
31. júl 2009

kkkatarinka tak ty sa nenudíš na MD? 🙂 ja som si nevedela predstaviť pri nástupe na materskú, čo budem celé dni robiť. nakoniec som chytila taký záchvat upratovania, chystania pre maličké, že som nemala čas sa nudiť. bolo to príjemné obdobie. toto leto mi tie pekné časy pripomína a ešte zvuk našej chladničky ma vracia späť do tehulkovských čias, ako som pri nej na gauči v noci sedávala, keď som nemohla spať a čítala som si. normálne to vo mne evokuje ten pocit, že mám bruško a sedím si tam s Ninkou v brušku 🙂

ada vitaj medzi nami, užili ste si dovolenky? aj ja by som išlááá, ale už sa asi nedostaneme nikam, možno ak v septembri, októbri

a čo je so soničkou? už dávno nepísala??? tiež izka. baby dovolenkujete?

ja som mala tiež doteraz takú neplánovanú návštevu, prišla moja najlepšia kamoška. aspon mi ubehol čas, lebo muž príde z práce až okolo 20.00. super sme pokecali, malá poslúchala, vôbec sa jej nebála.

ozaj, katinka, bubinko drobci sú ešte stále takí uplakaní, keď ich niekto cudzí vezme na ruky, alebo odídete z miestnosti? Ninku to už prešlo. ja som si to ani neuvedomila, len včera bola u nás sestra a tá hovorí, že Ninka sa zmenila za tie dva týždne, čo ju nevidela, že vôbec neplače, keď odídem z miestnosti a zostane s niekým iným

kkkatarinkaaa
31. júl 2009

felixko- no, nie vsetky dni su take samozrejme...teraz tento tyzden bol skor raritou, nejako si to vsetci napalanovali na tento tyzden 🙂 ale aj ja tento cas travim podobne ako ty- upratujem a chystam vecicky...stale sa mi dostane nejaky iny zoznam veci do TO nemocnice, tak stale daco dokupujem a tak 🙄
no uz som spravila tu marinadu, konecne....idem sa narovnat na chvilu..

inffinity
31. júl 2009

Holky, dneska jsme se konečně s Dejnou potkaly 😀 to byla doba a to bydlíme hned vedle 😎

nada.hope
31. júl 2009

Ahojte, tak my sme sa vratili z pohotovosti ☹

inffinity
31. júl 2009

Nadi a kým jste byli snad ne s Ninkou??? 😨 co se stalo??